Jump to content

Ιστολογία Ι & ΙΙ


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 92
  • Created
  • Last Reply

Καλησπέρα! Ισχυει οτι η εξεταση Ιστολογιας 1 & 2 παει για 20/6???

Οποιος ειναι κοντα στη σχολη και μπορει να το επιβεβαιωσει θα μου κανει μεγαλη χάρη

Υπάρχει τέτοια περίπτωση; Ή είναι απλά φήμη;

προχθες πήρα τηλέφωνο και μου είπαν κανονικά αυριο 10 το πρωι.

Σ' ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση smile_basic_iloveyou.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια σημερα με ενημερωσε ενα παιδι (μεσω 3ου το ξερει και αυτος) υπαρχει ανακοινωση οτι πηγε στις 20 του μηνος... για αυτο ρωτησα

Εφόσον η γραμματέας επιβεβαίωσε την αυριανή εξέταση, δε νομίζω να υπάρχει περίπτωση αναβολής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια σημερα με ενημερωσε ενα παιδι (μεσω 3ου το ξερει και αυτος) υπαρχει ανακοινωση οτι πηγε στις 20 του μηνος... για αυτο ρωτησα

Εφόσον η γραμματέας επιβεβαίωσε την αυριανή εξέταση, δε νομίζω να υπάρχει περίπτωση αναβολής.

Την επιβεβαιωσε προχτες. Επειδη σε αυτη τη σχολη τα εχουμε δει ολα, μπορει πολυ απλα να αλλαξε κατι μεσα σε δυο μερες. Υπαρχουν μου φαινεται και προεδρικες εκλογες αυριο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την επιβεβαιωσε προχτες. Επειδη σε αυτη τη σχολη τα εχουμε δει ολα, μπορει πολυ απλα να αλλαξε κατι μεσα σε δυο μερες. Υπαρχουν μου φαινεται και προεδρικες εκλογες αυριο.

Οι προεδρικές εκλογές είναι σήμερα.

Εγώ πάντως θα πάω - το πολύ-πολύ να δω την ανακοίνωση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την επιβεβαιωσε προχτες. Επειδη σε αυτη τη σχολη τα εχουμε δει ολα, μπορει πολυ απλα να αλλαξε κατι μεσα σε δυο μερες. Υπαρχουν μου φαινεται και προεδρικες εκλογες αυριο.

Οι προεδρικές εκλογές είναι σήμερα.

Εγώ πάντως θα πάω - το πολύ-πολύ να δω την ανακοίνωση.

Υπαρχει και δευτερο ατομο που μου ειπε οτι εχει βγει ανακοινωση για τις 20. Προφανως θα βγηκε σημερα. Παρ'αυτα εγω θα κατεβω αυριο να δω και μονος μου. Αν κατεβεις και δεις κατι ποσταρε το.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την επιβεβαιωσε προχτες. Επειδη σε αυτη τη σχολη τα εχουμε δει ολα, μπορει πολυ απλα να αλλαξε κατι μεσα σε δυο μερες. Υπαρχουν μου φαινεται και προεδρικες εκλογες αυριο.

Οι προεδρικές εκλογές είναι σήμερα.

Εγώ πάντως θα πάω - το πολύ-πολύ να δω την ανακοίνωση.

Υπαρχει και δευτερο ατομο που μου ειπε οτι εχει βγει ανακοινωση για τις 20. Προφανως θα βγηκε σημερα. Παρ'αυτα εγω θα κατεβω αυριο να δω και μονος μου. Αν κατεβεις και δεις κατι ποσταρε το.

Μετά τις 18:00 κλείνουν οι γραμματείες (έτσι μου είπαν), οπότε δεν έχει νόημα να πάω σήμερα. Πάντως αν μάθω κάτι, εννοείται ότι θα ενημερώσω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπαρχει και δευτερο ατομο που μου ειπε οτι εχει βγει ανακοινωση για τις 20. Προφανως θα βγηκε σημερα. Παρ'αυτα εγω θα κατεβω αυριο να δω και μονος μου. Αν κατεβεις και δεις κατι ποσταρε το.

δεν πρόλαβα να διαβάσω καλα και δεν θα πάω, αλλά αν ήταν για Δευτέρα 3 ημέρες το "σώζουνε"...όποιος πάει please ας ενημερώσει....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα το διαβασα για τις 20 και εψαξα στο google. Υπαρχει μια ανακοινωση στο σαιτ της Νεας Προοπτικης που λεει οτι οι εξετασεις 15, 16 και 17 πανε 20/6. Αλλα δεν το επιβεβαιωνει κανεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα το διαβασα για τις 20 και εψαξα στο google. Υπαρχει μια ανακοινωση στο σαιτ της Νεας Προοπτικης που λεει οτι οι εξετασεις 15, 16 και 17 πανε 20/6. Αλλα δεν το επιβεβαιωνει κανεις.

αν εννοείς αυτό σου λεω σιγουρα ότι δεν ισχύει...δεν ξέρω αν σήμερα άλλαξε κάτι αλλά είμαι 1000% σιγουρος οτι θα γινουν εξετασεις αυριο,...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Πηγαμε σημερα στην εδρα κι ειχε λουκετο. Υπηρχαν μονο οι παλιες ανακοινωσεις για 5/9. το τηλεφωνο δεν το σηκωνει κανεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξερει κανεις τιποτα για την Ιστολογια ρε παιδια; παιρνω τηλεφωνο συνεχεια και δε βρισκω κανεναν! emofftopic

Μετά από πολλέεεεεεες προσπάθειες την περασμένη εβδομάδα,κατάφερα να επικοινωνήσω χτες.Ρώτησα για νέα ημερομηνία και μου είπαν 12/9,δηλαδή τη Δευτέρα,σύμφωνα με τις νέες ημερομηνίες.Ρώτησα αν θα γίνει η εξέταση σε περίπτωση κατάληψης(χτες ήταν η συνέλευση) και μου είπαν,ότι δεν ξέρουν τίποτα για κατάληψη.Εξήγησα,ότι υπήρχε συνέλευση και ότι η κατάληψη είναι πιθανή και μου είπαν πάλι,ότι δεν ξέρουν τίποτα.Σήμερα δεν απαντούσε κανείς στο τηλέφωνο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξερει κανεις τιποτα για την Ιστολογια ρε παιδια; παιρνω τηλεφωνο συνεχεια και δε βρισκω κανεναν! emofftopic

Μετά από πολλέεεεεεες προσπάθειες την περασμένη εβδομάδα,κατάφερα να επικοινωνήσω χτες.Ρώτησα για νέα ημερομηνία και μου είπαν 12/9,δηλαδή τη Δευτέρα,σύμφωνα με τις νέες ημερομηνίες.Ρώτησα αν θα γίνει η εξέταση σε περίπτωση κατάληψης(χτες ήταν η συνέλευση) και μου είπαν,ότι δεν ξέρουν τίποτα για κατάληψη.Εξήγησα,ότι υπήρχε συνέλευση και ότι η κατάληψη είναι πιθανή και μου είπαν πάλι,ότι δεν ξέρουν τίποτα.Σήμερα δεν απαντούσε κανείς στο τηλέφωνο.

Η γραμματέας είπε ότι θα ρωτήσει τα ΔΕΠ τι προτίθενται να κάνουν. emeleos Τελευταία μέρα για να λύσουμε το ζήτημα είναι αύριο. :anavwfwties: ψήνεται κανείς όσοι θέλουμε να δώσουμε να πάμε αύριο από εκεί (+/- αν βρούμε κανέναν από συντονιστική επιτροπή κατάληψης), και να ζητήσουμε να γίνουν οι εξετάσεις κανονικά τη Δευτέρα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποτε μιλησες; εγω μιλησα τωρα και μου ειπε οτι ΔΕ θα γινουν εξετασεις. (ηταν καποια κοπελα εκει ως προσωπικο ασφαλειας, μ αυτη μιλησα). Επισης μου ειπε οτι η εδρα ειναι κλειστη και δεν εχει νοημα να παω γιατι δε βγαζουν ουτε ανακοινωσεις. Να την παρω τηλεφωνο κι αυριο. Να παμε απο κει αλλα με ποιον θα μιλησουμε αν ειναι κλειδαμπαρωμενα;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποτε μιλησες; εγω μιλησα τωρα και μου ειπε οτι ΔΕ θα γινουν εξετασεις. (ηταν καποια κοπελα εκει ως προσωπικο ασφαλειας, μ αυτη μιλησα). Επισης μου ειπε οτι η εδρα ειναι κλειστη και δεν εχει νοημα να παω γιατι δε βγαζουν ουτε ανακοινωσεις. Να την παρω τηλεφωνο κι αυριο. Να παμε απο κει αλλα με ποιον θα μιλησουμε αν ειναι κλειδαμπαρωμενα;;;;

Μόλις μίλησα μαζί της το postαρα. Μου είπε ότι πιστεύει ότι τα μέλη ΔΕΠ δε θα θέλουν να κάνουν τις εξετάσεις, αλλά θα τους ρωτήσει και έναν έναν για σιγουριά.

Αύριο στις 10:30 θα μαζευτούμε στη σχολή για να πάμε στις έδρες των μαθημάτων που κινδυνεύουν. (ιστολογία, ιστορία, αίσωπος 4ου, στεφανάδης, πνευμον. Σωτηρία)

Πάμε και βλέπουμε. Αν δεν πάμε βγαίνουμε σίγουρα χαμένοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις μίλησα μαζί της το postαρα. Μου είπε ότι πιστεύει ότι τα μέλη ΔΕΠ δε θα θέλουν να κάνουν τις εξετάσεις, αλλά θα τους ρωτήσει και έναν έναν για σιγουριά.

Αύριο στις 10:30 θα μαζευτούμε στη σχολή για να πάμε στις έδρες των μαθημάτων που κινδυνεύουν. (ιστολογία, ιστορία, αίσωπος 4ου, στεφανάδης, πνευμον. Σωτηρία)

Πάμε και βλέπουμε. Αν δεν πάμε βγαίνουμε σίγουρα χαμένοι.

Δε διαφωνω μαζι σου- στο ιδιο καζανι βραζουμε εξαλλου. Απλως τη ρωτησα να παω απο κει για σιγουρια και μου ειπε η πορτα ειναι κλειδωμενη. Παρε με τηλεφωνο. Δεν ξερω... εχω χαλαστει μ ολη αυτη την ιστορια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις μίλησα μαζί της το postαρα. Μου είπε ότι πιστεύει ότι τα μέλη ΔΕΠ δε θα θέλουν να κάνουν τις εξετάσεις, αλλά θα τους ρωτήσει και έναν έναν για σιγουριά.

Αύριο στις 10:30 θα μαζευτούμε στη σχολή για να πάμε στις έδρες των μαθημάτων που κινδυνεύουν. (ιστολογία, ιστορία, αίσωπος 4ου, στεφανάδης, πνευμον. Σωτηρία)

Πάμε και βλέπουμε. Αν δεν πάμε βγαίνουμε σίγουρα χαμένοι.

Δε διαφωνω μαζι σου- στο ιδιο καζανι βραζουμε εξαλλου. Απλως τη ρωτησα να παω απο κει για σιγουρια και μου ειπε η πορτα ειναι κλειδωμενη. Παρε με τηλεφωνο. Δεν ξερω... εχω χαλαστει μ ολη αυτη την ιστορια.

Άρα πρέπει να πάμε αρκεί να έχουμε μαζί αυτόν που έχει τα κλειδιά! Στην κατάληψη τα κλειδιά τα έχουν οι φύλακες ή η συντονιστική επιτροπή κατάληψης. Ελπίζω ότι η γραμματέας δε μας μιλούσε από το σπίτι της έχοντας κάνει εκτροπή κλήσεων....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά,δεν είχα ενημρωθεί για σήμερα,αλλιώς θα ερχόμουν..

Τελικά τι γίνεται με την ιστολογία?

Έχουμε κάποια υπεύθυνη απάντηση και στάση ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τους πετυχα και μου ειπαν να παρουμε στις 2.. emdots

αυτο κι αν ειναι σπασιμο νευρων... παντως για να μην το αποκλειουν κατηγορηματικα, μαλλον θα μιλανε με το ΔΕΠ. μαλλον θα το δωσουμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις μίλησα με τη γραμματεία!!

ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!Στις 10 όπως ήταν και αυτοί που έχουν γραφτεί δε χρειάζεται να ξαναγραφτούν.

ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά που πήγαν και το έτρεξαν-τους χρωστάμε ένα μεγάλο ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.