Jump to content

Ρε παιδιαααά, θέλετε να γίνουμε φίλοι ?! Εεε ?!


Ρε παιδιαααά, θέλετε να γίνουμε φίλοι ?! Εεε ?!  

39 members have voted

  1. 1. Ρε παιδιαααά, θέλετε να γίνουμε φίλοι ?! Εεε ?!

    • Ναί !
      18
    • Όχιιι !
      4
    • Άσταδιάλα ρε !
      17


Recommended Posts

Εμένα μου λείπει ο Alex πάντως... Το φάγατε το παιδί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Last Reply

"Εμένα μου λείπει ο Alex πάντως... Το φάγατε το παιδί!"

Ελα Αlex,τωρα εχεις και κινητρο! :wub:emblushemiloveyouemkissempresentemroseemcat2emdaisyemdateemdrunkemdroolemerws1

Ποιος τον εφαγε;!Εδω μεχρι και συγνωμη του ειπαμε!Παρασυρθηκαμε....Αlex come back!Aν ξερεις κανα σερβικο παμε Βελιγραδι να σχολιαζουμε τις κοπελες στη γλωσσα τους οχι σαν τον κοντοχοντρο στο περιστατικο της Winmx!To ξαδερφακι μου εκ Σερβιας κανει ειδικοτητα και εχει πηξει οποτε δεν εχει χρονο για τουρισμο στα Βελιγραδια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ δεν λέτε που κάναμε αμάν να τον ξεφορτωθούμε, τον θέλετε πίσω; Να φύγει να φύγει να μην γυρίσει :P :P :P :P (πλάκα κάνω, φυσικά) :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Εμένα μου λείπει ο Alex πάντως... Το φάγατε το παιδί!"

Ελα Αlex,τωρα εχεις και κινητρο! :wub:  emblush  emiloveyou  emkiss  empresent  emrose  emcat2  emdaisy  emdate  emdrunk  emdrool  emerws1

Καλέ τι κίνητρο, αφού έχουμε βριστεί ουκ ολίγες φορές (πριβέ όμως γιατί είμαστε κι ανώτεροι!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Oριστε χαλια. Ειπα να emevlogies το σαιτ με την παρουσια μου, και η Καρπα - κολα εχει παει για μανικιουρ- ποδικιουρ.

Που ειναι να τη βρισω λιγο ?! emmissing

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα, χώσε τώρα που γυρίζει! :P

Θα βριζόμαστε για εκτόνωση ή γιατί είναι αφροδισιακό? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ντάξει, να ξέρω :lol:

Είσαι δικατσάς και μάλιστα απο αυτούς που στα 16 τους δε διάβαζαν playboy και δεν ήξεραν καν τι θεσμός είναι τα Playmate! (που παρεπιπτόντως, τα μοναδικά καλλιστεία που βλέπεις ελαφρώς συμπαθητικές κοπέλες - ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΣΩΜΑ ΣΚΙΖΟΥΝ ΟΛΕΣ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα να δεις, κι εγώ δεν είμαι γιατρός, ΕΙΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ (και δε μπορώ να πάρω προαγωγή ρε γαμώτο!) αλλά δεν το κάνω θέμα.

Πάντως αν όντως δε βλέπεις Playmates, τότε μπορεί να είσαι και σοβαρός άνθρωπος και να σε έχω παρεξηγήσει... emermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Α ναι ρε συ, ηθελα να σε ρωτησω γι'αυτο (να σου παρω ιστορικο που λεμε κι εμεις οι emdoc ). Ποτε ακριβως αρχισες να νιωθεις Θεος ? Ηταν μηπως μετα απο καποιο ισχυρο ψυχολογικο σοκ ? Πχ μετα μια περμαναντ που βγηκε λαθος ? Ή μηπως επειδη σε βλεπουν στο δρομο και κανουν το σταυρο τους ? Τιποτε αλλα συνοδα συμπτωματα εχεις ?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απο τότε που άρχισα να αισθάνομαι ανώτερη όλων σας, αποφάσισα ότι δε μπορεί, πρέπει να είμαι ο Θεός.

Και σιγά μην αφήσω εσένα να μου πάρεις ιστορικό! Χα! Ας καγχάσω δις! Χα, χα!

Και ψιτ! Τα μαλλιά μου δεν είναι περμαναντ. Μου μάθατε και την περμαναντ τώρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup OK, δεν χρειαζεται να εκνευριζεσαι. Αμα δεν σου κανω εγω πηγαινε σε κανεναν αλλο. Μη το αφησεις παντως να εξελιχθει. Δε θελω να σε δω στο ΤηλεΦως μεθαυριο... emno
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 years later...
emarup Α ναι ρε συ, ηθελα να σε ρωτησω γι'αυτο (να σου παρω ιστορικο που λεμε κι εμεις οι emdoc ). Ποτε ακριβως αρχισες να νιωθεις Θεος ? Ηταν μηπως μετα απο καποιο ισχυρο ψυχολογικο σοκ ? Πχ μετα μια περμαναντ που βγηκε λαθος ? Ή μηπως επειδη σε βλεπουν στο δρομο και κανουν το σταυρο τους ? Τιποτε αλλα συνοδα συμπτωματα εχεις ?

emiloveyou emiloveyou emiloveyou emiloveyou emiloveyou emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.