Jump to content

Υπουργείο Υγειας


Elpi

Recommended Posts

Υπουργός υγείας ο Άδωνις Γεωργιάδης!

Με τις υγείες μας συνάδελφοι!

Το μόνο που με τρομάζει είναι η μάνα μου που θα με πρήξει με τη Μανωλίδου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Last Reply

Ετρεμε το χερι μου απο τη συγκίνηση. Τέτοια χαρα ουτε οταν επιασα το πτυχίο στα χερια μου :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ? Η μανα μου! Να δεις τωρα που θα μου τι λέει γιατι έγινα γιατρος και δεν έγινα μουσικός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι ΜΟΝΟ μουσικός η Ευγενία....(γιατί δηλαδή εσύ δεν είσαι? Μόνο εγώ σε θεωρώ ΚΑΙ μουσικό?) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ? Η μανα μου! Να δεις τωρα που θα μου τι λέει γιατι έγινα γιατρος και δεν έγινα μουσικός.

Υπήρχε μάνα που έλεγε μην γίνεις γιατρός αλλα μουσικός;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι ΜΟΝΟ μουσικός η Ευγενία....(γιατί δηλαδή εσύ δεν είσαι? Μόνο εγώ σε θεωρώ ΚΑΙ μουσικό?) :)

Ειναι ΚΑΙ γιατρο? Κι αυτη? Όχι ρε π@@@τη μου! Σε παρακαλώ μη το μαθει αυτο η μανουλα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ? Η μανα μου! Να δεις τωρα που θα μου τι λέει γιατι έγινα γιατρος και δεν έγινα μουσικός.

Υπήρχε μάνα που έλεγε μην γίνεις γιατρός αλλα μουσικός;

Ειδε τη νηπιαγωγο-γιατρο με τον πρών πρωθυπουργο, τωρα θα δει και τη μουσικό με τον υπουργό υγειας.....μανούλα ειναι, θέλει τα καλύτερα για το κοριτσακι της κι ας γινει και μουσικός! Αυτο που με τρομάζει είναι το γούστο της. Δηλαδή άνετα με χαλάλιζε στον Κωστάκη. Πρέπει να βρω γιατρο να την αναλάβει :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά δεν θα της το πούμε... :)

Άμα το μαθει σίγουρα εσυ θα της το εχεις πει! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φταιώ εγώ που θέλω να προστατεύω τα πατριωτάκια μου δηλαδή? :)

Άσε που έτσι μπορεί να σταματήσει να με βρίζει για τις Μπαχάμες... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η δικιά μου ξέρεις τί θα λέει, έτσι? "Ο Άδωνις την ξέρει καλά τη δουλειά...." :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με τι μυαλό θα συνεχίσω τώρα εγώ το διάβασμα; :splats:

Αντι να διαβάζεις Παθολογίες και σαχλαμάρες, ξεκίνα να πουλάς βιβλία και οσονούπω σε βλέπω κι εσενα υπουργο. Δε χρειάζεται να ξερεις ιατρικη. Να εισαι καλός φωνακλάς και βιβλιοπώλης και το έπιασες το νόημα!

Αφού είναι αρρώστια, πως να μην γίνει υπουργός Υγείας...

emclappingemclappingemclapping Προσκυνώ!!!!

Η δικιά μου ξέρεις τί θα λέει, έτσι? "Ο Άδωνις την ξέρει καλά τη δουλειά...." :)

Αυτα να μας τα πει όταν θα με στείλουν για το δευτερο κομμάτι της ειδικότητας στην Πέρα Πετρομαγούλα. Τότε θα της πω εγω πόσο καλά την ξέρει τη δουλεια ο μπουμπούκος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πακετάρω και γυρνάω Ελλάδα αφού θα λυθούν όλα....Αλλά από την άλλη αν απαγορέψει το να αρρωσταίνει κανείς και μείνουμε άεργοι?

Η μαμά σου τι λέει Ελπι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πακετάρω και γυρνάω Ελλάδα αφού θα λυθούν όλα....Αλλά από την άλλη αν απαγορέψει το να αρρωσταίνει κανείς και μείνουμε άεργοι?

Η μαμά σου τι λέει Ελπι?

Εγω άλλο φοβαμαι. Μην επιβάλει στις ιατρικες σχολες να διδασκεται σε κάθε εξάμηνο κι απο ενα βιβλίο του. Τον ήπιαν οι νεότεροι :)

Η μαμα μου λέει να βρεις κι εσυ ενα καλο κοριτσι μουσικό να παντρευτεις και να αφήσεις τα γιατριλίκια κατα μερους. Μόνο έτσι θα προκόψεις. Και που βολόδερνες τόσα χρόνια, τι κατάλαβες? (η μαμά τα λέει, όχι εγω!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με τι μυαλό θα συνεχίσω τώρα εγώ το διάβασμα; :splats:

Αντι να διαβάζεις Παθολογίες και σαχλαμάρες, ξεκίνα να πουλάς βιβλία και οσονούπω σε βλέπω κι εσενα υπουργο. Δε χρειάζεται να ξερεις ιατρικη. Να εισαι καλός φωνακλάς και βιβλιοπώλης και το έπιασες το νόημα!

Ναι αυτό θα κάνω αύριο αν δεν ξέρω κανένα θέμα...

ΕΛΑ ΕΛΑ ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΆΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΑΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ!

ή αν βρω κανέναν απ'εξω...

ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ 698**** ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ 15 ΚΙΛΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ!

πωπω 10αρι θα πάρω πάλι

Η μαμά σου τι λέει Ελπι?

emthumbsup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, στην Πέρα Πετρομαγούλα σοκολατίτσες στην εφημερία δεν νομίζω πως θα έχει, sorry girl....Φρόντισε να πας εκεί που πρέπει να πας και άσε τις Πετρομαγούλες βραδιάτικα... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με τι μυαλό θα συνεχίσω τώρα εγώ το διάβασμα; :splats:

Αντι να διαβάζεις Παθολογίες και σαχλαμάρες, ξεκίνα να πουλάς βιβλία και οσονούπω σε βλέπω κι εσενα υπουργο. Δε χρειάζεται να ξερεις ιατρικη. Να εισαι καλός φωνακλάς και βιβλιοπώλης και το έπιασες το νόημα!

Ναι αυτό θα κάνω αύριο αν δεν ξέρω κανένα θέμα...

ΕΛΑ ΕΛΑ ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΆΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΑΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥ!

ή αν βρω κανέναν απ'εξω...

ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ 698**** ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ 15 ΚΙΛΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ!

πωπω 10αρι θα πάρω πάλι

Η μαμά σου τι λέει Ελπι?

emthumbsup

mad cow μ'αρεσει που τα πιάνεις με την πρώτη. Ευγε νέε μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, στην Πέρα Πετρομαγούλα σοκολατίτσες στην εφημερία δεν νομίζω πως θα έχει, sorry girl....Φρόντισε να πας εκεί που πρέπει να πας και άσε τις Πετρομαγούλες βραδιάτικα... ;)

Εγω? Τα παράπονα σου στο νεο υπουργο. Ποτέ δεν ξέρεις πως σκέφτεται ένα μυαλό σαν του Μπούμπη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρόσεχε γιατί μου βάζεις ιδέες στο μυαλό να είμαστε στο ίδιο κτίριο....το αφεντικό δεν θα χαρεί με τους εξωγενείς παράγοντες που θα διαταράσσουν τη λειτουργία της Κλινικής μας. Θα μας πακετάρει για Τεπελένι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήδη σε έχει στη μπούκα που του χάλασες τις εξόδους πρόσφατα.... :)

Ετσι όπως πας σε λίγο θα μου χρεώσεις και την υπουργοποίηση του Μπουμπούκου! :) :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.