Jump to content

Happy Birthday Winmx!!!


sunshine

Recommended Posts

Κοίταξα την ημερομηνία σήμερα και είδα πως είναι 5 του μηνός!!! :o

Ε και???Τι ε και!!!Έχει γενέθλια η Winmx!!! :cool05::cool05::cool05:

Χρόνια πολλά!!!Άν και τώρα ξεκίνησα να γράφω εσύ φαίνεται πως είσαι..παλιά στο greekmeds και ιδιαίτερα "αγαπητή!"'Ασε που ήσουν και η πρώτη μου με βοήθησε όταν είχα ρωτήσει πώς να βάζω posts! embandembandemband

Οπότε..Happy birthday to you,you belong to the zoo

with the monkeys λα λα λα λα λα λα!!! emcatemcat2embearembeaver

Εύχομαι σήμερα να τα περάσεις πανέμορφα και με αγαπημένα σου πρόσωπα..!!! embounce8embounce8embounce8embounce8embounce8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply

Σαντούλα να τα χιλιάσεις! Καλό πτυχίο! Σου φυλάω μια θέση στο Πανόραμα της "Ε"... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εεεεεεεεεε οοοοοοοοοοοοοο και φέτος ξαναπήραμε το ευρωπαϊκό!!!!!!!! embounce8

Βασικά ήθελα να το πω, δε σημαίνει κάτι σχετικό με τα γενέθλιά σου, καλή μου ΖΥΓΙΝΑ!!!!!!!!!!!

Να σε χαιρόμαστε, να ανοίξεις ένα χαρέμι emwhistlingB) με όλες τις εξωτικές φυλές της γης.. και ρε συ πάλι δεν καταφέραμε να τα πούμε... (αυτή τη φορά μπιπ ο Δίας....) ...αλλά στο λέω θα σου'ρθω στο πρώτο μου μεγάλο ρεπό (κανα 1-10 Γενάρη το κόβω) να γίνει το ελα να δεις!!!!!!!! (ειδικά τώρα που με κάλεσε και ο σεβαστός Τριπ) :P λέω να σας πάρω αμπάριζα όλους μαζί :P

Κοίτα να το κάψεις αύριο που γυρίζεις στο Ιτάλια (ξέρεις εσύ...) emoops

Και σου έχω κάτι νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολύχρωμη κι εντοιχισμένη και πάλι!!!!!!!!!!! empresentemroseemdaisyemwishemband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα collega.....Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο......Ειθε ο φετεινος χειμωνας σου στη πρωτευουσα της Λομβαρδιας να ειναι συντομος, με πολλα μαθηματα στο libretto και πανω από ολα υ γ ε ι α. ;) (Ψιτ....Γουιν.....δε με λες?....Η Τζουλιετ λεει τιποτα ή μουφα?) :DB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια πολλα! γεματα με πολλές μαργαρίτες ,αραβικα πιάτα :P ,και ό,τι άλλο ονειρευεσαι!

να σε χαιρόμαστε!! :wub:emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνιααααα πολλάααα και καλάαααα!!!!

ο,τι επιθυμείς!!

κάθε καλόοοοο!!!!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρονια πολλα κ καλα

με υγεια κ χαρα

ευτυχια κ ελπιδα

για ζωη μεσα στη χλιδα!!! :anavwfwties:

emrose

emoopsemoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σαν να κρυωσες.... :P
Όχι χρυσό μου, είναι αυτή η άτιμη η σκόνη απ'τη Σαχάρα.... :anavwfwties:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλάααα Ιταλιάνααααα!

Να σε χαιρόμαστε και ό,τι επιθυμείς να το βρεις - εντός ή εκτός Ελλάδος , δεν έχει τόση σημασία... :anavwfwties:

Φιλιά πολλάαααααααααα! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα, με ένα τσούρμο άντρες στα πόδια σου (να σούρνονται ;) )- ό,τι ποθείς να σου'ρθει κατακούτελα, με τέτοια δύναμη που να σε σωριάσει κάτω! Αστράκια να βλέπεις, αστράκια! Να σε χαιρόμαστε, γλυκιά μου, κι όλες οι ευχές σου ευχές μας (με υγεία πάνω απ' όλα!) emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο. Καλά γεράματα Winmx. :-) Ότι επιθυμείς, καλό επαναπατρισμό και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν. Θα σε πετύχω κ στο ιντερνετ να στα ψάλλω (τα χρόνια πολλά εεε) live

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΕΕΕ όχι όχι όχι...δεν θέλω να ευχηθώ...γιατί η αγαπητή συν-ζυγίνα είναι

α πιο ψηλή από εμένα

βου πιο αδύνατη από εμένα

γου από τις εκνευριστικές γυναίκες που τρώνε τρώνε ΤΡΩΝΕ και πού στον άνεμο τα βάζουν δεν καταλαβαίνω

αλλά επειδή είναι στο πιο σούπερ ζώδιο κάνω την μικρή παραχώρηση και της εύχομαι

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! (πάντα ευτυχισμένη και για πάντα 25 :P)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωωωω να'μαι παλι στο Ιταλια :) . Παραλιγο ομως να μη φτασω αφου το αεροπλανο ειχε "τεχνικα προβληματα" :o ......μαλιστα 2 επιβατες δε ταξιδεψαν

Sunshine ευχαριστω για το τοπικ κ για τα καλα σου λογια emrose

NM25 5 μερες εμεινα emgreece φυσικα πηγα σινεμα :lol: Γαμομπελαδες και στο Κοσμοπολις......εχουν καλυτερο empopcorn απο τα βιλατζ και βγαζεις καρτουλα για να γεμιζεις ποντους

Τζουλ .....παλι μανταρα τα καναμε γαμωτο.....ρε συ μηπως ειμαστε ζυγινες :splats: Νταξ Χμας παλι θα τα πουμε.Δε το'καψα χθες....με καψανε γκρρρρρρρ!Το γιορτασα την Τριτη και Τεταρτη το μεσημερι στο Ελλαντα!Τι νεα ρε μου εχεις;;;;;;;;Σου εχω κι εγω νεα......πρεεεεεεεπει να σε πετυχω ρε!!!!!

Trippinon πωωωω ρε συ τι κρυο ειναι τουτο; :huh: Κατεβηκα στο Μαλπενσα με το κοντομανικακι 19:30 .Μπα μπα.......καλεσαμε τη Τζουλ;Κοιτα να δεις τι χανω καλε.Ρε συ εδω οι ζυγινες του φορουμ ειμαστε ΟΟΟΟΛΑ τα λεφτα......σε 2 μερες εχουμε κ μια αλλη ζυγινα......νταξ δε ξερεις ποια να διαλεξεις λεμε emcolgate

Inliner42 παλι μονη μου ρε πηγα στα Fridays ....ηρθε ο ακατανομαστος ο οποιος ζητησε.....καθεσαι......emcoke διαιτης emgoal

Ηρα μου emkiss εμεις τα ειπαμε emphone

Τικ-τακ φχαστω φχαστω.....καλη θεατρικη σεζον....περιμενω τις κριτικες σου emrose

Rania ευχαρστω για της ευχη σου Β)

lullaby17 αυτο για τη ζωη μεσα στη χλιδα......μακαααααααρι!!!!!!

Sorrisone μουυυυυυυυυυυυυυυ ελαβες στο σμσ βρε;Ενα χαμογελο σου :wub::wub: ααααααααααχ

Ναντιουσκα emrose να'σαι παντα καλα

Αμελιτσα Αμελιτσα .......ενα τσουρμο αντρες ειπες.Εδω ρε εναν δε μπορω να κανω καλα....θα μπορω ενα τσουρμο :lol::lol::lol:

Αραχνανθρωπε .....ποσα λαθη εκανα χιχιιχιχχ emoops Μη μου πεις....σ'αυτο το τοπικ μπορω :P

Αγγελακο .......θα με πετυχεις να μου τα πεις Β)

Nerdanel τι εγινε καλε....αποφασισες ποιο αβαταρ θα εχεις.Ζυγινα ειπαμε εισαι κι εσυ....αναποφασιστη :D

Notbad ρε συ ευχαριστω για τα α,βου,γου ........ξερουμε εμεις τι ειναι αληθεια emclapping Το γου μου το ειπε και αλλος.....αυτα σε αλλο ποστ emfood λοιπον

http://""' target="_blank">drWatkins εμεις οι 2 πρεπει να κανονισουμε απο τωρα στην ατζεντα αυτη την ταβερνα....αμαν πια δε εχουμε αλλη δικαιολογια....... emorose

Μαριζα ......αχ παντα ομορφες καρτουλες......εχεις κανει μοδα.Ειναι η σταρτερ με τις καρτεςςςςςς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητή Winny,

Χρόνια πολλά αν και λίγο καθυστερημένα... πολύχρωμη εντοιχισμένη και... καλά καλά... πολύχρονη και ευτυχισμένη!

Για πτυχία και τα συναφή δεν λέω τίποτα.... τετριμμένα.... εγώ σου εύχομαι να μπορείς να κάνεις όσο πιο πολλά ταξίδια γίνεται να γνωρίζεις άτομα με ξεχωριστή προσωπικότητα και να παίρνεις καθημερινά εμπειρίες και ΓΝΩΣΗ :)

καμιά μαργαρίτα ήπιαμε εχθές; :P:P:P

take care

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

tempo.jpg

Όπως λέει και στην καρτούλα... Ti auguro tempo per divertiti, per ridere, per il tuo fare e il tuo pensare, per sperare, per amare, per toccare le stelle...emstar

Να ζήσεις Winoula και χρόνια πολλά!!! empresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.