Jump to content

Σε τσάκωσα!!


Recommended Posts

Σε αυτό το τόπικ προτείνω να γράφουμε τις προσωπικότητες ή μη...που συναντάμε καθημερινά, στην περιπλάνηση αυτής της μεγάλης...(ή μήπως όχι και τόσο τελικά?) πόλης....ΞΕΚΙΝΑΩ!

Σήμερα είδα:

emarright Την Μαριέττα Χρουσαλά να περπατάει στην Τσακάλωφ! Πολή ψηλή!

emarright Το Διονύση Χαριτόπουλο να πίνει καφέ στη Βιβλιοθήκη στην Πλατεία Κολωνακίου! Πολύ μυστήριος!

emarright Τον Αντώνη Σαμαρά στο ίδιο μέρος! Πολύ αδιάφορος!

emarright Τον Κώστα Σκανδαλίδη έξω από τo Big Apple επίσης στη Σκουφά! Πολύ γερασμένος!

emarright Είδα και τον Μάκη Ψωμιάδη (πάλι) να τρώει στο Πρυτανείο μόνος του... Πολύ γελοίος τύπος...:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 142
  • Created
  • Last Reply

ειχα δει μια μερα εκεινον τον αδυνατο τυπο με το ασπρο μαλλι και την περιεργη μυτη,που παιζει στο Μητσιχωστα,στο μετρο

και αλλη μια φορα τη Λιλη τη σεξοδοντιαρα στην Πανορμου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα τι ειναι αυτοι οι ασημαντοι ανθρωποι που συναντατε?Εγω ειχα δει τον Νταλαρα με τη Μαρινελα στον Μητροπανο (beat that) :P τη μιση ωρα ετρωγαν σαν γουρουνια κ την αλλη μιση πεταγαν γαρυφαλλα στην πιστα, και μεχρι τις 2+30 ηταν στο κρεβατι τους...γηρατεια:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το βουλευτή Σίμο Κεδίκογλου στη Βιβλιοθήκη στο Κολωνάκι>ΚΟΥΚΛΟΣ!

Την ηθοποιό Ντορέτα Παπαδημητρίου στη ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ Γλυφάδας>μέτριότατη ομορφιά, απίστευτος προγναθισμός, κακοντυμένη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βεβαιότατα, αγαπητέ μου. Και το έγραψα γιατί άκουγα από πάρα πολλούς άντρες ότι είναι σούπερ καλλονή και σέξυ. Σε διαβεβαιώνω, από κοντά τα πράγματα δεν είναι όπως στην τηλεόραση emnoemno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη, διαβάζω καλά στην αφίσα ή με γελούν τα μάτια μου; ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΗ πανήγυρις με πρώτο πλάνο τα βυζιά της Μπεζαντάκου; :splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε,απο καπου πρεπει να ξεκιναει κανεις :D !!

Ασχετα αν μερικες καλλιτεχνιδες καταληγουν παντα για τα πανηγυρια :lol: !!

Φαινοτανε απο τοτε η κοπελα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Συγγνωμη ...δλδ στη θρησκευτική πανήγυρη φωνάξανε τη Στέλλα που είναι του κατηχητικού??? :anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί το λες αυτό για τη Στέλλα; Η φωνή της είναι εκπληκτική :splats: Γεννημένη τραγουδίστρια- όταν τραγουδάει η σιλικόνη. :anavwfwties::anavwfwties:

emarupemarup Συγγνωμη ...δλδ στη θρησκευτική πανήγυρη φωνάξανε τη Στέλλα που είναι του κατηχητικού??? :anavwfwties::anavwfwties:

Η αλήθεια είναι ότι πρωτοτύπησε η θρησκευτική οργάνωση εκεί στην Αχαία. Εγώ θα περίμενα να φώναζαν το Γαιτάνο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emcolgate:D Τω όντι!!! Η Πάτρα πρωτοπορεί και πάλι!!! emgoal (ασχετο τώρα που το θυμήθηκα σήμερα είδα και το Ζαμπούνη..συγκεκριμένα έπεσα πάνω του και τον πάτησα αλλά παρόλα αυτά δεν έχασε τους καλούς του τρόπους και μου είπε δεν πειραζει!!! χαχαχαχα/ αυτός ο άνθρωπος είναι τόσο αποστειρωμένος που δε χαλιέται με τίποτα. Πρόβλημα υπέρτατο θεωρώ. :splaaaats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί το λες αυτό για τη Στέλλα; Η φωνή της είναι εκπληκτική :splats: Γεννημένη τραγουδίστρια- όταν τραγουδάει η σιλικόνη. :anavwfwties::anavwfwties:

Η αλήθεια είναι ότι πρωτοτύπησε η θρησκευτική οργάνωση εκεί στην Αχαία. Εγώ θα περίμενα να φώναζαν το Γαιτάνο!!!

Τωρα που ειπες Γαιτανο...τον ειδα χτες να κυκλοφορει αργα στη Ναυαρινου.....παντως "ω!τι εκπληξη" ειναι πιο ωραιος απο κοντα....η μ εχει βαρεσει το καλοκαιρι κ τους βλεπω ολους ωραιους? :blink::P:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω εχω πετυχει απειρες φορες να ταξιδευω με την κυρια...σορρυ τον κυριο ηθελα να πω Γαβαλα.Εκκεντρικος κ για 2 ωρες ταξιδι!Βεβαια....ηρεμοτατος.

Αυτη που δεν αντεχω κ καμια ωρα θα ακουσει τα σχολιανα της ειναι η Χριστινα Παπα.Θα παρω το καλαμι που εχει και θα της το χωσω emcensored .....εκει που ξερει!Περσι ερχομενη απο emitaly το αεροπλανο ηταν 90% γεματο με αιγυπτιους.Η κυρια απαιτησε στο τριθεσιο να ειναι αδεια η μεσαια θεση.....κ μετα μεχρι να φυγουμε μας τα ειχε κανει τσουρεκια οτι υπαρχουν "υποπτοι".....κ εβλεπες τις αεροσυνοδους να στραβοκοιταζουν τους επιβατες και να καθυστερουμε να φυγουμε!!!!

Νταξ να πω για τους στυλιστες και ποδοσφαιριστες που εχω δει κατα καιρους;Κοντοι ρε παιδι μου οι 2οι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδα τον Τσιάρτα κοντά στη λεωφόρο Κύμης...αν δεν είχα το Α/C στο αμάξι, θα άνοιγα το παράθυρο για να την καμαρώσω ... αυτή τη γαζέλα των ευρωπαϊκών γηπέδων... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω εχω πετυχει απειρες φορες να ταξιδευω με την κυρια...σορρυ τον κυριο ηθελα να πω Γαβαλα.Εκκεντρικος κ για 2 ωρες ταξιδι!Βεβαια....ηρεμοτατος.

Αυτη που δεν αντεχω κ καμια ωρα θα ακουσει τα σχολιανα της ειναι η Χριστινα Παπα.Θα παρω το καλαμι που εχει και θα της το χωσω emcensored .....εκει που ξερει!Περσι ερχομενη απο emitaly το αεροπλανο ηταν 90% γεματο με αιγυπτιους.Η κυρια απαιτησε στο τριθεσιο να ειναι αδεια η μεσαια θεση.....κ μετα μεχρι να φυγουμε μας τα ειχε κανει τσουρεκια οτι υπαρχουν "υποπτοι".....κ εβλεπες τις αεροσυνοδους να στραβοκοιταζουν τους επιβατες και να καθυστερουμε να φυγουμε!!!!

Νταξ να πω για τους στυλιστες και ποδοσφαιριστες που εχω δει κατα καιρους;Κοντοι ρε παιδι μου οι 2οι!

Γι αυτό δε γνωρίζω ωραίους άντρες. Γιατί δεν ταξιδεύω συχνά με το αεροπλάνο !!!!:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μοντέλο Ρέα Τουτουνζή στο Βασιλόπουλο του Ελληνικού. Πολύ όμορφο πρόσωπο, πολύ ψηλή, αλλά πάρα-πάρα πολύ αδύνατη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εδω δεν κολλαει,αλλα θα το γραψω :P ...

Φευγω με λεωφορειο του ΚΤΕΛ απο μια πολη για Αθηνα...στην επιβιβαση,το βλεμμα μου τραβαει ενα ζευγαρακι που χαριεντιζεται..."και να με παρεις τηλ. οταν φτασεις καρδουλα μου ετσι?",της λεει αυτος...

Μολις φτανουμε Αθηνα...την περιμενε ενας ψηλεας,την αρπαζει απο τη μεση και της δινει ενα ρουφηχτο φιλι :lol: !!"Μου λειψες αγαπη μου!!" της λεει :D !!

Αυτην τσακωσα που λετε :lol: ...Ανωνυμη,αλλα κορυφαια emrespect !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδα στη συναυλία του Μιχαλάκη στο Θέατρο Βράχων αυτο το νούμερο της ελεωνόρα μελέτη, η οποία χαμογελούσε ηλιθιωδως σε ολον τον κόσμο και έβγαζε φωτογραφίες με τον κόσμο, χωρίς να της το ζητήσει κανείς! Τραγικό να καταντάει έτσι ο άνθρωπος! embaaa:splaaaats:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.