Jump to content

Εφιάλτες


Juliette

Recommended Posts

Και τελικά δε μας είπες λεπτομέρειες, πώς πέθανε ο Βενέδικτος? Τον δηλητηρίασαν με μπελαντόνα? :P Τον εκτέλεσαν πληρωμένοι δολοφόνοι? Ή κάτι πιο πικάντικο, τον δολοφόνησε ο σύντροφός του για λόγους ερωτικής αντιζηλίας? :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Last Reply

Δεν ξέρω, εγώ είδα ότι είπε στις ειδήσεις ο Χατζηνικολάου σε έκτακτο δελτίο ότι "συγκλονίζει την υφήλιο ο αιφνίδιος θάνατος του Πάππα Βενέδικτού 16(?)" και μετά τον είδα ανάσκελα στο κρεβάτι του πεθαμένο. Και μετά ξύπνησα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φυσικά κάποια στιγμή θα ξυπνούσα. Μα αφού είχα πεί από την αρχή ότι πρόκειται για κουλό όνειρο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Άρα ο εφιάλτης έγκειται όχι στο ότι πέθανε ο πάπας, αλλά στο ότι είδες το Χατζηνικολάου να λέει ειδήσεις!!!!!!!!! :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω δε θυμαμαι τα ονειρα μου :( Τις λιγες φορες που θυμαμαι οτι ονειρευτηκα (οχι ομως τι ειδα) κατι κακο γινεται

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι εφιάλτες μου τελευταία είναι η Ιλιάδα η αυτή! Ολόκληρες ιστορίες, πλοκή, ο καλός, ο κακός, οι αναλώσιμοι χαρακτήρες, Όσκαρ φωτογραφίας, ειδικών εφέ, θριλεράκια κανονικά. Οι ιστορίες, δηλαδή, είναι ολοκληρες, και όχι τρομακτικές φάσεις που κρατούν λίγο. Πάντα έχουν να κάνουν με γνωστούς μου και κυρίως σημαντικά πρόσωπα που με απασχολούν τη συγκεκριμένη περίοδο. Κάτι σαν να βλέπεις το χειρότερο που θα μπορούσε να συμβεί, δεδομένων των καταστάσεων. Δηλαδή, δεν είναι εξωπραγματικά, αλλά στηρίζονται στους μεγαλύτερους φόβους μου. Θέλω να πιστεύω ότι έτσι εκτονώνονται υγιώς οι φόβοι, αλλά οι κατάλληλοι να μου απαντήσετε είστε εσείς, γιατρουδάκια μου.

emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκεί που κοιμόμουν μακάρια είδα έναν εφιάλτη ότι χτύπαγε το ξυπνητήρι......

Και μετά ξύπνησα!

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...
emarup Ρε συ έβλεπα ότι ο Ορέστης είχε μεταμορφωθεί σε αγελάδα :blink: Τι βλέπω Δία μου... :wacko:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ονειρεύτηκα προχτές ότι ήμουν έγκυος έτοιμη να γεννήσω, αλλά η κοιλιά μου ήταν μικρή. Επίσης ότι έξω από ένα παράθυρο στο σπίτι μου ήταν ένας κακός γάτος και ήθελε να μπεί μέσα. Και τον κοίταξα και αυτός με κοίταξε άγρια και πήδησε μέσα στο σπίτι! :angry: Λιανιστό θα τον κάνω τον άτιμο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε νιμίζω ότι υπάρχει άνθρωπος που να βλέπει πιο περίεργα όνειρα από τα δικά μου....Ειλικρινα είναι πάρα πολύ παράξενα....

Πχ τιε προάλλες έβλεπα ότι κάτω από το κρεββάτι μου είχαν φυτρώσει ψηλά χόρτα μέσα σατ οποία κυκλοφορούσαν σαλαμάνδρες και έπρεπ να τις πιάσουμε με τον αδερφό μου. Μετά σκαρφάλωσα εγώ στη ντουλάπα μου και πετάχτηκε μία σαλαμάνδρα και μου γράπωσε το κεφάλι....

Σήμερα πάλι έβλεπα ότι δίπλα στο κρεββάτι μου κυκλοφορούσε ένα μεταλλαγμένο 8ποδό συνδυασμού κάβουρα και αράχνης....ξύπνησα έντρομη...Όπως διαπιστώνετε έχω μια φοβία με τα ερπετα , τα αρθρόποδα κλπ κλπ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ονειρεύτηκα προχτές ότι ήμουν έγκυος έτοιμη να γεννήσω, αλλά η κοιλιά μου ήταν μικρή.  Επίσης ότι έξω από ένα παράθυρο στο σπίτι μου ήταν ένας κακός γάτος και ήθελε να μπεί μέσα.  Και τον κοίταξα και αυτός με κοίταξε άγρια και πήδησε μέσα στο σπίτι!  :angry: Λιανιστό θα τον κάνω τον άτιμο!

τι σου εκαναν μωρε τα καημενα τα γατακια :D ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αυτός ο γάτος ήταν πάαααααααααρα πολύ κακός

emarupemarup Τέτοια όνειρα με σαρανταποδαρούσες και φίδια έβλεπε και ο αδερφός μου. Και μάλιστα χτες μου εκμυστηρεύτηκε ότι μικρός έτρεμε τον Τζούμ - Ταρατατζούμ, το σκουλήκι που επιτέθηκε στον Αιμίλιο το μήλο στην φρουτοπία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ερετζούμ 31 τον λέγανε :P Μην παραπληροφορούμε και τον κοσμάκη B)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 10 months later...

Eγώ είδα οτι άνοιξε η σχολή...όνειρο ήταν και όνειρο παρέμεινε... :P :P :P

Πλάκα κάνω...

ΥΓ. φτου σας NM και mix...σσσσσσσς δε θελω να ακουσω τπτ... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eγω ειδα οτι ημουν με τον roben στο μερος που κανει αγροτικο και πηδαγαμε τουριστριες :D !!

Αντε ρε,επιτελους,εγραψες κατι στο φορουμ!!Τι το καμαρωνες τοσο καιρο :lol: ?

Παιδες,καλωσοριστε τον roben,κολληταρι απο τα χρονια της σχολης,μεγαλη βαζελοφατσα και φατσα γενικως B) !!

Ισως στο μεταφερουν το τοπικ,γιατι καπου θυμαμαι υπαρχει ενα αναλογο,αλλα μη μασας!!Πες μας τι εθαψες παλι στο υποσυνειδητο σου χθες το βραδυ και ας μας σκανδαλισεις (λιγο) :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αααα καλώς ήρθες ρομπέν!! :P Ελπίζουμε μιας και τυγχάνεις φίλος του Αρειανού να μας προφέρεις και αντάξια ψυχαγωγία!! :Demrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε να δούμε των ρομπέν των γελιών και emypoklinomai

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι πρέπει να είδα ότι με κυνηγούσανε... αλλά δε θυμάμαι ποιός...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Eμενα οι εφιαλτες μου ειναι κλασικα ονειρα ατομου που κουβαλαει ενα σωρο τυψεις,ενοχες και φοβους :D !!

Ξερετε...οτι με κυνηγανε τερατα emdevil ,δολοφονοι και βρικολακες...οτι ειμαι γυμνος δημοσιως και ψαχνω ρουχα να ντυθω emblush ...και βεβαια πως δινω συνεχεια εξετασεις emexetaseis ...πανελληνιες κυριως...οτι π.χ. γραφω εκθεση και με βαζουν να γραψω οχι μια,αλλα δυο εκθεσεις!!Τετοια πραγματα...

Και ποιο ειναι το εκνευριστικο :angry: ?Να εχω το αλλο πρωι το φιλαρακι που με φιλοξενουσε για διακοπες και να μου λεει: "Aααααχχχ...τι ωραια που κοιμηθηκα χτες!!" <_< "Ειδα και ενα ονειρο...οτι ημουν λεει ο Σουπερμαν και πετουσα πανω απο τη γη" :blink: "...απο κατω μου περνουσαν οι θαλασσες...και εγω βουταγα και κολυμπουσα οχι σαν ανθρωπος...αλλα σα δελφινι!!" embomb "και οτι μετα καθομουν στην παραλια και το φεγγαρι γυαλιζε πανω στην κορμαρα μου" :splats::splats::splats: "αλλα εσυ δε με αφησες καθολου σε ησυχια...τι διαλο...ζουζουνια ειχες στο κρεβατι σου?Να το κοιταξεις...πολυ αγχος φαινεσαι να εχεις..." <_<

Και δε φτανει αυτο...παραμιλουσε κιολας στον υπνο του...μονο το Κυπριακο δεν ελυσε...η προσωποποιηση της αναισθησιας μιλαμε...και εγω ελεγα απο μεσα μου "κανε κανα αστειο να ερθεις κατα δω και θα σου αδειασω το ποτηρι με το νερο στο κεφαλι..." emangry2

Οποτε τι λεμε τωρα...

Εμεις οι ευασθητοι εχουμε εφιαλτες...οι αλλοι...στη κοσμαρα τους :cool10: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέστα Αρειανέ!Κι εγώ βλέπω εφιάλτες πολλούς.

Επίσης βλέπω συνέχεια πρόσωπα του παρελθόντος και όταν ξυπνάω και το λέω στα πρόσωπα του παρόντος μου λένε πως έχω τύψεις για τα πρόσωπα του παρελθόντος και γι'αυτό τα βλέπω!Εγώ όμως διαφωνώ γιατί ξέρω πως τα βλέπω επειδή είμαι μια ευαίσθητη ψυχή! :splats::splats::splats:

Και ξέρω πως ο Αρειανός,ως έτερη ευαίσθητη ψυχή με καταλαβαίνει! emrockon

Τέλος βλέπω συνέχεια πως με ρίχνουν από έναν γκρεμό.Είναι το αγαπημένο μου όνειρο!Με συναρπάζει.

υγ:έχω δει και τη Ρουσλάνα στον ύπνο μου! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ απλώς τώρα τελευταία βλέπω συνεχώς τα όνειρά μου θολά ... σα να μη φοράω γυαλιά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.