Jump to content

Ριάλιτι...τι?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Last Reply
Ριάλιτι sucks....

Ο καθένας έχει το δικαίωμα να καταλάβει τη παραπάνω φράση όπως θέλει...

emarup Χώσε!!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1ον) Είμαι ο α^2 και όχι ο a^2  :angry:

Σταμάτα να γκρινιάζεις περιεργούλη... :Pemkiss:Pemkiss:Pemkiss

Are u talking for me?

Εγώ περίεργος;;;;;

emcry emcry emcry emcry emcry

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα ριάλιτι ήταν αλλά κάθε φορά που ανοίγω ένα θέμα μου το μπαχαλεύετε!Δεν γίνεται δουλειά έτσι!!!

In topic pleaseeeeeeeeeeeee

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ... την περασμενη Κυαρικη πρεπει να αυτοκτονησε η Αλεξιου και πιθανως ο Αλκινοος (καλα βεβαια αυτος με τα τραγουδια του δεν απεχει πολυ απο την αυτοκτονια γενικα...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μα μην του τα μπαχαλεύετε όλα του παιδιού!!!

Αφου υπάρχει και ειδικός γι'αυτό: είπαμε μεταφοραί-μετακομίσεις η Τζουλιέτα κλπ...

emarright Πάντως Γιώργομ εγώ τη Μ. Τετάρτη προτίμησα να δω Κατά Ματθαίον Πάθη (Μπαχ) και ουχί την Καλομοίρα!!! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα κι εσύ... B)

Κατά Ματθαίον, Κατά Δρούτσα, σιγά τη διαφορά... :P

Και τα παιδάκια του λιναριού τα πάθη περνάνε εκεί μέσα...

Δεν τους βγαίνουν τα ντουέτα σου λέει! Σοβαρό πρόβλημα! emeleos

Μερικοί μάλιστα αγόρασαν ειδική θέση πάρκινγκ έξω από το σπίτι, γιατί όταν έβαζαν τα καλάμια μέσα, τράκαραν μεταξύ τους και τους ενοχλούσαν όση ώρα επιδίδονταν απερίσπαστοι στην τέχνη τους.... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι γμτ... η Εύα φταίει που έκανε άλλα "γυρίσματα" και εξαιτίας της η ταλαντούχα Γιάννα είναι και πάλι προτεινόμενη!!!!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα ναι,είμαστε εντός τόπικ Σοφίαμ...:ΡΡΡ

Φέιμ ρε 4ever!!!

Ο Πατρινός θα τα πάρει έτσι για να σκάσουν κάποιοι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιος ειναι ο πατρινος?

Εβλεπα Λαμπιρη πριν λιγο.... Χαμος γινεται με τον Μουρατιδη και τον Μικρουτσικο... θα σφαχτουνε... Γιατι λεει ο Μουρατιδης αμφισβητησε (!! Μα ειναι δυνατον να αμφισβητουν τον γκουρου των ριαλιτι?!) τον Ανδρεα...

Μηπως βαλθηκαν οι κριτες/παρουσιαστες να φαγωθουν για να ανεβασουν την τηλεθεαση? Τι σκατα....

Παντως και ο Μουρατιδης ειναι λιγο μαλακας και δεν εχει καταλαβει τι πρεπει να κανει στην εκπομπη... Αντι να βαθμολογει το πως ειπε ο αλλος το τραγουδι, βαθμολογει το ιδιο το τραγουδι... Δεν ειναι η δουλεια του αυτη (αν και συμφωνω με τις αποψεις του περι μουσικης)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηπως βαλθηκαν οι κριτες/παρουσιαστες να φαγωθουν για να ανεβασουν την τηλεθεαση? Τι σκατα....

άντε καλέ! πώς σού 'ρθε τώρα αυτό;

όλοι για την ελευθερία της γνώμης τους και το δίκιο του φεϊμστορίτη κόπτονται :P

ο πατρινός είναι ο Γιώργος(το αξύριστο μελανούρι ;) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η Ιωάννα πρέπει να παραμείνει,είναι μεγάλο ταλέντο,έχει κάτι το έκφυλο embaaa που τη βοηθάει στις φωνητικές της αποδόσεις! :splats:emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εκφυλο? Οπως ελεγε ο Μουρ για την Κλαρα να "βγαλει την νυχτα απο πανω της"? χεχε :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι είδα φως,γνωστές GL φάτσες και μπήκα!! :blink:emcat

Τα λεφτά θα τα πάρει ο τρελοmr-gay κρυφοbi-sexual (με straight προεκτάσεις στην Ιωάννα να του κάτσει) Κούντος!!

Τον πάνε full τα κυκλώματα!!! emkwlos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Πατρινός είναι ο συνονόματος Γιώργος που κατά τα λοιπά δεν μιλάει πολύ και...νομίζει ότι είναι ωραίος!ΑΝ εξαιρέσουμε αυτό το ψώνιο κατά τα άλλα είναι φαβορί για τον τίτλο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά, το μόνο που ισχύει απ όλ αυτά είναι το ότι είναι ωραίος! Κατα τ άλλα ούτε φωνή έχει, και πολύ μιλάει (τουλάχιστον για να πει μ@λακίες) και φαβορί δε νομίζω ότι ειναι... (το κλασικό απο φωνή ..... κι από .... φωνάρα είναι ο τύπος!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πωπωωωω...καλά τι έγινε χτές στο fame!!!???

Μιλάμε οι σπόντες και τα καρφιά πήγαιναν σύννεφο... emgoal

Πάντως αυτός ο Μουρατίδης...έλεος δηλαδή... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε καλα... εγω δεν παω ουτε τον μουρατιδη, ουτε τον Ευταξια , ουτε και τον Μικρουτσικο :D

Ολα για την AGB τα κάνουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.