Jump to content

Ιδού η απορία....


zkw

Recommended Posts

στο δωμάτιο μου σπάνε τα νεύρα, στην βεράντα ζεσταίνομαι, τα τσιγάρα τελείωσαν, η γκρίνια αμείωτη, οι σελίδες ατελείτωτες..

βασικά, ψάχνω κάποιον να μου φέρει ένα αρκουδίσιον εξωτερικού χώρου, μαζί με 3 πακέτα τσιγάρα, να με μπουγελώσει γιατί δεν έχω χρόνο να μπω για ντους (μπίχλα...), να μου κρατάει το βιβλίο την ώρα που θα διαβάζω, να κατεβάσει τα σκουπίδια, να κάνει τον κλόουν για να μου φύγει η γκρίνια, να μου ανοίξει το κεφάλι και να μου βάλει τα φάρμακα μέσα και αν γίνεται να μου πλύνει και τις σαγιονάρες ή καλύτερα να πάει να μου πάρει ένα νέο ζευγάρι...

Ααα.. επίσης να πάει να μου πάρει ένα ζευγάρι airmax, τα μαύρα με την αερόσολα σε όλο το πέλμα με τις πολλές τρυπίτσες, γιατί δε προλαβαίνω...

Επίσης να μου φτιάξει έναν καλό καπουτσίνο φρέντο, να πάει το σκύλο βόλτα και τέλος απαραίτητες οι γνώσεις internet για να κάτσει στο φόρουμ να κάνει κάποια πράγματα που δε προλαβαίνω εγω...

Τέλος να κάθετε αραχτός όταν θα με πιάνουν τα νεύρα μου και να υποδέχεται τα μπουκέτα μου και τα κλωτσίδια μου με μαζοχιστικό ύφος του στυλ "κι άλλο!"

Μισθός: ανύπαρκτος

Ευγνωμοσύνη: επίσης ανύπαρκτη

Κέρασμα: σουβλάκια από το Πικάντικο από Σεπτέμβρη και μετά...

Λέτε να βρω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Created
  • Last Reply
στο δωμάτιο μου σπάνε τα νεύρα, στην βεράντα ζεσταίνομαι, τα τσιγάρα τελείωσαν, η γκρίνια αμείωτη, οι σελίδες ατελείτωτες..

βασικά, ψάχνω κάποιον να μου φέρει ένα αρκουδίσιον εξωτερικού χώρου, μαζί  με 3 πακέτα τσιγάρα, να με μπουγελώσει γιατί δεν έχω χρόνο να μπω για ντους (μπίχλα...), να μου κρατάει το βιβλίο την ώρα που θα διαβάζω, να κατεβάσει τα σκουπίδια, να κάνει τον κλόουν για να μου φύγει η γκρίνια, να μου ανοίξει το κεφάλι και να μου βάλει τα φάρμακα μέσα και αν γίνεται να μου πλύνει και τις σαγιονάρες ή καλύτερα να πάει να μου πάρει ένα νέο ζευγάρι...

Ααα.. επίσης να πάει να μου πάρει ένα ζευγάρι airmax, τα μαύρα με την αερόσολα σε όλο το πέλμα με τις πολλές τρυπίτσες, γιατί δε προλαβαίνω...

Επίσης να μου φτιάξει έναν καλό καπουτσίνο φρέντο, να πάει το σκύλο βόλτα και τέλος απαραίτητες οι γνώσεις internet για να κάτσει στο φόρουμ να κάνει κάποια πράγματα που δε προλαβαίνω εγω...

Τέλος να κάθετε αραχτός όταν θα με πιάνουν τα νεύρα μου και να υποδέχεται τα μπουκέτα μου και τα κλωτσίδια μου με μαζοχιστικό ύφος του στυλ "κι άλλο!"

Μισθός: ανύπαρκτος

Ευγνωμοσύνη: επίσης ανύπαρκτη

Κέρασμα: σουβλάκια από το Πικάντικο από Σεπτέμβρη και μετά...

Λέτε να βρω?

Υπάρχει αρκουδίσιον εξωτερικού χώρου;(εκτός από αυτά τα ηλίθια πράγματα που ψεκάζουν νερό;)

Να σου σπάσω τα νεύρα κι άλλο;

Δεν ζεσταίνομαι καθόλου μα καθόλου! Όσο πιο ψηλά ο ψευδάργυρος τόσο πιο καλά(για μένα βέβαια)! :D

Κοιτά...εγώ μπορώ να σου πάρω τις σαγιονάρες...για τα αιρμάξ πρέπει να παρακαλέσεις πολύ(και δεν έχεις χρόνο!).Μπορώ να σου πάρω 3πακέτα τσιγάρα.Καπουτσίνο να σου φέρω απ'έξω(τον καλύτερο!)Άντε να σου πάω και το σκύλο βόλτα...

Για τα μπουκέτα πάρε ένα σάκο Everlast!

Για το σάιτ πρέπει να παρακαλέσεις τον Σαράντο.

Αμοιβή δεν χρειάζεται...ΛΟΛ...Το θέαμα που μάλλον παρουσιάζεις αυτή τη στιγμή είναι ό,τι πρέπει για να διασκεδάσω...Ηθική ανταμοιβή!!! :lol::lol::lol::P

Εμένα ποιος θα με βοηθήσει να κάνω τον εαυτό μου να διαβάσει ιστορία δικαίου; empuke (όλο το βιβλίο για αυτή την εξεταστική-μέχρι στιγμής έχω καταφέρει να διαβάσω ένα κεφάλαιο κάθε φορά που πήγα να το δώσω)Ξέρετε κανέναν καλό υπνωτιστή;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο δωμάτιο μου σπάνε τα νεύρα, στην βεράντα ζεσταίνομαι, τα τσιγάρα τελείωσαν, η γκρίνια αμείωτη, οι σελίδες ατελείτωτες..

emarup εγώ πάλι... προσπαθώ να κανονίσω για καφέ, αλλά αυτοί που κάνουν διακοπές έχουν δουλειές.

:lol::lol::lol:

Τι πάει λάθος?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει αρκουδίσιον εξωτερικού χώρου;(εκτός από αυτά τα ηλίθια πράγματα που ψεκάζουν νερό;)

Να σου σπάσω τα νεύρα κι άλλο;

Δεν ζεσταίνομαι καθόλου μα καθόλου! Όσο πιο ψηλά ο ψευδάργυρος τόσο πιο καλά(για μένα βέβαια)! :D

Κοιτά...εγώ μπορώ να σου πάρω τις σαγιονάρες...για τα αιρμάξ πρέπει να παρακαλέσεις πολύ(και δεν έχεις χρόνο!).Μπορώ να σου πάρω 3πακέτα τσιγάρα.Καπουτσίνο να σου φέρω απ'έξω(τον καλύτερο!)Άντε να σου πάω και το σκύλο βόλτα...

Για τα μπουκέτα πάρε ένα σάκο Everlast!

Για το σάιτ πρέπει να παρακαλέσεις τον Σαράντο.

Αμοιβή δεν χρειάζεται...ΛΟΛ...Το θέαμα που μάλλον παρουσιάζεις αυτή τη στιγμή είναι ό,τι πρέπει για να διασκεδάσω...Ηθική ανταμοιβή!!! :lol:  :lol:  :lol:  :P

Εμένα ποιος θα με βοηθήσει να κάνω τον εαυτό μου να διαβάσει ιστορία δικαίου; empuke (όλο το βιβλίο για αυτή την εξεταστική-μέχρι στιγμής έχω καταφέρει να διαβάσω ένα κεφάλαιο κάθε φορά που πήγα να το δώσω)Ξέρετε κανέναν καλό υπνωτιστή;

αρκουδίσιον εξωτερικού χώρου? ναι ναι!!!!!! είναι ένα κουτί μισό επί μισό μέτρο περίπου, που πετάει με δύναμη κρύο αέρα!!!!!! είναι απίστευτο!!! ό,τι πρέπει για το εξοχικό που θα φτιάξω για να βάζω δίπλα στην πισίνα που θα φτιάξω στο εξοχικό που θα φτιάξω....

χμμ.. αλήθεια το λες για τις σαγιονάρες? emkiss

δηλαδή πόσο πρέπει να παρακαλέσω για τα airmax? !!!!!! αν είναι να μου τα αγοράσεις δέχομαι να μου κάνεις και προσωπικά μαθήματα γυμναστικής χωρίς γκρίνια για μία εβδομάδα...(για τους άλλους: αν ξέρατε τί σκληρό μάθημα κάνει, θα καταλαβαίνετε ότι αυτό που λέω τώρα ισοδυναμεί με βασανιστήρια!!!!)

Τσιγάρα οκ!!! βγήκα και αγόρασα και πήρα και 2 πακέτα της μητέρας μου επειδή την ρήμαξα αυτές τις μέρες....(τι καλός γιος που είμαι..... από την άλλη την βρίζω να το κόψει...)

Όσο για τον σκύλο, τον ξαμόλησα στην βεράντα και αφού δεν έχουμε λειψυδρία έκανα μετά την βεράντα μπάνιο....

Μα ο σάκος του μποξ δεν φωνάζει!!! δε λέει κι άλλο κι άλλο!!!! άσε που πρέπει να βάλω γαντάκια για να μη κάνω ζημιά στα βελούδινα χεράκια μου και άσε που τα γαντάκια ακομη και αν τα βάλεις σε μια λεκάνη ζεστό νερό για 2 βράδια, πάλι θα ξεβάψουν.....γκρρρ

Ο Σαράντος είχε πει ότι θα ανέβαζε αυτές τις μέρες την Ελληνική Έκδοση και ακόμη.... πφφφ...... καλά.. επειδή θα με κατεβάσει Σπάρτη προσεχώς και θα με ανεβάσει Αθήνα μετά, δεν του ζητάω τπτ!!! τί καλό παιδί!!!

Ώστε διασκεδάζεις μαζί μου εεε? καλά.. δεν είσαι ο μόνη!!!!! τελευταία όλοι σχεδόν με βλέπουν και γελάνε..... (μήπως φταίει που έχω να λουστώ κάτι αιώνες και κρέμονται από τα μαλλιά μου αράχνες?)

Όσο για την ιστορία δικαίου, αν με βοηθήσεις και περάσω την Παρασκευή, θα στην μάθω όλη εγώ....λοιπόν.. δυνάμεις του σύμπαντος ενωθείτε να περάσω την Παρασκευή διαφορετικά θα σας πρήζω όλο τον Αύγουστο με τέτοια ηλίθια ποστς !!!!!!

:lol::bloodomen:

Ουφ... αυτά...... ο πατήρ φωνάζει να ανέβω....... τσακίζομαι......

γειααααααα

ΥΓ. μήπως είμαι τρελός? μήπως τα'χω χαμένα?

ΥΓ.μια ευγενική προσφορά του καταστήματος σε όλους τους εξεταζόμενους αυτές τις ημέρες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup εγώ πάλι... προσπαθώ να κανονίσω για καφέ, αλλά αυτοί που κάνουν διακοπές έχουν δουλειές.

:lol:  :lol:  :lol:

Τι πάει λάθος?

το σύμπαν αλά Κοέλο και εσένα σου λέει κάτσε διάβασε, θα περάσεις!!!! Εσένα τουλάχιστον στο λέει... εγώ το πιέζω από μόνος μου αλλά κρατάει στάση μούγκα.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup το σύμπαν του Κοέλο παραποιεί τις όποιες αδυναμίες εμφανίζει το αντικειμενικό σύστημα της εξεταστικής ακολουθίας.

το δικό μου σύστημα φλερτάρει στα σύνορα σιγουριάς και σταρχιδισμού. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι εξακολουθεις να με πονας κεφαλι μου?

γιατι δε βρηκα ουτε ενεσεις αλλα ουτε χαπακια εξεταστικηνης πουθενα ?μη μου στεναχωριεσαι όμως ροκφορ μου , θα βρω και για τις δυο το Σεπτεμβρη, υπόσχεση!

γιατι δεν εχω υπομονη ?

γιατι όχι?

αλλα και γιατι ναι ?

γιατι μπλεκονται περιεργα απλα πραγματα ?

γιατι όχι σημερα? :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι να εισαι τοσο μακρια..οταν εσυ εχεις αναγκη το χαμογελο μου κι εγω το δικο σου ξαφνικα μπενουν τοσα χιλιομετρα αναμεσα μας..!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι γλύκα η καινούρια κόκκινη βαλίτσα μου??? :blink::D:rolleyes:

Πότε θα τα καταφέρουμε?

Πώς θα προλάβω να σας δω όλους??

Ε??καθόλου ύπνος???? :blink::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα ποσο τρελη ειμαι τελικα :D:D:D:D ;;;;;;;

Χαχαχαχαχα την εκανα παλι :lol::lol::lol::P:P:P

Δε θελω τπτ απαντησεις στο ερωτημα μου απο κανεναν οικειοθελη :splaaaats:

Μα με τι κεφια εχω ξυπνησει καλε;Φτου μου φτου μου..... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα καταφερουμε να βρεθουμε να στα δωσω ? :rolleyes:

δε χρειάζεται καμια εξωτερικη παρεμβαση , τα ειχαμε στο συρτάρι , απλα πάλι δεν τα βρηκα και καλό καλοκαιρι! :rolleyes:

θα σε κάνω να γελασεις ?

να σου πω σε λατρευω χωρίς φορουμ μπροστα ? emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν αφησω το σπιτι μες τη βρωμα θα μου'ρθει κατακεφαλα οταν το δω στο γυρισμο; :blink:

ε ας μου'ρθει  :lol:  :lol:  :lol:

Προσοχή μόνο μην αφησεις τίποτα βρωσιμο... γιατί θα βρεις παρέα στο σπίτι όταν θα γυρίσεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι τη μια με εκτοξευεις στα ουρανια..γιατι τη μια να με κανεις να νιωθω τοσο ομορφα οπως ακριβως οταν η δροσια το χαραμα μου ανακουφιζει την ψυχη..και την αλλη να με κανεις να ευχομαι να μην μου ειχε συμβει ποτε..ολα να ηταν ενα ονειρο που μενει παντα σ'ενα κρεβατι οταν ο ηλιος ανατηλει..γιατι την αλλη μου κατακρεουργεις οτι ομορφο μου'χεις χαρισει μεχρι τωρα...;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσοχή μόνο μην αφησεις τίποτα βρωσιμο... γιατί θα βρεις παρέα στο σπίτι όταν θα γυρίσεις!

αυτα ειναι ηδη κανονισμενα :P .....εξαλλου να'ναι καλα κ η φιλεναδα η γειτονισσα που θα'ρχεται να ποτιζει τα λουλουδια....στην αναγκη θα της μυρισει εκεινης :lol::lol::lol:

τωρα μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι καθε φορα ερχομαι με 2 βαλιτσες;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup λοιπον εχω ενα sac-voyage γεματο πραγματα που πανε αδερφο κ μαμα!!!!αααα εβαλα κ τα παπουτσια μεσα....σιγα το χωρο μωρε....κουβαλαω εκει 4-5 ....τα υπολοιπα ομως πανε αλλου!!!!

χαχαχα Κωστα αυτη τη φορα νομιζω πως φερνω πολλα ρουχα B) κ ακομα δε τα'βαλα ολα :P .Ποσες τσαντες να παρω;Ποιες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.