Jump to content

Πόσα κουνούπια σκοτώνετε κάθε βράδυ?


πόσα καταφέρνετε κάθε βράδυ??  

18 members have voted

  1. 1. πόσα καταφέρνετε κάθε βράδυ??

    • 1-5
      15
    • 6-10
      1
    • >10
      2


Recommended Posts

επιτέλους κ ένα θρέντ εντελώς ηλίθιο embored !!! γράψτε πόσα κουνούπια σκοτώνετε και πώς. τα πιάνετε στον αέρα, χρησιμοποιείτε χημικά όπλα(φιδάκι, πλακέτες... :-) ) , έχετε κάποιο μυστικό όπλο? για πείτε. αν τολμήσει να περάσει κανά κουνούπι από μπροστά μου, το ΚΑΘΑΡΙΣΑ!!!!! Έτσι μπορώ να απολαύσω ήρεμα τον ύπνο μου... emsleep1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η μύγες έχουν μεγαλύτερο βαθμό δυσκολίας γιατί πετάνε γρήγορα και κάνουν ελιγμούς :-))))))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να προβλέψω απαντήσεις;;;;

Θα μπει ο Γουιζ και θα μας πει ότι στην Ρώμη σύμφωνα με τα παγκόσμια ranking δεν έχουν πολλά κουνούπια κι ότι αυτός σκοτώνει κουνούπια από τα 12 του αλλά δεν το αναφέρει στο CV του.

Στην συνέχεια θα μπει ο V23, ο πάπας της Ρώμης και καμιά 5 6 ακόμα κλώνοι (του γνωστού που νομίζει ότι δεν τον έχουμε καταλάβει ποιος είναι) να βρίσει τον Γουίζ να τον πει ψώνιο και να δηλώσει ότι μόνο όσοι πέρασαν με πανελλήνιες είναι ικανοί να σκοτώνουν ελληνικά κουνούπια.

Ο Γουίζ θα απαντήσει με 5 σελίδες απαντήσεις όπου θα σχολιάζει κάθε φράση ξεχωριστά και ότι αυτός δεν είναι ψώνιο αλλά εμείς ζηλεύουμε που σε χώρες του G7 δεν υπάρχουν πια κουνούπια ενώ εδώ στην πατρίδα ακόμα ζούμε μαζί τους.

Μετά θα μπω εγώ να πω ότι πρέπει επιτέλους να μπουν εξετάσεις γιατί δεν γίνεται έτσι ανεξέλεγκτα ο καθένας να σκοτώνει τα κουνούπια και τέλος πάντων να κριθεί ποιος είναι ο καλύτερος κουνουποφάγος.

Θα μπει ο Ιοάν και θα μας πει ότι το να σκοτώνεις ή όχι κουνούπια είναι οικογενειακό δικαίωμα

Μετά θα μπει η Γούινι να μας πει ότι το θέμα δεν είναι για το περί ανέμων και υδάτων και θα το μεταφέρει στον χώρο διασκέδασης των γιατρών.

Ο Γουίζ θα ξανακάνει 3.254 quotes να σχολιάσει ότι στο αμερικανικό κολλέγιο θεσ/νίκης είχε προετοιμαστεί να γίνει μέγας κουνουποφάγος και ότι όταν θα γίνει μέγας νευροχει θα ασχοληθεί και με το θέμα των κουνουπιών.

Μετά θα μπει o usmeds να μας ενημερώσει σχετικά με την κατάσταση των κουνουπιών στις ΗΠΑ και να μας δώσει και τα σχετικά λινκς

Μετά θα μπει η Ζουλιέτ και θα πει ότι όταν αυτή τραγουδάει στις συναυλίες τα κουνούπια δεν την ενοχλούν και ότι στην Αθήνα τα κουνούπια είναι σαφώς ανώτερα από άλλες πόλεις.

Μετά θα ξαναμπει η Γουίνι και θα μας πει ότι τελικά το θέμα μεταφέρεται στην γενική αρθρογραφία.

Μετά θα μπει ο Σοβ να πει ότι έτσι όπως μετακινείται συνέχεια το θέμα δεν μπορεί να το παρακολουθήσει και τέλος πάντων οι Moderators να προσέχουν τί βάζουν και πού γιατί το κρίσιμο θέμα των κουνουπιών δεν μπορεί να πηγαίνει τσάρκα μέσα στο φόρουμ.

Μετά θα μπει ο Λεφκ να μας πει ότι το κουνούπι στα αρχαία λέγεται οίστρος και θα πετάξει κι ένα 'ω ξειν αγγέλειν φορουμίοις ότι ο καιρός των οίστρων είναι εγγύς'

Θα μπει ο Άλεξ να μας πει ότι τα κουνούπια στην ρουμανία αν τα λαδώσεις δεν σε τσιμπάνε.

Ο Inliner θα καταγγείλει όλα τα δεξιά κουνούπια που ρουφάνε το αίμα του λαού κάθε καλοκαίρι

η Μαρίζα θα μπει να ποστάρει 8904342 φατσούλες και να φύγει

η Ζούκου, Ήρα, τικ-τακ θα γράψουν ότι η ρομαντική φύση σε ένα ροδοστόλτιστο ηλιοβασίλεμα προϋποθέτει και την ύπαρξη κουνουπιών τα οποία βομβίζουν ανέμελα τις καλοκαιρίνες νύχτες

η Νάντια θα μπει να πει στην Ζουλιέτ ότι σε μισή ώρα θα πάει να την πάρει και να μην ξεχάσει να πάρει το αντικουνουπικό μαζί γιατί της τελείωσε

θα μπει η Ζουλιέτ να απαντήσει ότι δεν θα το ξεχάσει κι ότι έχει αφωνία γιατί κατάπιε ένα κουνούπι κατά λάθος

θα μπει ο Νίκος ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΣΙΜΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΤΕΕΕΕ ΜΑ ΠΟΤΕΕΕΕ ΜΑ ΠΟΤΕΕΕΕ ΕΕΕ ΕΕΕΕ

θα μπει ο medicin να ποστάρει ένα κόπυ πέιστ άρθρο για την θεραπευτική αξία των κουνουπιών

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ την τελευταία κουβέντα θα την έχει ο Γουίζ όπου με quote θα σχολιάζει όλα όσα έχουν ειπωθεί και θα βαυκαλίζεται ότι είναι ο καλύτερος κουνουποδιώκτης ever

:D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιδακια και ταμπλετες με ενοχλουνε :(

emgreece βασικα δε με τσιμπανε αλλα εχω και τη γατα που δε αφηνει τπτ ορθιο

emitaly με τσιμπανε,μου αφηνουν σημαδια,τουμπανιαζω......βαζω fenistil celestoderm.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emofftopic

Εχει γινει παρεξηγηση. Δεν ειμαι κλωνος. Οποιος θελει ας ελεγξει το ip της συνδεσης μου. Ισως να ειναι ιδιο με εκεινο απο κανα δυο παιδια, γιατι ο internet provider δε δινει public ip, μα συνδεση πισω απο nat. Παντως ειναι στην Ιταλια και εχει να κανει με οπτικη ινα. Σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με εκεινο που καποιοι νομιζουν.

Επιθυμω να γινει σεβαστη η privacy μου. Δε θελω να δηλωσω, ουτε που ειμαι ακριβως, ουτε κατι αλλο, οπως γραφει και ο κανονισμος του γκρικμεντς.

Συγχαρητηρια για την ιστοσελιδα. :) Ελπιζω να μην υπαρχουν αλλα προβληματα στο μελλον.

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί να τα σκοτώσω τα καημένα ;;;

Επειδή δηλαδή κάθονται στο πόδι μου και με γαργαλάνε ;;;

Νταξ...αυτό μπορώ να το αντέξω, χωρίς φόνο, νομίζω... :lol::lol::lol:

Υ.Γ. Δε θυμάμαι την τελευταία φορά που με τσίμπησε κουνούπι... emblushemhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χιχιχιχιιιι.... Μετα θα'ρθουν η Καρπα και ο Σοβερειν και θα ιδρυσουν απο ενα συλλογο...

Κοιτα να δεις που'χει και χιουμορ η Νοτβαδ και δεν το ξεραμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@From Italy with Love, δεν χρειάζεται να αποδειχθεί τίποτα, ούτε υπονοούσα εσένα ή κάποιον άλλο, χιουμοριστικά το πέταξα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην Ιταλία δεν σκοτώνω κανένα γιατί απλούστατα δεν με τσιμπάει κανένα(φαίνεται είναι όπως σχεδόν το σύνολο των Ιταλών,δηλαδή αδερφές του ελέους!!!!!!!!) :D Στην Ελλάδα σκοτώνω πολλά γιατί φαίνεται πως τα κουνούπια στην χώρα μας έχουν αρχ@@@!!!!!!Οπως δηλαδή και οι Έλληνες!!!! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@NB Σε καλό σου (που λέει και η γιαγιά μου), μ' έκανες και γέλασα!!! :lol:emclapemrockon

Υ.Γ.1 Μου τη δίνουν τα κουνούπια που βομβοπετούν ανέμελα και χτυπούν ύπουλα, ανεξέλεγκτα, ανελέητα και αδιακρίτως (έχω αλλεργία στα κουνουποτσιπήματαααα).

Υ.Γ.2 Μέχρι στιγμής, δεν έχω πάρει το αίμα μου πίσω (= δεν έχω σκοτώσει κανένα), γιατί με πιάνουν στον ύπνο (κυριολεκτικά).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xαχαχαχαχα...κορυφαίο not...

Οι υπόλοιποι που έβαλαν φατσούλες παρακαλώ να μη με αντιγράφουν... emdevil:P

Όσο για τα κουνούπια βαριέμαι να τα κυνηγάω και τα αφήνω να με τσιμπάνε ελεύθερα... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

notbad :P !!! :rolleyes:emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χτες το κυνήγαγα όλη νύχτα αλλά τίποτα :(

Εγώ not δεν παίζω στο παιχνίδι σου?

:(

Εγραψα : " what sit is that? "...δεν μετράει :D:P ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έξυπνο poll.

notbad, not bad το κειμενάκι σου. :P

Συνιστώ, όπως είπε ο Αλέξης, ίδρυση "Συλλόγου Δίωξης Ελληνικών Κουνουπιών Πανελληνιωνίκων".

Άρθρο Μόνο

Δικαίωμα να σκοτώνουν κουνούπια (και ειδίκευση στο αντικείμενο) έχουν μόνο όσοι πετύχαν στις πανελλαδικές. Όλοι άλλοι ας πεθάνουν από αφαίμαξη. :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλή ιδέα. Να ιδρύσουμε τον σύλλογο για να ανταλλάσσουμε απόψεις για το κυνήγι του κουνουπιου μιας και στη χώρας μας όπως αναφέρθηκε τα κουνούπια έχουν @ρχίδι@

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην συνέχεια θα μπει ο V23, ο πάπας της Ρώμης και καμιά 5 6 ακόμα κλώνοι (του γνωστού που νομίζει ότι δεν τον έχουμε καταλάβει ποιος είναι) να βρίσει τον Γουίζ να τον πει ψώνιο και να δηλώσει ότι μόνο όσοι πέρασαν με πανελλήνιες είναι ικανοί να σκοτώνουν ελληνικά κουνούπια.

ψώνιο; ψωνάρα!!!!

τώρα ταλαιπωρεί κάποιους νομικάριους :lol:

emarrighthttp://www.greeklaws.com/fora/index.php?sh...8385&st=420&hl=

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρήσιμα sites για τα κουνούπια στην Αμερική:

http://www.ent.iastate.edu/imagegal/diptera/culicidae

http://www.ipm.ucdavis.edu/PMG/PESTNOTES/pn7451.html

http://science.howstuffworks.com/mosquito.htm

Μπράβο Χρύσα... :lol:emclapping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δε σκοτώνω κουνούπια πλέον ας είναι καλα η μηχανή με το υγρό απωθητικό. Παλια ήταν τραγική η κατάσταση, δε μπορούσαμε να κοιμηθούμε απο τις ενοχλήσεις αλλα τώρα...καλό ψόφο guys!! :bloodomen::lol:

(Χρύσα ακόμη τρέμω από το overdose γέλιου που έπαθα διαβάζοντας το κείμενο σου! Σκέφτηκες ποτέ να γράψεις βιβλίο/ σειρά για τη tv/ σενάριο για ταινία?) Είσαι ταλεντάρα!!!!!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.