Jump to content

Γιατροί, κατά φαντασίαν ασθενείς


Hippocrates

Recommended Posts

κοντά δύο χρόνια που διαχειρίζομαι μαζί με τον Σαράντο αυτόν τον χώρο δεν έχω μιλήσει έτσι σε κανένα και δεν έχω λάβει επίσης τέτοια συμπεριφορά από κανένα όσο κι αν έχω κοντραριστεί.

θα καταλάβεις ότι εδώ μέσα υπάρχουν κάποιοι κανόνες και θα τους εφαρμόζεις σου αρέσουν ή όχι. αν δεν σου αρέσουν το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία.

πέρα από αυτό φλερτάρεις επικίνδυνα με το moderation και ακόμη παραπέρα.

έχουμε βαρεθεί να διορθώνουμε τα size 14 γράμματα σου, έχουμε βαρεθεί να βγάζουμε τις φωτογραφίες που κατα καιρούς βάζεις και γενικά την όλη σου αντιμετώπιση του χώρου σαν τον προσωπικό σου παιδότοπο.

τα Κωστάκη θα τα κρατήσεις επίσης για αυτούς που σε παίρνει στα γήπεδα.

πέρα από αυτό ΤΕΛΟΣ.

Απλά βρε συ Κωνσταντίνε, η αλήθεια είναι και και με το ποστ σου αυτό φαίνεσαι λίγο κάπως.

Και όσο για το "το κουβαδάκι σου και σε άλλη παραλία" δεν είναι σωστό και είμαι σίγουρος πως το ξέρεις και εσύ ε?

Το greekmeds πέρα από άψογη ιντερνετική οργάνωση και καλούς διαχειριστές, στηρίζεται πάνω στα μέλη του, τα οποία έχουμε κάνει μία μεγάλη διαδικτυακή παρέα...

Προσωπικά εγώ θεωρώ πολύ σημαντικό ότι με το που βλέπω τα διάφορα nicknames και έχοντας ενεργή συμμετοχή στο site τόσα χρόνια, νιώθω σαν να διαβάζω οικεία άτομα που έχουν μία ατομική ιντερνετική συμπεριφορά....

Οπότε στα πλαίσια αυτής της πολυπροσωπικότητας που παρατηρείται εδώ μέσα (τι λέω ο άτιμος 8.55 το πρωί :lol::lol: ) θα πρέπει να θεωρήσεις το Νίκο, ως τον τυπικό Νίκο που ξέρουμε όλοι από τα ποστ του (χωρίς παρεξήγηση Νίκο Ε!! :D ) και να μην τον αποπαίρνεις....

Τέλος προτείνω να βγει emoticon ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.....

ΥΓ. Τώρα που τέλειωσαν οι συναισθηματικές μαμακίες πάω για καφέ! emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3 κουβέντες

1ον. Ο Κων/νος θεωρώ ότι πάντα κρατεί αξιοπρεπή στάση

2ον. Δε νομίζω ότι με το να λες αρχικά καταλαβαίνουμε για ποιον μιλάμε , πέραν όσων όντως γνωρίζαν τα συγκεκριμένα άτομα

3ον. Εγώ επειδή δεν ήξερα κανεναν από δαύτους, χαίρομαι που τα ακούω όλα αυτά, επειδή ο "κύριος" Γιαννόπουλος διαβεβαίωνε ότι κανένας δεν έχει περάσει από επιτροπή το 2004. Εγώ πάλι προτείνω αν θέλει κάποιος να μου στείλει σε ΠΜ ονόματα, ώστε όχι μόνο να τους ξέρουμε αυτούς αλλά να τους απομονώσουμε και ανάλογα στο μέλλον.

Και πλέον αυτό το "ε, τι περιμένεις , στην Ελλάδα ζούμε" με εκνευρίζει αφάνταστα και όσο κακό και αν ακούγεται , εύχομαι κάποτε να το πληρώσουμε ακριβά μπας και βάλουμε μυαλό και αποκτήσουμε πολιτισμό.......Και μην ακούσω τα περί κοιτίδας.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΑ ΜΕΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ(!) ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΤΟΥ....ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΚΩΣΤΑΚΗ!!!ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΧΙ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΟΠΩΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΣΕ Π.Μ(3+1) ΑΛΛΑ ΓΙΑ 5... ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΕΤΡΕΠΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

ΥΓ:ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΥΧΡΑΝΘΟΥΝ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΙΛΟΣ

ΥΓ2:ΣΑΡΑΝΤΟ ΦΡΙΚΗ...ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΙΑΤ ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ...ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ...Γ@Μ@ΣΕ ΤΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ban είναι μέσα στο πρόγραμμα. Αρκεί να μην είναι μόνιμο. Μόνιμο ban είναι προσβολή για μέλη με πάνω από 100 posts, εκτός αν είναι κατά συρροή spammers και τους αρέσει το trolling. Στατιστικά όσα fora επισκέφθηκα που είχαν iron fist policy στον συντονισμό, είχαν κατά μια περίεργη σύμπτωση και πολλά "μέλη". :rolleyes:

Καλή δύναμη να ξεπεράσεις ό,τι σου συνέβη, niko, περαστικά από μένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.