Jump to content

Ποιος κλάδος έχει τα αγενέστερα μέλη;


Smoky

Ποιοι ξυπνάνε πιο στραβά κάθε μέρα;  

39 members have voted

  1. 1. Ποιοι ξυπνάνε πιο στραβά κάθε μέρα;

    • Αεροσυνοδοί
      4
    • Πωλήτριες
      2
    • Ταξιτζήδες
      11
    • Δημόσιοι υπάλληλοι
      7
    • Προϊστάμενοι παντός κλάδου (όποιον έχεις στο κεφάλι σου)
      2
    • Σερβιτόροι/μπάρμαν/γορίλες
      1
    • Οι καθηγητές όταν βάζουν τα θέματα και ολοχρονίς στις ώρες ακρόασης
      2
    • Η σπιτονοικοκυρά μου, έχω να πληρώσω 3 μήνες
      0
    • Ο πατέρας μου, είμαι αιώνιος φοιτητής
      2
    • Κανείς, μ' αγαπάνε όλοι
      1
    • Όλοι, δεν μ' αγαπάει κανείς
      4


Recommended Posts

Για να δούμε, λοιπόν... Ποιον έχετε άχτι ή ποιος νομίζεται ότι σας έχει άχτι χωρίς να φταίτε; Ποιος δεν κάνει καλά τη δουλειά του, ακόμα και όταν ένα βασικό στοιχείο αυτής είναι η ευγένεια και η ευχάριστη συμπεριφορά (π.χ. αεροσυνοδοι);

Για λόγους ... υπέρβασης του παρόντος θέματος, έβαλα και πρόσωπα που δεν εργάζονται όταν μας τα χώνουν, αν και το να είσαι μπαμπάς σίγουρα θεωρείται πλήρης απασχόληση! :wub:

Άντε το μαλώνω, το μαλώνω

άντε κι ύστερα το μετανιώνω... (?)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι και τόσο, απλά έτυχε να πετάξω χθες 2 φορές σε μια μέρα και έτσι το άχτι μου είναι ... πρόσφατο! Γενικά τα παίρνω με όποια την έχει δει η Ωραία των Αθηνών (και περιχώρων) και θεωρεί ότι με την παρουσία της και μόνο κάνει μεγάλη χάρη!

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προϊστάμενοι :angry:

"Μαέστρο, σας ενημερώνω ότι θα λείψω τον Ιούνιο λόγω διπλώματος...."

"Τιιιιιι emeek δε θα έχω σοπράνες!!!"

"Μαέστρο, στα @@ μου emcensored Εγώ την πήρα την εκπαιδευτική μου άδεια, κι άμα με δείτε σε καμιά πρόβα να μου τρυπήσετε τη μύτη"

:splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φυσικά οι χειρότερες είναι οι αεροσυνοδοι. Που να δείτε της κακιασμένες σκύλες που έχουν οι Κυπριακές Αερογραμμές. Πραγματικά είναι αγενέστατες, απότομες, ψωνάρες, και γενικώς βαριούνται να κινηθούν και να κάνουν ότιδήποτε. :bloodomen: Το περίεργο είναι οτι οι άντρες αεροσυνοδοί είναι πάντα τόσο καλόι και ευγενικοί. :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup +emarup emarup emarupαααα δε ξέρω τι λέτε... εγώ μια φορά έχω ταξιδέψει με το μεγάλο πουλί! Πήρα 4 planes όλες ήταν κοπέλες.. κούκλες και πολύ ευγενικές... με είχαν στα όπα όπα.. και δευετρο ποτό.. και δευτερο σνακ... μέσα στο χαμόγελο και την ευγένεια... KLM ήταν η εταιρία...

Βασικά δύο φορές... η πρώτη δεν πιάνει όμως... ήμουν 3ων-4ρων κλαι το μόνο που θυμάμαι είναι το πίσω 3ο φτερό με το καγκουρό! QUANTAS rules :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ααααα... ΔΤΠ όλοι σας. Ε βέβαια. Έτσι την πάτησε κι ο Αντρέας, όλοι οι άντρες αεροσυνοδοί τον είχαν γραμμένο, βρέθηκε μια σωστή γυναίκα να "εξυπηρετήσει" και τα υπόλοιπα ιστορία..

Βρε Goldie, βρε καλό μου, βρε χρυσό μου, είναι δυνατόν να υπάρξει ποτέ αλληλεγγύη μεταξύ ξανιθιών;;; Αν δεν ήταν εργαζόμενες όλες αυτές θα σε είχαν ξεμαλλιάσει πάραυτα που τους τρως τους άντρες!!!

Καταθέτω την προσωπική μου συνεισφορά: μακριά από ταρίφες και παρκαδόρους. Έχει κόστος αυτή η άποψη (οδηγείς μέσα στην κίνηση 2 ώρες και ψάχνεις άλλες τόσες να παρκάρεις), αλλά η εσωτερική ικανοποίηση είναι απεριόριστη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε Goldie, βρε καλό μου, βρε χρυσό μου, είναι δυνατόν να υπάρξει ποτέ αλληλεγγύη μεταξύ ξανιθιών;;; Αν δεν ήταν εργαζόμενες όλες αυτές θα σε είχαν ξεμαλλιάσει πάραυτα που τους τρως τους άντρες!!!

emypoklinomaiemypoklinomaiemypoklinomai

σσωωωσσσστττοοοοοοοοοοοοοοςςςςς

Πέστα ρε μάστορα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα με αγαπάει όλος ο κόσμος!

Αλλά μια μέρα βρίστηκα με έναν ταξιτζή γιατί μου χρέωσε 1.10 το δώρο του πάσχα με το έτσι θέλω. Εγώ τον είπα κλέφτη, αυτός τσουλί, και εγώ του είπα κάτι για της θειάς του το μπουγαδοκόφινο.

Οι κορυφαίες αεροσυνοδές είναι της Singapore Airlines. Παιδιά ακόμα και στην οικονομική θέση, τσακίζονται να σε εξυπηρετήσουν. Κουκλάρες, βαμένες, το μαλί στην τρίχα ΚΑΙ ΤΙΣ 11 ώρες της πτήσης, παρακαλώ, πολύ ευγενικές και πάντα με το χαμόγελο. Εμένα με έβλεπαν που έκλαιγα βλέποντας μία ταινία και μου έφερναν χαρτομάντηλα. Στην bussines class θα 'θελα νά ξερα τί κάνουνε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Smoky με ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ πεταξες? :D

Οι πιο αγενεις αεροσυνοδοι ειναι της Ολυμπιακης.-

Οι πιο ΓΛΥΚΕΣ, ΕΥΓΕΝΙΚΕΣ, ΚΟΥΚΛΕΣ, των Singapore Airlines και Emirates!!

Ο πιο αγενης κλαδος για μενα ειναι οι πορτιερηδες-security :P, πωλητες και πωλητριες που βγαζουν το ψωμακι τους δουλευοντας σε σχετικα ακριβα καταστηματα. Μεγαλα νουμερα!

Ειναι πολλοι οι κλαδοι με το προβλημα αλλα σταματω εδω :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν λέω και της thai καλούτσικες είναι, σου φέρνουν και ορχιδέες στο τέλος της πτήσης. Αλλά σαν υπηρεσίες και υποδομή αεροπλάνου δεν λέει και πολλά πράγματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο πιο αγενης κλαδος για μενα ειναι οι πορτιερηδες-security  :P, πωλητες και πωλητριες που βγαζουν το ψωμακι τους δουλευοντας σε σχετικα ακριβα καταστηματα. Μεγαλα νουμερα!

I couldn't agree more !!! -_-

Πας να πάρεις ένα μπουφαν.. ρωτάς τιμή σου λέει 850€ ΜΟΝΟ κάνεις το μαλάκα και συνεχίζει και σου λέει... πολύ καλή τιμή.. τσάμπα! Σε κοιτάει και με ένα υπεροπτικό υφάκι απο πάνω μέχρι κάτω... Ποιος; Αυτή που για να το πάρει πρέπει να κάνει οικονομίες ένα χρόνο :wacko: και ψωνίζει μόνο απο ΖΑΡΑ :P

:antegeia: δηλαδή...

Ασε που δεν ξέρουν και να μιλήσουν... :blink: και επειδή είναι μέσα σε store cavalli ή και έγώ δεν ξέρω τι άλλο νομίζουν ότι έχουν πιάσει τον παπά απο τα @@ emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Είναι επειδή είναι μέσα σε μαγαζί "Καβάλλι" :P σε καβαλάνε :P στην κυριολεξία :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχαχα αυτό μου θυμίζει ένα περιστατικό με την φίλη μου την Αντιγόνη...

μπαίνει σε ένα μαγαζί πολύ μουράτο (όνομα και μη χωριό) και ήθελε ένα παλτό...

Άντα: Ε ναι αυτό το μαύρο θα ήθελα να δω

Πωλήτρια: Αααα αυτό είναι πολύ ακριβό

Άντα: ααα δεν το πουλάτε δηλαδή;

:lol: :lol:

χαχαχαχαχαχα έμεινε η πωλήτρια

Επίσης η αδερφή μου...πάει να αγοράσει μια τσάντα

Sis: ναι αυτό τα τσαντάκι μου λέτε πόσο έχει;

Πωλήτρια: αυτό έχει 250 ευρώ

Sis: αα ωραία μπορώ να το φορέσω να το δω;

Πωλήτρια: θέλετε να το κρεμάσετε;

Sis: Μάλιστα...

Πωλήτρια: Με λουράκι;

Sis: Μάλιστα...

Πωλήτρια: Αααα με το λουράκι έχει άλλα 80

:lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι μαγαζιά είν'τούτα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεϊ :o

Προτείνω την επέκταση της ηρωικής ΚΟΥΑΓ και στα αξεσουάρ emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτο το κομπλεξ με τα "ακριβα" μαγαζια το τρωω στη μαπα ΜΟΝΟ στην Ελλαδα!Μπαινεις να δεις κατι κ σε εχουν απο πισω......ρε θελω να δω.....!Εδω ισως γιατι ΟΛΟΙ πανε με τα αθλητικα παπουτσακια τους κ αφηνουν ΝΑΑΑ λογαριασμους .....δε παιζει αυτο το κομπλεξ!Χαιρομαι το ψωνια οποτε παω B)

Μπαινω-βγαινω,βλεπω,δε ψωνιζω και την "καλημερα,γεια σας" θα την πουνε με το χαμογελο :)

Αεροσυνοδοι......οταν ημουνα μικρη 8-9 χρονων μια φορα με ξεχασαν κ βγηκα μονη μου ελεγχος διαβατηριων,βαλιτσες cool!Ολυμπιακη παρακαλω και ξεχασαν το ασυνοδευτο :splaaaats:emeleos .Δε σας λεω τι εγινε μετα χαχχαχαχα.

Του ΙΚΑ ειναι τα πιο αγενεστερα μελη.....θα επανελθω με λεπτομερειες :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emcensoredemeleos

Προς ολους

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!Εχει καταντησει βαρετο,μονοτονο,εκνευριστικο να χαλατε ολα τα τοπικ για το ΔΙΚΑΤΣΑ! :angry:

Τα ποστ σβηστηκαν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ε, ναι, ξέχασα πως είμαι σε σοβαρό τοπικ με αυστηρα επιστημονικη θεματολογια :lol:

εμείς δεν είπαμε τίποτα που μας τρελλάνατε με τα μπικουτί σας κορίτσια emroseemkiss

αλλα αφου σε γαργαλάει το delete (χωρίς να έχω υπερβεί τα όρια)... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup κοίτα να δεις, δεν την γαργαλάει καθόλου, μια χαρά έπραξε και συμφωνουμε απόλυτα μαζί της.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην bussines class θα 'θελα νά ξερα τί κάνουνε.

:o:o:o:o:o:o:o (δεν το λέω!)

I couldn't agree more !!! -_-

Πας να πάρεις ένα μπουφαν.. ρωτάς τιμή σου λέει 850€ ΜΟΝΟ κάνεις το μαλάκα και συνεχίζει και σου λέει... πολύ καλή τιμή.. τσάμπα! Σε κοιτάει και με ένα υπεροπτικό υφάκι απο πάνω μέχρι κάτω... Ποιος; Αυτή που για να το πάρει πρέπει να κάνει οικονομίες ένα χρόνο  :wacko:  και ψωνίζει μόνο απο ΖΑΡΑ  :P

:antegeia: δηλαδή...

Ασε που δεν ξέρουν και να μιλήσουν...  :blink:  και επειδή είναι μέσα σε store cavalli ή και έγώ δεν ξέρω τι άλλο νομίζουν ότι έχουν πιάσει τον παπά απο τα @@  emranting

Πες τα χρυσόστομε πέσ τα!

Και μην ξεχνάμε πάντα τους πορτιέρηδες. Μπουρτζόβλαχος-αγράμματος-ηλήθιος σφίχτης που νομίζει ότι έχει πιάσει τον θεό απ τα emcensored . Ποιός νομίζεις ότι είσαι ρε φίλε; έλεος emeleosemeleosemeleosemeleosemeleosemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Smoky με ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ πεταξες?  :D

Οι πιο αγενεις αεροσυνοδοι ειναι της Ολυμπιακης.-

Κι όμως, στην επιστροφή πέταξα με Αegean και μόνο που δεν μας πέταξαν τις καραμέλες και τις εφημερίδες στα μούτρα όταν τις πρόσφεραν. Δηλ. καταφέρνουν να χρησιμοποιούν εναντίον τους τις μαρκετινίστικες παροχές που έχουν για να λειτουργούν ανταγωνιστικά σε σχέση με την Ολυμπιακή.

Ειδικά η ψηλή ξανθιά έκανε μια χαρά για εκπαίδευση νεοσύλλεκτων! Καταγγέλω! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανεις δεν μ'αγαπαει φυσικα... :( (με μια εξαιρεση).Δεν ξερω,εγω πολυ αγενεις βρηκα τις ηλιθιες πωλητριες του Ατικα.ΨΩΝΑΡΕΣ!!!Ετσι μου ρθε να αρχισω να ρευομαι και να κλανω μπροστα τους για αντιποινα(αλλα δε το εκανα διοτι ειμαι καλο και ευγενικο παιδι-μου περασε ομως απ'το μυαλο)!!!Α,επισης στα μποντυ τοκ,που παω να μπω και με κοιταει η πωλητρια και μου κανει 'τσού'!!!Χωρις να πω τιποτα!!! emeleos Τελικα θελουν πολυ δουλεμα αυτες οι ηλιθιες.Καλα,για τους πορτες δε το συζητω,που νομιζουν οτι κατι ειναι.Επειδη δεν εισαι 1.75+ και δεν εισαι ντυμενη τουλαχιστον σα τη Μενεγακη και βαμμενη Τουλαχιστον σα την Τατιανα και να εχεις και το γαμημενο σνομπαρικο φερσιμο δεν σ'αφηνουν να μπεις μεσα!!!Γι'αυτο και εγω ποτε δεν παω ετσι σε κατι τετοια(βλεπε island και bo),παραμονο βρισκω φιλους/παρεα που εχει καποιος μερσεντες η κανενα τσεροκε και πηγαινουμε μπροστα στη μουρη και κατεβαινουμε και αυτοι σκαλωνουν,μπλοκαρουν και σε αφηνουν!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι πωλητές CD σε ένα συνοικιακό κατάστημα...ανίδεοι και αγενείς, σε αντίθεση με κάτι άλλους σε ένα άλλο συνοικιακό που είναι γάτες με πέταλα...

emarupΑλήθεια τώρα αυτό με το Μπόντυ Τώκ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.