Jump to content

Ιδού η απορία....


zkw

Recommended Posts

Doctor_7

Posted Today, 10:55 

  Χοντρόοοοοος;

Βλέπω να κάνει διακοπή του φόρουμ για καμιά βδομάδα μ' αυτά που του λέτε..    :splaaaats::P  :lol:

Τς τς τς αμεσως να σχολιασεις εσυ να πεις κακια κουβεντα.....η Νεφελη ενοουσε ευσωμος,με πιασιματακια,στρουμπουλος (τα λεω καλα Νεφελη :lol::lol::lol: ) βρε 7 :rolleyes:

Βεβαια τα νουμερα τα ξεκινησε ο 40ς κ οχι ο "γερακος" Νεφελη.......αρα ΝΑΙΙΙ πες ο,τι θες emdevil αφορουν το 40 τα κιλα :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Created
  • Last Reply

emarup Πως με καταλαμβαινεις βρε Winmx μου..πως με καταλαμβαινεις.. :rolleyes::wub:

Αυτο ακριβως εννοουσα..λιγα κιλακια παραπανω ειναι γοητεια στους αντρες!! :rolleyes::lol::lol::splaaaats:

Αλλα αυτος ο 7 μην χασει και δεν σχολιασει..παντα με την καλη κουβεντα!! emrantingemrantingemranting:wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτό το googlebot έχει κατασκηνώσει στο σάιτ? τί γίνεται επιτέλους...

ακόμη...

τελικά ποιος το περίμενε ότι το να διαβάζεις θεραπευτική από ξένο βιβλίο θα ήταν πιο ενδιαφέρον????

και τελευταίο...

να πέσω για ύπνο ή να συνεχίσω το διάβασμα??? :wacko::unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα είναι δυνατόν το googlebot να χρησιμοποιεί και το Per. Messenger????? :o:o

Googlebot ( 64.68.82.135 ) Using Personal Messenger

έλεος επιτέλους!!!!!!! σε λίγο θα το δούμε και στο admincp να φτιάχνει και το σάιτ.... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι δεν το είχα δει στη μαγική σφαίρα μου ότι τα μπαλονια θα ήταν πράσινα και μου είπαν 7 άτομα αν πάω πακετο με αυτά?

γιατι δεν ξερετε να φλερτάρετε? και μετά βγαίνουμε εμείς οι περίεργες ...

γιατι ξύπνησα τόσο πρωι ?α ναι για να διαβάσω ...

γιατι περιφέρομαι στο φόρουμ? α ναι...

γιατι ξανακαπνίσαμε τόσο πολυ? :unsure:

γιατι γεμισα μελανιες?έλεος βαλτε μαξιλαρακια σε όλα τα λουνα παρκ , υπάρχουν και άνθρωποι που τραυματίζονται πιο εύκολα!

γιατί μου φύλαγες το καλύτερο για το τέλος? :splaaaats: πάνω που είχαμε βγάλει το ψυχογράφημα του ενδιαφερόμενου , μου τα ανέτρεψες όλα! :splaaaats:

γιατι δεν έχουμε καφέ?

γιατι δε σου απάντησα εχτές στο μηνυμα? ως συνήθως η κάρτα μπήκε στην επιστροφή ... emstupid .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι οι διαφορες παθησεις να μην περνανε αμεσως μετα την χορηγηση φαρμακων και να υποφερουμε για καποιο χρονικο διαστημα μεχρι να κανουν τον κυκλο τους???? :wacko:emnoemnoemno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατί τέτοια ώρα και ενώ ήμουν έξω με το που γύρισα περιπλανιέμαι εδώ?

κι εσυ εθισμενος :splaaaats: ;

ανωνυμοι φορουμ πρεπει να παμε ολοι :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup κατι ξερω :lol::lol::lol: αλλα το καλο εδω Ιταλια ειναι οτι τελικα δε δινουν πολυ σημασια σε μερικα πραγματα (ειναι λιγο φημες η μανια περιποιησης emdevil ) κ ετσι ειμαστε πολλες σα ζουλου!!!!new look!λιγο ζελε,λιγο κερι.....

μα γιατι πρεπει να βασανιζομαστε;

γιατι να καταπιεζομαστε;

(να μην ειμαι κ emofftopicB) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι η Γλαυκη μου θελει να ισιωσει τα μαλλια της? ειμαι σιγουρη ότι τα ελευθερα , σγουρα της μαλλια θα πηγαινουν μια χαρα πακετο με τον ελευθερο και δοτικο τροπο σκέψης της!'αλλωστε οι ζουλου ειναι αυθεντικες! emrose και αυτο δεν ειναι το πιο σημαντικο?

τοτε γιατι έγινα ξανθια? :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Γιατί αν τα αφήσω έτσι μοιάζω με ζουλού!!Τα μαλλιά μου αντιστρατεύονται το νόμο της βαρύτητας, βλέπεις.. :blink:

Ε καλά...κι εγώ τι να πω???από τότε που με θυμάμαι , τα μαλλιά μου είναι σαν αφάνα(μαζί με μένα ξυπνάει και η ζούγκλα-ένα τέτοιο πράγμα :D ). Όσο και να προσπαθήσω να τα φτιάξω,μετά από λίγο αρχίζουν να πετάνε από παντού...Τελικά το πήρα απόφαση! :lol:

Γιατί να βασανίζεσαι με πιστολάκια και ισιωτικές καλοκαιριάτικα? :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί οι γυναίκες με ίσια μαλλιά τα κατσαρώνουν, ενώ οι κυρίες με κατσαρά τα ισιώνουν;;;;;

γιατί δεν έχουν τι να κάνουν.. και το χειρότερο είναι οτι πάνε και τα βάφουνν.. και ενώ έχουν φοβερά μαλλιά πάμε και τα κανουν.... :angry: και άσε μετά που δεν τα προσέχουν.... :huh: γυναίκες... άσε... :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το google.com και οι άλλες μηχανές αναζήτησες στο νετ, πρέπει με κάποιο τρόπο να βρίσκουν τις διάφορες σελίδες και να τις αποθηκεύουν στη βάση δεδομένων που έχουν για να σας βγάλουν αποτελέσματα..

τί νομίζατε? όταν εσείς γράψετε "φώντας" στο google αυτό αρχίζει να ψάχνει και να αναλύει το ίντερνετ? όχι δα...

την βάση δεδομένων του κοιτάει

τώρα πώς φτιάχνει την βάση δεδομένων του? με διάφορα προγραμματάκια που ονομάζοναι spiders. Αυτά λοιπόν αλωνίζουν το νετ και μπαίνουν στα διάφορα σάιτς και όταν βρουν κάποιο λινκ μεταπηδούν και εκεί... δηλαδή είναι αραχνούλες που μετακινούνται στον παγκόσμιο ιστό.

το googlebot (ρομποτάκι του google) είναι το πρόγραμμα του google που μπαίνει στη σελίδα μας, αλωνίζει, διαβάζει σχεδόν τα πάντα και αποθηκεύει κάποια στον υπολογιστή του. Όσα περισσότερα λινκ μάλιστα του greekmeds βρίσκει σε άλλα σάιτς, τόσο πιο συχνά μπαίνει και σε εμάς.

Διαβάζει, αποθηκεύει, στέλνει τα αποτελέσματα στο έσελον της NSA και μετά θα έρθει ο Μπους σπίτι σας να σας συλλάβει για τρομοκράτες! :) :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.