Jump to content

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 1908


trivialx

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 733
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Το λές απο τη πείρα σου στο ποδόσφαιρο ε πελάτη;

και στο ποδοσφαιρο δεν ειστε και τοσο ανωτεροι.απλα εχετε σωστη πολιτικη...

αν θεωρεις οτι παιζετε μπαλα τοτε . . . δεν εχω να πω κατι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥΣ....

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΜΑΣ...

ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ..

post-119-1182372378_thumbjpg

post-119-1182372400_thumbjpg

post-119-1182372414_thumbjpg

post-119-1182372427_thumbjpg

post-119-1182372439_thumbjpg

post-119-1182372450_thumbjpg

post-119-1182372482_thumbjpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΦΕΤΟΣ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ 5 ΤΕΛΙΚΩΝ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ, ΔΙΚΑΙΩΣ ΛΟΙΠΟΝ Η ΦΑΝΕΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΕΜΠΛ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΤΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΜΑΣΚΑΡΑ...

ΥΓ:ΤΟ ΤΡΕΜΠΛ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ, ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ ΤΟ 97 ΕΚΤΟΣ ΣΕΦ(ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΟ ΟΑΚΑ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ, 3-1)

ΥΓ2: ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΙΒΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ(ΟΙ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΙ ΕΚΑΝΑΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΚΑΛΗΣ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ 5...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

Σε κρίσιμη κατάσταση ο Ίβιτσα Όσιμ μετά από βαρύ εγκεφαλικό.

http://www.in.gr/sports/article.asp?lngEnt...mp;lngDtrID=246

Ίβιτσα σε σκεφτόμαστε. Η ζωή είναι πουτάνα, κατά μία παράφραση της γνωστής ατάκας σου :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Ακόμα χάνουμε ευκαιρίες στο νέο Φαληρικό στάδιο. κρίμα

p.s. Τον Σάλπι γιατί τον έβγαλε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευλογη απορια...εναν ειχατε κι αυτον τον πεταξατε εξω...αν εμενε θα χατε παρει το ματς...Ευλογημενος ο Πεσειρο.. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν μπορούσε ο πεσέιρο, ικανό τον είχα να έβγαζε και τον καλόπουλο

τον κορυφαίο παίχτη του...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν μπορούσε ο πεσέιρο, ικανό τον είχα να έβγαζε και τον καλόπουλο

τον κορυφαίο παίχτη του...

Ρε Θεέ θα τα χαλάσουμεε.....ώρα είναι να μας πείτε ότι μας έκανε χάρες ο Καλόπουλος....αν ήταν έτσι θα κλαίγατε τώρα γιατί θα είμασταν 1-4....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν μπορούσε ο πεσέιρο, ικανό τον είχα να έβγαζε και τον καλόπουλο

τον κορυφαίο παίχτη του...

Ο μέσος γαύρος βρίσκεται σε τέτοια παράκρουση με την διαιτησία που δεν μπορεί να καταλάβει ότι ο καλόπουλος έκανε μία διπλωματική διαιτησία έδρας.

α.Το γκολ του ολυμπ προέρχεται από διπλό φάουλ του τοροσίδη στον Μάλαρτζ.

β.Ο Γκαλέτι θα έπρεπε να είχε αποβληθεί με 2 κίτρινες

γ.Υπάρχει πέναλντι πάνω στον Σαριέγκι στο 60 κάτι..

δ.Ο νικοπολίδης έχει κάποιο είδος ασυλίας και μπορεί να ξεκινάει πριν χτυπήσει ο παίχτης πέναλντι από ένα μέτρο μπροστά από το τέρμα.

Ο μέσος γαύρος έχει τέτοια παράκρουση στο θέμα της διαιτησίας που θεωρεί καλούς διαιτητές, τον Κουκούλα, τον Ευθυμιάδη και τον Παπουτσέλη.

Ο μέσος γαύρος μεγάλωσε με το να του δίνουν πέναλντι από την σέντρα και τώρα που τον παίζουν 60-40 υπέρ, χαλιέται.

Έχετε κάνει το άσπρο-μαύρο και τη νύχτα μέρα. Σήμερα ήσασταν για 3 μπαλάκια. Τέλος.

Παίξαμε καλύτερα και το αποτέλεσμα μας αδικεί.-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν μπορούσε ο πεσέιρο, ικανό τον είχα να έβγαζε και τον καλόπουλο

τον κορυφαίο παίχτη του...

Ο μέσος γαύρος βρίσκεται σε τέτοια παράκρουση με την διαιτησία που δεν μπορεί να καταλάβει ότι ο καλόπουλος έκανε μία διπλωματική διαιτησία έδρας.

α.Το γκολ του ολυμπ προέρχεται από διπλό φάουλ του τοροσίδη στον Μάλαρτζ.

β.Ο Γκαλέτι θα έπρεπε να είχε αποβληθεί με 2 κίτρινες

γ.Υπάρχει πέναλντι πάνω στον Σαριέγκι στο 60 κάτι..

δ.Ο νικοπολίδης έχει κάποιο είδος ασυλίας και μπορεί να ξεκινάει πριν χτυπήσει ο παίχτης πέναλντι από ένα μέτρο μπροστά από το τέρμα.

Ο μέσος γαύρος έχει τέτοια παράκρουση στο θέμα της διαιτησίας που θεωρεί καλούς διαιτητές, τον Κουκούλα, τον Ευθυμιάδη και τον Παπουτσέλη.

Ο μέσος γαύρος μεγάλωσε με το να του δίνουν πέναλντι από την σέντρα και τώρα που τον παίζουν 60-40 υπέρ, χαλιέται.

Έχετε κάνει το άσπρο-μαύρο και τη νύχτα μέρα. Σήμερα ήσασταν για 3 μπαλάκια. Τέλος.

Παίξαμε καλύτερα και το αποτέλεσμα μας αδικεί.-

α. καλό θα ήταν να παραδεχτείτε πως ο Απάτσι έκανε χοντρή μ@@@@@

β. έχει βάση, αλλά το ακύρωσε ο τρόπος που έπεσε ο Γκούμας, αν ήταν ο Καραγκούνης απευθείας κόκκινη

δ. δεν έχεις ξαναδει πέναλτι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α. καλό θα ήταν να παραδεχτείτε πως ο Απάτσι έκανε χοντρή μ@@@@@

β. έχει βάση, αλλά το ακύρωσε ο τρόπος που έπεσε ο Γκούμας, αν ήταν ο Καραγκούνης απευθείας κόκκινη

δ. δεν έχεις ξαναδει πέναλτι?

α. Ο Μάλαρτζ δεν έκανε πουθενά λάθος. Το τι έμεινε αφύλακτος ο παίχτης έχει να κάνει με το τι η αμυντική διάταξη του Παναθηναικού δεν προβλέπει παίχτη εκεί. Είναι ο χώρος εξόδου του τερματοφύλακα που ο άλλος βάζει το βάρος του με το σώμα και του κάνει φράγμα. Όταν πλέον πέφτει του ρίχνει και ένα σουτ στην γάμπα.

δ. Εγώ έχω. Εσύ έχεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α. καλό θα ήταν να παραδεχτείτε πως ο Απάτσι έκανε χοντρή μ@@@@@

β. έχει βάση, αλλά το ακύρωσε ο τρόπος που έπεσε ο Γκούμας, αν ήταν ο Καραγκούνης απευθείας κόκκινη

δ. δεν έχεις ξαναδει πέναλτι?

α. Ο Μάλαρτζ δεν έκανε πουθενά λάθος. Το τι έμεινε αφύλακτος ο παίχτης έχει να κάνει με το τι η αμυντική διάταξη του Παναθηναικού δεν προβλέπει παίχτη εκεί. Είναι ο χώρος εξόδου του τερματοφύλακα που ο άλλος βάζει το βάρος του με το σώμα και του κάνει φράγμα. Όταν πλέον πέφτει του ρίχνει και ένα σουτ στην γάμπα.

δ. Εγώ έχω. Εσύ έχεις;

ε, βρες μου ένα πέναλτυ που ο τερματοφύλακας να έχει μείνει στη γραμμή, να μην κινεί τα πόδια πριν το σουτ

και ένα διαιτητή που να έχει σφυρίξει επανάληψη. Αν σφύριζε επα΄νάληψη και το έπιανε ο Νικοπολίδης

θα λέγατε τα αντίστοιχα. Ένας μέτριος αγώνας ήταν, ο Παναθηναϊκός ήταν σχετικά καλύτερος και μπήκαν δύο γκολ

που κάλλιστα θα μπορούσαν να έχουν ακυρωθεί. Προσωπικά μου άρεσε που μέτρησαν και τα δύο, είμαι της λογικής

πως οι μ@@@@ες πληρώνονται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε, βρες μου ένα πέναλτυ που ο τερματοφύλακας να έχει μείνει στη γραμμή, να μην κινεί τα πόδια πριν το σουτ

και ένα διαιτητή που να έχει σφυρίξει επανάληψη. Αν σφύριζε επα΄νάληψη και το έπιανε ο Νικοπολίδης

θα λέγατε τα αντίστοιχα. Ένας μέτριος αγώνας ήταν, ο Παναθηναϊκός ήταν σχετικά καλύτερος και μπήκαν δύο γκολ

που κάλλιστα θα μπορούσαν να έχουν ακυρωθεί. Προσωπικά μου άρεσε που μέτρησαν και τα δύο, είμαι της λογικής

πως οι μ@@@@ες πληρώνονται

Καταλαβαίνω αυτό που λες για τις μ@@@@ες που πληρώνονται στην φάση που ο Ζεβλάκοφ παίρνει τον υπνάκο και αφήνει τον άλλο που είναι βολίδα να κυνηγήσει την φάση. Από την άλλη ο Μάλαρτζ τι έπρεπε να κάνει; Του κάνει ο άλλος κινητό σκριν στην μικρή περιοχή που υποτίθεται οτί απαγορεύεται ακόμα και η επαφή με τον τερματοφύλακα.. Τι να κάνει; Να φέρει σκάλα να περάσει από πάνω;

Στο θέμα του πέναλντι δεν είναι το πρόβλημα η κίνηση των ποδών του νικοπολίδη δεξιά αριστερά στην ευθεία της γραμμής. Απλά ο συγκεκριμένος δεν είναι ΠΟΤΕ στα 11 βήματα .. τι να κάνουμε τώρα;

Επίσης διαφωνώ και για την ποιότητα του αγώνα. Από τα 4-5 τελευταία που έχω στο νου μου είναι μακράν το καλύτερο. Ας γίνει ένα ακόμα καλύτερο την Τετάρτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε, βρες μου ένα πέναλτυ που ο τερματοφύλακας να έχει μείνει στη γραμμή, να μην κινεί τα πόδια πριν το σουτ

και ένα διαιτητή που να έχει σφυρίξει επανάληψη. Αν σφύριζε επα΄νάληψη και το έπιανε ο Νικοπολίδης

θα λέγατε τα αντίστοιχα. Ένας μέτριος αγώνας ήταν, ο Παναθηναϊκός ήταν σχετικά καλύτερος και μπήκαν δύο γκολ

που κάλλιστα θα μπορούσαν να έχουν ακυρωθεί. Προσωπικά μου άρεσε που μέτρησαν και τα δύο, είμαι της λογικής

πως οι μ@@@@ες πληρώνονται

Καταλαβαίνω αυτό που λες για τις μ@@@@ες που πληρώνονται στην φάση που ο Ζεβλάκοφ παίρνει τον υπνάκο και αφήνει τον άλλο που είναι βολίδα να κυνηγήσει την φάση. Από την άλλη ο Μάλαρτζ τι έπρεπε να κάνει; Του κάνει ο άλλος κινητό σκριν στην μικρή περιοχή που υποτίθεται οτί απαγορεύεται ακόμα και η επαφή με τον τερματοφύλακα.. Τι να κάνει; Να φέρει σκάλα να περάσει από πάνω;

Στο θέμα του πέναλντι δεν είναι το πρόβλημα η κίνηση των ποδών του νικοπολίδη δεξιά αριστερά στην ευθεία της γραμμής. Απλά ο συγκεκριμένος δεν είναι ΠΟΤΕ στα 11 βήματα .. τι να κάνουμε τώρα;

Επίσης διαφωνώ και για την ποιότητα του αγώνα. Από τα 4-5 τελευταία που έχω στο νου μου είναι μακράν το καλύτερο. Ας γίνει ένα ακόμα καλύτερο την Τετάρτη.

Tελικος Ch.League...2005 Kων/πολη...Θυμησου τον τερματοφυλακα της Λιβερπουλ,βαλε το utube...και μετα ελα να μας τα ξαναπεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο μέσος γαύρος μεγάλωσε με το να του δίνουν πέναλντι από την σέντρα και τώρα που τον παίζουν 60-40 υπέρ, χαλιέται.

Ο μέσος βάζελος θεωρεί ότι παίχτηκε 60-40 κατά, όταν προηγείται μόλις στο 15' (ανατρέπει όλα τα πλάνα του παιχνιδιού ή όχι;) με μαϊμού γκολ και παραλίγο να πάρει το παιχνίδι με μαϊμού πέναλτυ;;;

Για να είναι 50-50, έπρεπε να αποβληθούν 3 παίχτες του γαύρου, ο προπονητής, και τα παιδιά που μαζεύουν τις μπάλες;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού δε μας τιμήσατε και χτες...τότε σας μένει μια ευκαιρία την Τετάρτη...

Χτες υπήρχαν στιγμές που νόμιζα ότι παίζατε με παίχτη παραπάνω, όπως στο πόλο.

Για να δούμε την Τετάρτη... αν και ελπίζω να κατέβουμε υποψιασμένοι αυτή τη φορά...

Για μένα ο διαιτητής δεν ενόχλησε πολύ... αφού δε βλεπόμασταν, τι να λέμε τώρα.

Ούτε φάουλ στο Μάλαρτζ έγινε πάντως...δλδ έλεος. Αυτά στην Αγγλία δε σφυρίζονται ποτέ.

Υ.Γ. Ίβανσιτς παίζει για Θρύλο το καλοκαίρι; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1. Σαφώς ήταν καλύτερος ο βάζελος και άξιζε τη νίκη

2. Σαφώς και δε βλεπόταν ο γαύρος. Τόσο χάλια δεν τον περίμενα

αλλά όχι και να λέμε ότι η διαιτησία ήταν 60-40 υπερ του γαύρου..

έλεος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emxmm

Λοιπον, παιχνιδι με αρκετα καλη κυκλοφορια και ρυθμο

ευκαιριες και απο τους δυο με μια ελαφρα υπεροχη του παναθηναϊκου

2 γκολ

διαιτησια με λαθη μεν, μοιρασμενη δε

δεν επεσε ξυλο στον αγωνιστικο χωρο

δεν επεσε ξυλο εξω απο το γηπεδο

και οι δυο οι ομαδες τελειωσαν με 11 παικτες

για αλλη μια φορα δειξαμε ως παναθηναϊκος ποσο καλοι, ευαισθητοι και δοτικοι ανθρωποι ειμαστε αφου καναμε δωρακι 1 βαθμο στον αγαπητο κ Λεμονη για τα γενεθλια του..να τον χαιρεστε! :)

Πιστευω την τεταρτη να μην γιορταζει κανενας αλλος, δωρακι δεν ξανακανουμε (ελπιζω)

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.