Jump to content

τι βλέπουν τα ματάκια μου;;;


tik-tak

Recommended Posts

post-386-1097227892.jpg

τι βλέπετε;;;;

:P

υγ: το βρήκα στο φορουμ του dpgr.

Οι ερμηνείες , αφου....δω απαντήσεις σας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κύριε πρόεδρε, συνουσιάζονταν. Και μετά κοιτάω λίγο καλύτερα και τι να δω? Γ emcensored σαν!!!!! :lol::lol::lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεεεεεε....αφου το ξέρουν οι περισσότεροι.....και αφού κάποιοι άλλοι έχουν δυνατή μύτη...παραθέτω την ερμηνεία για τους αποδέλοιπους.... :P

[...έρευνα έχει δείξει πως τα παιδιά δε μπορούν να αναγνωρίσουν το ερωτικό ζευγάρι επειδή δεν έχουν προηγούμενες μνήμες συνδεδεμένες με τέτοιο περιεχόμενο. Αυτό που θα δουν είναι τα 9 δελφίνια.

Συμπληρωματική σημείωση: Το τεστ είναι για να προσδιορίσετε αν έχετε ήδη ένα διεφθαρμένο (ή διεστραμμένο μήπως ) μυαλό.

Εάν είναι δύσκολο για σας να βρείτε τα δελφίνια μέσα σε 3 δευτερόλεπτα, τότε το μυαλό σας είναι εν τέλει διεφθαρμένο!!!...]

1......2......3 :anavwfwties:

:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν αυτή έχει ένα ποτήρι στον κώλο....

1....2....3...

Λοιπόν αυτή έχει ένα ποτήρι στον κώλο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν...μια γυναίκα γυμνή...το παράθυρο ανοιχτό...έξω απο το παράθυρο κρεμασμένα κάτι ρούχα...ένα βρακάκι :P ...ένα καλσόν ένα σουτιέν πίσω απο το βρακάκι και κάτι που δε καταλαβαίνω τι είναι...μια γατούλα κάθετε στο παράθυρο...εεε emermm αυτάαααααα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεε...χμμμ....συγγνώμη ,δεν εξηγήθηκα καλά....η πρωτη μόνο ειναι "τεστάκι διαφθοράς"...η άλλη ειναι σκέτη "οφθαλμαπάτη"....αλλά και πάλι .....χμ...γκουχ,γκουχ....

1...2....3....σκίσατε!!!

ευγε!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Nαι ρε, αρχιδιεστραμμένοι, τα ΓΚΡΙ κοιτάξτε, και όχι τα ΑΣΠΡΑ. Γιομάτος δελφίνια ο τόπος (σε τι κόσμο θα φέρω τα παιδιά μου, ΘΕΕ ΜΟΥ???)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν είναι δύσκολο για σας να βρείτε τα δελφίνια μέσα σε 3 δευτερόλεπτα, τότε το μυαλό σας είναι εν τέλει διεφθαρμένο!!!...]

1......2......3      :anavwfwties:     

:P  :P  :P

Μέσα σε πόσα;;;;;;; :blink::wacko::withstupid::anavwfwties:

Πάω για κόλαση κατευθείαν. :lol::bloodomen:emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε διορίστηκα, απλά κάνω πολύ παρέα μαζί του, και μου είπε πώς σε αποφεύγει όπως ο διάολος το λιβάνι. Κάτι θα ξέρει αυτός για να το λέει αυτό (κάτι θά'κανες, για να έχει τους λόγους του...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ είμαι διεφθαρμένη, το ομολογώ :P

(αλλά τη γάτα την είδα σε λιγότερο από 3") emdevil

Βασίλωωωωωωωωωωωωωω may I join the club????? :rolleyes:empleaseemdevil2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ομολογώ ότι χρειάστηκε πρώτα να δω την δεύτερη εικόνα, και μετά από αρκετές προσπάθειες, κατάφερα να δω τα δελφίνια.

Βασίλω μου με παραδέχεσαι, ε???????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.