Jump to content

ΑΥΠΝΙΑ!!!!


Αφροδίτη

Recommended Posts

άσχετο, αλλά Μαριέττα λατρεύω το άβατάρ σου! Μοιάζει να ξεπήδησε από ταινία του Μπάρτον!

Ευχαριστώ... :rolleyes:

Και μετά το τσάι ρίξε κι έναν φραπέ με 4 κουταλίτσες καφέ για να είσαι σίγουρα ξάγρυπνη όλο το βράδυ:)

Οσο αφόρα τους καφέδες,το τσάι και κάθε είδους ρόφημα έχω κάνει διατριβή emcolgate

ΠΡΑΣΙΝΟ τσάι πρότεινα στη κοπέλα το οποίο σε αντίθεση με το μαύρο τσάι έχει μικρή περιεκτικότητα σε καφείνη.Είναι σαν να τρώς μια σοκολατίτσα... ;) στις οποίες επίσης έχω κάνει διατριβή emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Last Reply

Παραδοξως αν πιω καφε λιγο πριν τις 12 το βραδυ κοιμαμαι σαν πουλακι...συμαβαινει και σε αλλους αυτο?

Αν ομως μετα τα μεσανυχτα....μεταμορφωνομαι σε λυκανθρωπο.... emcat

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Σκέψου ότι όταν σε μας είναι μετά τα μεσάνυχτα, κάπου αλλού στον κόσμο είναι πριν τα μεσάνυχτα :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πειράζει που απλά γ ο υ σ τ α ρ ω το βράδυ??? Εχω απίστευτη πνευματική διάυγεια και μου αρέσει να κάνω όλες τις δουλειές μου ενώ εσείς κοιμάστε!!!!! emsleep1emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πειράζει που απλά γ ο υ σ τ α ρ ω το βράδυ???  Εχω απίστευτη πνευματική διάυγεια και μου αρέσει να κάνω όλες τις δουλειές μου ενώ εσείς κοιμάστε!!!!! emsleep1  emsleep1

Eγω παντα λεω: δεν πειραζει που χαζεβω ολη μερα, αφου κοιμαμαι 6 τα ξημερωματα, θα διαβασω το βραδυ..μετα τα μεσανυχτα, οταν το μεγαλο ρολοι του τοιχου χτυπησει 2 φορες!

Αλλα μετα τις 8 βαριεμαι οχι να ανοιξω το ρημαδι το βιβλιο, αλλα και να δω το εξωφυλλο του! Τωρα τι κανω απο τις 12 μεχρι τις 6 το πρωι....δεν εχω ιδεα πως περνανε οι ωρες.....Λετε να μεταμορφωνομαι σε λυκανθρωπο, serial killer ή στην toothfairy?? :blink:

emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Ξανά ο ύπνος με ξέχασε,

κι η νύχτα βραχνάς

Πες μου πού γυρνάς..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'' Άϋπνος να προσπαθω αιτία να ζητήσω

τρελός και μόνος να θαρρώ πως κάπου θα φανείς

μα είναι κόπος μάταιος για να σε λισμονήσω

να ζω μαρτυριο μυαλού και πόνο της ψυχής "

TK

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ... :rolleyes:

Οσο αφόρα τους καφέδες,το τσάι και κάθε είδους ρόφημα έχω κάνει διατριβή  emcolgate

ΠΡΑΣΙΝΟ τσάι πρότεινα στη κοπέλα το οποίο σε αντίθεση με το μαύρο τσάι έχει μικρή περιεκτικότητα σε καφείνη.Είναι σαν να τρώς μια σοκολατίτσα... ;) στις οποίες επίσης έχω κάνει διατριβή emblush

:rolleyes: Marietta, δοκίμασα το πράσινο τσάι με κανέλα. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!!! όχι μόνο σε χαλαρώνει, αλλά έχει και τέλεια γεύση!!! Ευχαριστώ για τη συμβουλή. emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

again and again......Σε λιγο με βλεπω με δοντια βαμπιρ και βλεμμα θωλο σαν το νερο του Θερμαικου.... :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βράδυ???Η καλύτερη ώρα.Πραγματικά λειτουργώ ανάποδα, σαν τα βαμπίρ.Το βράδυ είμαι τόσο γεμάτη ενέργεια που μπορώ να κάνω όσα δεν κάνω την υπόλοιπη ημέρα.Για το διάβασμα δεν το συζητάω,κάνω το κάλυτερο διάβασμα πάντα νυχτερινές ώρες..! :cool05:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάλια τα νεύρα μου χάλια..Γιατί αφού πέρασα καλά πάλι δεν μπορώ να κλείσω μάτι???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γιατί να μην μπορώ να κλείσω μάτι?Το site σας θα με καταστρέψει..!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά καλέ είπαμε να μας πείς τον πόνο σου,αλλάοχι και τόσο παραστατικός!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν μπορώ να κοιμηθώ απο τις μύξες που τρέχουν ποτάμι

προσοχή!!!προσοχή!!!ένας νεος ιος σερνεται στο φόρουμ!!!!

Αυτός ο ιός καταστρέφει τον τομέα μηδέν από το σκληρό δίσκο, όπου καταχωρούνται οι ζωτικής σημασίας πληροφορίες για τη λειτουργία του ,ενώ παράλληλα κολλάει....το πληκτρολόγιο σας.

Αυτός ο ιός ενεργεί με τον ακόλουθο τρόπο: δημιουργεί δημοσιεύσεις με ποστερ τον angelospower.

Εργαλείο απομάκρυνσης: www.softex.gm ή www.clarityne.gm

Σε περίπτωση αποτυχίας : μην διαβάζετε πια τον μυξιαρη!

αψψψψψψού!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε πάλι εδώ!!!Ποιος άλλος δεν κοιμάται??? :P

Καλά ποιος κοιμάται με τις κότες;Εμείς τα πτηνά κοιμώμαστε τα χαράματα...... :P

Άγρυπνος στο Νετ....από την ραδιοφωνική εκπομπή στην εφαρμογή !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εσύ με τις κότες κοιμάσαι... :P

Παρεμπιπτόντως, κόλλησα και τον ιό που κυκλοφορεί στο thread.

Antivirus σου λένε μετά... emillemillemillemill

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, παιδιά, αφήστε τα λεξοτανιλ και πιάστε τα σταυρόλεξα!!!! Τρομερά αποτελεσματικά στο θέμα της αυπνίας! . Μετά ένα-δύο νιώθεις το κεφάλι σου βαρύ και τα βλέφαρά σου να κλείνουν. Δοκιμασμένο. άσε που δυναμώνουν και τη μνήμη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.