Jump to content

Παγκόσμια ημέρα κατά της Δίαιτας


Recommended Posts

emarup Το ηθικά και δεοντολογικά σωστό είναι να μας αποκαλύψεις αυτή την δίαιτα. Αμόλα τα να γλυτώσεις!!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια πλαστική στην μούρη θέλω μετά και ποιος με πιάνει :P

Και καλά να πω ότι είσαι κανένα τέρας...ολόκληρη ταινία έγινε για την πάρτη σου και συ θες πλαστική??? :blink:

:P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα εδώ και 2 βδομαδούλες άρχισα πάλι αυτή τη μαγική διαιτούλα με άγριους σκοπούς και διαθέσεις. Η σκέψη μου είναι να κρατήσω αυτή τη διατροφή επ' άπειρον και να γίνω μοντελάκι αξιοζήλευτο! Μια πλαστική στην μούρη θέλω μετά και ποιος με πιάνει :P

Από την χαρά μου για αυτή την μυστηριώδη δίαιτα θαύμα, ξέχασα να σχολιάσω τις μπούρδες που είπες. Είσαι μια χαρά λεπτή λεπτή, συνελώντι ειπείν μοντελάκι βεβαίως-βεβαίως και με μια φατσούλα πολυ παιχνιδιάρα και γλυκιά και δεν θες σε καμία περίπτωση πλαστική, τον Φουστάνο μου μέσα!

Απευθύνομαι σε όλες τις γυναίκες: (ένα, δύο, φού, φού, ένα)

Η κάθε μία είναι ξεχωριστή, έχει την δική της μοναδική ομορφιά και είναι το μεγαλύτερο θαύμα στον κόσμο. Αν ο Θεός με ήθελε 1.80 δεν θα με είχε φτιάξει. Με έφτιαξε όμως και αυτό σημαίνει ότι με αγαπάει και υπάρχει σκοπός στη ζωή μου. Η κάθε γυναίκα έχει γεννηθεί με σκοπό και ξεχωριστή προσωπικότητα και όψη. Είναι καθήκον μας να αναδείξουμε τά ήδη υπάρχοντα όμορφα χαρακτηριστικά μας και να μην τα πλακώνουμε κάτω από τόνους λίπους, αλλά μην παθαίνουμε και υστερία με τις μικρές ατέλειες που μας κάνουν μοναδικές και ανεπανάληπτες.

Ζήτω η μοναδικότητα! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι μανδάμ, αλλά το προσωπάκι να το αφήσεις (αν και....πρόσφατα η ξαδερφούλα ηρρεβωνίσθη μετά πλαστικού χειρουργου -καλά, οι παρελθοντικοί μου χρόνοι σκίζουν! B) οπότε θα έχουμε το βύσμα)

:P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κιλά 71, σήμερα αρχίζω δίαιτα.  Κόβω τις κόκες κόλες, το άσπρο ψωμί, τη ζάχαρη, και γενικά τα άσπρα φαγιά.  Εξαιρείται το γάλα. Και το τυρί. 

Αναψυκτικα ειναι θανατος....καλυτερα να πινεις διαιτιτικα....αλλα και παλι!Τα τυρια ειναι γεματα λιπαρα και θερμιδες....το πιο ελαφρυ ειναι το μανουρι ή το ανθοτυρο.

emarupμιας και είσαι στα κιλά που θέλω να φτάσω... μηπως θες να αλλάξουμε και να έχεις 3-4 παραπάνω... αφου θα κάνεις που θα κάνεις τον κόπο... B)

Aμα θες να χάσεις πάντως.... είναι απλό! Κόψε γλυκα και το βραδυνό... αλλά μην στερήσεις ΤΙΠΟΤΑ απο τον εαυτό σου.. αν θελήσεις πολύ μια σοκολάτα πρέπει να την φας... και επίσης να πίνεις ΠΟΛΥΥΥ νερό... (όχι όμως να θες 2 παγώτα την ημέρα... :D )

Τώρα καλοκαίρι είναι εύκολο να αδυνατίσεις... τρως φρούτα φρούτα και φρούτα.. κάνουν καλό στην επιδερμίδα και είναι και πεντανόστιμα!!!!

επίσης καλό πρωινό και κομμένα να ενδιάμεσα γεύματα.. μην σε παρασύρουν αυτά τα άτιμα Χόμπιτ  :P  :P  :P

Ναντια μου αν κανεις τη διαιτα που λεει ο Μπιπ-μπιπ θα εισαι στυλακι σαν αυτον :lol::lol::lol:

Βασικα καλα τα φρουτα αλλα μη το παρακανετε με μετρο ......πχ μισο καρπουζι ειναι ΘΑΝΑΤΟΣ γεματο ζαχαρη!Μακρια απο το καρπουζι οταν κανετε διαιτα....πεπονι.

Τα τσιμπολογηματα απαγορευονται!

Μια πλαστική στην μούρη θέλω μετά και ποιος με πιάνει :P

Τι ειπες θελεις εσυ; :wacko:

Παντως βρε κοριτσια και κυριε......ολοι στη διαιτα δε λεω......ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ;;;;;;

emweight_liftemweight_lift2 Μηπως....μηπως να το σκεφτομασταν λιγο ;) ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φυσικά, σήμερα έχω προπόνηση 5.30, κάνω καράτε εδώ και 7 χρόνια, φιλάκια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.