Jump to content

τι βλέπουν τα ματάκια μου;;;


tik-tak

Recommended Posts

emarup Θα σε παραδεχτώ εντελώς όταν καταφέρω να δω κι εγώ τα $#$%$^%$δελφίνια... :wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.έρευνα έχει δείξει πως τα παιδιά δε μπορούν να αναγνωρίσουν το ερωτικό ζευγάρι Αυτό που θα δουν είναι τα 9 δελφίνια.

πού ειναι η ...παιδικότητά σας,εεεε;;;; πού ειναι το παιδί που κρύβετε μέσα σας;;;; :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θα σε παραδεχτώ εντελώς όταν καταφέρω να δω κι εγώ τα $#$%$^%$δελφίνια... :wacko:  :wacko:  :wacko:

:cool11:emclappingemclap

Δεν τα βλέπω-δεν τα βλέπω!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με μεγαλη συγκινηση και αισθημα ευθυνης δηλωνω οτι καταφερα μετα απο προσπαθειες μιας βδομαδας να δω τα δελφινια...Εντοπισα 7 δελφινια(οι ερευνες συνεχιζονται).2 δελφινια αφοριζονται απο τα ανω ακρα της γυναικας και τις κεφαλες του ζευγαριου,2 δελφινια βρισκονται κατω απο τα χερια της γυναικας και αναμεσα στα χερια του αντρα,2 δελφινια στο εξω χειλος των μηρων της γυναικας και στην προσθια επιφανεια των μηρων του αντρα.Οσο για το τελευταιο που καταφερα να δω,η ουρα του αποτελει το εφηβαιο της γυναικας και βρισκεται στο εσω χειλος του δεξιου μηρου της... :P:Demthanx

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααααα!είναι τα γκρι που βρισκονται κάτω από τα χέρια τψν συνουσιαζόντων... embandanaembluesbrother

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.