Jump to content

Ρε παιδιαααά, θέλετε να γίνουμε φίλοι ?! Εεε ?!


Ρε παιδιαααά, θέλετε να γίνουμε φίλοι ?! Εεε ?!  

39 members have voted

  1. 1. Ρε παιδιαααά, θέλετε να γίνουμε φίλοι ?! Εεε ?!

    • Ναί !
      18
    • Όχιιι !
      4
    • Άσταδιάλα ρε !
      17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Last Reply

ΜΕ ΕΝΑ SITH ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

emstarwars emstarwars emstarwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι δίνεις? (αυτές οι κοινωνικές σχέσεις είναι δούναι και λαβείν...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Alex77 εμένα με συγκίνησες και λέω να κάνουμε μια προσπάθεια...Αλλά βρε παιδί μου δεν γίνονται έτσι αυτά, θέλει τρόπο... Ας πουμε ότι στην αρχή δηλώνεις ότι θες φίλους, μετά δείχνεις το καλό σου πρόσωπο, μετά γίνεσαι συμπαθητικός και εν συνεχεία διαλέγεις κάποιους και απευθύνεσαι μόνο σ' αυτούς, όχι σε όλους μας...Δεν γίνονται έτσι αυτά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Βρε Νι-κη-τα, βρε Νι-κη-τααα. Μεχρι χθες ηταν η προσφορα βρεεε.

Τιιι ? Ξεχασα να το γραψω ? Γμτ.

Δεν πειραζει βρε, μη στεναχωριεσαι. Κερδιζεις μια Amita motion για να σκεφτεσαι θετικα. Better luck next time !

(K emharp , στειλε πμ και θα τα βρουμε βρε. Χαχαχα. Τι προσφερωωω ? Ακου τι προσφερω... )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρχικώς, να δηλώσω ότι αυτό Κ emharp ήταν κορυφαίo κι ευφάνταστο! Εύγε!

Δευτρευόντως, δεν πιστεύω να θεωρείς ότι υπάρχει ανιδιοτέλεια στη φιλία?

Δε ζητάω τίποτα, πες μας εσύ τι προσφέρεις. (Μη μας πεις μετά ότι σε εκμεταλλευτήκαμε κι όλας :P )

Μπορώ να οργανώσω κίνημα "Πείτε ναι στη φιλία του Alex." Αλλά μετά θα θεωρηθώ γραφική ε?

Edit: 15 λέξεις. 30 λάθη. emermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, δεν μετανιώσα για την ψήφο μου τότε...Χθες ήθελες μόνο φίλους, σήμερα σου έφυγε η ανάγκη; :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δε μας λες καλυτερα τι σου λειπει ? Εκτος απο ενα σεντερ-φορ καθοτι γαβρινα...

Τι μου λείπει? Αχ μη ξύνεις πληγές... :P

Βασικά, ναι, μου λείπει ένας σέντερ - φορ, αλλά όχι για την ομάδα! :Pemoops

Edit: Ξεχνάω και λέξεις τώρα... Άμα έχει βάλει ο άνθρωπος σκοπό να με τρελάνει, πόσο να αντέξουν τα εύθραστα νεύρα μου? emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με αφορμη το ποστ του Allex ,να πω κατι που πιστευω εδώ και πολύ καιρο ...

ρε παιδια έλεος με τον Allex ,δεν το ξέρω καθολου το παιδι σε προσωπικο επίπεδο αλλα ειλικρινα τον θεωρω απο τις πιο αξιολογες παρουσιες του φορουμ.

το ίδιο πιστευω και για τον Professor Wizard, σιγουρα έχει πιο εκρηκτικο ταμπεραμεντο αλλα δεν έχει δεχτει και λίγες βρισιες εδω μέσα!

δηλαδη γιατι είναι καλυτερος καποιος που βριζει σαν emdevil σε άσχετα θέματα , αθλητικά κτλ απο καποιον που βρίζει επειδη απανταει σε προσβολες?επειδη ο πρώτος έχει τελειωσει Αθηνα? :splaaaats:emeleos

η καλλιεργεια και η ευγενεια δεν διδασκονται .

υγ-επειδη τυγχανει αυτο το ποστ να βρισκεται κατω απο τα ποστ της karpa ,της NΙΚΙΤΑ και του Μ@Ν1Ι< ,εννοειται οτι δεν έχει να κανει με τα παιδια αυτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Fool ! Don't underestimate the power of the Dark Side....

maul.jpg

Λανθασμένη η πίστη σου στη Σκοτεινή Πλευρά της Δύναμης

obi-wan1.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ασταδιάλα ρε που θες να γίνουμε και φίλοι. Άμα δεν κάνεις 800 σπονδές στο Δία, δε γίνεις Ολυμπιακός και δεν αλλάξεις επάγγελμα μπας και γλιτώσεις τις emsplats ααααα και να μην ξεχάσω κομμένη η γιουροβίζιον κλπ...μόνο Μπετόβεν από δω και πέρα. Και βλέπουμε :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με αφορμη το ποστ του Allex ,να πω κατι που πιστευω εδώ και πολύ καιρο ...

ρε παιδια έλεος με τον Allex ,δεν το ξέρω καθολου το παιδι σε προσωπικο επίπεδο αλλα ειλικρινα τον θεωρω απο τις πιο αξιολογες παρουσιες του φορουμ.

το ίδιο πιστευω και για τον Professor Wizard, σιγουρα έχει πιο εκρηκτικο ταμπεραμεντο αλλα δεν έχει δεχτει και λίγες βρισιες εδω μέσα!

δηλαδη γιατι είναι καλυτερος καποιος που βριζει σαν  emdevil σε άσχετα θέματα , αθλητικά κτλ απο καποιον που βρίζει επειδη απανταει σε προσβολες?επειδη ο πρώτος έχει τελειωσει Αθηνα? :splaaaats:  emeleos

η καλλιεργεια και η ευγενεια δεν διδασκονται .

Συμφωνώ απόλυτα με την Ήρα, το έχω δηλώσει μάλιστα πάρα πολλές φορές αυτό ακριβώς που λέει και για τα ίδια ακριβώς άτομα.

ΥΓ. Allex ξανασκέψου το, με πλήγωσες προηγουμένως και είμαι η μόνη που σου προσέφερα, αυθόρμητα μάλιστα, τη φιλία μου. Δηλαδή γιατί δεν σου κάνω για φίλη;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ ρε σεις, εγώ δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί του, ούτε τη θέση στο Μετροπόλιταν θα μου φάει, ούτε τίποτα, οπότε προτείνω να τον κάνουμε παρέα. Με την προϋπόθεση όμως ότι στο κυνηγητό θα κυνηγάει συνέχεια αυτός, στο κρυφτό θα τα φυλάει συνέχεια αυτός, θα μας δίνει κάθε βδομάδα το χαρτζηλίκι που του δίνει η μαμά του, θα κάθεται να τον μπουγελώνουμε, όταν ρωτάει η κυρία ποιός πετάει κιμωλίες θα παίρνει αυτός όλη την ευθύνη.

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΟ ALEX!

(μου έχει βγει το επαναστατικό τώρα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο πιο ευκολος τροπος να κατακτησεις την καρδια μιας γυναικας στην εποχη μας ειναι να το παιξεις φουκαρας και αδικημενος :splaaaats: κοροιδακια :lol:

ελα σε μενα alex παιδι μου να σε γλιτωσω απο τη μιζερια σου

MadDog_03.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...Θα καθόμαστε στο ίδιο θρανίο, δίπλα δίπλα στο σχολικό, το διάλειμμα θα κρατιόμαστε χεράκι-χεράκι και όλα τα μαθήματα θα τα κάνουμε μαζί...

(το τελευταίο κλεμμένο από συμμαθήτριά μου στο Δημοτικό)

ΥΓ. Το πήρα πατριωτικά και κάνω προσφορές. Μα να μην θέλει τη φιλία μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι βλακειες καθεστε και γραφετε ρε αργοσχολοι. Μια πλακα εκανα και την πηρατε σοβαρα ?!! Χαχαχαχα. Να'στε καλα παντως, με κανατε και γελασα απογευματιατικα, κι ειμαι και πτωμα.

Το μονο νορμαλ χιουμαν μπιινγκ εδω μεσα ειναι η Ηρα. Ολοι οι αλλοι γλιτωσατε τον Καιαδα παρα κατι αιωνες.

Μπραβο Ηρα παιδι μου. Μastercard με ατοκες δεχεσαι ?!

Κι οσο για το δημοψοφισμα, το ελαβα το μηνυμα και αυτο-eξoστρακιζομαι.

Μαριχουανααα, παλι κοκαλο εισαι ρε ? Αναποδα το κρατας το εξασφαιρο ! Αχαχαχα. Τι ατομο ειν'αυτο.

Μ@Ν1Ι, μην εισαι τοσο επιθετικος ρε. Οπως βλεπεις και απο τη emardown , μπορουμς να τα βρουμε... emkiss

fb.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μαριχουάνα τί είναι αυτό τώρα...άντε είπαμε μπορεί να έχουμε διαφορές αλλά αυτό είναι πέρα από κάθε όριο...το έκανα και report γιατί μπορεί εσύ να αργήσεις να ξαναμπεις και προσωπικά με ενοχλεί το ποστ αυτό. Θενξ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.