Jump to content

Εκλογές και διορισμός


cavo_paradiso

Recommended Posts

Πριν από λίγο με ενημέρωσαν από το γραφείο ειδικοτήτων ότι τα χαρτιά υπογράφηκαν από τον υπουργό υγείας και στάλθηκαν στην Υ.Δ.Ε. , την Παρασκευή. Μιλώ για την περίπτωσή μου που είχαν επιστραφεί από εκεί ανυπόγραφα. Φαντάζομαι ότι το ίδιο ισχύει και για όλους τους άλλους που ανήκουμε στην ίδια κατηγορία, μια και εγώ είμαι από αυτούς που πήραν υπογραφή από το υπουργείο υγείας στο τέλος του Δεκέμβρη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστα νεα,παντως επικοινωνησα κι εγω σημερα και μου ειπαν πως δεν εχει υπογραφει ο διορισμος -τα χαρτια μου ειναι εκει απο 16-12 -και να ξαναπαρω σε 10 μερες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα παιδια,μια ερωτηση εχω να κανω,παιρνω στο γραφειο ειδικοτητων περιφεριας,ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ,ολη την βδομαδα απο 16/2-19/2 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΌΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ και ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ........ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??? να παρω την προισταμενη?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ούτε εγώ έχω καταφέρει τίποτα...λένε ότι απαντάνε συνήθως 12-3...

ουτε στις 9 ουτε στις 10.....ουτε στις 2,2:30,3....κ αυτο γινεται 5 μερες τωρα,το ωραιο ειναι οτι καποια στιγμη πηρα κ ηταν κατειλημμενο κ αμεσως μετα δεν το σηκωναν!!!!!!! ουτε η προισταμενη ουτε τα γραφεια της περιφεριας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω χειροτερη αμα θες. Εχουμε εναν στη λιστα που ειναι 6 μηνες υπο διορισμο γιατι δεν εκανε ανακληση. Τα χαρτια του ειναι ακομα στο υπουργειο γιατι για να διαγραφει θελει υπογραφη υπουργου και θα παρει ακομα κανα μηνα, 7 μηνες πισω ολη η λιστα γιατι ο "συναδελφος" μας εγραψε στα παπαρια του. Η θεση ειχε ανοιξει Αυγουστο και περιμενουμε να καλυφθει με τα πρωτα μπανια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω χειροτερη αμα θες. Εχουμε εναν στη λιστα που ειναι 6 μηνες υπο διορισμο γιατι δεν εκανε ανακληση. Τα χαρτια του ειναι ακομα στο υπουργειο γιατι για να διαγραφει θελει υπογραφη υπουργου και θα παρει ακομα κανα μηνα, 7 μηνες πισω ολη η λιστα γιατι ο "συναδελφος" μας εγραψε στα παπαρια του. Η θεση ειχε ανοιξει Αυγουστο και περιμενουμε να καλυφθει με τα πρωτα μπανια.

συναδελφος με τον κλαδο μας δεν ειναι σιγουρα.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατί κάποιος να μην κάνει τη διαδικασία ανάκλησης...αν καταφέρω να βρω κάτι έξω, κατευθείαν θα διαγραφώ από τη λίστα...του στυλ...φάτε τα μούτρα σας κο@φ@λες;...δεν το καταλαβαίνω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδη προφανως καποιοι θεωρουν τον κοπο τους για να κανουν την ανακληση πιο σημαντικο απο μισο χρονο ανεργιας ανθρωπων που δεν ξερουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

+1000 στον seeker.

Σου έχω χειρότερο.

Ο προηγούμενος διορισμός μου έπεσε πάνω σε τύπισσα η οποία πρέπει να ήταν ΕΝΤΟΣ Ελλάδος και δεν έκανε τίποτα και τα χαρτια πηγαινοερχόντουσαν. Για να καταλαβαίνουμε για το τι πρόκειται, μιλάμε για μερικό κομμάτι Ν/Λ και θέση που άνοιξε 4 μήνες μετά τη δήλωσή της. Ήταν η περίοδος που κάναμε ξανά δηλώσεις μετά την αλλαγή της ειδικότητας σε ενιαία.

Άνοιξη λοιπόν πήγε και δήλωσε, ήξερε ήδη οτι είναι στην κορυφή της λίστας επομένως, καλοκαίρι άνοιξε η θέση και προφανώς δεν πήγε ποτέ. Εγώ ήμουν αρχικά στο #3. Μέσα στο εξάμηνο και βάλε που έκανε για να ξανανοίξει η θέση, προφανώς η συνάδελφος που ήταν ακριβώς πριν απο μένα και αυτομάτως απο #2 έγινε #1, αναγκαστικά διορίστηκε στην επόμενη θέση που άνοιξε φθινοπωρο. Κι εγώ άνοιξη του επομένου έτους!

Ευτυχώς τώρα δεν αντιμετωπίζω τέτοια θέματα, αλλά και πάλι 3 μήνες πολυ πάει....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.