Jump to content

Σε τσάκωσα!!


Recommended Posts

Τη Νάνσυ Αλεξιάδη που όλο της το πόδι έχει (σε όλο του το μήκος ) το πάχος του καρπού μου...

Έλεος με τις ατροφικές!

ΝΑΙ στις καμπύλες! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 142
  • Created
  • Last Reply

Τον Μαρκελλο Νυκτα στην Ερμού

(τον είχα ξαναπετύχει στο μοναστηράκι.. Μήπως δεν πρέπει να κυκλοφορούμε ατιμέλητα ντυμένοι στην περιοχή αυτή???όχι τπτ άλλο, αλλά τη 2η φορά τον πέτυχα με κάμερα! :splats::P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τη Νάνσυ Αλεξιάδη που όλο της το πόδι έχει (σε όλο του το μήκος ) το πάχος του καρπού μου...

Έλεος με τις ατροφικές!

ΝΑΙ στις καμπύλες! ;)

emgoalemgoalemgoalemiloveyouemiloveyouemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...
Σε αυτό το τόπικ προτείνω να γράφουμε τις προσωπικότητες ή μη...που συναντάμε καθημερινά, στην περιπλάνηση αυτής της μεγάλης...(ή μήπως όχι και τόσο τελικά?) πόλης....ΞΕΚΙΝΑΩ!

Σήμερα είδα:

emarright Την Μαριέττα Χρουσαλά να περπατάει στην Τσακάλωφ! Πολή ψηλή!

emarright Το Διονύση Χαριτόπουλο να πίνει καφέ στη Βιβλιοθήκη στην Πλατεία Κολωνακίου! Πολύ μυστήριος!

emarright Τον Αντώνη Σαμαρά στο ίδιο μέρος! Πολύ αδιάφορος!

emarright Τον Κώστα Σκανδαλίδη έξω από τo Big Apple επίσης στη Σκουφά! Πολύ γερασμένος!

emarright Είδα και τον Μάκη Ψωμιάδη (πάλι) να τρώει στο Πρυτανείο μόνος του... Πολύ γελοίος τύπος...:splats:

ποιος εινα ο διονυσης χαριτοπουλος?

Την Τεταρτη ειδα KEIRA KNIGHTLEY στο YAM στην Αντιπαρο.Με τζινακι και απλο μπλουζακι...με τετοιο προσωπο ολα τα αλλα περιτευουν!

Με μια λεξη:αγγελικη!!!

θα ξεβραστηκε απο τα γυρισματα των πειρατων

Εδω δεν κολλαει,αλλα θα το γραψω :P ...

Φευγω με λεωφορειο του ΚΤΕΛ απο μια πολη για Αθηνα...στην επιβιβαση,το βλεμμα μου τραβαει ενα ζευγαρακι που χαριεντιζεται..."και να με παρεις τηλ. οταν φτασεις καρδουλα μου ετσι?",της λεει αυτος...

Μολις φτανουμε Αθηνα...την περιμενε ενας ψηλεας,την αρπαζει απο τη μεση και της δινει ενα ρουφηχτο φιλι :lol: !!"Μου λειψες αγαπη μου!!" της λεει :D !!

Αυτην τσακωσα που λετε :lol: ...Ανωνυμη,αλλα κορυφαια emrespect !!

θα πηγε να δει την γιαγια της,

που ειναι αρρωστη...

το καημενο το κοριτσι,παρηγορια ψαχνει

Το Νότη Σφακιανάκη με την οικογένειά του στο ¨Καστελόριζο" στη Βάρκιζα.

και δεν χαμηλωσες το βλεμμα απο την ντροπη?

δεν κοιταμαι τους "θεους" στα ματια...

το νικήτα κακλαμάνη έξω από το χίλτον να καβαλάει μαζί με έναν μπράβο του μια μηχανή! emoops

ευτυχως που ηταν η μηχανη

το αντικειμενο του καβαληματος...

διπλο το υποννοουμενο...

emarupemarup Συγγνωμη ...δλδ στη θρησκευτική πανήγυρη φωνάξανε τη Στέλλα που είναι του κατηχητικού??? :anavwfwties::anavwfwties:

που διδασκει?

να παω να γραφτω

χρειαζομαι λιγη καθοδηγηση

νιωθω μπερδεμενος

τις προάλλες σε μια καφετέρια στη πλατεία ν.σμύρνης τη πόπη χατζηδημητρίου =Ρ

αλλο σε ρωταμε

καναν γνωστο ειδες?

μετα τον κοινωνικο σχολιασμο μου-δεν κοβεται το χουι

σειρα μου

εχω κανει μπανιο στην ιδια παραλια

με Ντικουδη-οταν επαιζε ΑΕΚ ακομα

με Σαμαρα-προ και μετα ΠΟΛΑΝ

με τον αστυνομικο της Νικολουλη

εχω δει στην Ναυαρινου

το μωρο Ιωαννα καποιου fame story

τον Σπυρο Βουγια

τον Ντινο Αγγελιδη

εχω βγει φωτο με τον Γκαλη

θα θυμηθω και αλλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποιος εινα ο διονυσης χαριτοπουλος?

Ο Διονύσης Χαριτόπουλος ήταν ο (πρώην) άνδρας της μακαρίτισσας της Μαλβίνας Κάραλη και επίσης είναι και σημαντικός συγγραφέας.. (σου συστήνω να διαβάσεις το "εμού του ιδίου" πολύ καλό!)δημοσίογράφος και διανοούμενος ..γενικότερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να προσθεσω οτι γυρισε την πρωτη του ταινια-Ιλουστρασιον , προβληθηκε στο φεστιβαλ Θασσαλονικης ,ή θα προβληθει ή προβαλλεται ηδη στις αιθουσες.

Συγγραφεας του ¨Ο ανεμος κουβαρι¨ αλλα και ¨Αρης ο αρχηγος των ατακτων¨, συγκεντρωση υλικου για τον Αρη Βελουχιωτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκπλήσσομαι ευχάριστα που υπάρχει ίντελλεκτ κόσμος σε αυτό το φόρουμ(διότι αυτό σημαίνει πως ίσως μάθω κι εγώ τπτ από αυτούς τους ανθρώπους-χιχι!!) :D

Vamos παιδί μου,ποιοί είναι όλοι αυτοί?? :P

Μπροστά σ'αυτούς η Πόπη Χατζηδημητρίου είναι η Μαντόνα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καρβέλας- Πάνια σε γνωστό καφέ της Πολιτείας. Έτσι όπως ήταν ντυμένοι και οι δύο πήγα να τους ρίξω κατοστάρικο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι περσι περασα απο διπλα τους και δε πηρα χαμπαρι .....ε αν δεν ηταν ο κοσμος που να λεει οτι ηταν Καρβελας-Πανια....μα ελεος τι καινουρια μοδα των ΒΙΠ ειναι αυτη ....ντυνομαι σα λετσος-βρωμικος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Vamos παιδί μου,ποιοί είναι όλοι αυτοί?? :P

Μπροστά σ'αυτούς η Πόπη Χατζηδημητρίου είναι η Μαντόνα

καλα,αλλα μην μου πεις πως την εχεις και σε αφισσα στο δωματιο σου!...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3 ηθοποιούς σήμερα το πρωί στην ορκομωσία της ιατρικής!!!! Είδατε ιν μέρος η ορκομωσία μας?

Και επειδή δεν ξέρω τα ονόματά τους (είμαι πολύ κακή με τα ονόματα) θα σας πω που τους έχω δει να παίζουν.

Λοιπόν ήταν εκείνος ο ξανθός που έπαιζε το πάλαι ποτέ το γιο της Κ.Καραμπέτη στο '' Μεγάλο Θυμό" (τέλεια σειρά την έβλεπα φανατικά!!!), Μάριος νομίζω λέγεται, το επώνυμο φυσικά μου διαφεύγει.

Μια κοκκινομάλλα που παίζει στο " Η ώρα η καλή " (δεν το βλέπω, άλλα στοιχεία δεν ξέρω να σας πω)

και η κοπέλα που παίζει την Πελαγία στο " Της αγάπης μαχαιριά " (Το βλέπω όποτε το θυμηθώ γιατί πολύ μου αρέσει ο Ιωσήφ Μαρινάκης).

Τώρα έτσι που σας τα είπα όποιος κατάλαβε ποιοι είναι κατάλαβε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Α καλά δεν προλαβαίνω να βλέπω κόσμο αυτές τις μέρες (επωνυμο και ανώνυμο!!)

Ενδεικτικά είδα:

α) Μάριο Αθανασίου στη Σόλωνος να μιλάει με ένα ζευγάρι πάνω σε μια μηχανή στη Σόλωνος, το ζευγάρι στη μηχανή και ο Αθανασίου στο δρόμο :antegeia:

β) Το απόγευμα της ίδιας μέρας είδα την Μαρία Σολωμού φορτωμένη με ψώνια από το σούπερμάρκετ να περπατάει στην Ξενοκράτους, Πολύ όμορφη και πολύ αδύνατη.

γ) Τον Ανδρέα Στάμο στα άττικα να ψωνίζει με ένα σακάκι που υποδήλωνε πως είχε έρθει απευθείας από τα μπουζούκια.

δ)Τον Μάκη Τριανταφυλλόπουλο να διασχίζει το φανάρι στη Σκουφά στην Πλατεία κολωνακίου

ε)την Ορσαλία Παρθενη στο μαγαζί της στη Σκουφά, και μου πρότεινε μάλιστα και ποιο φόρεμα να πάρω, δεν το πήρα όμως γιατί εκείνη τη στιγμή μου λείπανε τα 450 ευρώ που έκανε το φόρεμα! :antegeia:

στ)την Ελλη Στάη να πίνει τον καφέ της μόνη της και έρημη σε γωνιακό τραπεζάκι στο Ντακάπο.

ζ)Τη Σαννυ Χατζυαργύρη Σκουφά και Ομήρου με κόκκινα μαλλιά να μιλάει στο κινητό της πολύ αναστατωμένη, σαν να έχει συμβεί κάτι κοσμοιστορικό.

Αυτά για σήμερα! emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τη Βάνα Μπάρμπα στο Hondo της Γλυφάδας, με κόκκινη καπαρντίνα, πιο ωραία στην πραγματικότητα από οτι στην τηλεόραση. Είχε και την κόρη της μαζί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ γιατί δεν βλέπω κανέναν από αυτούς ποτέ; Α, ναι, επειδή δεν πάω στο Κολωνάκι... :splaaaats:

Ακριβώς για αυτό ομως!!!! :antegeia::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήμουν πρωτοετής και ήταν χειμώνας... Είχε βραδιάσει και είχα χαθεί στα σοκάκια της Πλάκας...

Άσε, δεν έχω έμπνευση.

Τελοσπάντων, εγώ το Μητροπάνο είχα δει τυχαία πριν από 5 περίπου χρόνια στην Πλάκα.

Το παλτό του ανέμιζε και κρατούσε ένα τσιγάρο αναμμένο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χθες βραδυ στο ολυμπιον-θεσσαλονικη

τον Μπανε Πρελεβιτς και την εκλεκτη του παρεα

ο μπαγασας

αν και αραιωσε το μαλλι,

εκανε μπακα,

ακομα τις ριχνει τις 30αρες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Toν Θέμη Μάνεση και τον εκπληκτικό emypoklinomai Γιάννη Μπέζο στο Κολωνάκι! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eίδα Ιωάννα Παππά έξω από Φιλιον, πέσαμε μούρη με μούρη..ωραία γκόμενα..το σωστό να λέγεται. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χθες βραδυ στο ολυμπιον-θεσσαλονικη

τον Μπανε Πρελεβιτς και την εκλεκτη του παρεα

ο μπαγασας

αν και αραιωσε το μαλλι,

εκανε μπακα,

ακομα τις ριχνει τις 30αρες

Το Ολύμπιον, όπως και το Colonial είναι δικά του. Έχει βάλει μάλιστα τον κουνιάδο του για υπεύθυνο. Παρόμοια μαγαζιά έκανε και στο Βελιγράδι. Οι 30άρες είναι φίλες της γυναίκας του και Σερβίδες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια ο Νικοπολιδης ειναι κοντος!Οταν ειμαι Ελλαδα τον βλεπω συνεχεια στο ιδιο καφε...εεε εχει τον καλυτερο ιταλικο καφε στην Κηφιασια....οταν λησμονω παω ΜΟΝΟ εκει να παρω καφεδακι!

Η Σταη....και αυτη κοντη ειναι!

Ειδα κ αλλους αλλα εγω δεν ξερω τα ονοματα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοντός ο Αντώνης;;; Τι λες τώρα... Ο γίγαντας των τερμάτων;;; :P

Καλά... η Στάη όντως...

Εχμ...ποιο καφέ είναι αυτό;;;; :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το Ολύμπιον, όπως και το Colonial είναι δικά του. Οι 30άρες είναι φίλες της γυναίκας του και Σερβίδες.

για το ολυμπιον το ξερα

για το κολονιαλ επρεπε να το φανταστω

φιλες της γυναικας του μπορει να ειναι

σερβιδες οχι παντως

μιλουσαν ελληνικα απταιστα

χθες παλι ,στο ιδιο μαγαζι

ειδα χαρη μαρκοπουλο μετα της ...κοπελιας

και το ζευγος πεταλιδη

μπασκετομανα αθεσσαλονικη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.