Jump to content

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΙ ΝΙΘΑΥΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


amy

Recommended Posts

ΚΟΙΤΑ....ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΓΡΑΨΩ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΙΝ PRIVATE,ΓΤ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΥ,ΟΠΟΥ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΕΦΗΜΕΡ ΜΕ ΚΡΙΣΗ Ε ΕΝΟΣ 40 ΧΡΟΝΟΥ,ΑΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Κ ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ.ΔΕΝ ΑΠΟΛΟΓΟΥΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ...ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΜΠΑΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ..ΑΠΛΑ ΚΡΙΝΩ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΙΑΤΡΕΙΟ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστευω οτι χανεις αδικα το χρονο σου προσπαθωντας να εξηγησεις τα αυτονοητα.

Δυστυχως θρασυδειλοι λεχριτες σαν αυτον που σου επιτεθηκε δημιουργουν μια ασχημη κατασταση και γελοιοι παπαρολογοι σαν αυτον που προσπαθει να βρει αφορμες για τις πραξεις τους τη συντηρουν.

Η μονη απαντηση ειναι να μεινει αυτη η θεση κενη για 5 χρονια και να μην ασχολεισαι με τον καθε ηλιθιο που προσπαθει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα με θεωριες του κωλου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποσειδώνα εσένα θα κάνω ασήκωτο αν συνεχίσεις να βάζεις μπαρούτι. Απο δω και πέρα η πλάκα ΤΕΛΟΣ.-

Όσοι έχουν βιώσει συνεργασία με γυναίκες όπως εγώ που είμαι παθών θα καταλάβουν, οι υπόλοιποι όχι.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Εννοείται πως δεν είναι όλες ίδιες γιατί βλέπω είναι πολύ εύκολο να παρεξηγηθεί κάποιος.

Όσο για την Άμυ μπορεί να είναι άγιο και το καλύτερο κορίτσι, εγώ έθεσα απλά το ερώτημα: ''και αν δεν είναι..?'' Τροφή για σκέψη. Στη θέση της Άμυ μπορούμε να βρεθούμε όλοι και αντί να δούμε τί έφταιξε συνολικά κατηγορήσαμε ερήμην τον τοπικό βλάχο, βγήκα εγώ ο μαλάκας της τράπουλας γιατί το έψαξα λίγο περισσότερο και μετά πήγαμε και κοιμηθήκαμε όλοι πιο ήσυχοι. Ύπνο καλό και όνειρα γλυκά αλλά η πραγματική ζωή δεν είναι όνειρο. Κάπου κάτι και εμείς κάνουμε λάθος..

Παπαρολογίες λοιπόν και συνεχίζουμε τον ύπνο γιατί είναι και κυριακή και μη πολυκουράζουμε και το μυαλό μας ή βλέπουμε το δάσος και όχι το δέντρο γιατί το προφανές δεν είναι πάντα αυτό που φαίνεται. Φιλιά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΟΚΑΙΡΟΓΙΑΝΝΗ προσπαθησε να ηρεμησεις!! καταλαβαινουμε ολοι νομιζω αυτα που λες.... το θεμα ειναι και συ να καταλαβεις κατι πιο βασικο και πιο σοβαρο απο αυτα που εσυ ισχυριζεσαι....καταλαβε λοιπον οτι απο τη στιγμη που εισαι ιατρος και ανηκεις στην ταξη των ιατρων θα πρεπει να δειχνεις και τη πρεπουσα - ελαχιστη συναδελφικοτητα...εσυ νομιζω φερεσαι κατα καποιον τροπο βασει του αξιωματος { ΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΑΤΗ} !! ΕΔΩ ομως δεν ειναι κανεις μας εργατης ,ειμαστε ολοι επιστημονες! αυτο καταλαβε το! κι οταν ενας επιστημονας ξυλοκοπειται δεν υπαρχει περιθωριο για .... δευτερες σκεψεις....!! δινεις αθελα σου το δικαιωμα στον καραβλαχο αλητο μαγκα να το ξανακανει...και γω αγαπω τον χωρικο - λαικο ανθρωπο .. αλλα μεχρι εκει... εχουμε σπουδασει και δεν ανηκουμε εκει... μην λαικιζεις καταλαβε τη θεση σου... διαφορετικα αυτος ο αγαθος κατα τα αλλα χωρικος καποια στιγμη θα σε σβερκωσει οχι γιατι ειναι κακος αλλα απλα γιατι δεν εχει επιγνωση τι κανει και τι εστι ιατρος...και τοτε κανεις δε προκειται να σε καταλαβει ( οπως δε καταλαβαν και την αμυ) περα απο τον καλο εμπιστο συναδελφο που βιωνει τα ιδια καθημερινα.....ελα λοιπον στους ιατρικους αγωνες και ασε τους αγροτες και τους οικοδομους να διαδηλωνουν μονοι τους....γιατι ουτε αυτοι θα σε υποστηριξουν ποτε....

και πανω που ειπα περι ιατρικης καλοκαιρογιαννη , θα σου πω και κατι αλλο..... ο καλος γιατρος ΠΑΝΤΑ σκεφτεται τη πιο πιθανη διαγνωση.... εκεινοι που σκεφτονται κατι περιεργα συνδρομα ως πρωτη διαγνωση ειναι απλα ημιμαθεις....γι αυτο λοιπον οι δικες σου δευτερες .....σκεψεις μπορει να βασιζονται στη λογικη αλλα η λογικη σου ειναι πολλακις πιο απιθανη απο τη μεση λογικη ...ετσι απορριπτεται ως αμελητεα περα και απο το οτι προκαλει....σου απαντησα λοιπον και επιστημονικα και κοινωνικα....ολοι θα μπορουσαν να σκεφτουν αυτο που υποστηριζεις.... ολοι θα μπορουσαν να το γραψουν...απλα εγω δε το πιστευω,,,,,ενας μπεκρης ειναι ενας μπεκρης....δεν εχει ποτε δικιο .... ποτε.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.