Jump to content

Let us live for the beauty of our own reality


Επισκέπτης

Recommended Posts

Με το μαγιό να στεγνώνει πάνω μου, πλημμυρισμένη από τη θαλασσινή αύρα.. Πέρασε ήδη ένας χρόνος κ μου φαίνεται σα χθες.. Τα φιλιά μου ?

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι όπως πολύ σωστά είχα προβλέψει το εν λόγω άσμα είναι μεταξύ των hit του φετινού καλοκαιριού!

Απολαύστε υπεύθυνα :D

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι 2cellos δεν υπάρχουν!

Πέρα από μανάρια είναι και φοβεροί μουσικοί

Δηλώνω φαν

Αχ καλή σας απόλαυση :D Δεν είμαι μοναχοφαγού!

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

6 minutes ago, musician said:

και ,,παγκοσμια ημερα ....γατας επισης!. . καθιερώθηκε να γιορτάζεται 8-8 μέσω του IFAW (International Fund for Animal Welfare)....:PClipboard

:D Χρόνια πολλά σε όλες τις ψιψίνες και τους ψιψίνους

Βυντράκι μωρό μου πολύχρονος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχα!!

emicecream Πλέον γίνεται και μεταφορά των ποστς μου από το άλλο τοπικ (το ιμιτασιόν) σε αυτό! Αυτά είναι :D

Τέχνη και γάτες, λοιπόν!

Ke Shan Yang

13987404_1055038774551475_55033144199190

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά "Τζινάκι" emflowers

Πρώτη φορά ακούω για την παγκόσμια ημέρα της γάτας. Συμφωνώ ωστόσο ότι κάθε μέρα είναι η μέρα της γάτας. Θέλεις να γνωρίσεις τον καινούργιο μας καταληψία; Είναι η Blackie. Τη βρήκαμε σε άθλια κατάσταση, μισοπεθαμένη, γεμάτη μύκητες και ψύλλους σε ακάλυπτο πολυκατοικίας στου Ζωγράφου. Αν και τυφλή, ορίζει ολόκληρο το σπίτι!!!! Πρέπει να δράσω ιδιαίτερα γρήγορα και πονηρά, προκειμένου να πάρω τα χαρτιά μου ή τα βιβλία, χωρίς να τα γραπώσει πρώτη και τα σκίσει. Όσο για τα τηλέφωνα, κινητά και ασύρματα, κουδουνίζουν πλέον σφηνωμένα πίσω από τους καναπέδες :lol:

IMG_20160809_140947_02.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε ευχαριστώ πολύ αγαπημένη μου Άλφα χι :D

Χρωστάω διπλό κέρασμα emicecream

Η Μπλάκι είναι μία ομορφιά! Σωστή κυρία!

Ξέρεις την αδυναμία που έχω στις μαύρες γάτες.

Στη φωτογραφία που πόσταρες το λευκό χρωματάκι στο στήθος της μοιάζει σα να σχηματίζει καρδιά ❤️

Ιδού λοιπόν η Μπλάκι και είθε να σας κρατάει συντροφιά και να κάνει πιο υποφερτό το χαμό της σκυλίτσας σας.

Οι γάτες αγαπημένη μου φίλη είναι εκούσια κατοικίδια. Σε διαλέγουν, δεν τις διαλέγεις. Γι' αυτό κ εγώ τις γουστάρω τόσο!

Υ.Γ. Σε πληροφορώ ότι η Μπλάκι βλέπει πολλά περισσότερα από αυτά που νομίζεις..

ddfg.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..η δική μου πραγματικότητα δεν απέχει και πολύ.. Απλά πλέον έπαψα να κρατάω χειρόγραφες σημειώσεις από τα βιβλία που διαβάζω.. Πονάνε τα δάχτυλά μου.. Γράφω σε υπολογιστή :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emflowers emardown

http://www.ingossip.gr/paraxena/532769-deite-pos- ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika --semera-to-koritsaki-poy-esbese-te-phloga-ton-olympiakon-agonon-toy-2004-photo

Δείτε πως είναι σήμερα το κοριτσάκι που έσβησε τη φλόγα των Ολυμπιακών αγώνων του 2004! [photo]

Δείτε πως είναι σήμερα το κοριτσάκι που έσβησε τη φλόγα των Ολυμπιακών αγώνων του 2004! [photo]


Ένα παιδί δέκα ετών, ντυμένο στα άσπρα, χωρίς στολίδια, παρά μόνο με την αγνότητά της, φύσηξε κι έσβησε τη φλόγα...
που έκαιγε επί 15 μέρες στο Ολυμπιακό Στάδιο. Ήταν η μικρή Φωτεινή, ένα από τα παιδιά που μεγάλωσαν με την φροντίδα των Παιδικών Χωριών SOS.

Δέκα χρόνια μετά , ο σύλλογος Παιδικών Χωριών SOS μιλά για τη Φωτεινή και τη ζωή της από τότε. Η 22χρονη πλέον κοπέλα είναι φοιτήτρια Βιολογίας στο Πανεπιστήμιο της Πάτρας, μιλά αγγλικά και γερμανικά και συνεχίζει να προσφέρει έργο στο σύλλογο που την βοήθησε όσο κανείς στη ζωή της.

Δείτε πως είναι σήμερα η Φωτεινή Παπαλεωνιδοπούλου. Αδιαμφισβήτητα, είναι μια κούκλα!

%CE%B1%CF%83%CE%BB%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%
«Μέσα σε αυτά τα δώδεκα χρόνια πολλά έγιναν στην χώρα μας και τα τελευταία 7 χρόνια διαμόρφωσαν μια διαφορετική και σκληρή νέα πραγματικότητα στην ελληνική κοινωνία», σημειώνεται στην ανακοίνωση.

.jpg
«Για τα Παιδικά Χωριά SOS και πιο συγκεκριμένα για τη Φωτεινή μας αυτά τα δέκα χρόνια ήταν και είναι χρόνια δημιουργικά, ουσιαστικά και πάνω από όλα ελπιδοφόρα. Σήμερα πια η Φωτεινή μας στα 20 χρόνια της είναι δευτεροετής φοιτήτρια στο Τμήμα Βιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, μιλάει άπταιστα Αγγλικά και Γερμανικά, ασχολείται με τον αθλητισμό και βλέπει μέσα από την υποστήριξη φίλων και δωρητών μας το δικό της κοινωνικό, εκπαιδευτικό και επαγγελματικό ΑΥΡΙΟ με πολλές ελπίδες. Συγχρόνως ασχολείται με πολλά πράγματα και επιθυμία της είναι μέσα από τις γνώσεις και τις εμπειρίες της να μπορέσει να προσφέρει στο κοινωνικό σύνολο.

Η Φωτεινή συνεχίζει να φωτίζει τις ζωές πολλών παιδιών», καταλήγει η ανακοίνωση των Παιδικών Χωριών SOS, που μας υπενθυμίζει την θετική, «φωτεινή» πλευρά των Ολυμπιακών Αγώνων της Αθήνας.

.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.