Jump to content

Υο Sov σε 5 μέρες...


Mariza

Recommended Posts

Έφυγε ο αντιπρόεδρος...τώρα πάει και ο Πρόεδρος....η κυβέρνηση σιγά σιγά πέφτει.... :(

Soverako καλό φανταράκι και μη μασάς... :rolleyes:

emxmm emxmm emxmm Σκέφτομαι να αρχίσω να κανονίζω και φορουμοεκδρομές στα στρατόπεδα... emiloveyou

φιλάκιαααααααααα..... emkissemkissemkiss και be cool :cool11::cool11::cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απαπαπα...φαρμάκι... :splaaaats:

Τι το 'θελα το surfing πρωί πρωί;;;

Πάνω που είπα θα διαβάσω, με έκανες να πάω για καφέ... emkafesemnoemno

Έτσι περνιούνται τα φάρμακα ρεεεεεεεεε;;;; :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ή να τους σουβλίζουν.... :P  :P  :P

Κρύο ε??? emcold εντάξει σοβαρεύομαι...solly... emblush

Μου έπεσε λίγο βαρύ το αστειάκι σου, αλλά νταξ...επειδή είσαι εσύ...και έχεις και την ιταλιάνα να σου κάνει πλάτες...οκ... emkiss

<...soriso greco...>

ρώτα τη να σου πει τι σημαίνει...Ουααααααχαχαχαχχαχαχα emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

7ακο φοβόμαστε????εεεε???λέω εγώ τώρα... emdevilemdevilemdevilemdevil

Θα σου κάνουμε ειδική περιποίηση emdevilemdevilemdevil όταν κατέβει η winny... και τότε να δώ τι θα λές... emrespect emrespect emrespect

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σούβλες στην Τρίπολη το Πάσχα παραδοσιακά rule!

Κάθε χρόνο εκεί πιο κάτω, στη Στεμνίτσα, σουβλίζω -ε, ας το κάνω μια φορά στη ζωή μου και σε στρατόπεδο!

Είστε όλοι καλεσμένοι, εκτός αν πέσει η άδεια ορκομωσίας τότε, οπότε είστε όλοι καλεσμένοι στη Στεμνίτσα. Τι είναι, 2,5 ωρίτσες από Αθήνα, καθαρός αέρας, 1200 υψόμετρο, ελατόδασος, πέτρινα σπιτάκια, τζάμπα διαμονή σε παλιό αρχοντικό...

Α και... Κάθε Κυριακή 9-15 επισκεπτήριο. Dont focken forget me, dudes :))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νταξ,εκλεισε!Αναλαμβανω οργανωση κυριακατικης εκδρομης στην Τριπολη!Προσφερω και μεταφορα με το τουτου μου,φανταστειτε!Θα ερθουμε να γελασουμε με τη στολη σου και να σου φερουμε σουφλε σοκολατας,κρεπες με σοκολατα,αυτο το γλυκο απο το island που ρεει σοκολατα..και γενικα οτι σοκολατενιο βρουμε :)

Αχ,θα ειναι ωραια!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι 5 μέρες, τι 5 ώρες... Γρήγορα που περνάει ο καιρός όταν δεν το θέλεις!

Πολλά πολλά φιλάκια στη Μαριζούλα, την Λιλλιανούλα, τον Σεβενάκο, τη Ουινεμεξούλα, την Παθετικούλα, τις Βασσούλες, τον Ντοκεξάκο, την Γκολντούλα, την Γκιλρενούλα, τον Αζράκο, τον Μπλαντούκο, το Σαραντούκο και όλα τα υπόλοιπα παιδιά...

Dudes... SEE YOU AROUND!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλά πολλά φιλάκια στη Μαριζούλα, την Λιλλιανούλα, τον Σεβενάκο, τη Ουινεμεξούλα, την Παθετικούλα, τις Βασσούλες, τον Ντοκεξάκο, την Γκολντούλα, την Γκιλρενούλα, τον Αζράκο, τον Μπλαντούκο, το Σαραντούκο και όλα τα υπόλοιπα παιδιά...

Γκουχ γκούχ! :o Είμαι εγώ υπόλοιπο παιδί;;; emcrybaby

Anyway, καλή δύναμη dude! Και... be a rock and not to roll man! (κατά το γνωστό άσμα των Zeppelin!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ υπόλοιπο είμαι???? (σαν υπόλοιπο Αττικής ένα πράγμα... :lol: )

Your metal sis???? Μπου-χου-χουυυυυυ.... emcry

:splaaaats: Άντε και καλός πολίτης (ή οπλίτης όπως θέλεις πάρτο ;) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γιο του ολ οβ γιου!

Αγαπημένη μου Τζιλ Σοφί δε σε ανέφερα μαζί με τους άλλους γιατί ξεχωρίζεις και δεν ήθελα να σε βάλω με τη μάζα!

Τρίπολη είμαι κουλ, αν εξαιρέσουμε τις 3-4 πρώτες μέρες που ήταν νοτ κουλ. Δράμα δηλαδή. Σκατά. Μακριά από μας. 3-4 πρώτες μέρες στο στρατό suck.

Τώρα είμαστε ωραίοι, με το internet μας, την ξάπλα μας, τη μουσικούλα μας και χμ.. τις σκοπιές, τις καλλιόπες και τις επιθεωρήσεις μας. Αλλά νταξ, πλέον τα δεύτερα κυλάνε πιο ήρεμα από την αρχή.

Όπως και να χει δε βλέπω την ώρα να σας έρθω στις 31, ημέρα Τετάρτη (ορκομωσία). Περιμένω πάρτυ, ε! Θα είμαι Athens τουλάχιστον μέχρι Κυριακή και μπορεί και μέχρι Μ. Τετάρτη. Περιμένω πάρτυ, ε!

Είδα στα κλεφτά και τον pws αλλά είναι σε άλλη μοίρα (από τις 3 που υπάρχουν) κι έτσι δεν έχουμε μιλήσει πολύ. Στα ιατρεία btw κάνει κουμάντο (και με πολύ ύφος μάλιστα...)γνωστός συνδικαλιστής της Σχολής μας, ξέρετε, εκείνος με το ταγάρι.

Φιλάκια φορ νάου (νιάου βρε γατούλα, γατούλα μου μικρήηηηη) και τα λέμε σουυυυν.

Περιμένω πάρτυ, ε!

See ya!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιουπιιιιιιιι! Ουαουυυυυυυυυυυυ! emclappingemclapembounce Γενικα cool η κατασταση! 31 χμ,να του κανουμε παρτυ εκπληξη!Τι;Μπα,οχι ρε συ δεν θα το περιμενει!Τι;Ισως διαβασει την οργανωση στο φορουμ;Κι αν οργανωσουμε ενα ψευτικο παρτυ εδω και νομιζει οτι θα του κανουμε αλλα δεν του κανουμε,δεν θα ειναι εκπληξη?Και πληξη μαζι; :P Οκ,αρχιζω..... Το παρτυ θα γινει στο σπιτι μου διπλα στην πισινα,στον κηπο :Demblush Θα εχουμε και ουζα; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarrightLILLIAN Party :cool11: ναι ναι διπλα στην πισινα σου....πεφτεις και κοντα B) Αντε οργανωθειτε να μας υποδεχτειτε embounce embounce embounce

emarright Μαζι μαζευομαστε Σοβ :D ;Καλα εγω δε ειμαι φανταρος.....ειμαι ξενιτεμενη και γυρναω 31 Μαρτιου.Θεεεελουμε παρτυ!!!Μαριζα ακους B) ;;;;Εγω σας δινω περισσοτερο χρονο αφου θα κατσω λιγο παραπανω :wub:

Sovereign εχω ηδη κανονισει για 31 Μαρτιου βραδυ Fridays για να μη σου πω απογευμα κατευθειαν απο το αεροδρομιο ....εμ τα λιγουρευομαι η ερμη κανα μηνα emblushemblush ....μηπως να μιλησουμε να χτυπησουμε μαζι B) ;;;

Δωσε χαιρετισματα στον Pws....να περνατε καλα

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε σεις! Εγώ 31 έχω γενική πρόβα και 1, 3, και 4 Απριλίου συναυλίες!!! Λυπηθείτε με την έρμη! :(

Ποιο πάρτυ? emno

Πάντως πολύ χαίρομαι που ο μπράδερ Σοβ ήρθε στα ίσα του και προσαρμόστηκε μετά από τόοοοοσες πολλές μέρες!! :lol: ΥΟ!

ΥΓ: Σοβι κι εγώ άι λοβ γιου του!!! Κηπ γουώκινγκ και μη μασάς με την Καλλιόπη. Τι να κάνουμε, θέλει προσοχή όπως όλαι αι γυναίκαι!!! emrockonemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωωωω τι βλέπουν τα ωραία μου ματάκια???Σοβερακι...!!!!

Η επιστροφή των φαντάρων... :P

Πάρτυ ε???Πωπωωω πρέπει να οργανωθούμε!!!Δεν έχουμε χρόνο για χάσιμο...Δε προλαβαίνουμε!!!Λοιπόν θα βοηθήσει κανείς ή θα τα κάνω πάλι όλα μόνη μου??? :huh::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γειααααα σου Σοβ!!!!

να συνεχίσεις να περνάς καλά και να μαζευεις φασουλι το φασουλι ευχαριστες εμπειριες απο το στρατο για να μας τα ...πρηζεις μετά!! για σενα θα το ανεχτουμε... :P

αληθεια, πες μου ...εκει στο πρωινό σας αλειφετε βουτυρο μαζι με μερεντα στο ψωμί,οπως εχω ακουσει οτι γινεται ;;;; αντε, το καλοκαιρι ερχεται και ...νιρβανα παγωτα μπορει να σας περιμένουν....

τραβα μπροοοοοος και οσα ερθουν και οσα πάνε...

τραβα μπροοοος και το κεφι σου κανεεεεε...

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βούτυρο με μερέντα?? Δε θα το λεγα! Μάλλον βούτυρο με βούτυρο αλείβουμε και πίνουμε κάτι-που-μοιάζει-με-τσάι-αλλά-κανείς-δεν-έμαθε-ποτέ-τι-είναι. Επίσης τρώμε κάτι που μοιάζει με σόλα αλλά και με ψάρι ταυτόχρονα, μάλιστα μερικοί το έχουν ήδη τοποθετήσει στα άρβυλα.

Άι αμ χάπυ του σι γιου ολ εγκέν και τα λέμε σύντομα!

Φιλάκια αεροπορικά από την 124

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α και για να μην το ξεχάσω, αύριο έχουμε βραδιά Σμηνίτη με guest την Σαμπρίνα (!!), ενώ κατά πάσα πιθανότητα θα ανέβει και ο συνάδελφος Σμηνίτης Τσαλίκης που μένει στο διπλανό μου θάλαμο και μιλάμε συχνά. Και ο οποίος btw, για τα μάτια του κόσμου ή όχι, έχει κάνει ένα σωρό τουαλέτες, καθαριότητες, σφουγγάρισμα κτλ.

Σήμερα ήταν μάλιστα έξω φρενών που του τη λένε στις εφημερίδες και έλεγε "μα κάνω κανονική θητεία, τι θέλουν από μένα, άφησα παιδί και γυναίκα πίσω, έκλεισε το μαγαζί, δε θ'ανέβω Θεσσαλονίκη, να πάνε να γαμ****νε" κτλ κτλ. Γενικώς χαβαλές τύπος και καλός στην παρέα. Αυτό για τις fan που ενδιαφέρονται και όποια θέλει αυτόγραφο, pm me:)

ΥΓ: Αναφέρομαι σε αυτόγραφο του Τσαλίκη, όχι δικό μου :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ρε Sov...τελικά ο στρατός θα σου βγεί σε καλό....έχεις κάνει και τις γνωριμίες σου...τις σημαντικότερες της ζωής σου... :splats:

Επίσης ωραίο στρατό κάνετε ρε...όλη μέρα στο νετ... :P:P:P:P

φιλάκιααααααααααααα (όχι σε εσένα ρεεε...στον Τσαλίκη!!! :splaaaats: )

ΥΓ. πολύ ρε είπα ε??? emblush

ΥΓ. ο αντιπρόεδρος τι να κάνει???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.