Jump to content

Τι λείπει ; Τι φταιει;


tik-tak

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 414
  • Created
  • Last Reply
φταίει που εχω να κοιμηθώ κάτι μέρες...

Ας πρόσεχες.... emcolgateemdevil

λείπουν οι ξεγνοιαστες μέρες του λυκείου.. ούτε αγχος ουτε τίποτα...

Σορρυ.... :blink: ποιος ακριβώς περνούσε ξέγνοιαστα στο λύκειο????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup σε σύγκριση με το πανεπιστήμιο, το λύκειο ήταν παράδεισος!!!!! :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ρε από τη στιγμή που γίνεστε ακαδημαϊκοί πολίτες (και ακαδημαϊκές πωλήτριες :P ) πρέπει να αντιστέκεστε στις κακές συνήθειες του διαβάσματος στο παν/μιο!!!

(ΜΗ με ακούτε οι νεότεροι-εγώ τέλειωσα το μπιπ και αυτή τη στιγμή μιλάω υπό την επιροή 4ωρου μόνο ύπνου, 4ωρου ταξιδιού και 4ωρου μπριζώματος στο φορουμ :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

λειπει η μουρμούρα και τα γκρινιάρικα σχόλια , λείπουν οι φιλοσοφικοτεχνοεπιστημονικές , πάντα με μια δόση δικονομικών αναλυσεων , συζητήσεις , λειπουν οι διενέξεις τους για το ποιο ήταν το νόημα στην ταινία που είδαν , λείπουν τα γέλια τους , λείπει η παραφωνία του , όταν είναι χαρούμενος και τραγουδάει , λείπουν οι βαθιές ματιες της , που καταφέρνουν να πιάσουν πάντα ψαρακια μέσα στις καρδιές μας , λείπει η γνωστη ατάκα της εγώ σε ξέρω πολύ καλά , λείπει η μανία του να μην κάθεται στιγμή ήρεμος και να θέλει να σουλατσάρει , λείπουν οι πρωτοβουλίες του- έβγαλα εισιτήρια χώρις να ρωτήσει αν μπορούμε να πάμε και μετά να κρατάει μούτρα αν του πούμε ότι έχουμε ήδη κανονίσει , λείπουν οι στιγμές που αρκεί να με κοιτάξει για να αντιληφθει τις σκιες ή τους ήλιους , λείπουν τα σχόλια της όταν ακούει στο Alter τους παρουσιαστες βιβλίων , λείπει το κάτι τσίμπησα του και να έχει εξαφανιστεί μισό κιλό παγωτο , λείπει ο σχολιασμός του όταν παρακολουθουμε ειδήσεις και η απάντηση της μα τώρα θα τα σχολιάσεις ?αμάν εσυ και η άλλη...λείπει όταν κάνουν ζήλιες , λείπει να τραγουδάει με τη συνοδεία πιάνου . λείπει πολύ η αγκαλιά της , λείπει να ξαπλώνω στα πόδια της , λείπει το χιούμορ του , λείπει η φυσική τους παρουσία εδώ μέσα. :(

φταίει που έχει ψύχωση με το χωριό του , φταίει που έχει πέρασει το όριο των τεσσαρων ημερών , φταίει που θέλω να της μιλήσω τώρα , φταίει που την έκλεισα απέξω και έχτισα ένα μικρό τοιχάκι νομίζοντας ότι έτσι κρύβομαι και φυσικά οι χαραμάδες ήταν τόσο πολλές που αναρωτιέμαι γιατί αντιστέκομαι σε αυτο που είναι τόσο δικό μου όσο το αίμα που κυλάει μέσα μου , φταίει που ξαναγύρισα στη θάλασσα μου και μ αρεσει να τους βλέπω να κουνάνε τα μαντήλια τους στη στεριά , φταίει που φύσηξε τέτοιος άνεμος που άνοιξε όλα τα παραθυρόφυλλα και διέλυσε τους αμμολοφους που νόμιζα ότι με έκρυβαν , φταίει που μου λείπουν.emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Λείπει η γλύκα του απαρατήρητου, αυτή που κοιτάς κάποιον ενώ δεν το γνωρίζει και αισθάνεσαι ότι σου χάρισαν όλο τον κόσμο.

― Φταίει το κεφάλι το κακό μας!

― Φταίει πρώτ' απ' όλα το κρασί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα συμφωνήσω

Λείπει εκείνη... :wub:

Τι φταίει; η καταπίεση ανθρώπου από άνθρωπο... emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λείπει ο ελεύθερος χρόνος για να κάνω τη ζωή μου λίγο πιο όμορφη. Φταίει η φιλοδοξία και ο παλιο-εγωισμός μου. Γενικότερα ο παλιο-χαρακτήρας μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Όλα τα παραπάνω και η απώλεια ελπίδας σε κάθε τομέα. Τα πράγματα είναι σε κακό δρόμο και θα συνεχίσουν έτσι. Η λογική του κατήφορου είναι ο πάτος Θεμελιώδης αρχή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Συμφωνώ με τον εαυτό μου και προσθέτω ότι για όλα φταίει το σύστημα και οι αμαρτίες μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P Είμαι πολύ ψαγμένη, αυτό είναι... Παράλογο, παράλογο...Λογικό.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι δα! Εγώ είμαι η πιο ήσυχη σ' αυτόν τον τομέα. Αλλά εσύ, που με είδες, που με ξέρεις και με μελετάς;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα πάντως μου φταίνε τα πάντα, γιατί μου λείπει το φάρμακο που θα το παίρνω και θα μαθαίνω ό,τι πρέπει να διαβάσω (και στο χρόνο που εξοικονομώ θα καλλιεργώ τουλίπες...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι έχε και το νου σου, γιατί είδα ότι άσπρο φερετζέ φορούσες, κόκκινη ποδιά,

και τριγύρω στον λαιμό σου κίτρινα φλουριά, και ανάμεσα στα στήθια είχες μιαν ελιά, μπουαχαχαχαχαχαχα :splaaaats:

(τώρα θα σε σφάξει και θα ησυχάσουμε απαξάπαντες...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(Πού ξέρεις εσύ για την ελιά στο στήθος;;;)

Ήξερα ότι θα το πήγαινες εκεί, το ήξερα, λίγο χρόνο ήθελες φριχτέ παλιάνθρωπε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εδώ ξέρουμε πιο πριβέ πράματα, στην ελιά στο στήθος θα κολλούσαμε???

(Για να μη σε ψαρώνω κιόλας, στα bains mixes τη στάμπαρα.Νόμιζα πως την είδα και σε μια ταινία που έβλεπα με τον Επιφάνειο, αλλά είπα "όχι μωρέ, τραβηγμένο είναι...")

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ελιά είναι απρόσιτη, το νούμερο με το οποίο συνδέομαι φοβερά εύκολο να το βρούν. Αυτά, μην το συνεχίσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου λείπουνε άλλα 2 πόστ για να φτάσω τα 100.

Και μετά από αυτό θα μου λείπει ακόμα 1.

Φταίει που μπαίνω στο φόρουμ τα πρωϊνά, που όλος ο κόσμος είναι στις κλινικές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.