Jump to content

We 've got a problem...


Recommended Posts

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:

Άστο άστο προτιμώ να κατέβω στας Αθήνας να της τον φτιάξω εγώ παρά εσύ, κύριε ανεπαρκή :P:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup 40 έουρος για ενα computer? Per hour? hahahahahahaha! ας γελάσω εγγλέζικα!

Χαρούλη, ούτε καν σε εμένα???

:splats:

Μόλις είπες την λέξη που δεν πρέπει.... :P:splaaaats:

Να πω ότι ειναι 30€ για εγκατάσταση των windows XP αλλά μόνο με γνήσιο cd και σε περίπτωση που θές και άλλα προγράμματα.. όπως office.... πάλι πληρώνεις και πάλι θες το γνήσιο cd -_- οπότε συμφέρει ο γνωστός... του φτιάχνεις και ένα μουσακά... και είσαι οκ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τον τελευταίο καιρό όλο με κατηγορείτε ότι κάνω και λέω πράγματα που δεν πρέπει. :P

Επιτέλους, τι σας φταίει ένα αθώο και ταπεινό αγριολούλουδο?

Στο θέμα μας, όπως καταλαβαίνετε μέχρι να μου πέσει το Λόττο ή να κατεβάσουν τις τιμές στο NO NAME, δεν έχω σκοπό να το φτιάξω τον Η/Υ.

Ήλπιζα μήπως με βοηθήσετε εσείς (τσάμπα φυσικά!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup δε λεω τσαμπα να στο φτιαξουν τα γαιδουρια (εμ το λεει ο Δον Κιχωτης του Θερβαντες :lol: ) αλλα βρε παιδι μου προτεινε εκει ενα κερασμα :P Βεβαια τωρα που το σκεφτομαι <_< αν ειναι να τους κερασεις κανα φαι τα 30 ευρω θα τα δωσεις .....χμμμμμ

Βρηκα βρηκα.....αναλαμβανεις να οργανωσεις την επομενη συναντηση :cool10::cool05::cool11:

ΧΑΡΟΥΛΗ ειπα κι εγω τη λεξη που δε πρεπει :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Χαριτωμένο κι έξυπνο!

Winmx, θες να πεις, να οργανώσω τις επόμενες 3 συναντήσεις, ενδεχομένως και 4, ή έχεις την εντύπωση ότι θα γλυτώσουμε με μια? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.