Jump to content

Ιδού η απορία....


zkw

Recommended Posts

emarright ΦΡ. Ρητορική ερώτηση (η) ερώτηση που διατυπώνεται απλώς ως σχήμα λόγου και όχι για να απαντηθεί, καθώς η απάντησή της είτε είναι αυτονόητη είτε εντελώς περιττήֹ η ρητορική ερώτηση ισοδυναμεί με (καταφατική ή αρνητική) απόφανση.

[Μπαμπινιώτης speaking]

questionmark.gif

Τι περιμένετε??? Γεμίστε τη σελίδα με... ερωτηματικά!!!

[Την ιδέα την "ξεπατίκωσα" από το γειτονικό φόρουμ των ΓκρικΛοζιτών νομικών!]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Created
  • Last Reply

γιατί να μην εφαρμόζεται και στην ιατρική το σύστημα βελτίωσης βαθμολογίας του ΕΜΠ??

(μπορείς να ξαναδώσεις μάθημα που έχεις ήδη περάσει-χώρις να πρέπει να το "κόψεις", εντός 2 χρόνων, στις εξεταστικές σεπτ, για να βελτιώσεις το βαθμό σου)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[Την ιδέα την "ξεπατίκωσα" από το γειτονικό φόρουμ των ΓκρικΛοζιτών νομικών!]

emarup Αντιγραφέα!!!! :P:P:P

Γιατί να μην μπορώ να πάω για μπάνιο???? :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί να μην είναι τα πράγματα όπως τα κανονίζουμε και τα περιμένουμε??? :(

Γιατί να γίνεται κάτι την τελευταία στιγμή και να τα χαλάει όλα??? :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι δεν παιρνω τους βαθμους που αισθανομαι οτι μου αξιζουν? Γιατι δεν αποδιδω ενω κατεχω (ή τελος παντων ετσι νομιζω)?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί σήμερα μου την έχει «δώσει»;

Γιατί με έχει καταλάβει μια διάθεση να εξαφανιστώ από όλους και όλα (Νικολούλη…μη χαίρεσαι!);;;

Γιατί θα θελα να βρεθώ για 10 μέρες σε κάποια άλλη διάσταση ,χωρίς να σκέφτομαι, χωρίς να περιμένω, χωρίς να προσπαθώ, χωρίς να παίρνω, χωρίς να δίνω;;

Μπορεί κάποιος να μην σκέφτεται καθόλου;; Γιατί τις φορές που το προσπάθησα, εξακολουθούσα να σκέφτομαι πώς δεν πρέπει να σκέφτομαι ;;

Τα έχω παίξει;;

Ρε, παιδιά μήπως συμβαίνει τίποτα εκεί με τα ζώδια και τους πλανήτες;; Κάποιος ανάδρομος πλανήτης, κάποια ορθή γωνία, τρίγωνα και τετράγωνα;;

Σας πρήζω,ε;

Θα μετανιώσω άραγε για τις βλακείες που γράφω;; embaaa

Μα καλά πώς μου’ρθε και τις γράφω;;; emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιτέλους η τικ-τακ είναι άνθρωπος!!! Έχει και αυτή λίγη γκρίνια και λίγη τρέλα μέσα της. Πραγματικά κορίτσια, η τικ-τακ η Ήρα και η Zkw , με την ολύμπια ψυχραιμία και την συγκαταβατικότητα τους και όλη αυτή την καλοσύνη με έχουν βάλει να κάνω ψυχανάλυση γιατί εγώ είμαι εντελώς τρελή. :blink:

Γιατί έχω τον μ@λ@κομαγνήτη;;;; emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τικ-τακτούλι τα τοξοτάκια υποφέρουν αυτή την περίοδο-μου το είπε η Άση το πρωί! ;)

notbad embaaa άμυνα είναι μάλλον...

γιατί να μη μπορώ να κρύψω ό ,τι νιώθω όταν πρέπει?

γιατί να πιστεύω ότι ποτέ δεν πρέπει να το κρύβουμε?

γιατι διαισθάνομαι ότι θα το κτυπάω το κεφαλάκι μου?

γιατί να πρέπει να διαβάσω τώρα που θέλω να εξαφανιστώ και να χαθώ κάπου στην Ηπείρο ?

γιατί αυτό το κομπιούτερ είναι τόσο μα τόσο χαζό?

γιατί πρέπει να πω στη Γιάννα να μου δανείσει τους γερανούς της?

γιατί έφυγες?

γιατί το Γκόλουμ με μπουγέλωσε?

γιατί ξαναπεινάω αφού έφαγα πριν 1 ώρα?

γιατί είσαι τόσο μα τόσο περίεργος? (αυτό σίγουρα είναι ρητορικότατη ερώτηση , από αυτές που ποτέ δεν βρίσκουν την απάντηση τους )

γιατί αφήνετε τις πορτες ανοικτές και κτυπάνε και μαζί σπάνε και τα νευρα μου ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι να το παιζεις τοσο τακτικη ενω ξερεις πολυ καλα οτι το δωματιο ηταν τοσο χαλια λογω του οτι πετουσες τα ρουχα σου οπου εβρισκες??? :lol::rolleyes::wub:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί έχω τον μ@λ@κομαγνήτη;;;; emranting

Εεεεεεεεεεπ notbad... :huh:

Αυτό ειναι δικό μου :splaaaats: ...αν δε με πιστευείς ρώτα όποιον θές... :splaaaats:

Το έχω απο παλιά... :P

Γιατί η Νεφέλη έγραψε ένα ποστ αααα??? :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί έχω τον μ@λ@κομαγνήτη;;;; emranting

Εεεεεεεεεεπ notbad... :huh:

Αυτό ειναι δικό μου :splaaaats: ...αν δε με πιστευείς ρώτα όποιον θές... :splaaaats:

Το έχω απο παλιά... :P

Γιατί η Νεφέλη έγραψε ένα ποστ αααα??? :P:P:P

Τί λες Μαριζάκι μου...διεκδικώ τον καλύτερο μ@λ...μαγνήτη...με όλα τα κομφόρ, με όλες τις ανέσεις, ευάερο, ευήλιο και κυρίως πολύ αποτελεσματικό! Λειτουργεί σε οποιεσδήποτε συνθήκες και έχει τόσο καλό ένστικτο που και ένας μ@λ@κας να κυκλοφορεί στο χιλιόμετρο μέσα σε εκατομμύρια νορμάλ θα τον τραβήξει :P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιτέλους η τικ-τακ είναι άνθρωπος!!! Έχει και αυτή λίγη γκρίνια και λίγη τρέλα μέσα της. Πραγματικά κορίτσια, η τικ-τακ η Ήρα και η Zkw , με την ολύμπια ψυχραιμία και την συγκαταβατικότητα τους και όλη αυτή την καλοσύνη με έχουν βάλει να κάνω ψυχανάλυση γιατί εγώ είμαι εντελώς τρελή.  :blink:

emarup γιατι πολυ απλα εισαι ζυγινα κοπελα μου......κατι ξερω που σου λεω :D:P .....μηπως μοιαζουμε B)

Γιατι μπαχαλευετε χωρις εμενα;;;; Που ημουνα εγω :wacko: ;ααα στο γυμναστηριο......να μην επαναληφθει....νταξ;!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί με έχει καταλάβει μια διάθεση να  εξαφανιστώ από όλους και όλα  (Νικολούλη…μη χαίρεσαι!);;;

Γιατί θα θελα να βρεθώ για 10 μέρες σε κάποια άλλη διάσταση ,χωρίς να σκέφτομαι, χωρίς να περιμένω, χωρίς να  προσπαθώ, χωρίς να παίρνω, χωρίς να δίνω;;

Μπορεί κάποιος να μην σκέφτεται καθόλου;; Γιατί τις φορές που το προσπάθησα, εξακολουθούσα να  σκέφτομαι πώς δεν πρέπει να σκέφτομαι ;;

Ώστε δεν είμαι μόνο εγώ σε αυτήν την φάση, ε? :unsure:

(Συγκαταβατική... χμμμμμ....ναι... Notbad, μόνο το ένα πέτυχες... :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι πολυ απλα εισαι ζυγινα κοπελα μου......κατι ξερω που σου λεω .....μηπως μοιαζουμε 

Γιατι μπαχαλευετε χωρις εμενα;;;; Που ημουνα εγω  ;ααα στο γυμναστηριο......να μην επαναληφθει....νταξ;!

Δηλ εννοείς ότι εμείς οι ζυγίνες έχουμε έναν ενισχυμένο μαλακο-μαγνήτη??? :blink:

Γιατί δε δουλεύει το κουμπάκι του κουοτε???? :P

Γιατί με την παραμικρή ελάχιστη κατανάλωση αλκοόλ γίνομαι γκολ??? emdrunk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί το 99% των ποσταρόντων (πςςςςςς) στο γρίκμεδς (πςςςςςς Χ2) είναι γυναίκαι;

Γιατί το 1% των ποσταρόντων (πςςςςς, έχει γράψει τώρα, τι να λέμε) στο γρίκμεδς (ομοίωςςςςς) είναι άνδρες;

Σε ποιο άλλο μέρος στον κόσμο, εκτός από την πολυαγαπημένη μου φανταρομάνα Μύκονο, μπορείς να βρεις 15 ζευγαράκια gays σε ένα χώρο 5Χ5 να χαμουρεύονται ασυστόλως ;

Σε αυτό το topic προβλέπεται και απάντηση στις ηλίθιες ερωτήσεις μας;

Γιατί οι γυναίκαι αφού τα δώσουν όλα στην αρχή, αν κάτσει κάτι στραβά νομίζουν ότι έχουν και καλά τον μ@λ@κομαγνήτη; Αναρρωτηθήκατε ποτέ αν και ο άλλος διαμαρτύρεται στους φίλους του ''γιατί τραβάω τις γκάου ρε μ@λάκ@'' ;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί δεν επιστρέφω στο κρεββατάκι μου;

Γιατί νιώθω ελαφρώς μπουκώμενος; (γ@μω τις αλλεργίες μου... :splaaaats: )

Πώς θα καταφέρω να καπνίζω λιγότερο;

Να πάω τώρα για ένα τσιγαράκι ή να τ' αφήσω για αργότερα;

Τι λέω Χριστέ μου και δε με συλλαμβάνουν;;;; emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.