Jump to content

Σε τσάκωσα!!


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 142
  • Created
  • Last Reply

Αν κι έχει περάσει κάποιος καιρός....είδα τον Καφετζόπουλο και τον Περικλή από το fame story στο μετρό.Τον πρώτο:Καθώς επιβιβαζόμουν στο Σύνταγμα,αυτός κατέβηκε,και το δεύτερο:Μόλις μπήκα στους Αμπελοκήπους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χτες βράδυ... Κοσμόπολις... Τρύφων Σαμαράς... Γλώσσα δεν έβαλε μέσα το ξανθό αγόρι... Μην πάει ο νους σας στο πονηρό... [ Μιλούσε συνέχεια... ] ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν καιρο στο Σαντε τον Βουγια να κωλοτριβεται με 20αρα (οσο η κορη του ή πιο μικρη?) καστανοξανθη υπαρξη στα μαυρα με μποτες! Ακομα ειναι ενας ευτυχισμενος, παντρεμενος αυτος? Μη χεσω.. :rolleyes:

Εγώ γιατί δεν βλέπω κανέναν από αυτούς ποτέ; Α, ναι, επειδή δεν πάω στο Κολωνάκι... :splaaaats:

δλδ τους ξερεις ολους αυτους? Εγω τους μισους κ παραπανω "τσου"...οποτε κ να τους εβλεπα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν καιρο στο Σαντε τον Βουγια να κωλοτριβεται με 20αρα (οσο η κορη του ή πιο μικρη?) καστανοξανθη υπαρξη στα μαυρα με μποτες! Ακομα ειναι ενας ευτυχισμενος, παντρεμενος αυτος? Μη χεσω.. :rolleyes:

Εγώ γιατί δεν βλέπω κανέναν από αυτούς ποτέ; Α, ναι, επειδή δεν πάω στο Κολωνάκι... :splaaaats:

δλδ τους ξερεις ολους αυτους? Εγω τους μισους κ παραπανω "τσου"...οποτε κ να τους εβλεπα...

Τέτοιος μαλάκας είναι κι ο Βούγιας; Και τον είχα για σοβαρό... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Στεφανίδου και Ευαγγελάτο σε ταβέρνα στη Χαλκίδα

emarright Το Φώτη Αγγέλου του "Παρα Πέντε" σε καφετέρια στη Χαλκίδα

emarright Τον Αντώνη Νικοπολίδη στο Village Park

emarright Τον Νικήτα Κακλαμάνη σε κατάστημα ρούχων στο Κολωνάκι να την πέφτει σε ΑΝΤΡΑ πωλητή (για να μην υπάρχουν αμφιβολίες!!!)

emarright Τη Γαρμπή στην Επίδαυρο (ΑΙΣΧΟΣ!!!)

emarright Τη Μαριέττα Χρουσαλά στο Mall συνοδευόμενη από ψηλό κύριο με ξυρισμένο κεφάλι (ΕΛΕΟΣ!!!) (αλλά ΘΕΑ η Μαριέττα!!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:o ηταν τουλαχιστον καλο γκομενακι ο πωλητης?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:o ηταν τουλαχιστον καλο γκομενακι ο πωλητης?

Είσαι απίστευτη!!!!! emiloveyou Αν δεν ήταν καλός, τί; Θα κακόπεφτε ο Νικήτας; emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:o ηταν τουλαχιστον καλο γκομενακι ο πωλητης?

Είσαι απίστευτη!!!!! emiloveyou Αν δεν ήταν καλός, τί; Θα κακόπεφτε ο Νικήτας; emcolgate

Ε, θα κακοεπεφτε, δεν θα κακοπεφτε? :P

δλδ ειναι γνωστος γκει? δεν εχει παιδια, σκυλια κ μια βιλα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Ειμαι με τη μαμα στο Κολωνακι...δεξαμενη μερια....περπαταω την ανηφορα....χλιδατα ηταν αδεια η Αθηνα (ναι ναι κατεβηκα Αθηνα....αξιωθηκα κ κατεβηκα.....αν δεν ειχα δουλειες σιγα μη κατεβαινα)....τεσπα ....ελεγα λοιπον ππερπαταω κ διπλα ενας κυριος/α .....στην κοσμαρα μου εγω!Η μαμα να με κοιταζει με νοημα

τι θες ρε μαμα...νταξ θα παρω μαθηματα να κουνιεμαι κι εγω....αλλα το μαλλι μου δε το κανω πλατινε....Ποιος ηταν;Ο Κωστετσος!Κυριε/α Κωστετσο τοσα λεφτα εχετε ρε γμτ.....ενας Αγγελος,Tony& Guy....το κομμωτηριο της γειτονιας....καπου ρε γμτ!!!!

Αυτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Το Γιώργο Λιάνη με την Κοραλία Καράντη, την προηγούμενη Παρασκευή στο Cook n' Eat στη Νέα Σμύρνη....μήπως γι'αυτό ήταν τόσο φουσκωμένος ο λογαριασμός στο τέλος;;;;; emwinking

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 months later...

το Ζαγοράκη κ παίκτες του πάοκ στην παιδιατρική στο Ιπποκράτειο, να μοιράζουν δώρα

αν κ αρειανή... δν μπορώ παρά να επικροτήσω

emclaps emclaps emclaps

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...

ειδαμε τον κυριο Κακλαμανακη να διαλεγει παγωτο στην Παγωτομανια Γλυφαδας..καποιοι φορεσαν τα γυαλια τους για να τον δουν καλυτερα και ειναι οπως τον θυμομαστε , κουκλος !! μαυρισε πολυ το καλοκαιρι!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τον καπουτζιδη στην πατησιων! ειναι πολυ ψηλος και γεροδεμενος! μου φανηκε οτι ντρεποταν που περπατουσε στο δρομο ειναι πολυ συνεσταλμενος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειδαμε τον κυριο Κακλαμανακη να διαλεγει παγωτο στην Παγωτομανια Γλυφαδας..καποιοι φορεσαν τα γυαλια τους για να τον δουν καλυτερα και ειναι οπως τον θυμομαστε , κουκλος !! μαυρισε πολυ το καλοκαιρι!!

Η Ήρα εννοεί ότι είναι σα γύφτος και πολύ πιο μπασμένος απ ότι τον βλέπετε στην τηλεόραση. Το Κούκλος οφείλεται στο ότι έτρωγε παγωτό κι έιχε πολλές ενδορφίνες!!! Χα χα χα emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον ανεξάρτητο βουλευτή Στ. Δαϊλάκη να πίνει ατάραχος τον καφέ του στο Κολωνάκι σήμερα το πρωί.........χωρίς τη Μπεζεντάκου! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον ανεξάρτητο βουλευτή Στ. Δαϊλάκη να πίνει ατάραχος τον καφέ του στο Κολωνάκι σήμερα το πρωί.........χωρίς τη Μπεζεντάκου! :rolleyes:

Θερμή παρακληση: Όποιος πηγαίνει για καφέ Κυριακή πρωί στο κέντρο, ας μου στέλνει ένα μήνυμα να πηγαίνουμε μαζί! Είναι πολύ αγαπημένη μου συνήθεια

ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emheheτο Κακλαμανακη δεν ειναι κουκλος?

απλα εκατσε λιγο παραπανω στον ηλιο απο οτι επρεπε και ευτυχως ειναι λιγοτερο φουσκωμενομπαλονης και ψηλος απο οτι υπολογιζα .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emheheτο Κακλαμανακη δεν ειναι κουκλος?

απλα εκατσε λιγο παραπανω στον ηλιο απο οτι επρεπε και ευτυχως ειναι λιγοτερο φουσκωμενομπαλονης και ψηλος απο οτι υπολογιζα .

Ρε Ηρούλα- που σε λατρεύω-τί ύψος θεωρείς ότι πρεπει να χουν οι ωραίοι άντρες; 1.65;;;;;;;;;;;; :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θερμή παρακληση: Όποιος πηγαίνει για καφέ Κυριακή πρωί στο κέντρο, ας μου στέλνει ένα μήνυμα να πηγαίνουμε μαζί! Είναι πολύ αγαπημένη μου συνήθεια

ευχαριστώ

Αφροδίτη μου επειδή είμαι και λίγο ντροπαλός emblush ......μου προτείνεις να σου στείλω π.μ. για να σε καλέσω για καφέ την άλλη Κυριακή στο Κολωνάκι; :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειδα την Παρασκευη την Αννα Μαρια Παπαχαραλαμπους με Φανη Μουρατιδη να κανουν βολτα το μπεμπακι τους στη Κηφισια..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.