Jump to content

Υπολογιστές και γυναίκες...


Recommended Posts

emarup

βέβαια τώρα που το σκέφτομαι θα χε πολύ πλάκα να μου πει καμιά κοπέλα αν ακούσει ότι έχω προβλημα με το pc:

"να ρθω σπίτι σου να του ρίξω μια ματιά?"

:Pemrose:D:lol::rolleyes::wacko:emheheemlookaround;)B)emkissempresentemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αγαπητέ Νίκο.. (γιορτάζεις κιόλας αύριο :D ) αυτό όταν γίνει... θα παραδώσω τα όπλα.... δεν είμαι ρατσιστής.. αλλά έχει τύχει να κάνω παρέα με πολλές κοπέλες απο H/Y Πάτρας.. που πάντα σε Hardware υστερούσαν... στον προγραμματιμσό καλά τα πάνε :P

Δε ξέρω αλλά το θέαμα κοπέλα με κατσαβίδια οφείλω να ομολογήσω ότι μου κάθεται κάπως... όχι απαραίτητα κακό.. αλλα είναι κάτι διαφορετικό...

Και όντως... σφωνώ και εγώ μαζί σου.. όταν είμαι με μια κοπέλα.. το τελευταίο πράγμα που θα σκεφτώ είναι ο υπολογιστής...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:Pemrose:wub:

emarright Eγώ πάλι μέχρι τη β' λυκείου ήμουν απ'αυτούς που άκουγαν πισί και έβγαζαν φλύκταινες... μετά αναγκαστηκα να κάνω μια εργασία και παίζοντας ανακάλυψα πρώτα το Office μετά το νετ και κάποια στιγμή ψιλοέμαθα να προγραμματίζω και σε HTML τα πολύ βασικά... :rolleyes: Και επειδή όλες μου οι σχέσεις ήταν με κομπιουτεράδες και έχω και το computer-freak τον αδερφό μου, νταξ δε χρειάστηκε ποτέ να πάω πολύ μακριά για να φτιάξω το πισί που τελευταία έχει αναπτύξει δική του προσωπικότητα.... emdevil

Μια φορά έκανα και φορματ στον τότε γκόμενο που από υπολογιστές ήταν πιο άσχετος κι από τη γιαγιά μου....και εξακολουθώ να κοροϊδεύω τον παρτεναίρ μου που σε επιλεγμένες περιπτώσεις επιχειρεί να γράψει σε word με το ένα δαχτυλο (32 χρονών και ΑΣΧΕΤΟΣ) :lol:

Αλλά νταξ δεν πολυ-μιλάω γιατί θα ξαναπεταχτεί ο πολυαγαπημένος μου μάνατζερ από πάνω και θα μου πει για το standard-linear-outline emoops

Να πω τέλος ότι ποτέ δεν είχα πρόβλημα με κάποιον άντρα να περνάει ώρες μπροστά στην οθονη του (εκτός από ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ που σκέφτηκα να ντυθώ οθόνη τις απόκριες για να με προσέξει) ....το πρόβλημά μου πάντα είχε να κάνει με τη μπάλα :lol:

Επίσης emarright RR: γιατί, μόνο εμείς σας καταστρέφουμε? Εσείς τι κάνετε μπρίκια κολλάτε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup  Αγαπητέ Νίκο.. (γιορτάζεις κιόλας αύριο  :D )

emthanx a lot, take care

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.