Jump to content

Ριάλιτι...τι?


Recommended Posts

Σήμερα Κυριακή ανοίγοντας την τιβι κατά τις 9.00 η οθόνη μου πλημμύρισε από ριάλιτι... :D

Πείτε τη γνώμη σας για το είδος,αν παρακολούθησατε σήμερα, αν θέλετε να συνεχίσετε να παρακολουθείτε, τι σας έκανε εντύπωση και φυσικά αν θα θέλατε εσείς οι ίδιοι για τους λόγους σας, ποτέ να συμμετάσχετε σε μια τέτοια κατάσταση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Last Reply

Ρε γαυριτς...να σκεφτείς ότι είχα ξεχάσει ότι παίζαμε με την ΑΕΚ και είχα κανονίσει μέχρι αργά το βράδυ... :withstupid: ...Γι' αυτό και το αποτέλεσμα... emcensored

Τα ριάλιτι δε με χαλάνε...δεν τα βλέπω συστηματικά, αλλά άμα τύχει να τρώω ή να κάθομαι εκείνη την ώρα και δεν έχει τίποτα άλλο, θα τα χαζέψω...Γενικά...αν με χαλάει κάτι, αλλάζω κανάλι... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ είδα δύο realities 7 με 9 χθες το βραδάκι......εκεί που η πραγματικότητα ξεπερνά την φαντασία!!!!

Αγαπητέ μου πελάτη.......εδώ κολλάει το "σου ρε Λάκη"......χαχαχαχαχαχα :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι τα σιχαίνομαι...μπλιαξ!!!!!! :angry:emanakatevomai

Σιγά μην ανεχτώ την υπερ-λούγκρα τον Ψιννάκη να κρίνει ποιον? εμένα! Όχι κύριέ μου, με τπτ!

post-34-1079388709.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Ψινακης δεν επαιζε χτες :P

1) Ο Βαλασης εκδιωχτηκε απο το στρατευμα? Χασαμε τον ηρωα μας? Τωρα ποιος θα μας φυλαει απο τους Τουρκους?! (χμ.... αχα... τωρα πηγε ο Σοβ και ο Μπαρκ.... αρα ΤΩΡΑ εξηγουνται ολα... θα μας φυλανε αυτοι!!)

2) Γιατι οι ανθρωποι που πανε το Φειμ στορι δεν βαζουν ενα μαγνητοφωνο να ακουσουν την φωνη τους? ΕΛΕΟΣ!!! Δεν λεω, καποιοι ηταν καλοι, αλλα γενικα.... :antegeia:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ πάλι ήδα το fame story για να δω τι φάτσες :D

είναι το μόνο που βλέπω... μόνο όμως στους τελικούς.... που είναι περισσότερο show παρά ρεάλλιτυ.....

όλα τα άλλα μου τι δίνουν στα νεύρα!!!!!!!!!! emeleosemeleosemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΙΝΑΙ AΛΗΘΕΙΑ Η ΦΗΜΗ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΝ ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΑ 2 (ολογραφως δυο) ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΟ FAME;;;;

Δεν μας εφτανε το αλλο το χαμενο που ηταν στο πρηγουμενο...

Θα κανουν και συλλογο: Γιατροι Αφηστε Μαθηματα Η Σπουδες Εμπρος Τραγουδηστε Αντε (Γ.Α.Μ.Η.Σ.Ε.Τ.Α.)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νοτ βαδ εγραψες :)

και προεδρος, ή εστω επιτιμος... ο Τσαλικης :)

(αφου αποστρατευτει....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ ξέρω πάντως ότι επιτέλους μπήκε και ένας Πατρινός στο Φέιμ!

άντε για να έχουμε και έναν αντιπρόσωπο στην τιβι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έχω να παρατηρήσω ότι ο Νο1 οπαδός των ριάλιτυ ακα το Τομάριον, δεν έχει γράψει ακόμα την άποψή του!! :P

Και μπάι δε γουέι Αζράι, μιλάμε για ριάλιτυ γενικά, έτσι δεν είναι? Μπορώ λοιπόν να βρίζω όσο θέλω τον Ψιννάκη και τις κλίκες του, που χαλάνε την πιάτσα και κανείς άξιος μουσικός δεν μπορεί να στεριώσει αν δεν μπιιιιιιιιιιπ!!!!! emangry2

Και να θέσω το εξής φλέγον ζήτημα ίσως emofftopic αλλά:

Αφού τον είχαν ήδη έτοιμο το Σάκη για τη Γιουροβίζιον, γιατί έκαναν ολόκληρο τάχα μου αξιοκρατικό διαγωνισμό και έβγαλαν και νικητή??? Αυτό θέλω κάποιος να μου το εξηγήσει για να το καταλάβω :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ... ειναι ριαλιτι ομως το Ποπ Αιντολ? Ιδου η απορια....

Και για τον ΣαΡου, ρε παιδια, αφου στον τελικο του Γιουροσταρ τα διεψευσαν αυτα... Ειστε σιγουροι οτι θα παει ο Sakis?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εγώ δεν είμαι σίγουρη, αλλά έτσι μου είπαν. Παρακαλούνται οι επαΐοντες να μας πουν εμάς των αδαών emgoal
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το Ποπ Αϊντολ αν και δεν είναι το κλασικό ριάλιτι ,μπορούμε να πούμε ότι είναι για ένα κράμα μεταξύ του "Να η ευκαιρία" και ριάλιτι καθώς υπάρχουν πολλά στοιχεία "κλειδαρότρυπας"...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πριν απο λίγο ,στο δελτίο της ΝΕΤ , προβλήθηκε ρεπορταζ σχετικά με τη συμμετοχή μας στη γιουροβιζιον.....

Λοιπόν, επειδή...

"τα βλέμματα ολου του κοσμου θα ειναι στραμμενα στην Ελλάδα, που θα διοργανώσει τους Ολυμπιακούς αγώνες 2 μήνες μετα τη Γιουροβιζιον, αποφασίστηκε να την εκπροσωπήσει ο Σακίς Ρουβας με το τραγουδι του Κ.Τερζή "σέικ ιτ", που του ταιριαζει πολύ και το λεει καταπληκτικά.... Ο πρωτος νικήτης του διαγωνισμού , Απ. Ψυχραμης, που ήδη υπέγραψε για τη δημιουργία δισκου απο τη ΜΙΝΟΣ θα κάνει τα φωνητικά μαζί με τον 2ο και την 3η"

τάδε εφη Δαφνη Μπόκοτα....

τωρα εσυνειδητοποίησαν οτι τα ...ματια του κοσμου ειναι στραμμενα στην Ελλάδα για τους Ολυμπιακούς....καραμέλα το κάναμε....φτου!μην μας ματιάσουν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχως υπαρχει η κρατικη τηλεοραση και βλεπουμε κανενα ντοκυμαντερ, γιατι αν περιμενουμε απο το star να βαλει καινουρια ταινια...χαλασε και το βιντεο..

Οσο για τη γιουροβιζιον μονο ο Σακης ταιριαζει για αυτο το διαγωνισμο, αλλα αυτο με το ριαλιτι που κανανε ηταν αισχρο...Βεβαια σιγα τα ωα, πολυ φασαρια για το τιποτα μονο η Μποκοτα ασχολειται, ειδικα απο οταν καταργηθηκαν τα παιχνιδια χωρις συνορα(ωραια ηταν τα θυμαστε?)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ομολογώ πως δεν καταλαβαίνω.....

Δεν παρακολουθούσα τη διαδικασία ανάδειξης εκπροσώπου μας στην Ευρω-βυζι-ον,αλλά αυτό το ρε-αλητη δεν διεξήχθη για τον παραπάνω σκοπό?

Ο Σάκηηηηηηηηηηηηηηη(ς) πού και πώς κολλάει?

Δλδ αυτά τα παιδιά που παρήλασαν από το ρε-αλητη,παρήλασαν για την γενική αδηφάγα τηλεοπτική χλεύη και μόνο,με απότοκο την συμμετοχή τους ως φωνητικά του Σάκηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη? :o

Ομολογώ πως δεν καταλαβαίνω..... emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω άκουσα την Μποκοτα σε πρωιναδικο που παιζεται το μεσημερι (Μια με Δυο) να εξηγει τους λογους της αλλαγης...

Ειπε οτι πραγματι το σχεδιο ηταν να παει ο Αποστολης. Εκεινη λεει στηριζε τον Δομινο γιατι ειχε ακουσει το τραγουδι και ηξερε οτι του παει, αλλα το κοινο που ψηφισε δεν το ηξερε και δεν μπορουσε να επιλεξει με το κριτηριο αυτο. Οταν ο Αποστολης ακουσε λεει το τραγουδι και το συζητησανε ολοι μαζι, ειδαν οτι ενα γρηγορο beat του τυπου αυτου δεν μπορει να το τρταγουδησει αυτος και αρα θα επρεπε να γινει κατι αλλο. Σημειωνω οτι ο Αποστολης (που ηταν παρον στην εκπομπη μαζι με τους αλλους 8) συμφωνησε με οσα ειπε η Μποκοτα και οτι δεν ηταν τσαντισμενος ορ σαμθινγκ. Τωρα, αν στα παρασκηνια ειναι αλλιως τα πραγματα, δεν μπορω να το ξερω, φυσικα, αλλα θελω να πιστευω οτι οοι εχουν το συμφερον της χωρας κατα νου και οχι τις ατομικες τους φιλοδοξιες. Το παιδι μου εχει κανει πολυ καλη εντυπωση, ασχετα αν κατα την γνωμη μου ΔΕΝ κανει για Γιουροβιζιον....

Εγω στηριζα εναν Δημητρη, πολυ νεο, ωραιο, αθλητικο, χορευε.... γενικα μορ ορ λεσ Ρουβας, αλλα μαλλον στο πιο αντρικο :P

Σφωνω οτι ο Ρουβας ειναι οτι πρεπει για τον Διαγωνισμο...

Τωρα αν μας εμπαιξανε ή οχι δεν με νοιαζει και πολυ.... Αν τα παει καλα ο Ρουβας, δεν με νοιαζει καθολου :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν γίνεται μόνο, εκεί που θα χορεύει αμέσως μετά το φλικ που κάνει, αν μπορεί να πιάσει και επιδεικτικά τα @@ του, ώστε να σηκωθούμε όλοι από τους καναπέδες μας να κάνουμε....

ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

:splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το άνωθεν το έγραψε η κοπέλα που το όνομά της ξεκινάει από Σ?

Ή μήπως το αγόρι που ξεκινάει το όνομά του από Γ???

χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εγώ το έγραψα εγώ το έγραψα!!! Αν και είμαι σίγουρη ότι το άνωθεν αγοράκι συμφωνεί emdevil

Έεεεεεεεεετσι έεεεεεεεεεετσι για να σκάει από τη ζήλεια της και την καρμοιριά της εκείνη η κοκκινομάλλα με την ελεεινή ρίζα που τώρα μου διαφεύγει το όνομά της!!! :splaaaats:

Αν και σε γενικές γραμμές οι περισσότεροι απ'αυτούς είναι άχρηστοι... emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν και πολύ καλές φωνές Σοφίαμ'!!!

Υπάρχει καλό υλικό φέτος,κατά την ταπεινή-άσχετη από μουσική- άποψή μου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν και πολύ καλές φωνές Σοφίαμ'!!!

Υπάρχει καλό υλικό φέτος,κατά την ταπεινή-άσχετη από μουσική- άποψή μου!!!

Πολύ καλές όχι, αλλά με πολλές δυνατότητες και σαφώς καλύτερες από το προηγούμενο χάλι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νότη-Νότη πάρε το κορίτσι βρε!!!

Καλά αυτή Κα(κ)λομοίρα πέτυχε διάνα με την επιλογή της!Κατευθείαν στον άντρα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.