Jump to content

Τα Όσκαρ της χρονιάς!


Sovereign

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply

τωρα το ειδα αυτο! τολμας να αμφισβητησεις την ικανοτητα μου ως καλου οδηγου?

ναι ναι σε σενα αναφερομαι καλε μου αεροπορε που μεσα στα οσκαρ σου καπου γραφεις ούτε αν η Ηρα οδηγουσε σε καποιο αγωνα

διαμαρτυρομαι εντονοτατα!

και σε απειλω ότι θα σε ξαναπαω βολτα !και θα περασω ξανα εκεινο το χαζο φαναρι που αργει να γινει πρασινο, εκεινο στην Αλεξανδρας ,με κοκκινο !

emiloveyou

ενταξει μπαχαλεψα λιγο το θεμα !

και να απονειμω το οσκαρ λεω οτι ειμαι γκρινιαρα αλλα κατα βαθος ειμαι πολυ πολυ καλη , στην notbad! ;):wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λαβ γιου ολ ζουζουνάκια μου, τι ωραία που μυρίζουν τα λουλούδια σήμερα και τι όμορφα που είναι τα αστέρια και τι καλοί όλοι εδώ μέσα κτλ κτλ :splaaaats:

Μέσα σε όλη αυτή την χαρά του φόρουμ (το οποίο προτείνω να μετονομαστεί σε 'μικρό φόρουμ στο λιβάδι') δεν μπορούσα να κρατάω μούτρα for God's shake.  emiloveyou αλ κλπ B)

Συμπλήρωμα συμπληρωματικών όσκαρς: :P

- Όσκαρ ζουζουνοπαραληρήματος, στον φορουμόκοσμο όπου τα λουλούδια μυρίζουν ωραία και τα αστέρια είναι όμορφα και όλοι είναι καλοί -> Sovereign

- Όσκαρ φιλικής συμμετοχής στο χαρούμενο, μικρό φόρουμ στο λιβάδι-> nOtbad

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Να απονείμω στην Karpa και τον Μhtsara όσκαρ

1) 'επιτέλους 2 άνθρωποι με αίσθηση και όρεξη για χιούμορ μπήκαν στο φόρουμ που είχε γίνει ένα γλυκύτατο μεν, λίγο ανιαρό δε τέιο κυριών'

2) του πιο γρήγορου πινγκ-πονγκ (επιτραπέζιας αντισφαίρισης, έχω πάρει και εισητήρια και προετοιμασμένη με ντουντούκες και κόρνες θα πάω να το παρακολουθήσω) posting

3) του πιο cult ζευγαριού μετά την Λάσκαρη και τον Γεωργίτση και την Αρχόντισσα και τον Αλήτη...

Παιδιά μου καλά στέφανα κι εγώ κουμπάρα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Όσκαρ σουρεάλας και "δεν υπάρχει τπτ που δε συνέβη αυτό το καλοκαίρι.." emarright στον εαυτό μου... :unsure:

(και στον αγαπημένο μου μαέστρο τον Τζέισον όσκαρ "όλες τις μ@λ@κίες που κάνω τις κάνει κι αυτός με διαφορά ολίγων ημερών και ακολουθώντας με κατά πόδας" emarrightemiloveyou μικρέ :wub: )

Επίσης όσκαρ αδελφής ψυχής emarright στον εν λόγω μικρό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Όσκαρ καλύτερου restaurant by the beach: NAMMOS, παραλία Ψαρρού, Μύκονος

Όσκαρ ομορφότερης πόλης: Μεσαιωνική Πόλη Ρόδου

Όσκαρ all time classic cult rock bar: Sticky Fingers, Ρόδος

Όσκαρ καλύτερης γεύσης παγωτού: Nutella παγωτό, Mike's Ice Cream, ΠΑΛΙ Ρόδος :P

Όσκαρ ομορφότερου δημαρχείου και γενικότερης κεντρικής πλατείας ρε παιδί μου: Ερμούπολη, Σύρος

Όσκαρ καλύτερης ελληνικής αεροπορικής: Μα φυσικά Aegean!

Και τέλος...

Όσκαρ καλύτερου σώματος Ελληνικού Στρατού για θητεία: Μα φυσικά Πολεμική Αεροπορία που μου έδωσε το χρόνο για όλα τα παραπάνω μέσα σε ένα μήνα :splaaaats:

Καλό χειμώνα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσκαρ της πιο αγαπημένης και πολυσυζητημένης στο φόρουμ φίλης μου emarrightΑriadni :wub:

Winny αυτό είναι αιτία σοβαρού τσακωμού ή όχι??? :P;)emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
Να απονείμω στην Karpa και τον Μhtsara όσκαρ

1) 'επιτέλους 2 άνθρωποι με αίσθηση και όρεξη για χιούμορ μπήκαν στο φόρουμ που είχε γίνει ένα γλυκύτατο μεν, λίγο ανιαρό δε τέιο κυριών'

2) του πιο γρήγορου πινγκ-πονγκ (επιτραπέζιας αντισφαίρισης, έχω πάρει και εισητήρια και προετοιμασμένη με ντουντούκες και κόρνες θα πάω να το παρακολουθήσω) posting

3) του πιο cult ζευγαριού μετά την Λάσκαρη και τον Γεωργίτση και την Αρχόντισσα και τον Αλήτη...

Παιδιά μου καλά στέφανα κι εγώ κουμπάρα  :D

Αχ άργησα να το δω! Να ευχαριστήσω, εκ μέρους και του Μητσάρα, την αγαπητή pas mal (notbad στα γαλλικά!) που μας τίμησε με αυτό το βραβείο κι υποσχόμεθα αμφότεροι να συνεχίσουμε την πορεία που μας καθιέρωσε.

Εύγε pas mal για το γούστο σου! Τα εισητήρια είναι κέρασμα, διαρκείας και VIP!!!

Και δικαιωματικά, ανακοινώνω ότι εισαι η κουμπάρας μας (ολόκληρη Γιάννα Αγελοπούλου - Δασκαλάκη εξοστρακίσαμε για χάρη σου!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι, κόψατε εισητήρια για το γάμο? Άμα δεν ευκολύνεστε, να τσοντάτουμε κι εμείς κάτι, διότι με τα εισητήρια δε βλέπω να γίνεται δουλειά...

Μην πέσετε κι έξω μόνο και μόνο για 3 ώρες γκλαμουριάς!

Εκτός κι πάλι εννοείς εισιτήρια για το pathetic θέαμα που προσφέρετε, αναμασώντας cult φιγούρες του κλασσικού (πλέον) ελληνικού σινεμά. Προσφέρετε και χαρτομάντιλα για το Ξανθόπουλος-style?

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, ναι, μας έπεισες τώρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Όσκαρ ημερολογίου-κάθε μέρα που περνάει γιορτάζει και κάποιο σουρεαλ όνομα, όπως λ.χ. Αμβρόσιος, Κλεόπας, Αντύπας, Ρωμανός ο Μελωδός κλπ.... emarright στον Μ@Ν1<, καθώς και όσκαρ γλυκών :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από το βήμα αυτό, θα ήθελα να εκφράσω τα βαθύτατά μου ευχαριστώ στην Ακαδημία,εεεεεε στη Τζουλ ήθελα να πω, που μου κάνει μάλιστα διπλή τιμή.

Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω τη μητέρα μου για το φανταστικά κέηκ που μου έψησε (α και πουρέ σπιτικό με μπιφτέκι στο φούρνο) καθώς και τον πατέρα μου που μου εμπιστεύεται λεφτά του για να τα τρώω στα γλυκά. Ι λαβ γιου μαμ+νταντ!!!!

Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω το πιστό μου ημερολόγιο, το οποίο ως τώρα δε με έχει προδώσει ΠΟΤΕ!!!

Ακόμη και το κόσμο που στη γιορτή μου έστειλε τούρτες από όλα τα μέρη της Ελλάδος και σε όλα τα χρώματα. Το δώρο σας δε θα πάει χαμένο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οσκαρ αυτοκτονικο-γκαντεμιάς.. για το έτος 2005 .....σε μένα και τη φίλη μου!!!!!...Ειμαι περίεργη για το τί αλλο θα έρθει να μας βρει μετά από τα τόσα! ! ! !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οscar να ναι κι ο,τι να ναι... (180-σε ξανθο κατα προτιμηση) :rolleyes::rolleyes:emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσκαρ συμπάθειας στην sunshine

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσκαρ με κάνει να κοκκινίζω........sunshine emblush emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσκαρ με κάνει και γελάω..M@N1I<

Όσκαρ με κάνει να είμαι πιο αισιόδοξη..M@N1I<

:P;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσκαρ 'ανυπομονώ να δω τα πμs'.....sunshine

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Get a room....:P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ε οχι κ να get a room..να μην παρουμε λιγο ματι??? Go on... emcolgate
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.