Jump to content

Prof.Wizard-Χρόνια Πολλά!


dvrach

Recommended Posts

1 μέλος γιορτάζει τα γενέθλιά του/της σήμερα

Prof.Wizard(25)

Χρόνια Πολλά! Ό,τι επιθυμείς! Καλές διαμάχες στο GM :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε είναι μικρούλης!!! Μόλις 25... Τώρα που μπήκες στη δεύτερη 25ετία της ζωής σου λοιπόν και έκλεισες ένα τέταρτο του αιώνα... :) :) :) :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D:D:D

Χρόνια πολλά!!!

Πάντα με όνειρα και θέληση για την πραγματοποίηση τους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το funclub του θεσσαλικου καμπου, σου ευχεται ολοψυχα χρονια πολλα και ακομη πιο ξεροκεφαλα!!!!(ελπιζουμε να μην μας περιλαβεις...)

Καλες και πολλες επιτυχιες διαδυκτιακε συντροφε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια Πολλά στην πιο αμφιλεγόμενη φιγούρα του forum μετά τη Μαρίζα :Pembaaa:blink:

Μικρέ, συνέχισε να είσαι ξεροκέφαλος και σπάστης, u do it incredibly :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητέ Wizardούλη, εγώ νομίζω είσαι σούπερ (κι'ας είσαι αντιδραστικός και ξεροκέφαλος)! Έχεις ενα κάτιτις ρε παιδί μου! :wacko:

Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι πάντα ευτυχισμένος και να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα! empresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά ρε συ! emwish 25? Τι 25? Ακούς εκεί 25.... τστστσ...... βρρρρρρρρέφοςςςςςς emkid:P :P :P

empresentemdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε ρε χρόνια πολλά! Σε αγαπάμε άσχετα αν μας τα πρήζεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άι, χρόνια πολλά...:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tanti auguri e ntomate :P !!!να τα εκατοστησεις να μου φιλησεις την gianna(nannini)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η μαχητικότητα με την οποία υπερασπίζει τις απόψεις του θυμίζει μονομάχο βαρίας κλάσης, ενώ το γεγονός οτι άμα λάχει το παίζει και τόσο ξερόλας (που δεν είν' κακό εδώ που τα λέμ') που θα τον ζήλευε και ο Γίοντα!!! Και από μένα χρόνια πολλά, έστω και καθυστερημένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλα και καλά! :)

ό,τι επιθυμείς empresent

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να'στε καλά όλοι σας για τα καλά σας λόγια! :)

Χαρά μου να τσακώνομαι μαζί σας, να σας τα σπάω, να εκνευρίζεστε και να μου τα χώνετε... :P

Τουλάχιστον μαλώνουμε virtually και αύριο-μεθαύριο θα είμαστε καλά physically. Εγώ προσωπικά βγάζω το άχτι μου εδώ στο board με τις προκαταλήψεις και τα συμπλέγματα που κατά καιρούς διαβάζω από κάποιους (και τους κλώνους τους), αλλά απ'την άλλη μαθαίνω πολλά κυρίως απ'τους πρεσβύτερους και λιγότερο trigger-happy συμφορουμίτες.

Παρατήρηση: Δεν κατάλαβα αν ήταν αστείο αυτό με την ηλικία που είπατε κάποιοι, τόσο μικρός είμαι δα; Νόμιζα το board ήταν κυρίως για φοιτητές και νέους ιατρούς (ηλικίες 18-28 πάνω κάτω) οπότε μια χαρά δεν είμαι από ηλικία;

Εκτός αν ήταν ειρωνεία επειδή ακόμα δεν πήρα το χαρτί... :unsure::(

Last but not least, ΔΕΝ είμαι Θεός... είμαι ένας απλός Μάγος! emermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρατήρηση: Δεν κατάλαβα αν ήταν αστείο αυτό με την ηλικία που είπατε κάποιοι, τόσο μικρός είμαι δα; Νόμιζα το board ήταν κυρίως για φοιτητές και νέους ιατρούς (ηλικίες 18-28 πάνω κάτω) οπότε μια χαρά δεν είμαι από ηλικία;

Εκτός αν ήταν ειρωνεία επειδή ακόμα δεν πήρα το χαρτί... :unsure:  :(

Εκτός αν είναι που κατάφερες να αρπαχτείς πάλι :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Απ'το στομα μου το πήρες :P

Αμάν ρε Γουιζ, αντί να χαίρεσαι που δεν είσαι ο πρεσβύτερος (σε αντίθεση με το βλαχοτεξανό) emfly

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.