Jump to content

Το στέμμα του πρωταθλητή!


Mariza

  

21 members have voted

  1. 1. Το στέμμα του πρωταθλητή!

    • Παναθηναικάρα...
      10
    • Ολυμπιακός...
      8
    • ΠΑΟΚ...
      2
    • Δεν ξέρω...δεν απαντώ...
      1


Recommended Posts

Προτείνω δημιουργία ερυθρόλευκου cd - ελληνιστί ψηφιακού δίσκου - με τη Juliette να απαγγέλλει τον ύμνο του Θρύλου!!!

Υ.Γ. Στα πλήκτρα ο Sovereign...Ουαάχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! :splaaaats:

Όοοοοοοοοοοοοχιιιιι... δεν είμαι καλή στις απαγγελίες... ούτε έλεγα καλά τα ποιήματα στο σχολείο.... :rolleyes: αν είναι να τον τραγουδήσω το ξανασυζητάμε! B)emrockonemstar emstar emstar

ΥΓ: Το σιντάκι πρέπει να το βγάλουμε μέχρι τις 10 Μαρτίου γιατί εκεί κάτω στην Τριπολιτσά άντε να βρει ελεύθερο χρόνο ο Σοβ να μελετήσει πλήκτρα!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Το σιντάκι πρέπει να το βγάλουμε μέχρι τις 10 Μαρτίου γιατί εκεί κάτω στην Τριπολιτσά άντε να βρει ελεύθερο χρόνο ο Σοβ να μελετήσει πλήκτρα!!!!!!!!!!!! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :splaaaats:  :splaaaats:  :splaaaats:

Ω, μην ανησυχείς μιλέντη.. Από Μεγάλη Βδομάδα πάλι εδώ γύρω θα είμαι:)

Το σιντάκι θα βγει αργά η γρήγορα και ο doc-7 θα κάνει κρουστά... Συγκεκριμένα θα τον κοπανάω με πάθος και ρυθμικά πάνω σε κάποιο ταμπούρλο μέχρι να αλλάξει ομάδα:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την κλείνουμε την ψαλίδα με τα βαζελάκια!

Λίγο ακόμα και θα κυριαρχήσουμε και εδώ στη βαζελοφωλιά!!!

χεχεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε καλά, κάποιος πρέπει να υπενθυμίζει στο γμ ότι κάποτε υπήρχε ένας πρόεδρος που τώρα υπηρετεί τη μαμά πατρίδα emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.