Jump to content

Οι νομικοί του φορουμ


Juliette

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Last Reply

Ρε παιδιά, μπείτε αν είναι με μια ένδειξη είμαστε ζευγάρι μην ενοχλείτε να ξέρουμε κι εμείς πώς να κινηθούμε! Κατά τ'άλλα καλώς ήρθαν όλοι οι νέοι, που θα πρέπει να προσαρμοστούν στα δικά μας χούγια...δηλαδή σπέρμα δάκρυα και ιδρώτας! Χιχιχι! emdevilemblushemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μ'αρέσει που πάντα "χώνεσαι" εκεί που δε σε "σπέρνουν" και "βάζεις" πάντα "τον δάκτυλον επί των τ(ρ)ύπων των (φί)λων" του forum...!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D:Demrockonemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε βρε όλα τα καλά παιδιά εδώ...)τώρα πως ήρθε και η Γκαλαντριελ...άγνωστον...:ο) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Mόνο μην αρχίσετε να μου πλακώνεστε ΚΑΙ εδώ! Να σας ανοίξω ειδικό τοπικ στα αθλητικά... αν και νταξ όλοι ξέρουμε ποιος θα πάρει το πρωτάθλημα και φέτος!!! γκννννν......γκνννν...... emdevilemdevil2

No offence Γκαλαντριούλα μου ε?? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μy name is Fish..Tropical Fish.. :P Και είμαι στο 2ο έτος της Νομικής :D

Για οποιαδήποτε νομική συμβουλή...Μη ρωτήσετε εμένα,είμαι άσχετη! emsly Προτιμήστε κάποιον άλλο συνάδελφο ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

υπέροχα...πολλά γνωστά ονόματα βλέπω εδώ μέσα.......όχι Ιουλιέτα, δε θα τσακωθούμε και εδώ...μάλλον.

δε ντρέπεστε δικηγόροι...αφήσατε το topic μας να πέσει στην 3η σελίδα.....για να βλέπω κινητικότητα!!!!

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να τσακωθούμε? Γιατί να τσακωθούμε? Ποιος τσακώνεται? Βλέπεις εσύ κανέναν να τσακώνεται? Εγώ τουλάχιστον δε βλέπω κανέναν να τσακώνεται :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχώς κάποια πράγματα αναγνωρίζονται σε αυτή τη ζωή...:ΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.