Jump to content

Υο Sov σε 5 μέρες...


Mariza

Recommended Posts

Ένα θα σου πω φίλε μου καλέ-καλέ μου φίλε...ΑΛΗΤΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε περιμένουμε ωρέ... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και πίνουμε κάτι-που-μοιάζει-με-τσάι-αλλά-κανείς-δεν-έμαθε-ποτέ-τι-είναι

Χμ.....εμ...... πως να το τοποθετησω τωρα αυτο; .... Μηπως ειναι κανενα υποπτο ματζουνι του στιλ.... αντικουκου;;; emblushemblushemblushemstupid Νταξει μη βαρατε,απλα κατι τετοια εχω ακουσει και αναρωτιεμαι! Sovy,ειμαι περιφανη που σε γνωριζω τωρα που γνωριζεις τον Σε σε :P:P Ελα πισω ρεεεεεεεε ,ειμαστε ενα τιποτα χωρις εσενα!Εχουμε γινει ενα με το πατωμα... ενα με το παρκε.... ενα με το χωμα.... καλα γενικα δεν εχουμε γινει ενα,μη λεμε κι οτι θελουμε! Γουι γουοντ γιου μπακ μαααααααν!Νταξ,γενικα ξυπναω νωρις ενταξει;Συγχωρηστε με!

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαστε ενα τιποτα χωρις εσενα!Εχουμε γινει ενα με το πατωμα... ενα με το παρκε.... ενα με το χωμα....

Καλά, τι ήπιε αυτή πρωι πρωί; emeleos

Τι λες ωρέ; :wacko:

Μην την ακούς Sovereign, μια χαρά περνάμε εδώ έξω! Δε μας λείπεις καθόλου και γενικά σε είχαμε ξεχάσει. Αν δεν έκανες κι αυτά τα posts δηλαδή, σε λίγο καιρό θα προσπαθούσα να θυμηθώ ποιος είναι αυτός εδώ στο e-mail μου!!!

Γενικά ο καιρός είναι τέλειος και κάνουμε μπάνια στις παραλίες. Τα βράδια ξενυχτάμε και γινόμαστε λιώμα από τον χορό (αυτό εννοούσε η Lillian με το "έχουμε γίνει ένα με το πάτωμα" emarup ). Τη μέρα τη βγάζουμε αραχτοί στις καφετέριες και χαζεύουμε B) τις κοπελιές που φοράνε όλο και λιγότερα ρούχα όσο emarupemarupemarup η θερμοκρασία!!! (Αυτά τα μίνι είναι κόλαση! ;) ).

Για να μην τα πολυλογώ, εδώ έξω η ζωή είναι τρέλα και χαίρομαι που δεν είμαι στη θέση σου!!! :splaaaats:

Ελπίζω να σου χάλασα λίγο τη διάθεση...

Φιλικά (και γελώντας χαιρέκακα...)

elf :wub:

ΥΓ. Το παραπάνω post γράφτηκε μετά από τη συνειδητοποίηση οτι η Χειρουργική δε βγαίνει :blink: και σήμερα έχω φάει (και θα φάω) αρκετή κίνηση στη μάπα και το αμάξι θέλει service! Δικαιολογούμαι;;; emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάρτυμεούζα πρέπει να οργανώσουμε ύστερα από 3 βδομάδες ανάμεσα σε νταλικέρηδες, οικοδόμους, γυμναστές και τον Τσαλίκη (για να μην ξεχνιόμαστε).... emkwlosemkwlos:P:P

φιλιάααααααα πολλάαααααααα :D (zorry, το παράκανα...παρασύρθηκα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιο εγκέν! Η συναυλία ήταν φοβερή, η Σαμπρίνα ελεεινή κι ο Τσαλίκης έκτακτος! Είχε πολύ όμορφο πρόγραμμα, ακόμα και για κάποιον σαν εμένα που δεν τρελαίνομαι για το στυλ του αλλά το κέφι ήταν πρωτόγνωρο και η ποικιλία στα τραγούδια μεγάλη (από Σ'αγαπάω κοίτα μέχρι Μαρινέλλα και Πουλόπουλο).

Εντωμεταξύ ανέβασε το Διοικητή πάνω και τον έβαλε να τραγουδάει ενώ όλοι οι σμηνίτες είχαν ξεσπάσει σε αλλαλαγμούς και χειροκτοτήματα. Σμηνίες, Ανθυπασπιστές, Μοίραρχοι, Σμηνίτες όλοι ένα να τραγουδάμε, να χορεύουμε να τα δίνουμε όλα!

Να είσαι καλά Γιώργο και ευχαριστούμε και για την αφιέρωση στην Τρίτη Μοίρα:)

Και για τέλος ένα στιχάκι από τη διασκευή στον πιο καλό το μαθητή που έκανε μόνο και μόνο για τη συναυλία:

"Ο πιο καλός νεοσύλλεκτος ήμουν στη διμοιρίαααα

Στα ώπα ώπα με είχανε στην Αεροπορίααααα"

Φιλιά σε όλους, πάω για βραδυνό προσκλητήριο

ΜΑΤΣ!

ΥΓ: Γκόλντυ, keep walking

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.