Jump to content

Ιστολογία Ι & ΙΙ


tik-tak

Recommended Posts

μιλησα τωρα κι εγω! 10 η ωρα! μου ζητησε η γραμματεας να το διαδωσουμε, γιατι κανονιστηκε τελευταια στιγμη και σε πολλα παιδια ειχε πει οτι δε θα γινουν. διαδωστε το!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Last Reply

μιλησα τωρα κι εγω! 10 η ωρα! μου ζητησε η γραμματεας να το διαδωσουμε, γιατι κανονιστηκε τελευταια στιγμη και σε πολλά παιδια ειχε πει οτι δε θα γινουν. διαδωστε το!

Ένα απίστευτο αλαλούμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!vampv.gif Τηλεφωνώ την Πέμπτη και (κυρίως) την Παρασκευή (11:00 π.μ.) στο 2107462302 και 2107462303 και απαντά μια κυρία (όχι η γραμματέας μου το διευκρίνισε) λέγοντάς μου ότι οι εξετάσεις ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ στις 12/09/2011 διότι η κατάληψη θα ισχύει τουλάχιστον ως 13/09/2011 όπου και θα αποφασιστεί η συνέχισή της ή όχι με νέα συνέλευση. ΕΦΟΣΟΝ, λήξει η κατάληψη ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ. Μου είπε μάλιστα να ξανακαλέσω την Τετάρτη 14/09/2011 για ότι νεότερο. Φυσικά την ξανακάλεσα ζητώντας της τα ρέστα για την "έγκυρη' πληροφόρηση, μου είπε βέβαια ότι η απόφαση ελήφθη πολύ βιαστικά, πάντως θα βγει και νέα ημερομηνία μέσα σε αυτή την εξεταστική, τουλάχιστον έτσι μου είπε (....να την πιστέψω;mad.gif)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλησα τωρα κι εγω! 10 η ωρα! μου ζητησε η γραμματεας να το διαδωσουμε, γιατι κανονιστηκε τελευταια στιγμη και σε πολλά παιδια ειχε πει οτι δε θα γινουν. διαδωστε το!

Ένα απίστευτο αλαλούμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!vampv.gif Τηλεφωνώ την Πέμπτη και (κυρίως) την Παρασκευή (11:00 π.μ.) στο 2107462302 και 2107462303 και απαντά μια κυρία (όχι η γραμματέας μου το διευκρίνισε) λέγοντάς μου ότι οι εξετάσεις ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ στις 12/09/2011 διότι η κατάληψη θα ισχύει τουλάχιστον ως 13/09/2011 όπου και θα αποφασιστεί η συνέχισή της ή όχι με νέα συνέλευση. ΕΦΟΣΟΝ, λήξει η κατάληψη ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ. Μου είπε μάλιστα να ξανακαλέσω την Τετάρτη 14/09/2011 για ότι νεότερο. Φυσικά την ξανακάλεσα ζητώντας της τα ρέστα για την "έγκυρη' πληροφόρηση, μου είπε βέβαια ότι η απόφαση ελήφθη πολύ βιαστικά, πάντως θα βγει και νέα ημερομηνία μέσα σε αυτή την εξεταστική, τουλάχιστον έτσι μου είπε (....να την πιστέψω;mad.gif)

Θα την παρω και εγω αυριο να την ρωτησω.Πιστευω οτι οσοι πιο πολλοι παρουμε θα μπορεσουμε να κανονισουμε νεα ημερομηνια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλησα τωρα κι εγω! 10 η ωρα! μου ζητησε η γραμματεας να το διαδωσουμε, γιατι κανονιστηκε τελευταια στιγμη και σε πολλά παιδια ειχε πει οτι δε θα γινουν. διαδωστε το!

Ένα απίστευτο αλαλούμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!vampv.gif Τηλεφωνώ την Πέμπτη και (κυρίως) την Παρασκευή (11:00 π.μ.) στο 2107462302 και 2107462303 και απαντά μια κυρία (όχι η γραμματέας μου το διευκρίνισε) λέγοντάς μου ότι οι εξετάσεις ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ στις 12/09/2011 διότι η κατάληψη θα ισχύει τουλάχιστον ως 13/09/2011 όπου και θα αποφασιστεί η συνέχισή της ή όχι με νέα συνέλευση. ΕΦΟΣΟΝ, λήξει η κατάληψη ΘΑ ΒΓΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ. Μου είπε μάλιστα να ξανακαλέσω την Τετάρτη 14/09/2011 για ότι νεότερο. Φυσικά την ξανακάλεσα ζητώντας της τα ρέστα για την "έγκυρη' πληροφόρηση, μου είπε βέβαια ότι η απόφαση ελήφθη πολύ βιαστικά, πάντως θα βγει και νέα ημερομηνία μέσα σε αυτή την εξεταστική, τουλάχιστον έτσι μου είπε (....να την πιστέψω;mad.gif)

Θα την παρω και εγω αυριο να την ρωτησω.Πιστευω οτι οσοι πιο πολλοι παρουμε θα μπορεσουμε να κανονισουμε νεα ημερομηνια.

όταν πήγαμε στις γραμματείες για να ζητήσουμε να γίνουν κανονικά οι πτυχιακές ήταν Παρασκευή, στην ιστολογία κράτησαν πολύ οι διαπραγματεύσεις, γι'αυτό και η γραμματέας δεν ήξερε τι να πει και σας απάνταγε ότι δεν ξέρει αν θα γίνουν εξετάσεις.

Πάντως ό,τι έγινε εκείνη τη μέρα αναρτήθηκε στο γκρηκμεντς και αλλού + διαδόθηκε κατά το δυνατό από στόμα σε στόμα. Ωστόσο ζητήσαμε σε περίπτωση που υπάρξουν συνάδελφοι που έχασαν την εξέταση, αν γίνεται να βγει κι άλλη ημ/νία, και συμφώνησαν. Οπότε δε θα χρειαστεί πολύς κόπος, συνεννοηθείτε πότε θέλετε να δώσετε και ζητήστε το!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Προσοχη: Οι εξετασεις Ιστολογιας πτυχιου ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.00.

Μου το ειπε τωρα η γραμματεας! ας παρει και κανενας αλλο τηλεφωνο καλου- κακου, ομως. Μην αλλαξει παλι και σας παρω στο λαιμο μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Οι επί πτυχίω εξετάσεις στην Ιστολογία Ι & ΙΙ θα γίνουν την Παρασκευή 9/12 και ώρα 13:00

Ευχαριστούμε, να 'σαι καλά. Έπαιρνα τηλέφωνο σήμερα και έλεγε πως είναι κατειλημμένο. Ξέρει κανείς αν χρειάζεται να τηλεφωνήσουμε για να εγγραφούμε ή αν γραφόμαστε κατευθείαν την ημέρα της εξέτασης; Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι επί πτυχίω εξετάσεις στην Ιστολογία Ι & ΙΙ θα γίνουν την Παρασκευή 9/12 και ώρα 13:00

Ευχαριστούμε, να 'σαι καλά. Έπαιρνα τηλέφωνο σήμερα και έλεγε πως είναι κατειλημμένο. Ξέρει κανείς αν χρειάζεται να τηλεφωνήσουμε για να εγγραφούμε ή αν γραφόμαστε κατευθείαν την ημέρα της εξέτασης; Ευχαριστώ!

Κανινικα γραφεσαι απο πριν. Αλλα μην ανησυχεις, γιατι εκει ξαναγραφεσαι για να χωριστουν οι ομαδες, οποτε αν δεν προλαβαινεις μην αγχωθεις να πας. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι επί πτυχίω εξετάσεις στην Ιστολογία Ι & ΙΙ θα γίνουν την Παρασκευή 9/12 και ώρα 13:00

Ευχαριστούμε, να 'σαι καλά. Έπαιρνα τηλέφωνο σήμερα και έλεγε πως είναι κατειλημμένο. Ξέρει κανείς αν χρειάζεται να τηλεφωνήσουμε για να εγγραφούμε ή αν γραφόμαστε κατευθείαν την ημέρα της εξέτασης; Ευχαριστώ!

Κανινικα γραφεσαι απο πριν. Αλλα μην ανησυχεις, γιατι εκει ξαναγραφεσαι για να χωριστουν οι ομαδες, οποτε αν δεν προλαβαινεις μην αγχωθεις να πας. :)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Η ανακοίνωση της έδρας έγραφε οτι απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή στις εξετάσεις είναι η προσκόμιση της κάρτας των εργαστηρίων. Γνωρίζει κανείς τι γίνεται με εμάς τους πολύ παλιούς που δεν την έχουμε; Αν θυμάμαι καλά, την κρατούσε η έδρα με τη λήξη των ασκήσεων. Άλλωστε, τότε είχα εξεταστεί και πέρασα την ιστολογία 2 και τις εμβρυολογίες. Λέτε να προκύψει πρόβλημα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι προφορικές εξετάσεις του μαθήματος Ιστολογία – Εμβρυολογία
I
και
II
περιόδου Φεβρουαρίου 2012-13, για τους
επί πτυχίω φοιτητές
της Ιατρικής Σχολής θα γίνουν την
Τετάρτη 6 Μαρτίου 2013 και ώρα 12 μ.

Δηλώσεις συμμετοχής στο Εργαστήριο Ιστολογίας-Εμβρυολογίας

ΠΡΟΣΟΧΗ
!
Απαραίτητη κρίνεται η προσκόμιση της κάρτας Εργαστηρίων.

(Σημ.: Όσοι φοιτητές δηλώσουν συμμετοχή στις εξετάσεις θα πρέπει να προσέλθουν στην Γραμματεία Φοιτητών του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας μισή ώρα πριν την έναρξη της εξέτασης προκειμένου να μπουν σε ομάδα)

Από τη Γραμματεία του Εργαστηρίου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΤΥΧΙΟΥ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑΣ ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑΣ Ι – ΙΙ

Ημερομηνία εξέτασης 6-3-2013

Περίοδος: Φεβρουαρίου 2012-13

ΑΡ. ΜΗΤΡΩΟΥ

13626

ΙΙ

5

15087

Ι

5

16666

ΙΙ

9

19242

Ι

5

200100087

Ι

6

200500183

Ι

9

200500207

Ι

3

200500256

ΙΙ

6

200600180

ΙΙ

6

200600299

Ι

6

200600305

ΙΙ

8

200600312

Ι

6

200700007

ΙΙ

7

200700032

ΙΙ

8

200700195

ΙΙ

6

200700234

Ι

5

200700245

Ι-ΙΙ

8-8

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Οι προφορικές εξετάσεις του μαθήματος Ιστολογία – Εμβρυολογία I και II περιόδου Απριλίου-Μαΐου 2012-13

για τους
επί πτυχίω φοιτητές
της Ιατρικής Σχολής θα γίνουν τη

Δευτέρα 15 Απριλίου 2013 και ώρα 12 μ.

Δηλώσεις συμμετοχής στο Εργαστήριο Ιστολογίας-Εμβρυολογίας

ΠΡΟΣΟΧΗ
!
Απαραίτητη κρίνεται η προσκόμιση της κάρτας Εργαστηρίων.

(Σημ.: Όσοι φοιτητές δηλώσουν συμμετοχή στις εξετάσεις θα πρέπει να προσέλθουν στην Γραμματεία Φοιτητών του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας μισή ώρα πριν την έναρξη της εξέτασης προκειμένου να μπουν σε ομάδα)

************************************

θυμίσου, το δώρο μου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Αθήνα 7 Ιουνίου 2013

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι προφορικές εξετάσεις του μαθήματος Ιστολογία – Εμβρυολογία I και II περιόδου Ιουνίου-Ιουλίου 2012-13, για τους επί πτυχίω φοιτητές της Ιατρικής Σχολής θα γίνουν τη Τετάρτη 12 Ιουνίου 2013 και ώρα 11 π.μ.

Δηλώσεις συμμετοχής στο Εργαστήριο Ιστολογίας-Εμβρυολογίας

ΠΡΟΣΟΧΗ! Απαραίτητη κρίνεται η προσκόμιση της κάρτας Εργαστηρίων.

(Σημ.: Όσοι φοιτητές δηλώσουν συμμετοχή στις εξετάσεις θα πρέπει να προσέλθουν στην Γραμματεία Φοιτητών του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας μισή ώρα πριν την έναρξη της εξέτασης προκειμένου να μπουν σε ομάδα)

Από τη Γραμματεία του Εργαστηρίου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

Οι προφορικές εξετάσεις του μαθήματος Ιστολογία – Εμβρυολογία I και II περιόδου Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου ακαδ. έτους 2013-14, για τους επί πτυχίω φοιτητές της Ιατρικής Σχολής θα γίνουν την Παρασκευή 31 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 12.30 μ.μ.

ΠΡΟΣΟΧΗ! Απαραίτητη κρίνεται η προσκόμιση της κάρτας Εργαστηρίων.

Από τη Γραμματεία του Εργαστηρίου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

ΕΡΓ/ΡΙΟ ΙΣΤΟΛ.-ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑΣ - ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΛΟΓΙΑ-ΕΜΒΡΥΟΛΟΓΙΑ Ι και ΙΙ

Περίοδος: Μαίου

Ημερομηνία: 3 Ιουνίου 2014

Συνημμένα icon_topic_attach.gifΠτυχίο _ περίοδος Μαίου (03-06-2014).docx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Έχεις δίκιο, συγγνώμη για το λάθος, δεν βρήκα επιλογή διαγραφής γι' αυτό έκανα edit "άκυρη ανάρτηση". Ευχαριστώ για την διόρθωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Οι προφορικές εξετάσεις του μαθήματος Ιστολογία – Εμβρυολογία I και II περιόδου Σεπτεμβρίου ακαδημαϊκού έτους 2013-14, για τους επί πτυχίω φοιτητές της Ιατρικής Σχολής θα γίνουν την Τετάρτη 3 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 10.00 π.μ.

Δηλώσεις συμμετοχής στο Εργαστήριο Ιστολογίας-Εμβρυολογίας

ΠΡΟΣΟΧΗ! Απαραίτητη κρίνεται η προσκόμιση της κάρτας Εργαστηρίων.

(Σημ.: Όσοι φοιτητές δηλώσουν συμμετοχή στις εξετάσεις θα πρέπει να προσέλθουν στην Γραμματεία Φοιτητών του Εργαστηρίου Ιστολογίας-Εμβρυολογίας μισή ώρα πριν την έναρξη της εξέτασης προκειμένου να μπουν σε ομάδα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.