Jump to content

Happy Birthday Winmx!!!


sunshine

Recommended Posts

Σε ευχαριστω πολυ Ζουκινα.Να'σαι παντα καλα.

Σε χασαμε βρε......ποοοοοοοσο καιρο εχουμε να τα πουμε.

Baci e abbracci

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply
  • 11 months later...

Επανέρχεται το τόπικ, και η Winnie μας, κατά ένα χρόνο ωριμότεροι και οι δυο :P Να τα χιλιάσεις milanesa μου, να σου τα φέρει η ζωή όπως τα ονειρεύεσαι και να έχεις πάντα καλή υγεία και μεγάλη όρεξη ... όχι μόνο για καλό φαγητό, αλλά για όλα τα ωραία της ζωής. Πολλά φιλιά emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emstar Grazie mille cara Romana!!

emstar Γεια σου βρε Αρειανε με τα καταπληκτικα σου αβαταρ...ρε συ μου εχουν λειψει τα ποστ σου......Αντε να σε βλεπω συχνοτερα!

emstar Heavenly Demonic Ευχαριστω πολυ πολυ

emrose emrose emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι από μένα.

Καινούργιος εδώ και δεν γνωρίζω κανέναν... αλλά σου έυχομαι η ζωή σου να είναι γεμάτη χαρές κι έντονες στιγμές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Winmx χρόνια πολλά !!! Να΄σαι ευτυχισμένη, γερή και δυνατή και πάντα δίπλα σ ΄ανθρώπους που αγαπάς και σ΄αγαπούν ! Α, και πάντα χαρούμενη και ευδιάθετη σαν το μωράκι στο Avatar σου ! Κάθε ευτυχία καλή μου emroseemroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλα!!!! με όλα τα καλά του κόσμου ! σε γλυκοφιλώ. :wub:emflowers

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά βρε φιλή μου, και τα νέα σου γενέθλια να σου φέρουν ευτυχία και ότι άλλο επιθυμείς στη ζωή σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύχρονη, υγιέστατη και γρήγορα πίσω στην πατρίδα (εαν το θέλεις) emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά στη λογικότερη,διπλωματικότερη και αντικειμενικότερη φωνή του φόρουμ.Να τα εκατοστήσεις και να ευτυχήσεις σε όλους τους τομείς της ζωής σου!! :)

Respect ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις τώρα είδα οτι γενεθλίαζες... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και απο μένα αν και λίγο καθυστερημένα..

Ευχομαι να περνάς πάντα καλά!

Είναι το μόνο που έχει σημασία τελικά.. Όλα τα άλλα θα έρθουν! Πάντα επιτυχίες εύχομαι! Σε όλους του τομείς ε! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά Winny! emcolgate

Εύχομαι ό,τι καλύτερο! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emstar Salsero ευχαριστωΚαλως μας ηρθες.....ελπιζω να μην τρομαξεις με την τρελοπαρεα.....αυτην την περιοδο δεν τρωμαστε....γμτ εχει πλακα συνηθως :cool10:

emstar Δρ Λεκτερ....καλα να περνας σε μια απο τις αγαπημενες μου χωρες...πωωωω 2 χρονια εχω να'ρθω!

emstar Βρε ξενε....δε εισαι πια ξενος....σε ξερουμε :rolleyes: Ευχαριστω για τις ευχες σου

emstar Ααααα η γιατρινα....η καινουρια συναδελφος μοντ....που αναρωτιοτανε αν προλαβαινει να κοιταζει την ενοτητα :splats: Πως ποσταρεις παιδι μου ετσι;;;Να συνεχισεις με αυτο το ρυθμο :lol:

emstar Ρανια....εχεις χαθει εσυ ή κανω λαθος emxmm ;Να'σαι παντα καλα

emstar Τικ-τακουυυυυυλα!!!Μα ποσο καιρο εχουμε να τα πουμε εμεις :o

;Καλα απο μσν.....Χασαμε και τις κριτικες θεατρου...αντε κ ξεκινησε η σεζον...η Ηρα πηγε emcolgate

emstar Κατα φωνη και η Ηρα μου.....με εσενα θα τα πουμε αναλυτικοτερα emsecret ....πριβε emgossip

emstar Αγγελακο.....ο πρωτος μου cyber-φιλος....να'σαι παντα καλα.Γμτ ξεχασα να σου δειξω τις φωτο απο τη Συρο.....γκρρρρ τι μυαλο ειναι αυτο που εχω! emflex

emstar ΝΜ.....μανιοταινιοκριτικε μου.....δε το ειδα το Αρωμα ρε γμτ ακομα...εχει κατι ασχετες παραστασεις!

emstar Exciter....Μαντεψε τι γλυκα πηρα χθες!Ναπολιτανικα!Αν και ειμαι Μιλανο εχω βρει ενα ζαχαροπλαστειο..... emfood πωωωω ολα τα λεφτα!

emstar Olizyz ......βρηκες τελικα ταιρι εσυ....;Σου φορτωσαν κανεναν απο το φορουμ;Χαχαχα ακομα περιεργη ειμαι ..... emblush

emstar Και τωρα ειναι η στιγμη του πρωτου μου cyber-ερωτα.....Sorrisoooone! eminlove1 Δεν κρατιεμαι αλλο σου λεω emhug Σου αρεσει το χρωμα;Αφιερωμενο ειναι emwinking

emstar Ααααννα.....μια γυναικα που τα λεει εξω απο τα δοντια.....Εεεετσι ετσι!!!

emstar Μπιπ-μπιπ....δε τα ξεχασες καλε.....στην ωρα ειναι οι ευχες emthanx Προχθες σε σκεφτομουνα...βρηκα ενα φακελο που μου'χες στειλει empresent

emstar Το Σαλιγκαρακι μας....καιρο εχεις να μας βαλεις καποιο αρθρο...γιατι; :( Μας ξεεεεεχασες καλε!

emstar Μαριζα,Μαριζακι.....χθες καποιος ηπιε "χυμουλη" για να μου πει ευχηθει (τπν εχει φαει η αντιβιωση)....και φυσικα ποια θυμηθηκα emhehe

emstar Βασιλω....!Χμμμ τελευταια αλλα....τι να πω.....ο,τι και να πω εχεις δικιο....μηπως να ερθεις εσυ απο δω...;Εχει μπολικο χωρο κ για τις 2 μας....θα μας αντεξει το σπιτι emoops Παρε την Ηρα κ ελατε καλε!

Να πω ενα ευχαριστω σε οσους με θυμηθηκαν με σμσ,εμαιλ κ ΤΗΛΕΦΩΝΟ!!!Αν και εκει πανω δεν πιανει το καρβουνιστηρι μερικων μερικων .....ενταξει emwhistling ;

Πολλα φιλια σε ολους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.