Jump to content

Ραδιοφωνικές στιγμές


Recommended Posts

Λοιπόοοοοον:Virgin,Village,Jeronimo,Galaxy,Kiss,Love,Sfera.Ωστόσο τις περισσότερες φορές σταματώ εκεί όπου μ'αρέσει το τραγούδι που παίζεται ή γενικά η εκπομπή που είναι στον αέρα.... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Last Reply

Ταμπάκης vs Κατέλης κάθε Πέμπτη 16.00 με 18.00 στον Orange fm 93.2!!!

ΒΟΥΛΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Του w. του w. τελεία com τελεία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

rock,red,μελωδια και σταθμο προτιμω.Ειναι αρκετα αυθεντικα.Δεν αντεχω τους σταθμους χωρις ταυτοτητα.... :rolleyes:

Α,και λοβ που και που...

Ποια ακουει θεατρο απ'το ραδιο???->τα ξημερωματα στον εν λευκω εχει ραδιοφωνικο θεατρο ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ!!!!!Ειναι τελειο,εγω καποιες φορες ξενυχταω για να το ακουσω.(διοτι ειναι σειρες,απο βιβλια,κομματι κομματι)!!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Οπωσδηποτε τριτο προγραμμα,Εν Λευκω,kosmos 93.6,Rock fm,Red&Best για ποιο...easy listening!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Ως τώρα που δεν είχα τουβου, δεν είχα καταλάβει ότι η Βουλή βάζει απίστευτη μουσική τις ώρες που δεν έχει ακόμα αρχίσει το προγραμμα της ημέρας!!!!

Αυτή τη στιγμή ακούω Lizst -Mazeppa emclapping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν είμαι στας Αθήνας ακούω φανατικά Red και RockFm και καμιά φορά best . Βασικά από Best Αξίζει να ακούς τον Θεό Ψαριανό (θεός όμως!!!) και την αααααααααααχ "θεά" Αφροδίτη Σημίτη (ναι ναι είμαι μεγάλος fan :P).

Γιάννενα 100.3 Studio e που όταν δεν κάνει αναμεταδόσεις του rock fm :P βάζει ακόμα καλύτερες μουσικάρες (καλύτερο για επαρχίαααααααα) και 90.7 που κάνει αναμεταδόσεις του Best :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από μουσικά ραδιόφωνα:

Λάμψη 92,3 Σταθμός 94,9 και Σφαίρα 102,2

Μερικές φορές και Galaxy92

Από αθλητικά ΣΠΟΡ FM 94,6(10 χρόνια τώρα) ερα σπορ που πιάνει σε όλη την Ελλάδα και sportime radio 89,2 που κάθε απόγευμα 6-8 έχει Βαγγέλη Μπραουδάκη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνήθως μεταξύ red (96.3), rockfm (96.9), ατλαντίς (105.2) emrockon

Καμιά φορά μπορεί να βάλω και orange (93,2) και ένα στο 96.6, νομίζω profit λέγεται... Άντε και καμιά μελωδία (99.2) .... :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα ρε...

Ρεντ ακούω κι εγώ...επίσης Μπεστ 92,6 και Γκάλαξυ. Ενίοτε και Δίεση 101,3.

Ο Πρόφιτ είναι "παιδί" του πάλαι ποτέ Κάπιταλ του Πολυχρονίου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ακούω Μελωδία, Δίεση, Δεύτερο και Τρίτο πρόγραμμα... Πολύ συγκεκριμένο ρεπερτόριο που (ευτυχώς) είναι ελάχιστες οι φορές που απογοητεύει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο δίεση μέσω ινετ παίζει; Γιατί τις τελευταίες εβδομάδες έχω πρόβλημα να συνδεθώ στον server του. Τhanks

Επίσης ινλάινερ από Γιάννενα να ακούς τον Top fm, πρώτον επειδή παίζει φοβερή μουσική, δεύτερον επειδή παίζουν και φίλοι μου, και τρίτον επειδή 2 παραγωγοί (τουλάχιστον) είναι γιατροί (που περιμένουν για αναμονές :P ).ΟΚ? (έχει και online ακρόαση) :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα ρε...

Ρεντ ακούω κι εγώ...επίσης Μπεστ 92,6 και Γκάλαξυ. Ενίοτε και Δίεση 101,3.

Ο Πρόφιτ είναι "παιδί" του πάλαι ποτέ Κάπιταλ του Πολυχρονίου...

Red όλος ο κόσμος ακούει!! :D

Και τα υπόλοιπα τώρα που τα λες τυχαίνει καμιά φορά να τα βάλω.... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1055 ροκ συνηθως...ειδικα 8 το πρωι με Αναστασιαδη.... :P κ αργα μεταμεσονυκτιες ωρες......η κατα 1047 ροκ ρεντιο.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ραδιο Blackman 103.1 :D ...

Και στο πατρικο μου Ραδιο Γοητεια τερμα δεξια στα εφ εμ...Με τη φοβερη Ναντια και διαφημισεις του στυλ "πωλειται κατσικα ετοιμογεννη" :lol: ...Επισης κατα την περιοδο που μαζευουν ελιες δεν εκπεμπει συνεχως...Σε μια εκπομπη μπηκε ενας στο σταθμο και της ειπε "μωρη Ναντια,ακομη εδω εισαι??Αντε κλειστα μωρη να παμε για ελιες!!!"...και κατεβασε τους διακοπτες στον αερα και εφυγε :D ...Τωρα απο τραγουδια...ηπειρωτικα με βαρια κλαρινα και γενικα δημοτικα :lol: ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Free fm 98

στο net ακούτε εδώ: http://87.117.201.180:7470/

κ

το διαβάζετε εδώ: http://www.freefm.gr/fm/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oταν ειμαι emgreece Rock fm....emitaly δε ακουω τπτ....ειναι ΧΑΛΙΑ το ραδιο!

Μιλανέζα τί λες, ακόμα θυμάμαι τον Branco e le stelle και τις αστρολογικές προβλέψεις του στο radio dimensione suono (αν θυμάμαι καλά) και όσο για μουσική, πολύ πιο φλύαροι οι δικοί μας εδώ, και έχουν και το απαίσιο να μη λένε τί θα ακούσουμε (ή μόλις ακούσαμε), νομίζω πως το αδικείς το ιταλικό ραδιόφωνο :mellow:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καθημερινά 20.00-21.00 Β'Πρόγραμμα με τη Λίντα Ζαφειροπούλου και την Έλενα Διάκου. Όμορφη μουσική απο όλο τον κόσμο, δυο παρουσιάστριες με ιδιαίτερο ηχόχρωμα φωνής, κατάλληλο για ραδιοφωνικές εκπομπές. Όμορφο ταξίδι στον κόσμο του ραδιοφώνου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.