Jump to content

Βιολογία Ι & ΙΙ


tik-tak

Recommended Posts

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ/Α ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΟΤΙ Η ΥΛΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΤΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ"ALBERTS" ΚΑΙ ΤΗΣ ΙΙ ΟΛΟ ΤΟ"GELEHRTER"ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΗ ΟΤΙ ΑΝ ΧΡΩΣΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΩΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΤΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΕΝΤΕ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕΜΙΑ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 102
  • Created
  • Last Reply

Σχετικά με την ύλη σωστά.

Σχετικά με τα θέματα όχι.

Αν θες να δώσεις και τις 2 μαζί μέσα σε 2 ώρες που διαρκεί η εξέταση πρέπει να γράψεις όλα τα θέματα και απο τις 2.Δηλαδή 10+10 θέματα σε 2ώρες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ετσι οπως τα λεει ο\η parolo ειναι..!

οποιος μαθει κ την ωρα της πτυχιακης στις 18\3\11 ας την ποσταρει εδω γιατι ειναι και η ιστορια της ιατρικης την ιδια μερα στις 9.00 απ οτι ξερω..

ευχαριστω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος έχει 2-3 μέρες για διάβασμα και πρέπει οπωσδήποτε να περάσει Βιολογία 1,

γιατί ορκίζεται, τί πρέπει να κάνει και απο που να (πρωτο-)διαβάσει;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος έχει 2-3 μέρες για διάβασμα και πρέπει οπωσδήποτε να περάσει Βιολογία 1,

γιατί ορκίζεται, τί πρέπει να κάνει και απο που να (πρωτο-)διαβάσει;

Εαν έχεις κάποια επαφή και θυμάσαι βασικά πράγματα πέρασε τις εικόνες και τα παραρτήματα από alberts. Αν εχεις χάσει επαφή τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα γιατί ρωτάνε πράγματα που απαιτούν κρίση (δηλαδή γνώση της υλης και πιθανούς συνδυασμούς).Άν και πολύ δύσκολο, ευχομαι να σου κάτσει......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εαν θυμαμαι σωστα...θ'ανεβεις τις σκαλες να πας στον πρωτο οροφο και θα στριψεις δεξια και τερμα του διαδρομου ειναι η τελευταια πορτα στο αριστερο σου χερι. καλη επιτυχια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εαν θυμαμαι σωστα...θ'ανεβεις τις σκαλες να πας στον πρωτο οροφο και θα στριψεις δεξια και τερμα του διαδρομου ειναι η τελευταια πορτα στο αριστερο σου χερι. καλη επιτυχια!

Να σαι καλα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος έχει 2-3 μέρες για διάβασμα και πρέπει οπωσδήποτε να περάσει Βιολογία 1,

γιατί ορκίζεται, τί πρέπει να κάνει και απο που να (πρωτο-)διαβάσει;

Εαν έχεις κάποια επαφή και θυμάσαι βασικά πράγματα πέρασε τις εικόνες και τα παραρτήματα από alberts. Αν εχεις χάσει επαφή τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα γιατί ρωτάνε πράγματα που απαιτούν κρίση (δηλαδή γνώση της υλης και πιθανούς συνδυασμούς).Άν και πολύ δύσκολο, ευχομαι να σου κάτσει......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΑΝ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΤΣΕΙ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Μιλησα πριν λιγο με τη γραμματεα στη βιολογια και ρωτησα σχετικα με τις εξετασεις.

Μου ειπε οτι θα διεξαχθουν κανονικα στις 7/4 εκτος αν γινει νεα καταληψη που και παλι δεν ξερει τι θα αποφασισει ο καθηγητης.

Οσο αφορα την ωρα δεν γνωριζε....οποιος μαθει ας ποσταρει!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το έγραφε πάνω στο χαρτί, ρώτησα και τη γραμματέα. Ώστόσο, έτσι που αλλάζουν από μέρα σε μέρα οι ανακοινώσεις, τι να πω κι εγώ. Αν ξέρει και κάποιος άλλος με σιγουριά, ας πει..

Το έγραφε πάνω στο χαρτί, ρώτησα και τη γραμματέα. Ώστόσο, έτσι που αλλάζουν από μέρα σε μέρα οι ανακοινώσεις, τι να πω κι εγώ. Αν ξέρει και κάποιος άλλος με σιγουριά, ας πει..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το έγραφε πάνω στο χαρτί, ρώτησα και τη γραμματέα. Ώστόσο, έτσι που αλλάζουν από μέρα σε μέρα οι ανακοινώσεις, τι να πω κι εγώ. Αν ξέρει και κάποιος άλλος με σιγουριά, ας πει..

Το έγραφε πάνω στο χαρτί, ρώτησα και τη γραμματέα. Ώστόσο, έτσι που αλλάζουν από μέρα σε μέρα οι ανακοινώσεις, τι να πω κι εγώ. Αν ξέρει και κάποιος άλλος με σιγουριά, ας πει..

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΕΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ Η ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ 9 'Η 11.

ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑΜΕ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΣΕ ΒΙΟΛΟΓΙΑ 1 + 2

16/09/2011

Υπάρχει στην εδρα ηδη χαρτι για δηλωσεις συμμετοχης με αναγραφομενη ωρα εξετασεων 10 το πρωι

Καλη επιτυχια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.