Jump to content

Το στέμμα του πρωταθλητή!


Mariza

  

21 members have voted

  1. 1. Το στέμμα του πρωταθλητή!

    • Παναθηναικάρα...
      10
    • Ολυμπιακός...
      8
    • ΠΑΟΚ...
      2
    • Δεν ξέρω...δεν απαντώ...
      1


Recommended Posts

Τι ωραία τόπικ Μαρίζα!!!

Μπράβο!πρωτότυπο και περίεργο για κοπέλα...

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ φυσικά θα το πάρει και φέτος το πρωτάθλημα!!!

ΧΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΡΑ!!!

(Μαρίζα να είσαι αντικειμενική άλλη φορά και να βάζεις πρώτα τον Ολυμπιακό και να αφήσεις τα -αρα...) :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ναι ναι...η αλήθεια είναι οτι ήταν καταπληκτική η ιδέα μου για αυτό το poll... :P:P:P:P

Ε χμ χμ χμ είπα να κάνω μια μικρούλα αλλαγή....

Παναθηναικάρα ρεεεεεεεε.... emcloveremcloveremcloveremcloveremclover

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν δεν με απατά η μνήμη μου, και πέρσι είχε γίνει αντίστοιχο poll στο forum,όπου η ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΑΡΑ είχε μεγάλο προβάδισμα,αλλά τελικώς , η έκβαση του πρωταθλήματος ήταν τελίως διαφορετική από τις προβλέψεις μας (επιθυμίες?). :(

Πάντως Μαρίζα , για να είναι αντικειμενικό , έπρεπε να είχες και την επιλογή ’λλη Ομάδα. :D

ΥΓ Δεν έχουν απαγορευτεί οι δημοσκοπήσεις??? embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα είμαι σύντομος και περιεκτικός. Η Πανάθα θα πάρει το πρωτάθλημα. Το πρωτάθλημα θα το πάρει ο βάζελος. Η κούπα είναι πράσινη. Το τριφύλλι θα πανηγυρίσει πρωτάθλημα. Ο Παναθηναϊκός θα είναι πρωταθλητής φέτος. ε-ε-ε, ο-ο-ο, πρωτάθλημα και κύπελλο και ευρωπαϊκό.

Τέλος, πιστεύω ότι ο ΠΑΟ φέτος θα πάρει το στέμμα και εκτός αυτού ότι η Λεωφόρος θα πάρει το πρωτάθλημα

Αν κάποιος δεν κατάλαβε κάτι, είμαι διατεθειμένος να το επαναλάβω όσες φορές χρειάζεται.

ΥΓ: Watkins, αγαπημένε και τρυφερέ εραστή του αρκτικού κύκλου, αν είχε " Άλλη ομάδα" το δημοψήφισμα δε θα ήταν αντικειμενικό. Θα ήταν απλά παράλογο και θα αναφερόταν σε άλλη χώρα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδιά δεν ψηφίζουμε με βάση την ομάδα που υποστηρίζουμε,αλλά με το ποια ομάδα πιστεύουμε ότι θα πάρει το πρωτάθλημα όπως έχουν αυτη τη στιγμή τα πράγματα!

Μην το συγχέουμε με το ποιων συναισθημάτων είμαστε!!!

Για αυτό σας λέω ότι ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ έχει περισσότερες πιθανότητες να το πάρει ΚΑΙ φέτος!!!

Ψηφίστε τώρα κανονικά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πρόβλημα για τα βαζέλια είναι ότι το ζήτημα τίτλος δεν είναι πια ζήτημα στατιστικής ή αξίας...είναι ζήτημα συνήθειας...ρουτίνα... emeleos όχι άλλες κούπες...δώστε κούπες στο λαό... :splaaaats::splaaaats::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε 7 εμείς οι 2 είμαστε???

Τι βαζελοφωλιά είναι αυτή η Ιατρική!!!

Πωπωπωπωπωπω!!!

Θα φωνάξω κανα φίλο να ψηφίσει γιατί δεν πάει άλλο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε 7 εμείς οι 2 είμαστε???

Τι βαζελοφωλιά είναι αυτή η Ιατρική!!!

Πωπωπωπωπωπω!!!

Θα φωνάξω κανα φίλο να ψηφίσει γιατί δεν πάει άλλο!!!

Δε φαντάζεσαι αραχνοτέτοιε μου πόσοι βάζελοι έχουν βρει καταφύγιο στο ίδρυμά μας... emeleos Κόλαση...να σκεφτείς έχω φτάσει στο αίσχιστο σημείο να σκέφτομαι να ψηφίσω Παπανδρέου για την πολιτική του υπέρ των μειονοτήτων.... :P:P:P

ΘΡΥΛΟΣ AND THE MINDS ON THE BARS ΡΕΕΕΕΕ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τρεις με μένα!!!

Επίσης οι δημοσκοπήσεις να απαγορευτούν μια βδομάδα πριν την τελευταία αγωνιστική :splaaaats:

Οπότε και ο Θρύλος θα έχει πάρει την κούπα (αν και πολλλλλλύ νωρίτερα το κόβω!!)

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προτείνω δημιουργία ερυθρόλευκου cd - ελληνιστί ψηφιακού δίσκου - με τη Juliette να απαγγέλλει τον ύμνο του Θρύλου!!!

Υ.Γ. Στα πλήκτρα ο Sovereign...Ουαάχαχαχαχαχαχαχαχα!!!! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Watkins, αγαπημένε και τρυφερέ εραστή του αρκτικού κύκλου, αν είχε " Άλλη ομάδα" το δημοψήφισμα δε θα ήταν αντικειμενικό. Θα ήταν απλά παράλογο και θα αναφερόταν σε άλλη χώρα...

Δεν τό πιασα αυτό??? ??Θες να πείς κάτι? Μπορεί να μην είμαστε Λατίνοι εραστές σαν του λόγου σου, αλλά τουλάχιστον δεν πετάμε τέτοιου είδους κρυάδες!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πόλύ έρωτας έχει πέσει σ' αυτό το τόπικ. Για χαλαρώστεν και σοβαρευτείτε... Υπάρχουν και μικρά παιδιά (τι μικρά, μικρό είναι το μάτι...).

Προς τα δυο πιτσουνάκια (στο Sovereign και στο Dr Watkins αναφέρομαι, μη χαίρεστε -ή ετοιμάζεστε να τραβήξετε μα...χαίρι οι υπόλοιποι): Έτσι και επισκευτείτε το www.eok.gr θα σας κοπούν οι ορέξεις... ΜΙλάμε για πολύ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ!!!

Εν τω μεταξύ, εσείς οι γιατροί είστε πολύ ανεκτικοί. Δεν καταλαβαίνω πως ανέχεστε:

Α) Τους επαγγελματίες ψεύτες

Β) Τους γαύρους

να κάνουν κουμάντο στο χώρο σας, και να κατακτούν ένα ένα τα κάστρα σας (μεγάλα και μικρά). Τι πράγματα είναι αυτά; Χάλασε ο κόσμος... (Σόδομα και γόμορα που θα έλεγε και η ΠΑΜΜΕΓΙΣΤΗ Σαπφώ Νοταρά!)

Για μαζευτείτε λίγο! Θα φέρω τον παιδονόμο.

Α, και το πρωτάθλημα θα το πάρει η Προοδευτικάρα. Μπορεί να μην το πάρει στα χαρτιά, στην καρδιά του απλού φιλάθλου όμως το έχει ήδη πάρει (όπως και το ΠαΣοΚ έχει πάρει τις εκλογές στην καρδιά του απλού Γιωργάκη...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρός Sovereign : Προς τι τα ???? Νομίζεις πως ο χαρακτηρισμός σου περί εραστών του αρκτικού κύκλου ήταν πετυχημένος?

Προς mitsaras : Καλά θα κάνεις να ασχολείσαι με το ww.eok.gr και τα συναφή sites και να μην ανακατεύεσαι εκεί που δεν σε σπέρνουν. Πάντως είσαι καλά ενημερωμένος, εγώ ΕΟΚ νόμιζα πως ήταν το site της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι εραστές του Αρκτικού Κύκλου (1998)

Ταινία του Χούλιο Μέντεμ, που προβλήθηκε την προηγούμενη βδομάδα στα πλαίσια των εκδηλώσεων της Κινηματογραφικής Ομάδας Φοιτητών Ιατρικής. Αφορά τη σχέση μεταξύ δύο παιδιών, η οποία στηρίζεται πάνω στα παιχνίδια της μοίρας και καταλήγει ερωτική, όσο και τραγική. Οι δύο πρωταγωνιστές είναι Ισπανοί και όνειρό τους έχουν να επισκευτούν το πανέμορφο Ροβανιέμι, στη Φιλανδία. Στον αρκτικό κύκλο δηλαδή. Υπέροχη ταινία, μην τη χάσετε.

Sovereign

Μέλος των πάλαι ποτέ www.dap-iatrikis.gr και www.dap-iatrikhs.gr, νυν www.greekmeds.gr . Με χιούμορ προφανώς εύκολα παρεξηγήσιμο, το οποίο σε άλλους αρέσει, σε άλλους (προφανώς και πάλι) όχι. Πολλές φορές λέει πράγματα τα οποία μπορεί και να μην έχουν κάποια ιδιαίτερη σημασία, απλά και μόνο επειδή του ήρθαν εκείνη τη στιγμή. Ζητά συγγνώμη αν κάποιος παρεξηγήθηκε με κάποιο σχόλιο, παρότι αδυνατεί να καταλάβει τι το παρεξηγήσιμο θα μπορούσε να έχει ο συγκεκριμένος χαρακτηρισμός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sovereign

Μέλος των πάλαι ποτέ www.dap-iatrikis.gr και www.dap-iatrikhs.gr, νυν www.greekmeds.gr .

Και από βδομάδα, άξιο μέλος του Ε.Σ...μην ξεχνιόμαστε... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sovereign

Μέλος των πάλαι ποτέ www.dap-iatrikis.gr και www.dap-iatrikhs.gr, νυν www.greekmeds.gr . Με χιούμορ προφανώς εύκολα παρεξηγήσιμο, το οποίο σε άλλους αρέσει, σε άλλους (προφανώς και πάλι) όχι. Πολλές φορές λέει πράγματα τα οποία μπορεί και να μην έχουν κάποια ιδιαίτερη σημασία, απλά και μόνο επειδή του ήρθαν εκείνη τη στιγμή. Ζητά συγγνώμη αν κάποιος παρεξηγήθηκε με κάποιο σχόλιο, παρότι αδυνατεί να καταλάβει τι το παρεξηγήσιμο θα μπορούσε να έχει ο συγκεκριμένος χαρακτηρισμός.

Αν το θέτεις έτσι , ο συγκεκριμένος χαρακτηρισμός δεν έχει κάτι το παρεξηγησιμό!Πάντως ο Αρκτικός κύκλος έχει πολικές αρκούδες! :rolleyes:

Δεκτή η συγνώμη σου! ;)

Και για να μήν ξεφεύγουμε κι από το θέμα μας :ΈΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑ!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάθε χρόνο τα βαζελάκια ονειρεύονται πρωτάθλημα και πιστεύουν

οτι η κάθε χρονιά..είναι η χρονιά τους!!! :lol::lol:

Για άλλη μια φορά λοιπόν θα είναι η χρονιά τους ( να βγουν πάλι δεύτεροι!!! :lol: )

Ολυμπιακος - Και το 8ο στον Πειραιά!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αν και είμαι φίλαθλος πικραμένος λόγω της ομάδας μου δε μπορώ να κρατηθώ και να ρωτήσω και εγώ...

-Πότε είναι το επόμενο ευρωπαϊκό παιχνίδι του γαύρου?

:bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αν και είμαι φίλαθλος πικραμένος λόγω της ομάδας μου δε μπορώ να κρατηθώ και να ρωτήσω και εγώ...

-Πότε είναι το επόμενο ευρωπαϊκό παιχνίδι του γαύρου?

:bloodomen:

Την ίδια μέρα που είναι και της ΑΕΚ!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό μας έλειπε να βγάζουν γλώσσα και τα αεκάκια!!!

Έλεος!!!

ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.