Jump to content

Διαφωνώ με την ύπαρξη του subforum


Sovereign

ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. subforum ΝΑΙ ή ΟΧΙ; Και αν ΝΑΙ που;  

41 members have voted

  1. 1. ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. subforum ΝΑΙ ή ΟΧΙ; Και αν ΝΑΙ που;

    • 1.ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. subforum ΝΑΙ στο "τελειωμένοι"
      18
    • 2.ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. subforum ΝΑΙ στο "περι σχολής"
      2
    • 3.ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. subforum ΝΑΙ στο "γενικά ιατρκά"
      4
    • 4.ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. subforum ΟΧΙ
      21


Recommended Posts

Είδες τί ικανότητες έχεις; Ακόμα και στα αγγλικά διαβάζεσαι εμπαθής και κολλημένος. Φιλίας 3 πήγα φροντιστήριο. Και αν κοιτάξεις πάνω στην σελίδα τον τίτλο που έχετε, μετά την παυλίτσα, θα καταλάβεις τί λέω.

Τώρα μπες στα ρούχα σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 69
  • Created
  • Last Reply

@notbad γκρινιάζεις κάθε λίγο για πράγματα που σε ενοχλούν στο φόρουμ. Δεν είμαστε υπάλληλοί σου να κάνουμε αυτά που θες. Εσύ τι έχεις κάνει δηλαδής ?

@notbad σου δίνουμε την ευκαιρία να πάρεις μέρος στην προσπάθεια που γίνεται για την καλύτερη ενημέρωση. Σου λέμε να σου φτιάξουμε φόρα με τα Γιάννενα.

@notbad όταν ήρθε η ώρα να κάνεις κάτι, έστριψες με το γνώριμο απαράδεκτο και προσβλητικό υφάκι σου.

@notbad την φαντασία θα την κρατήσουμε για τον έρωτα.

@notbad δεν χρειάζεται να βασανίζεσαι άλλο εδω μέσα. Αν σου αρέσει ρε παιδάκι μου.

@notbad διάλογος τέλος

embyeembyeembye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@trivialx στα πμ είσαι πιο ευγενικός, όταν βγαίνεις στην κοινή θέα τα χώνεις;

@trivialx έχω τελειώσει από τα Γιάννενα

@trivialx ποιος σου είπε ότι εγώ εδώ μέσα θέλω να κάνω κάτι παραπάνω από το να μπαίνω και να βλέπω κάποιες ενδιαφέρουσες και κάποιες χαριτωμένες δημοσιεύσεις; Δεν έχουμε όλοι το ψώνιο σου.

@trivialx ιατρός ήθελες να γίνεις ή αστυφύλακας; εγώ με τον πιο εύσχημο τρόπο σου υπενθύμισα ότι δεν χρειάζεται να είσαι ο μπαμπούλας του φόρουμ και να βάζεις ποινές και τέτοια φαιδρά.

Έρρωσθε... (μην στείλεις πμ να στο εξηγήσω κι αυτό)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά συνεχίζουμε και ψηφίζουμε για το μέλλον του subforum. Το poll θα τρέχει για άλλες δύο μέρες.

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@trivialx στα πμ είσαι πιο ευγενικός, όταν βγαίνεις στην κοινή θέα τα χώνεις;

@trivialx έχω τελειώσει από τα Γιάννενα

@trivialx ποιος σου είπε ότι εγώ εδώ μέσα θέλω να κάνω κάτι παραπάνω από το να μπαίνω και να βλέπω κάποιες ενδιαφέρουσες και κάποιες χαριτωμένες δημοσιεύσεις; Δεν έχουμε όλοι το ψώνιο σου.

@trivialx ιατρός ήθελες να γίνεις ή αστυφύλακας; εγώ με τον πιο εύσχημο τρόπο σου υπενθύμισα ότι δεν χρειάζεται να είσαι ο μπαμπούλας του φόρουμ και να βάζεις ποινές και τέτοια φαιδρά.

Έρρωσθε... (μην στείλεις πμ να στο εξηγήσω κι αυτό)

@μανάρι μου notbad που φτιάχνομαι να σε διαβάζω...

Σαράντος :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπέρ της ύπαρξης του subforum ΔΙΚΑΤΣΑ για τον απλό λόγο πως χρειάζεται για τυχόν συζητήσεις από Έλληνες φοιτητές που φέρνουν πτυχία (όχι μόνο ιατρικής/MD, αλλά και Master ή PhD) από το εξωτερικό.

Έλληνας φοιτητής είναι ο φοιτητής που έχει ελληνική ιθαγένεια όχι αυτός που σπουδάζει σε ελληνικό ίδρυμα!!

emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι σοβαρό να υπάρχει subforum ΔΙΚΑΤΣΑ για κάποιον που έρχεται με PhD από αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο του εξωτερικού με αναπτυγμένη Ιατρική. Κι αυτό γιατί για αυτόν τον κάποιον, όπως και για σένα από Ιταλία ή για άλλον από Αμερική ή δεν ξέρω εγώ πού αλλού, το ΔΙΚΑΤΣΑ είναι μια τυπική διαδικασία που δε χωράει και πολλή συζήτηση. Ούτε εξετάσεις, ούτε sos, ούτε διαμαρτυρίες (πέραν των αναμενόμενων καθυστερήσεων στην αναγνώριση), ούτε τίποτα άλλο που να δικαιολογεί την ύπαρξή του.

Επαναλαμβάνω πως υπάρχουν πολλά fora για ανησυχίες παιδιών που δίνουν ΔΙΚΑΤΣΑ, δε χρειάζεται να υπάρχει ΚΑΙ στο greekmeds, το οποίο φτιάχτηκε αρχικά για φοιτητές της Αθήνας.

Και στην τελική, να θέσω ένα απλο ερώτημα:

Γιατί δεν αρκεί ένα thread και χρειαζόμαστε ολόκληρο forum για το ΔΙΚΑΤΣΑ;

Πόσα είναι τελικά τα θέματα σχετικά με το ΔΙΚΑΤΣΑ που θα συζητηθούν εκεί;

Με την ίδια λογική, γιατί να μη γίνει ολόκληρο forum για την ειδικότητα στην Αγγλία, ολόκληρο forum για την κάθε Τέχνη ξεχωριστά και ούτω καθεξής;

Υπερβολή το βρίσκω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι εγω διαφωνω (ξερω, σκασιλα σας :P )

αλλα στο κατω κατω υπαρχει ηδη φορουμ για τους δικατσαδες ολων των ειδων http://www.dikatsa.info/forum/ με ειδικες μαλιστα (!!!) ξεχωριστες υποκατηγοριες για την ιατρικη!!

(πχ ιατρικη απο το Υπολοιπο του Κοσμου ;) που πεφτει καλε αυτη η χωρα?? :lol:emstupid )

_____

ΕΦΕΠΙ = Ελλην (πρωην) Φοιτητης Ελληνικου Πανεπιστημιακου Ιδρυματος κλπ κλπ για να ακριβολογουμε B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά Sovereign έτσι όπως το θέτεις δεν έχεις άδικο. Ναι, αν είναι να υπάρχουν έξτρα section στο forum προτιμώ κι εγώ να υπάρχουν υποκατηγορίες για τις διάφορες χώρες ειδίκευσης και όχι για το ΔΙΚΑΤΣΑ.

Πάντως το board όπως λες φτιάχτηκε αρχικά για τους φοιτητές Ιατρικής Αθηνών, πλέον όμως είναι για όλους (ακόμα και μαθητές λυκείου που ενδιαφέρονται για Ιατρική ή βιολόγους που θέλουν να δώσουν κατατακτήριες ή και Ρουμανοβούλγαρους...). Δε νομίζεις πως και η θεματολογία του θα πρέπει να αντικατοπτρίζει τα πολλά ενδιαφέροντα των διαφόρων μελών του.

Εγώ το είχα πει πάντως απ'το 2ο post μου (δες στο ιστορικό μου αν δεν πιστεύεις). Απ'τη στιγμή που με θεωρείστε για τον Α ή Β λόγο παρείσακτο (επειδή δεν είμαι στην Αθήνα και μη χειρότερα στην Ελλάδα καν) δεν θα μαλώσουμε ούτε μια στιγμή. Αλλάζω τη διεύθυνση στο λογαριασμό μου σε notwelcome@greekmeds.gr (ουσιαστικά κλειδώνοντάς τον!) και δεν σας ξαναενοχλώ!

Πίστεψέ με πάντως, καλύτερα να είναι οι σλοβακοϊατροί εδώ (και να τους ρίχνετε φάπες και να τους βλέπουμε ΟΛΟΙ από κοντά!) παρά σ'ένα δικό τους χώρο που να μαγειρεύουν στα κρυφά.

Δεν είμαι μετριοπαθής, απλά πιστεύω στη σύγκλιση βρίσκεται η λύση. Τέσπα, εσείς αποφασίζετε!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αντιστοιχα μπορουμε να πουμε οτι και τα παρακατω: Subforums: ΔΑΠ-ΝΔΦΚ, Νέα Ασυμβίβαστη Δημιουργική Πνοή, ΕΑΑΚ (ΑΡΙΣ-ΠΑΦ), Νέα Προοπτική, ΠΑΣΠ, ΠΚΣ δε χρειαζονται αφου τα βρισκουμε....μαλιστα πχ ενα το βρισκουμε στην υπογραφη του doctor κ του BLaZe

Π.Α.Σ.Π. ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ www.pasp-med.gr (doctor κ BLaZe

τπτ προσωπικο ενα απλο παραδειγμα δινω....εγω ειμαι υπερ των subforum)

ααααα και δε ειναι ΟΛΟΚΛΗΡΟ φορουμ αλλα υποενοτητα....αυτο δε ειναι κατανοητο ;) ;

παντως ειλικρινα βρισκω οτι μερικοι αντιδρατε πολυ αρνητικα κ χωρις λογους!παντου υπαρχουν αξιοι συναδελφοι ειτε εχουν τελειωσει Ελλαδα,ειτε εχουν τελειωσει σε πανεπιστημιο της ΕΕ ειτε εχουν τελειωσει σε πανεπιστημιο εκτος ΕΕ.Γιατι βαζετε ολους στο ιδιο καζανι κ δε δινετε μια ευκαιρια να λαμβανουν μερος στις συζητησεις μας κ τους φοιτητες που προερχονται εκτος ΕΕ..

Σορρυ αλλα μερικοι καταντατε εντελως ακοινωνητοι.....ναι ναι καλα λεω ακοινωνητοι.Αλλοι πεφτετε στο επιπεδο "εγω ειμαι καλυτερος απο'σενα"

Θα μου πειτε γιατι σκαω να μπει αυτο το φορουμ;Μη ξεχνατε οτι κι εγω δε ανηκω στους "προνομιουχος" του ελληνικου πανεπιστημιου......ξενη ειμαι κι εγω αλλα μου αρεσει να λαμβανω μερος σ'αυτη τη μικρη κοινοτητα που'χει δημιουργηθει εδω κ ενα χρονο

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αντιστοιχα μπορουμε να πουμε οτι και τα παρακατω: Subforums: ΔΑΠ-ΝΔΦΚ, Νέα Ασυμβίβαστη Δημιουργική Πνοή, ΕΑΑΚ (ΑΡΙΣ-ΠΑΦ), Νέα Προοπτική, ΠΑΣΠ, ΠΚΣ δε χρειαζονται αφου τα βρισκουμε

Άστοχο επιχείρημα. Εξισώνεις παρατάξεις της Ιατρικής Αθηνών με την αναγνώριση των πτυχίων από ρουμανοβουλγαρία. Μα το ίδιο είναι ρε win? Το σκέφτηκες καλά;

Μην ξεχνάτε ρε γαμώτο από πού προέρχεται αυτός ο διαδυκτιακός τόπος! Σε λίγο να λεγόμαστε balcanianmeds.gr , αν το πάμε έτσι!

παντως ειλικρινα βρισκω οτι μερικοι αντιδρατε πολυ αρνητικα κ χωρις λογους!παντου υπαρχουν αξιοι συναδελφοι ειτε εχουν τελειωσει Ελλαδα,ειτε εχουν τελειωσει σε πανεπιστημιο της ΕΕ ειτε εχουν τελειωσει σε πανεπιστημιο εκτος ΕΕ.Γιατι βαζετε ολους στο ιδιο καζανι κ δε δινετε μια ευκαιρια να λαμβανουν μερος στις συζητησεις μας κ τους φοιτητες που προερχονται εκτος ΕΕ..

Δεν αρνήθηκε κανείς από εδώ το διάλογο επί ουσιαστικών θεμάτων με παιδιά από το εξωτερικό. Το δικό τους forum δεν κατάλαβα τι χρειαζόμαστε. Άλλωστε αν γίνει διάλογος για τέτοια θέματα οφείλει να είναι ανοικτός και όχι περιορισμένος σε ένα υπο-forum.

Για μένα το θέμα είναι τόσο παράλογο όσο το να φτιάξουν στο dikatsa.gr subforum Ιατρική Αθηνών.

Θα τρελαθούμε τελείως ρε σεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sovereign

Άστοχο επιχείρημα. Εξισώνεις παρατάξεις της Ιατρικής Αθηνών με την αναγνώριση των πτυχίων από ρουμανοβουλγαρία. Μα το ίδιο είναι ρε win? Το σκέφτηκες καλά;

το παραδειγμα το εθεσα επειδη ειπωθηκε οτι εχουν δικο τους φορουμ κ λεω οτι κ η καθε παραταξη εχει ΔΙΚΟ ΤΗΣ φορουμ.....τοσο ασχετο ειναι το επιχειρημα μου;;;;

με το συμπαθειο emarrightWinmx

παντου υπαρχουν αξιοι συναδελφοι ειτε εχουν τελειωσει Ελλαδα,ειτε εχουν τελειωσει σε πανεπιστημιο της ΕΕ ειτε εχουν τελειωσει σε πανεπιστημιο εκτος ΕΕ.Γιατι βαζετε ολους στο ιδιο καζανι κ δε δινετε μια ευκαιρια να λαμβανουν μερος στις συζητησεις μας κ τους φοιτητες που προερχονται εκτος ΕΕ..

αμφιβαλλεις οτι υπαρχουν παντου αξιοι κ μη; δλδ εχεις την εντυπωση οτι η ιατρικη αθηνων ειναι η ελιτ των ελιτ;;;;ε μη χεσω!!!!!!ποσες φορες εχω ακουσει :στο ταδε διαβασα τα σοσ,στο ταδε εβγαλα βιβλιο,στο ταδε μου'στειλαν σμσ,στο ταδε μου πασαρε ο αλλος τις απαντησεις....η διαφορα ειναι οτι μερικοι δε πληρωσαν;;;;;ΕΛΑ ΤΩΡΑ.....

βασικα εχουν χαθει τα ορια του σεβασμου κ το μονο που ακουω ειναι "εγω εγω εγω" κ το ονομα μου απο κατω κτλ κτλ κτλ.Αν το προβλημα ειναι οτι δε γουσταρεις να΄σαι μοδερατος γιατι ειναι μπας κλας προτεινω τον ευατο μου.....αν κ δε εχω καμια σχεση.

emboredemboredembored και emeleosemeleosemeleos

αν παλι το επιχειρημα σας ειναι οτι θα μπαινουν κ θα κανουν μπαχαλο....εμακυρο αφου κ τωρα μπορουν κ μπαινουν κ ανοιγουν τοπικ.βασικα στην τελικη η υποενοτητα εχει καθαρα λειτουργικο χωρο....μπαινουν ολα μαζι (καπου το'πε νομιζω κ ο Τριβιαλ).Σιγα που θα αυξηθει το μπαχαλο :splaaaats: .....αμα θελουν μπορουν να το κανουν κ τωρα

ααααα κ κατι τελευταιο τωρα γινεται τσιφλικι το φορουμ που κανετε διαχωρισμο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με ένα πρόχειρο exit poll βλέπει κανείς ότι τελικά η γνώμη περισσότερων του ενός οφείλει να λαμβάνεται υπόψη σε θέματα που έχουν άμεσα να κάνουν με το ύφος και την κατεύθυνση ενός διαδυκτιακού τόπου, για τον οποίον υπάρχουν βέβαια admins, αλλά ο οποίος από την αρχή της δημιουργίας του (όταν ακόμα τα 2/3 των admins δεν ήταν καν εγγεγραμμένα μέλη) ουσιαστικά αναπλάθεται, διοικείται και αυτοπεριορίζεται από τα ίδια του τα μέλη ("αγαπητά εσείς μέλη", που είπε κι ένας πολιτικός του forum πιο πάνω).

Θεωρώ πολύ πιο υγιές αυτό το πρότυπο, της συζήτησης ακόμα για την προσθήκη ενός subforum (αμφιλεγόμενου όπως αποδείχθηκε), παρά το πρότυπο της αυθεντίας, του "αποφασίσαμε και σας ανακοινώνουμε", του συγκεντρωτισμού και των ειρωνικών παρατηρήσεων περί μεσημεριανής ζώνης σε οποιοδήποτε αρνητικό σχολιασμό.

Αυτά σαν σούμα από μένα, ανεξαρτήτως αποτελέσματος του poll

Φαντασία στην εξουσία λοιπόν!

ΥΓ1: Συγγνώμη Winmx, δε θα ξαναξεχάσω ούτε γράμμα από το nick σου. Θα είναι σαν να ξεχνάω το τελευταίο "a" στο kazaa και είναι ντροπή μου.

ΥΓ2: Δεν μπαίνω σε συζήτηση για το αν είναι άξιοι οι απόφοιτοι της Ιατρικής Αθηνών για 2 λόγους: α) Δεν έχει σχέση με το θέμα μας, και

β) Κρατάω τέτοιες συζητήσεις για όσους φοίτησαν στη Σχολή μας και ξέρουν από πρώτο χέρι καλά και κακά.

ΥΓ3: Τα υπόλοιπα προσωπικά σχόλια του τύπου "αν δεν γουστάρεις να είσαι μοδεράτος", τα αφήνω ασχολίαστα.

ΥΓ4: Καληνύχτα σας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-δε ειχα κανει quote τα λογια μας κ ετσι εκανα copy κ εβαλα σε bold τα ονοματα μας (που κ αυτα εκανα copy γιατι οπως βλεπεις δε εβαλα Σοβ) για να δειχνουν ποιος ειπε ποιο.....απλα δε τα'βαλε στη σειρα ;) ....σιγα μην ασχοληθω με τις συντομιες emeleos εδω η κουβεντα μας ειναι αλλη

-δε σου αρεσει να σε κρινουν εμμεσα;μα γιατι;;;οπως σχολιαζουμε για το ανατολικο μπλοκ,αγγλια....σχολιαζω κ για την Ελλαδα.Κρατα τις συζητησεις για "εσας".....

-μονος σου εθεσες το προβλημα μοδερατου ......εμσορρυ

-το θεμα ειναι ποιος γραφτηκε πρωτος εδω μεσα κ ποιος τελευταιος;ετσι παει η ιεραρχια;δε το'ξερα....κοιτα τι εμαθα βραδιατικα

αντε καληνυχτα σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλύτερα να είναι οι σλοβακοϊατροί εδώ (και να τους ρίχνετε φάπες και να τους βλέπουμε ΟΛΟΙ από κοντά!) παρά σ'ένα δικό τους χώρο που να μαγειρεύουν στα κρυφά.

Εισαι πονηγουλης εσσυυυυυυυ !!!! Σιγα μην αποκαλυψουμε εδω μεσα τα κρυφα σχεδια που εχουμε για την καταλυση του δημοκρατικου πολιτευματος . Μπαχαχαχαχαααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ριχτε μου φααααααππεεεεεες καλεεεεε, ριχτεεεεεεε.

Λοιπον, το ολο θεμα ειναι τοσο γελοιο που ακομα κι ο Μητσαρας απαξιει να το σχολιασει. ΟΟΟΟΟΛΑΑΑΑ τα τοπιξ του Saab-forum τα εχουν ανοιξει λαμπροτατοι επιστημονες (που ελεγε και ο Σαλιαρελης) της ιατρικης Αθηνων που κρυβουν μια καρακατινα μεσα τους και εχουν ορεξη για κραξιμο. Ομως τον Sous-verre τον πειραξε λεει η δημιουργια του Saab-forum (που ετσι κι αλλιως ειχε σκοπο να συγκεντρωθουν ολα αυτα τα γελοια τοπικς και να μην ρυπαινουν το υπολοιπο φορουμ) γιατι θα μπουκαρουνε οι μπολσεβικοι με τα κονσερβοκουτια και θα κανουνε σφηκοφωλια.

Ρε μην μασατε ρε. Δεν εχουνε ιντερνετ οι Δικατσαδες. Ουτε πισι εχουνε ρε. Ανθρωποι των σπηλαιων ειναι ρε.

Αλλα κι αυτοι που εχουνε (πισι και ιντερνετ) θα μπουνε εδω μεσα για να κανουν τι ? Να διαβασουν τις κομπλεξικες αποψεις του παλαιολογου ? Μονο εγω ειμαι ο μαζοχας, αλλα κι εγω εξαφανιζομαι .

(μεχρι να διαβασω την επομενη κομπλεξικη αποψη και να αναγκαστω να απαντησω)

emcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensoredemcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν λέω, έχει και την πλάκα της η φάση. :P

Δημιουργήθηκαν δύο στρατόπεδα ..καλή φάση : MD - Win - Triv vs Sov - Notbad...τουλάχιστον αυτοί είναι οι φανεροί.

Ελάτε παίδες ..κι άλλοι ..κι άλλοι..

Ελάτε να ξεκατινιαστούμε όλοι μαζί να θυμίζουμε παλαιό φόρουμ.

Πάαααααααμε...

anyway,

Χαίρομαι πολύ για την δικιά μου ομάδα...χαχαχχαχα

Μπορούμε να το γυρίσουμε και σε μπασκετάκι ..ή σε 5Χ5 ..καμιά μπιρίμπα..

ναι ..ναι

Λοιπόν εκτός απ'το poll να κάνουμε τουρνουά στα παραπάνω όποιος χάσει ...le poul.

Παιδιά ..έχω και αποκαλύψεις..

Το φόρουμ είναι τσιφλίκι...(σσσσ..όχι δυνατά)

Υπάρχει σχέδιο το οποίο συντονίζεται από ψηλά:

1.Θα εξοντωθούν όλοι οι αντιφρονούντες

2.Θα βάλουμε δικούς μας στις θέσεις τους.

3.Το φόρουμ θα γίνει πανελλήνιο - πανευρωπαϊκό - παγκόσμιο.

4.Θα σκάσετε από το κακό σας.

5.Η γνώμη σας θα αγγίζει μόνο τους δικούς σας (ότι έχει απομείνει)

6.Θα βάζετε ψωνίστικα poll και δεν θα σας ψηφίζει κανείς.

7.Θα Είστε παρελθόν.

8.Ο server θα ανοίξει, το bandwidth θα εξαπλασιαστεί...θα γίνει πανικός.

9.Θα φτιάξετε δικό σας φόρουμ που δεν θα μπαίνετε ούε εσείς οι ίδιοι..και άμα μπαίνετε θα σας το ρίξουμε.....μπουυυααααααααααααχαχαχαχαχχαχαχαχ

10.(κυριώτερο).Το είχε πει ο πρόεδρος ..το λέμε και εμείς:

Σε αυτόν τον πόλεμο δεν υπάρχουν ουδέτεροι. Ή είστε μαζί μας ή εναντίον μας

Αυτή λοιπόν είναι η φαντασία μας.. ο χειρότερος εφιάλτης σας. μπουαααχαχαχαχα

Γεια σας λοιπόν, πάω τώρα να παίξω με τα playmobil μου.

Α! not to forget. Ξέρετε το σύστημα..

Κάνω πλάκα

Έχω πιεί

Δεν είμαι πικραμένος που είμαι στην απ'έξω (εξαιρετικά αφιερωμένο!!! :P )... κ.λ.π

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρίσκομαι στην ευαίσθητη θέση να πω ..ότι το παραπάνω ποστ είναι αφιερωμένο στον δίκαιο αγώνα και στο όραμα της σημερινής διοίκησης του φόρουμ.

Μηνύματα συμπαράστασης..μπορείτε να στέλνετε στα email του KonstantinosMD

της Winmx και του trivialx.

Σας ευχαριστούμε όλους.

Γεια και πάλι..στείνω το πειρατικό τώρα.

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μπουαχαχαχαχαχα (Sorry μωρό μου, παρασύρθηκα... emblush Δεν το ξανακάνω - σήμερα)

Παρεπτπτόντως, επειδή κάνω τον ΑΕΠΙ για να ζήσω, μαζεύω τα πνευματικά δικαιώματα των ατακών μου και κανενός δυο άλλων φιλαρακίων (κοινώς της προσωπικής κλίκας μου), κάθε unauthorized χρήση του le pul χρεώνεται 2 σέντς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φρόνιμος mitsaras.

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Dearest trivialx,

Αρχικά, γράφω για να θέσω εαυτόν στη διάθεση της κυβέρνησής σου, να σε αποθεώσω σαν άρχοντα και να δηλώσω ότι η ουδετερότητα είναι για τους δουλόσυνους.

Βλέπω όμως, ότι χρησιμοποιείς συχνά το όνομα του στεφανιού μου, του άντρα της ζωής μου και δεδομένου ότι τον έχω χάσει εδώ και καιρό, σε παρακαλώ ό,τι πληροφορία έχεις να μου τη στείλεις με πμ , αν φυσικά σου επιτρέπουν οι ανειλημμένες υποχρεώσεις σου.

Τέλος, λυπάμαι που μπαίνω σε ένα στρατόπεδο κι εκ των πραγμάτων, θα είμαι αντίπαλη της pas mal, αλλά έτσι είναι η ζωή. Άπαξ και τάχθηκα κάπου, δεν κοιτάω συναισθηματισμούς…

Υ.Γ. Να δηλώσω ότι κι εγώ έχω πιει πάρα πολύ, μπλέξαμε χτες σε ένα μαγαζί κι ακόμα να ξενερώσουμε. Θα ξέρεις φαντάζομαι ότι όλα γίνονται με υπέρμετρη φαντασία μετά από ένα μεθύσι… ;)

Δεν τολμώ να φανταστώ πόσο ευφάνταστος θα είναι ο δίκαιος αγώνας για την επίτευξη του οράματος της σεβαστής μας και πολυχρονεμένης μας κυβέρνησης.

Με φιλικούς και συντροφικούς χαιρετισμούς

Karpa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ!

Ποινές πότε θα μπούνε; Μην χάσω κανά πόντο και με πιάσει παράπονο.

Πάντως , μέχρι στιγμής η κάλπη,που θα κλείσει σε 2 ώρες 12 λεπτά και 28 δεύτερα, δείχνει, αγαπητά μέλη του αγαπητού φόρουμ, ότι ο αγώνας τώρα δικαιώνεται. Όλα αυτά τα στέλνω και σε πμ καθότι το πρωτόκολλο απαιτεί πρώτα πμ, μετά ποινή.

Υ.Γ.1 Μαρή Κάρπα, ο Μητσάρας είναι από την άλλη πλευρά. Συγκεντρώσου :P:P

Υ.Γ.2 Παρακαλώ την διοίκηση του φόρουμ να μου κολλήσει τα ένσημα και να υπολογίσει και το ΕΚΑΣ. Φχαρστώ. :lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υ.Γ.1 Μαρή Κάρπα, ο Μητσάρας είναι από την άλλη πλευρά. Συγκεντρώσου :P  :P

Αν ήθελε να είμαστε απο τη ίδια πλευρά, να μη χανόταν τόσο καιρό.-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.