Jump to content

Κοριτσάκι.....


Juliette

Recommended Posts

Μια και υπάρχει τοπικ αντίθετου περιεχομένου, που ευελπιστώ να ενωθεί με το αντίστοιχο πολλ (για λόγους οικονομίας του φορουμ-ναι η οικονομία μας μάρανε!) είπα να ανοίξω κι εγώ ένα τοπικ με ό,τι ακριβώς ο τίτλος περιγράφει....

Θυμάστε τι ατάκες λέγατε στο έτερον ήμισυ για να είστε μαζί? Τι ακούσατε, τι κάνατε (οι πράξεις μετράνε πιο πολύ απ'τα λόγια) και σε τι ηλικία...? Ατάκες για σχέση αρπαχτή ή ξεπέτα? :oemblushemoops (είπαμε μου'χει μείνει το σεξοδιαστροφικό πορνο-τεστ που έβαλα) Ή και γάμο? (μην ξεχνάμε ότι υπάρχει κι αυτό το option) emevlogies

Πείτε μας :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ξεκινώ....πριν κάτι μέρες πληροφορήθηκα ότι παντρεύομαι μέσα απ'το τοπικ ένός φορουμ.... νομίζω γκρηκμεντς λεγόταν... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Juliette, σιγούρεψέ το πρώτα, μη ραφτείς τσάμπα, τα ραφτικά έχουν φτάσει στα ύψη!! :P

Στο θέμα μας, όταν ήμουν 14 (πριν 4 χρόνια δηλαδή :P ) είχαμε πάει σε ένα χωριό της Άρτας για ενα γάμο κι ένας τσοπάνης απο τους πολλούς, πρότεινε, προκειμένου να με παντρευτεί να μας δώσει 100 κατσίκες. Ακόμα μετανιώνει ο πατέρας μου που αρνήθηκε... Ήταν δέλεαρ οι κατσίκες...

Επίσης, στη Γ λυκείου τα είχα φτιάξει με ένα παιδί στην πενθήμερη του σχολείου, (που συνολικά τον είδα 3 φορές) και μόλις γυρίσαμε στην Αθήνα, μετάνιωσα κι έβαλα μια φίλη μου να τον πάρει τηλέφωνο να του πει ότι τώρα με τις πανελλήνιες δεν έχω καθόλου χρόνο για τέτοια και μάλιστα είμαι τόσο πολυάσχολη, που έβαλα τη φίλη μου να τον ενημερώσει για το "χωρισμό"!!

(τώρα αυτό κόλλαγε ή είμαι πάλι εκτός θέματος??)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:lol:emypoklinomai

Άμα η Γουιν το θεωρήσει emofftopic το πολύ-πολύ να κάει το ποστ σου σπλιτ(ς) :P

emarright Ατάκα βλαχομπογδανού λιγούρη σε θεογκόμενα φίλη μου (μόλις την έχει γνωρίσει σε ένα μπαρ-παρακαλώ να δοθεί η δέουσα προσοχή στην προφορά)...

"Ιεπειδής μ'αρέσ' του μάτι σ' μήπους μπουρώ να του δω κι ημέρα?"

emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να σε κεράσω μια πορτοκαλαδίτσα; ;)

Εμένα πολύ θα μου άρεσε αυτό! Μου αρέσουν τα γλυκά και ντροπαλά φλέρτ!

Εγώ πάλι ήμουν πολύ πιό απότομη, κατευθείαν στο ψητό.

Τρίτη γυμνασίου: "Μου αρέσεις πολύ!"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάλτε λίγο φαντασία ρε 'σεις.... Τι πράγματα είναι αυτά? Άκου "μου αρέσεις πολυ"!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Juliette, σιγούρεψέ το πρώτα, μη ραφτείς τσάμπα, τα ραφτικά έχουν φτάσει στα ύψη!! :P

Στο θέμα μας, όταν ήμουν 14 (πριν 4 χρόνια δηλαδή  :P ) είχαμε πάει σε ένα χωριό της Άρτας για ενα γάμο κι ένας τσοπάνης απο τους πολλούς, πρότεινε, προκειμένου να με παντρευτεί να μας δώσει 100 κατσίκες. Ακόμα μετανιώνει ο πατέρας μου που αρνήθηκε... Ήταν δέλεαρ οι κατσίκες...

Επίσης, στη Γ λυκείου τα είχα φτιάξει με ένα παιδί στην πενθήμερη του σχολείου, (που συνολικά τον είδα 3 φορές) και μόλις γυρίσαμε στην Αθήνα, μετάνιωσα κι έβαλα μια φίλη μου να τον πάρει τηλέφωνο να του πει ότι τώρα με τις πανελλήνιες δεν έχω καθόλου χρόνο για τέτοια και μάλιστα είμαι τόσο πολυάσχολη, που έβαλα τη φίλη μου να τον ενημερώσει για το "χωρισμό"!!

(τώρα αυτό κόλλαγε ή είμαι πάλι εκτός θέματος??)

το δεύτερο σκέλος κολλάει σε άλλο τόπικ.... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Εχω κάνει τους μοδεράτους να σπαζοκεφαλιάζουν! emdevilemdevil

Κάντε το ό,τι θέλετε πάντως, no prob!! Νομίζω ότι όλα τα μέλη του φόρουμ θα αντέξουν χωρίς αυτήν την πληροφορία! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεταφέρεις το θέμα ως έχει και στο άλλο τόπικ... (copy-paste)

σε κάθε τόπικ σβήνεις το σκέλος που δεν αντιστοιχεί.... (edit)

σωστά;;;;;;; :unsure::unsure::unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λάθος! :P

δεν υπάρχει εντολή copy paste, υπάρχει move, που αντιστοιχεί σε cut/paste και άντε leave a link .... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σωστά... απλά την έχωνα λίγο...........

:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

μου το χαλάς και συ...... αστηνε να ψάχνει........ ά ρε κώστα...................

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα πολύ θα μου άρεσε αυτό!  Μου αρέσουν τα γλυκά και ντροπαλά φλέρτ!

Εγώ πάλι ήμουν πολύ πιό απότομη, κατευθείαν στο ψητό.

Τρίτη γυμνασίου: "Μου αρέσεις πολύ!"

Σταμάτα εσύ, παντρεμένη γυναίκα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο πρωτος μου έρωτας στην πρώτη δημοτικού ... αθώα με ρωτησε ένας γλυκός μου συμμαθητης που είχε αναλάβει να με προσεχει αν θέλω να τον παντρευτω...αυτος ο έρωτας έληξε νωρίς με την οικογενειακή μετακόμιση..

είναι αστειος ο τρόπος που ερωτευομαι και έχει να κάνει περιεργως με τη μουσική , κάποιον συντροφο μου τον ερωτευτηκα γιατι απλα ήταν ο μονος που τραγουδουσε και σκόρπιζε το κεφι σε μια εκδρομη , του το είπα απλά-είμαι ερωτευμενη μαζί σου ..

το αστερι μου επίσης το ερωτευτηκα περίεργα , αλλιως πως θα ήταν και μαγικά...

αρχικά τσιγκλούσε την φαντασια μου αυτη η κακία που έβγαζε με όλους και ολά και το γεγονός ότι όσες φορές είχαμε επικοινωνησει πειραζαμε ο ένας τον άλλον ανελέητα σε έναν αγώνα ποιος θα βγει πιο κακο πειραχτήρι και παιχνιδιάρικα εγωιστης :P θυμαμαι οτι στο πρώτο ραντεβού είχα δεχτει απειλές από την κολλητη μου να μην τολμήσω να βγω μαζι του γιατι είχε καταλαβει τι κουμασι είναι ο ακατανόμαστος...πάλι όμως ήρθε η μουσική να κάνει το θαυμα της ...έβγαλε την καλοσυνη και τη μαγεια που έκρυβαν τα παιχνιδιαρικα ματακια του μεσα στους στιχους της αγαπημενης του τραγουδιστριας , δεν υπήρξε το θες να ειμαστε μαζι , απλά συνεβη σαν να έπρεπε να συμβει , μια φραση μου έχει μεινει απο το πρώτο ραντεβου , εισαι τελειος για μένα που κατεληξε πάλι σε καυγοπαρεξήγηση...,αλλά λόγια να αγαπιόμαστε ... :wub:

όπως και να λέγεται το παιδικο θες να τα φτιάξουμε είναι ζωογονο και έμπνευση ζωής!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σταμάτα εσύ, παντρεμένη γυναίκα...

Είπαμε παντρεμένη γυναίκα, όχι πεθαμένη γυναίκα.

Αυτό που έγραψα αναφερόταν σε κάτι που έκανα στην τρίτη γυμνασίου, δηλαδή πολυ πριν παντρευτώ και επίσης να ξέρεις ότι με τον άνδρα μου ακόμα φλερτάρουμε (ο ένας τον άλλον εννοείται, ναι? ) :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχώς που ξαναμπήκε το νερό στ'αυλάκι :P Άντε που θα μου μπαχαλέψετε τέτοιο σοβαρό τοπικ :splaaaats: Για να βλέπω απαντήσεις!! emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααα εγώ σε αντίθεση νομίζω με τα άλλα κοριτσάκια έχω να πω ότι τα φλερτ που μου έχουν τύχει (δόξα να χει ο Γιαραμπής :P ) ήταν πολύυυ γλυκά και κορυφαία!

Θα πω την πρώτη φορά που θυμάμαι. Στο φροντιστήριο όταν γράφαμε test δίναμε ο ένας στον άλλο τα γραπτά για να τα διορθώσουμε και μετά τα έλεγχε και η καθηγήτρια (αυτό στην βιολογία). Όταν είχα πάρει λοιπόν ένα γραπτό μου πίσω έγραφε

'ΓΕΙΑ ΣΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΑΣΤΕΡΙ. ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΥΣ. ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 98571515619 ΤΟ EMAIL MOY δλφξα ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟ ΤΑΔΕ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...ΑΑΑΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ 20' :lol::lol::lol: Ακόμα το έχω το μνημείο :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mάλιστα!

συνεχίστε παίρνουμε ιδέες!!! emhehe

Αλλά πιο πολύ μου άρεσε η ιστορία με το τσουπάν!!!

Α ρε Karpa πάνε οι καρδάρες με τα τυριά!

παν τα γιαούρτια!

πάνε τ'αφρόγαλα και τα σαγανοβούτυρα! :(

(αντε μη βάλω κανα θέμα τώρα πως η Karpa παντρεύεται του τσουπάν στη κηφισιά,

ανήμερα των Βαγιώνε και θα μοιράσουνε μυζήθρες!!!)

Karpa: emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ικανό σε έχω να μου κολλήσεις καμία ρετσινιά κι εμένα!!

Επειδή έκανες εσύ το τρομερό λάθος, μη νομίζεις ότι θα το κάνουμε κι εμείς!

Εμείς προσέχουμε (για να έχουμε!!) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να σε κεράσω μια πορτοκαλαδίτσα; ;)

σημερα θα μπορουσες να το αλλαξεις σε...

"να σε κερασω μια τσικουλατα!!! ?" emcoke:lol:

Ξανθιωτης power! emnativeemjump

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.