Jump to content

Κατατακτήριες Εξετάσεις Ιατρικής Σχολής Θεσσαλονίκης


Recommended Posts

ΣΑΝ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ(ΣΧΕΔΟΝ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΑΠΟ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΙΠΑ..''ΔΕΝ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ??

Φίλε η ιατρική δεν είναι για βόλτα. Δεν είναι αυτό σοβαρό κριτήριο επιλογής (εκτός αν θες να δουλεύεις σα νοσηλευτής). Αμα θες να περασεις καλα δούλεψε βράδυ. Ασε που εκει θα δεις και γκομενες ενω στην ιατρική...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΑΝ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ(ΣΧΕΔΟΝ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΑΠΟ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΙΠΑ..''ΔΕΝ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ??ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ?---->1Βασικές Αρχές Κυτταρικής Βιολογίας, Alberts, κ.α.μετάφραση (εκδόσεις Πασχαλίδη, 2000).2.Ιατρική Γενετική, Βασικές έννοιες J. M. Connor κ.α.Μετάφραση,Εκδόσεις Π.Χ. Πασχαλίδης 2004.3Βιοχημεία Α΄ Τόμος Συγγραφέας: Καθ. Αντ. Τρακατέλλης..ΝΑ ΤΑ ΑΓΩΡΑΣΩ???ΔΕΝ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΑΙΔΟΝΑΚΙ...ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΜΗΠΩΣ???ΑΑΑ!!!ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ HTSEPELIS@HOTMAIL.COM....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΕΔΩ---http://www.cso.auth.gr/Greek/Katatakseis/KatatakseisAUTh19b.gr.htm

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!ΒΥΕ!

Αν εισαι αποφασισμενος οτι ειναι αυτο που θελεις μην ακους κανενα.

Αξιζει ο κοπος .

Τα περασα και ξερω.

Τα βιβλια που γραφεις ειναι πρωτου ετους ιατρικης ΑΠΘ (αυτοι κανουν τις εξετασεις ).

Πηγαινε οντας καμια βολτα ιατρικη μερια ολο και καποιον θα βρεις προθυμο να σε βοηθησει .

Αυτα που γραφει το CSO.AUTH (το γραφειο διασυνδεσης δηλ) ειναι παντα αξιοπιστα.

Μονο δεν ξερω για τους 9 εισακτεους.

Οταν εδινα εγω το ποσοστο ηταν 10%*220=22 εισακτεοι δηλωσαμε >1500, δωσαμε τελικα περιπου 1000

γραψαμε πανω απο την βαση (30 και 10/μαθημα) καμια 50αρια αλλα στο τελος δεν περασαμε 22 αλλα καμια 40αρια. οι πανω απο 22 ηταν ολοι ισοβαθμησαντες με τον 22ο

Λοιπόν για πήγαινε μία βόλτα από την βιβλιοθήκη της σχολής…εάν τα βρεις άνοιξε καρτέλα (νομίζω θέλει μία φώτο και την ταυτότητα) για να τα δανειστείς ώστε να βγάλεις φωτοτυπίες… η βιολογία κυττάρου είναι 800+ σελίδες , η γενετική καμιά 400 εάν θυμάμαι καλά. Στον τρακατέλλη βγάλε μόνο τις σελίδες που σε ενδιαφέρουν γιατί είναι και 1500 σελίδες.

Δεν παιζει .

Η Ιατρικη ΑΠΘ δεν εχει βιβλιοθηκη (εκτος αν εκαμαν επανασταση και δεν μου ειπαν τιποτα) και η κεντρικη δεν δανιζει σε "ξενους" μονο να διαβασεις επι τοπου σε αφηνει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν εισαι αποφασισμενος οτι ειναι αυτο που θελεις μην ακους κανενα.

Αξιζει ο κοπος .

Τα περασα και ξερω.

Τα βιβλια που γραφεις ειναι πρωτου ετους ιατρικης ΑΠΘ (αυτοι κανουν τις εξετασεις ).

Πηγαινε οντας καμια βολτα ιατρικη μερια ολο και καποιον θα βρεις προθυμο να σε βοηθησει .

Αυτα που γραφει το CSO.AUTH (το γραφειο διασυνδεσης δηλ) ειναι παντα αξιοπιστα.

Μονο δεν ξερω για τους 9 εισακτεους.

Οταν εδινα εγω το ποσοστο ηταν 10%*220=22 εισακτεοι δηλωσαμε >1500, δωσαμε τελικα περιπου 1000

γραψαμε πανω απο την βαση (30 και 10/μαθημα) καμια 50αρια αλλα στο τελος δεν περασαμε 22 αλλα καμια 40αρια. οι πανω απο 22 ηταν ολοι ισοβαθμησαντες με τον 22ο

Δεν παιζει .

Η Ιατρικη ΑΠΘ δεν εχει βιβλιοθηκη (εκτος αν εκαμαν επανασταση και δεν μου ειπαν τιποτα) και η κεντρικη δεν δανιζει σε "ξενους" μονο να διαβασεις επι τοπου σε αφηνει.

To ΑΠΘ έχει γενικά βιβλιοθήκη με μία μικρή έρευνα που έκανα στην ιστοσελίδα της ..(που γράφω και το link πιο πάνω) τα βρήκα τα βιβλία… Ο τρόπος εισαγωγής έχει αλλάξει από πέρσι. Τώρα μπαίνεις με το 5% και δίνεις σε κάθε τμήμα ξεχωριστά…δλδ εάν θες Αθήνα θα δώσεις Αθήνα χ,ψ,ζ μαθήματα εάν θες Θεσσαλονίκη θα δώσεις α,β,γ μαθήματα. Οι εισακτάιοι είναι όντως 9….(180 από πανελλήνιες x 5%=9). Αυτοί που ισοβαθμούν είναι βυσματίες.

Εδώ οι κανονισμοί δανισμού http://web.lib.auth.gr/portal/organization/regulation.php#4

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

γεια σας παιδια, ειμαι φοιτήτρια στην ιατρική αλεξανδρούπολης και 8έλω να πάρω μετεγγραφή στην Ιατρική της θεσνίκης. ψάχνω για ένα άτομο που να ενδιαφέρεται να μετέγγραφει στην Ιατρική της Αλεξανδρούπολης. Μήπως είναι από κομοτηνή η ξανθη, Η καβάλα, Η έβρο και ορεστιάδα και θέλει να πάει αλεξανδρούπολη. Ξέρετε εσείς κανεναν? Να κάνουμε αμοιβαία ανταλλαγή αν ειναι αυκολο. Αν δεν είστε οι ίδιοι , ρωτήστε σας παρακαλώ συμφοιτητές σας απο αυτά τα μέρη μήπως ενδιαφέρονται για αλεξανδρούπολη. Ευχαριστώ! emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ξεκολλα κοπελια!

ειναι δυνατο να πιστευεις οτι καποιος που περασε θεσ/νικη θα προτιμουσε να παει αλεξανδρουπολη? :antegeia:

παρεμπιπτοντως,το "καθυ" απο που βγαινει?

απ'το "καθυ-κι"? :withstupid:

Τροποποιήθηκε από dcool!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι δυνατο να πιστευεις οτι καποιος που περασε θεσ/νικη θα προτιμουσε να παει αλεξανδρουπολη? :antegeia:

Σου πάω και στοίχημα φίλε μου ότι η ιατρική Αλεξανδρούπολης είναι κλάσεις ανώτερη από το δικό μας μπάχαλο. Ο μόνος λόγος που δεν φεύγω με αμοιβαία ανταλλαγή είναι ότι σε 1,5 χρόνο θα έχω πτυχίο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποτε δεν ειναι αργα!

ειμαι σιγουρη οτι και τωρα να ηθελες αμοιβαια ανταλλαγη,σιγουρα εβρισκες ατομο! emlmfao

εννοειτα,η απαντηση μου βασιζεται στην κοινη λογικη και οχι σε διαθεση να υποτιμησω κανεναν!

εσενα δηλ.σου φανταζει πιθανο να βρει η κοπελα ατομο για ανταλλαγη?πρωτοετη που περασε θεσ/νικη?

γιατι δεν της λες κι εσυ την αληθεια να μην ελπιζει ματαια?

καλο πτυχιο

Τροποποιήθηκε από dcool!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

sorry αν ειμαι εκτος θέματος αλλά το ειχα πάντα απορία, επιτρέπονται τέτοιου είδους ανταλλαγές? είχα πάντα την εντύπωση οτι απαγορεύονται, μπορεί κάποιος να το διευκρινίσει? Δηλαδή μπορεί π.χ. ενας καλός μαθητης από αλεξανδρούπολη να δηλώσει θεσ/νικη κ μετα να ανταλλάξει τη θέση του με κάποιον που θέλει θεσ/νικη (με το αζημιωτο, λέω εγώ ως καχύποπτη) κάθε χρόνο αρχές του έτους βλέπω τέτοιου είδους αγγελίες και δεν είχα λύσει ποτέ την απορία μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
emarup ξεκολλα κοπελια!

ειναι δυνατο να πιστευεις οτι καποιος που περασε θεσ/νικη θα προτιμουσε να παει αλεξανδρουπολη? :antegeia:

παρεμπιπτοντως,το "καθυ" απο που βγαινει?

απ'το "καθυ-κι"? :withstupid:

ρε φιλεναδα , μια και εισαι cool, δε μου λες, πας συχνα στην τουαλετα και κανεις τετοιους συνειρμους??? η μηπως φταιει η ειδικοτητα που 8α διαλεξεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ξεκολλα κοπελια!

ειναι δυνατο να πιστευεις οτι καποιος που περασε θεσ/νικη θα προτιμουσε να παει αλεξανδρουπολη? :antegeia:

παρεμπιπτοντως,το "καθυ" απο που βγαινει?

απ'το "καθυ-κι"? :withstupid:

ρε φιλεναδα , μια και εισαι cool, δε μου λες, πας συχνα στην τουαλετα και κανεις τετοιους συνειρμους??? η μηπως φταιει η ειδικοτητα που 8α διαλεξεις?

μια και γιναμε φιλιναδες,

θα σε συμβουλευα να κρατησεις αυτο το "δυσκοιλιο" υφακι και τα ζοριλικια για τις περιπτωσεις που εισαι σιγουρη οτι σε παιρνει/

και παρεμπιπτοντως,με "σκατα" εγω δεν προτιθεμαι να ασχοληθω-πασης φυσεως...

Τροποποιήθηκε από dcool!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προταση: ισως θα ηταν καλυτερα Καθυ να βαλεις καμια αγγελια στο ΑΠΘ--στη σχολη και τη βιβλιοθηκη, αν και οντως δυσκολο κπ να θελει να αλλαξει πολη.

κοιταξε και ρωτα για πιθανοτητα μεταγγραφης.

ΥΓ-κοψτε τη σκατοσυζητηση επισης :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Νομίζω ότι έχει βγάλει ανακοινώσεις. Εκτός αν υπάρχει κι άλλη φοιτήτρια που πέρασε Αλεξενδρούπολη, θέλει μετεγγραφή για Θεσσαλονίκη κι έχει χαλάσει τον κόσμο :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ban και ξύλο, δεν ξέρω αν είναι η σωστή λογική. Το σίγουρο είναι ότι αν δεν υπάρχουν εκ των προτέρων διενέξεις, τότε πάρτε ένα τηλέφωνο η μία την άλλη και βριστείτε με την ησυχία σας. Νομίζω ότι δεν με ενδιαφέρει ποιος το ξεκίνησε πρώτος. Σε ανθρώπους άνω των 15 δεν δικαιολογείται κάτι τέτοιο.

ΥΓ. Κατά 99% δεν πιστεύω ότι οι ανταλλαγές επιτρέπονται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟ ΧΗΜΙΚΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΝ ΦΡΟΝΙΜΩΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΑ-ΒΙΒΛΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΗΔΗ ΒΑΛΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ...

ΑΠΟ ΒΙΒΛΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ:

1. Βιοχημεία

2. Γενική Φυσιολογία

3. Ιατρική Φυσική

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή ήδη έκανα ένα ποστ σου εντιτ, σε παρακαλώ μην γράφεις με κεφαλαία-τεράστια γράμματα-μπολντ επειδή φαίνεται σαν να φωνάζεις και μάλλον εχθρικά ποστ θα προσελκύσεις. Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ti ehoun ta kefalaia grammatakia???oute tonous ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - hreiazontai...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως είπα, είναι σαν να φωνάζεις. Αλλά και τα γκρικλις κόβονται από το φίλτρο του φόρουμ.

Όσο για την ερώτησή σου, αν σε βοηθάει στη σχολή είχαμε τα εξής συγγράμματα (πρώτο έτος ήμουν το 2000-2001):

Φυσιολογία: Φυσιολογία του Ανθρώπου, Ολυμπία Γκίμπα Τζαμπίρη εκδόσεις Ζυγός (αρχές Αγγελάκη)

Βιοχημεία: Βιοχημεία, Αντώνης Τρακατέλλης εκδόσεις Αφων Κυριακίδη (Μελλενίκου)

Φυσική: Ιατρική Φυσική, Κυριάκος Ψαρράκος εκδόσεις University Studio Press (Αρμενοπούλου)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορω να σου δανεισω τα βιβλια μ'... no problem.... για τον γαιδαρο καβαλα ηταν ετσι κι αλλιως... αν δεν τα βρισκεις απο αλλου επικοινωνα και στα δινω. Για τις αλλες πληροφοριες ενα τηλεφωνημα ή ενα περασμα απο τη γραματεια της σχολης θα σε διαφωτιζε. Μην ακους δεξια κι αριστερα τι λεει ο ενας κι ο αλλος. Ποτε δεν βγαινει σε καλο, εκτος κι αν βρεις καποιον που οντως αυτα που λεει ειναι αληθειες 100%. that's all.

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπερες πολλες!!!

Θα συμφωνισω με τον nerdale καλυτερα να απευθυνθεις στην Γραμματεια του Τμηματος που σε ενδιαφερει , εκει θα σε κατατοπισουν οσο αφορα την υλη ( η οποια ειναι διαφορετικη ανα πολη για το συγκεκριμενο τμημα ) . Απο εκει και επειτα βρες καποιον ομοιοπαθη και ειδικα με "εμπειρια " στις κατατακτηριες να σε διαφωτισει σε οτι εχει να κανει με τα βιβλια , τα θεματα προηγουμενων ετων κτλ κτλ κτλ .....

Σε ευχαριστω που δεν δινεις Αθηνα .. emclap

Καλη τυχη αν το αποφασισεις !!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπερες πολλες!!!

Θα συμφωνισω με τον nerdale καλυτερα να απευθυνθεις στην Γραμματεια του Τμηματος που σε ενδιαφερει , εκει θα σε κατατοπισουν οσο αφορα την υλη ( η οποια ειναι διαφορετικη ανα πολη για το συγκεκριμενο τμημα ) . Απο εκει και επειτα βρες καποιον ομοιοπαθη και ειδικα με "εμπειρια " στις κατατακτηριες να σε διαφωτισει σε οτι εχει να κανει με τα βιβλια , τα θεματα προηγουμενων ετων κτλ κτλ κτλ .....

Σε ευχαριστω που δεν δινεις Αθηνα .. emclap

Καλη τυχη αν το αποφασισεις !!!!

ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ????ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟ ΧΗΜΙΚΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΕ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΕΞΑΓΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΩΝ ΦΡΟΝΙΜΩΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΙΝ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΑ-ΒΙΒΛΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΗΔΗ ΒΑΛΜΕΝΟΥΣ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ...

ΑΠΟ ΒΙΒΛΙΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ:

1. Βιοχημεία

2. Γενική Φυσιολογία

3. Ιατρική Φυσική

Πάντως εγώ θα σου πρότεινα να αποφύγεις τη Θεσσαλονίκη....Αν ενδιαφέρεσαι για άλλη πόλη στείλε μου πμ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Λοιπόν, παιδιά, χρειάζομαι κι εγώ τη βοήθειά σας!!! Εγώ, η Τάτι δλδ, τελείωνω τη Νομική τον Ιούνιο...και σκέφτομαι για κατατακτήριες την Ιατρική Α.Π.Θ. Να σας ρωτήσω, η ύλη είναι ίδια με όσους έχουν τελειώσει παρόμοια σχολή (π.χ. Οδοντιατρική ή εστω χημικό κλπ?)...Μια απόφοιτος Νομικής δεν έχει διαφορετικά μαθήματα να δώσει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, παιδιά, χρειάζομαι κι εγώ τη βοήθειά σας!!! Εγώ, η Τάτι δλδ, τελείωνω τη Νομική τον Ιούνιο...και σκέφτομαι για κατατακτήριες την Ιατρική Α.Π.Θ. Να σας ρωτήσω, η ύλη είναι ίδια με όσους έχουν τελειώσει παρόμοια σχολή (π.χ. Οδοντιατρική ή εστω χημικό κλπ?)...Μια απόφοιτος Νομικής δεν έχει διαφορετικά μαθήματα να δώσει?

Από ό,τι ξέρω που ισχύει στάνταρ για την Αθήνα και υποθέτω για όλες τις ιατρικές:

-απόφοιτοι όλων των ΑΕΙ(ανεξαρτήτως τμήματος) έχουν τα ίδια μαθήματα και ύλη. Εξαίρεση: οι οδοντίατροι που δίνουν διαφορετικά μαθήματα και μπαίνουν στο τρίτο αντί για δεύτερο έτος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι εξετάσεις συνήθως είναι Δεκέμβρη. Πάντως εγώ μιας κ έχω ιδία εμπείρια θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιος εχει αποριες περι κατατακτηριων ( μαθηματα αποφοιτων ΑΕΙ /ΤΕΙ ) ας στειλει πμ

Τροποποιήθηκε από courtesan
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.