Jump to content

Τα Όσκαρ της χρονιάς!


Sovereign

Recommended Posts

Από μικρός είχα ένα όνειρο. Όραμα θα το χαρακτήριζα καλύτερα. Σκοπό, αιτία ύπαρξης, αναζήτηση και ύστατο προορισμό. Ιθάκη, λαχτάρα, ανάγκη και μαλ@κία γενικότερα:

ΝΑ ΓΙΝΩ ΤΙΚ-ΤΙΚ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΤΙΚ-ΤΑΚ

και να ανοίξω ένα τικτακένιο (πςςςςςς, σήμερα γράφουν ιστορία οι νέοι γρικμεδιανοί μου όροι) τόπικ

Απονείμετε λοιπόν τα Όσκαρ της ... σχολικής χρονιάς σε ό,τι σας έκανε εντύπωση στη Σχολή, στο γυμναστήριο, στην τηλεόραση, στο γήπεδο, στις συναναστροφές σας!

Για αρχή οι δικές μου προτάσεις:

Όσκαρ...

Μεγαλύτερης έκπληξης- Πρωταθλήτρια Ευρώπης στο ποδόσφαιρο η Ελλάδα του Καραγκούνη

Μεγαλύτερης ταλαιπωρίας- Τα έργα στη Λεωφ. Μαραθώνος

Μεγαλύτερης ηδονής- Η κατάκτηση όλων των μεγάλων τροπαίων από τον Π.Α.Ο.

Μεγαλύτερης γκαντεμιάς- Το black-out στην Αθήνα λίγες μέρες πριν τους Ολυμπιακούς

και σε ό,τι αφορά τα του γρίκμεδς...

Όσκαρ...

Καλοσύνης και εξωγήινης τρυφερότητας και προδερμότητας- Ήρα

Αποτυχημένης γουεμπμαστεροσύνης- KonstantinosMD (just kidding dude, αλλά τόσα κρασαρίσματα δε θα είχαμε ούτε αν η Ήρα οδηγούσε στο GranTourismo

Μεγαλύτερης απουσίας- BarKingdom (γύρισεεεεε, σου λέω γύρισεεεε)

Γκρίνιας- notbad (σιγά που θα σε άφηνα σε χλωρό κλαρί)

Εξετασιοφοβίας και εξετασιοκινδυνολογίας- Olive

Κυπραίικης χαλουμογλυκύτητας- Goldie

Περιαυτολογίας καθώς και πρώτο γυναικείο, επισκιάζοντας τους πάντες και τα πάντα- Juliette (σιγά που θα σε άφηνα κι εσένανε σε χλωρό κλαρί)

Εισβολής, δικτατορίας και μπαχαλοαερολογίας- Το ΓΚΛΟΥ μέσα στο ΓΚΜΟΥ (σιγά που θα σας άφηνα ΟΛΟΥΣ εσάς τους χασοδίκηδες ασχολίαστους)

Απελπισμένης προσπάθειας να γίνει πρώτη στα posts- Μαρίζα (κι όμως, γράφεις γράφεις κι ακόμα δεύτερη είσαι)

και τέλος, το ειδικό βραβείο εξαίρετης προσφοράς...

εννοείται στην tik-tak!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Last Reply

emarup

1. Δε λειτουργεί το κουοτε γμτ..... :angry:

2. Περιαυτολογίας ε??? Αηδίεςςςςςςςςςς...... :P

3. Τουλάχιστον αναγνωρίζεις το "γυναικείο".... emdevil Κάτι είναι κι αυτό... :lol:

4. Μια καλλιτέχνις είναι ΠΑΝΤΑ ψωνισμένη :splaaaats:

5. Ποιοι χασοδίκες? Αν δεν ερχόμασταν εμείς να ξυπνήσουμε το φορουμ με το μπαχαλόκοκκο φορουμιάδη μας, ζήτημα είναι αν θα ξέρατε κεφαλαιώδη ζητήματα, όπως πχ πού βρίσκεται η νομική, τι είναι το Ηρώδειο, ποιος κέρδισε το γιούρο 2004 κλπ κλπ κλπ...

:splaaaats: :splaaaats: :splaaaats:

(νο οφφενς μαι ντηαρ μπροδερ, εγώ σ'αγαπώ πάντως!!! :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

1. Δε λειτουργεί το κουοτε γμτ..... :angry:

μια χαρά δουλεύει!!! απλά το reply είναι το απλό quote και το quote είναι το multiquote...

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Nταξ ντε!! :P σνιφ σνιφφ.. να μυρίσω τα νύχια μου??? δε γίνεται....μόλις τα έκοψα....παίζω και πιάνο βλέπεις.... emgoal

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sov, παραβλέποντας τις έμμεσες σπόντες για την ηλικία μου (…ακούς εκεί από μικρός είχες όνειρο να γίνεις τικ-τικ ...) θέλω να αναφέρεις ποιο είναι το τικ1 και ποιο το τικ 2 σου;;

Εμένα το τικ1 είναι ότι ταρακουνάω την κεφάλα μου πέρα δώθε προσπαθώντας συγχρόνως να γλύψω τον αγκώνα μου ενώ το τακ έχει επιτευχθεί μετά από χρόνια εντατικής γνωσιακής – μπιχεβιοριστικής μετά εξορκισμού ψυχοθεραπείας ( όπου τακ= Τέως Αποδιοργανωτικό Κόμπλεξ )….

Όνειρο μου, Ιθάκη μου, λαχτάρα μου, όραμα κι αναζήτηση είναι να γίνω τακ-τακ …

Υγ1: σε παρακαλώ , αν γίνεται , αν έχεις την ευγενή καλοσύνη να με γράφεις με μικρά γράμματα και όχι με κεφαλαία ….ακόμη δεν είμαι έτοιμη να απαλλαχτώ από το κόμπλεξ κατωτερότητας…

Υγ2: πολύ ωραίο το θέμα σου…τόσο που το υποβαθμίζεις αναφερόμενος σε μένα….χι,χι

Υγ3: ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια…

Τα είπες, εεεε;; έτσι, να δω αν κατάλαβα καλά …να το σιγουρέψω...

Υγ4: προσεχώς η δίκη μου απονομή Όσκαρ…τώρα πάω για ύπνο ….να ονειρευτώ τα επόμενα πόστ μου…τα ονειρεμενα...τα τιμημένα..τα ευλογημένα...τα γ emcensored να...

οσκαρ καλύτερου υπνου μετα σεξουαλικής φανατσίωσης : τικ-τακ

:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oscar του καλύτερου μαστροχαλαστή forum στον Konstantino Md!

(Καλέ μόνος σου τα κατάφερες; :P )

Τέσπα...τώρα μπορείς να ονομάζεσαι μάστορας!(σκέτο!)Μην ξεχάσεις το φινίρισμα αύριο; :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α και βέβαια ξέχασα το Όσκαρ αποτυχημένης απόπειρας χιουμορισμού που απονέμω στην ΤΟΥΚ-ΤΑΚ-ΤΟΚΙΝΤΟΚΙΝΤΟΝΓΚ που μου την είπε για το τικ-τικ αλλά τώρα πάει για σεξουαλικές φανατσιώσεις... Ακούγεται πραγματικά ετωρικό και ξεσουαλικό..!!!

Λακηνύχτα ντίνγκι-ντόνγκι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εισβολής, δικτατορίας και μπαχαλοαερολογίας- Το ΓΚΛΟΥ μέσα στο ΓΚΜΟΥ (σιγά που θα σας άφηνα ΟΛΟΥΣ εσάς τους χασοδίκηδες ασχολίαστους)

Μας τη λένε λίγο ή είναι ιδέα μου; emermm

Επειδή είναι πρωί και το μυαλό δεν μου κάνει τη χάρη να δουλέψει για να βρω κάτι να απαντήσω, επιφυλάσσομαι για το μέλλον.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.Oscar λουλουδιστών, ηλιόλουστων, μεταξένιων, μεθυστικών ποστ: Ήρα

2. Oscar πνευματωδών, σπιρτόζων, εύστοχων σχολίων : zkw

3. Oscar “ σε έχω φορουμοεπιθυμήσει….” : LILLIAN, Basiliki

4. Oscar πολύπλευρης δημιουργικής συμμετοχής με ευρωπαϊκό αέρα τζατζικιού:Winmx

5. Oscar “υπερ πίστεως και πατρινής γης” : Mariza, Roadrunner

6. Oscar “χαιρομαι να διαβάζω τα ποστ σας” : στα μέλη που η δυναμική τους παρουσία σε πολλά και ποικίλα θέματα του φόρουμ προσφέρει ζωντάνια, ομορφιά, δροσιά ( Juliette, Spider, Doctor7 μετά του μάνατζερ του doctor-x, notbad, Goldie, ,Gilraen, Faraway, Louloudaki, Azrai, Νεφέλη, doctor, gor, samwise …. )

7. Oscar ρομαντικής παρουσίας : glafki

8. Oscar παροχής ενδιαφέρουσων πληροφοριών : Kurt, dejan

9. Oscar γιγαντιαίας μανιταρόπιτας με γέμιση από μπόλικα μέταλ “ευπειθώς αναφέρω…” : Sovereign (σόρρυ...2η αποτυχημένη απόπειρα χιουμορισμού.... :P:P )

10. Oscar Splats 62 kgr: Konstantinos MD

11. Oscar emrockon και :cool11: :trivialx

και το τιμητικό Oscar “οξυγόνο του φόρουμ” : σ’ όλα , μα όλα , τα μέλη !!!

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τσα...να μαι και εγώ...

Όσον αφορά τα Όσκαρ με κάλυψε η τικ-τακούλα...

Όσο για εσένα Σοβεράκι και τα σχολιάκια σου :Απελπισμένης προσπάθειας να γίνει πρώτη στα posts- Μαρίζα (κι όμως, γράφεις γράφεις κι ακόμα δεύτερη είσαι)

....Εγώ φταίω που φτιάχνεται το φόρουμ και δεν με ενημέρωσαν να μπώ να ποστάρω???Και ζούσα στην άγνοιά μου...αλλά ανακάλυψα τη σκευωρία που γίνεται πίσω απο την πλάτη μου και τώρα θα δείτε... emdevilemheheemdevilemhehe

Όσκαρ αποτυχημένου τικ-τακίστικου τοπικ : Sover (άρπα την... :P:P:P )

Όσκαρ απίστευτης ηρεμίας: τικ-τακ και Ήρούλα...

Όσκαρ εξαφανισμένου: Λίλλιαν και pathetic...ααα και Φίλιππος :unsure:

Όσκαρ μπιπ μπιιιιιιιιιιιιιιιιιιπ: Ροαντρανερ... :P

Όσκαρ τα κατάφερα έχω να σας δώ ένα χρόνο: zkw :P:P:P

Όσκαρ δε μου έρχεται άλλο όσκαρ : Μαρίζα... :splats: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εισβολής, δικτατορίας και μπαχαλοαερολογίας- Το ΓΚΛΟΥ μέσα στο ΓΚΜΟΥ (σιγά που θα σας άφηνα ΟΛΟΥΣ εσάς τους χασοδίκηδες ασχολίαστους)

Γιααα πες κι άλλα...Όταν τρως μανιταρόπιπες είναι καλά ε;;; emdevil

Ρε για να μπαχαλέψουμε ένα σάιτ, πρέπει να υπάρχει ένα αμπαχάλευτο. emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χριστε μου!Κατι ΠΡΕΠΕΙ να κανω!!!!!!!!! Δεν ειναι δυνατον!Ενα ενα μου ερχονται τα χτυπηματα της μοιρας...

Στο πρωτο χτυπημα: Ο Σοβ ανοιγει θεμα για οσκαρ και δεν υπαρχω πουθενα.......... κλααααααααααααααααααααααααααααψ

Στο δευτερο χτυπημα:Παιρνω το "Σε εχω φοροθμοεπιθυμησει"

λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγμμμμμμμμ

Στο τριτο χτυπημα:...το οσκαρ του εξαφανισμενου!

μπουχουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Στο τεταρτο χτυπημα..........."Μην επιμενεις,εχω φυυυυυυγει"

(Το τεταρτο χτυπημα ηταν ασχετο,επιμεινετε,θα γυρισω μετα απο την αυριανη ποποεξεταση Χειρουργικης !!!!!!!!!!!!! )

Ειμαι πλεον μια εξαφανισμενη!Παντοτε το φοβομουν αυτο...

Καλα κι εσεις,μια Νικολουλη ενα κατι δεν μπορουσατε να βαλετε μπας και με βρει;(οκ κανω πλακα αλλα νομιζω οτι πλεον μπορω να δεχτω και το Οσκαρ της μεγαλυτερης ψωναρας του φορουμ).... Ναι ναι,εκει το πηγαινα τελικα ....

:P:Demiloveyou ολ

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάλι βραβεία δίνουμε???? :rolleyes:

Είχαμε δώσει και τα -> Φορουμοβραβεία 2003

2. Oscar πνευματωδών, σπιρτόζων, εύστοχων σχολίων : zkw

Όσκαρ τα κατάφερα έχω να σας δώ ένα χρόνο: zkw

Μαμά, Μπαμπάαααααααααα... πήρα δύο φορουμοβραβεία!!! emhehe

Υ.Γ. I'll be back!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

And the oscar goes to…

1. Όσκαρ δημιουργικής προσφοράς στο φόρουμ, πρόθυμης- ευγενικής & εξυπηρετικής διάθεσης-> tik-tak

2. Όσκαρ γλύκας -> Ήρα

3. Όσκαρ ζωντάνιας, χαράς και κεφιού -> Mariza

4. Όσκαρ έξυπνου χιούμορ -> Doctor_7

5. Όσκαρ καλύτερης άριας -> Jul, η σοπράνο (γέμισε το φόρουμ με νότες)

6. Όσκαρ ροκ-μεταλλάδικων πόστς -> Gil & faraway (Law Firm)

7. Όσκαρ πολύχρωμου μέλους -> Νεφέλη

8. Όσκαρ τρελοσμηνία-> Sovereign

9. Όσκαρ ξένης ανταποκρίτριας -> Winmx

10. Όσκαρ σούπερ-τρούπερ μοντεράτορα -> trivialx

11. Όσκαρ γερομαστορέματος -> Kon/osMD

12. Όσκαρ αντι-μπαχαλεματικής εκστρατείας -> Basiliki

13. Όσκαρ μάνατζμεντ -> doctor-x

14. Όσκαρ καλύτερου δρομέα-μηχανολόγου -> Roadrunner

15. Όσκαρ ιδιαίτερου, ξεχωριστού ύφους γραφής -> tik-tak, Martell

16. Όσκαρ γενικής (σεντονο)αρθρογραφίας -> ptca, ni-me, Nievsky, Avatar, Captain Teutonic, άσχετος

17. Όσκαρ φορουμοπυγμής & δυναμισμού -> notbad, samwise

18. Όσκαρ μιλανέζικου μπαχαλέματος -> Winmx

19. Όσκαρ πρωτότυπου άβαταρ -> pathetic, tik-tak (το παλιό- με το καρότο)

20. Όσκαρ photo-avatar -> Azrai , Blaze

21. Όσκαρ καλοκαιρινολουλουδιαστού άβαταρ -> tik-tak (το καινούργιο)

22. Όσκαρ γλυκουλένιου άβαταρ -> Μariza, Ariadni

23. Όσκαρ Super (με έντονα χρώματα) avatar -> Χρυσαφένια (GoLdie)

24. Όσκαρ χαμόγελου -> smile

25. Όσκαρ αραχνο(υφαντων)πόστς -> Spider

26. Όσκαρ ΓρικΛοζίτικης φορουμοσυμμετοχής -> α^2, warrior, louloudaki

27. Όσκαρ καλπάζοντος εθνικισμού -> white horse

28. Όσκαρ ξενιτεμένου Λευκαδίτη -> lefkander

29. Όσκαρ κόντρας στη Λεωφ. Γκρικμεντοφόρουμ -> doctor & white horse (σάτιρα, θεσμοί κ.τ.λ.), Sovereign & trivial (κάπνισμα, εθισμός κ.τ.λ.)

30. Όσκαρ προσφοράς στον αγώνα για υγιεινή σπανακοδιατροφή και καθημερινή ποδηλατοάσκηση -> παραπονιάρα Olive

31. Όσκαρ παρεξηγημένου χιουμορίστα, φορουμορατσιστή -> Sovereign (μπουάχαχαχαχα)

32. Όσκαρ του καλύτερου ιατρο-δικαστικού ρεπορτάζ -> SarandosKaptanis

33. Όσκαρ ρομαντικο-νοσταλγικής διάθεσης -> guest120

34. Όσκαρ φορμουλαγωνιστικών συζητήσεων -> Athena, DrWatkins

35. Όσκαρ καλύτερου συνδυασμού nickname & avatar -> glafki (απλώς να αναφέρω ότι θα ήθελα να με λένε Γλαύκη, να μοιάζω στην πρωταγωνίστρια Μαρία Ναυπλιώτου και να έχω βρει έναν «Λουκά»...!)

36. Όσκαρ καλύτερης μουστάκας -> mitsaras

37. Όσκαρ gourmet: leukiblouza (btw, προχθές δοκίμασα το cheesecake που είχες προτείνει στο θέμα των γλυκισμάτων)

38. Όσκαρ funstuff ποσταρίσματος -> doctor, Kurt

39. Όσκαρ σποραδικών εμφανίσεων -> gor, Alfonso, angelospower, Smoky, Martell, LILLIAN, elf, vasso, Dr. Feelgood, petalouditsa (να σας βλέπουμε πιο συχνάαααααα)

40. Όσκαρ σας_έχουμε_χάσει_εντελώς_από_το_φόρουμ: BarKingdom, Filippos, pathetic,Ten-Ten (ελάτε πίσω, ρεεεεεεεεεε)

Ουφ, κουράστηκα να γράφω... emdspr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααχ τι ωραία όσκαρ...μπλάβο zkwούλα...

22. Όσκαρ γλυκουλένιου άβαταρ -> Μariza, Ariadni

Τι λέεεεεεεεες τώρα...αλήθεια??? :oemcolgate Στέλνω αμέσως μήνυμα στην Πολωνία να ενημερώσω...Αααααχ αυτό το εράσμους...μας έχει φάει τα καλύτερα κορίτσια... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Erasmus στην Πολωνία;;;

Αυτό είναι καλύτερο κι από τις διακοπές στην Ίμβρο που σχεδιάζουν οι δικοί μου!

Άντε, άντε και με μια καλή υπεράριθμη μεταγραφή στο Πανεπιστήμιο των Τυράννων!

Ο τρελός, παρεξηγημένος σμηνίας σας χαιρετά και πετάει για Μύκονο:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Διευκρίνιση:

Τα παραπάνω όσκαρς σερβίρονται σε μεγάλο κολoνάτο μπωλ και συνοδεύονται από 2 μπάλες παγωτού (μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα σε ποικιλία γεύσεωνֹ έχουμε σοκολάτα και βανίλια), τραγανά μπισκοτάκια σε σχήμα αγαλματιδίου, σαντιγί (φυτική) και αληθινό σιρόπι σοκολάτας. Τέλος, πασπαλίζονται με πολλές δόσεις χιούμορ. :splats:

emarright Συμπληρωματικά όσκαρς:

41. Όσκαρ ξενιτεμένης_φοιτήτριας_της_ιατρικής_ ευρισκόμενης_στην_Πολωνία_στο_πλαίσιο_του_προγράμματος__Erasmus -> Ariadni

42. Όσκαρ υπομονής και αφοσίωσης στο μεγάλωμα της Στιφαδοκουνέλας -> Basiliki

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

26. Όσκαρ ΓρικΛοζίτικης φορουμοσυμμετοχής -> α^2, warrior, louloudaki

Ευχαριστώ πολύ! Το πρώτο μου Όσκαρ! emclaps emsponara emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Oscar ρομαντικής παρουσίας : glafki

Όσκαρ καλύτερου συνδυασμού nickname & avatar -> glafki (απλώς να αναφέρω ότι θα ήθελα να με λένε Γλαύκη, να μοιάζω στην πρωταγωνίστρια Μαρία Ναυπλιώτου και να έχω βρει έναν «Λουκά»...!)

emthanxemiloveyou

Φχαριστώ πολύ!! Θα συμφωνήσω zkw! και εγώ το ίδιο θαθελα αλλά που τέτοια τύχη!!!!!! (το τελευταίο είναι λιγό emofftopic αλλά δεν πειράζει! πειράζει???)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιτέλους είμαι μέσα...ουφ...

Ευχαριστώ όσους με τίμησαν και με ψόφησαν να παραλάβω το μικρό-αόματο-μπαστακωμένο-με-το-ματσούκι-στο-χέρι που έχει βγάλει την χρυσή (έλα μια ΔΔ ικτέρου για ζέσταμα) αγαλματίδιο. Βρε βρωμόπαιδα πάλι με συγκινήσατε... :P Πέρυσι ήμουν ρούκι (ζούκι) μέλος, φέτος είμαι γρινιαρομέλος, δυναμόμελο (κατά το ρακόμελο) και δροσερόμελος (σαν το Fa-όχι την νότα, το σαπούνι).

Δεν ειν'κακόοοοο, καθόλου κακόοοοοοοο!!!!! Γιατί (αυτό είναι για τα νεούδια) δεν αρκεί ένα σουξέ που θα σε τινάξει στην κορυφή (λέγε με έλεος ;) ) πρέπει να έχει και συνέχεια η καριέρα σας. Και ίσως μια ποιοτική στροφή...(βέβαια μέχρι να φτάσω τικ-τακ, ήρα και την λοιπή συμμορία της γλυκοζουζονολουλουδογαλακτομπουρεκένιας παρέας και να λέω όλο καλά λόγια έχω μέλλον αλλά κάνω εντατικά μαθήματα) Και κάτι που είχα καιρό να γράψω...

ΛΟΒ ΓΙΟΥ ΟΛ βρε κουτά! Δλδ... emiloveyou all

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης θέλω να πω ότι είμαι η παλιά κακή Notbad που όλοι εμπιστεύεστε, απλά είμαι σακατ'(Αθήνα) και έχω ξεχάσει κωδικούς κλπ (κλασσικά) και έκανα έναν νέο λογαριασμό.

Επίσης να απονείμω όσκαρ (ντε λα Ρέντα) στον Sov επειδή δεν ξέρω...ξαφνικά τον πάω βρε παιδί μου, πολύ ωραία ιδέα indeed.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

nOtbad ή notbad???

ιδού η απορία... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης να απονείμω όσκαρ (ντε λα Ρέντα) στον Sov επειδή δεν ξέρω...ξαφνικά τον πάω βρε παιδί μου, πολύ ωραία ιδέα indeed.

Εγώ μα απονείμω ένα επιπλέον Όσκαρ έμμεσης εξομολόγησης στην αγαπημένη μου notbad, που λίγο πολύ είπε ότι μέχρι να μπει αυτό το topic δεν με πήγαινε μία

Λαβ γιου ολ ζουζουνάκια μου, τι ωραία που μυρίζουν τα λουλούδια σήμερα και τι όμορφα που είναι τα αστέρια και τι καλοί όλοι εδώ μέσα κτλ κτλ :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ...και οι ελέφαντες που χοροπηδούν από κλαδί σε κλαδί κλπ...

:splaaaats::P

(λοβ για μαι μπελοβεντ μπροδερ)

emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέσα σε όλη αυτή την χαρά του φόρουμ (το οποίο προτείνω να μετονομαστεί σε 'μικρό φόρουμ στο λιβάδι') δεν μπορούσα να κρατάω μούτρα for God's shake. emiloveyou αλ κλπ B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.