Jump to content

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΙ ΝΙΘΑΥΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


amy

Recommended Posts

ΕΔΩ Κ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΑΛΕΥΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΔΙΚΙΟ Μ Κ ΤΠΤ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΑΓΡΙΟΣ ΞΥΛΟΔΑΡΜΟΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΟΙΚΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ.Κ Ο ΛΟΓΟΣ.....ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗ Κ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΙΧΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ,ΛΑΠ ΤΟΠ,Κ ΙΑΤΡΙΚΗ ΒΑΛΙΤΣΑ Κ ΦΟΡΤΩΜΕΝΗ ΣΑΝ ΤΟΝ ΓΑΙΔΑΡΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΣΤΟ Κ Υ ΑΓΙΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΝΕ ΤΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ Κ ΑΠΑΙΤΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΟ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΓΡΑΨΩ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΕΞΗΓΩ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΟΠΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΑ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΧΤΥΠΑΕΙ Κ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΣΤΙΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ.ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΥΠΟΣΤΙΡΙΞΗ ΑΠΟ Π Ο Υ Θ Ε Ν Α ΑΛΛΑ ΕΦΑΓΑ Κ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ.ΜΕΧΡΙ Κ ΣΕ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗ ΠΗΓΑ.ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΓΕΣΤΕ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ Κ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΛΑΚΕΙΑ Κ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ ΚΟΛΟΑΓΟΝΟ.ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΗΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ,Κ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πραγματικα ντροπη στον αλητη χωριατομαγκα!!!! αν ειναι δυνατον........!!!! αντι να επεμβαινουν οι αρχες αυτεπαγγελτα οπως οριζει ο νομος οταν πειραξει καποιος τον ιατρο εν ωρα υπηρεσιας σου λενε κοιλας αν θες δωσε 100 ευρω να κανεις μηνυση.... ντροπη στον βλαχο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ειναι δυνατον!! εγω θα επεφτα κατω και θα εκανα τον αναισθητο και θα ζητουσα να ερθει το 166. να γινει εισαγωγη σε νοσοκομειο με συνοδεια αστυνομιας και εισαγγελεα και μετα θα σου ελεγα εγω πως θα σου πουλαγε μαγκια ο μουρτζοβλαχος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτη ειναι μια καλη λυση αρχιατρε!! απλα εκεινη τη στιγμη δε θες να το τραβηξεις , να χρονοτριβισεις με διαδικασιες που μπορει να παρουν μηνες......απλα μπουνιες και κλωτσιες σε καθε αλητοβλαχο......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτη ειναι μια καλη λυση αρχιατρε!! απλα εκεινη τη στιγμη δε θες να το τραβηξεις , να χρονοτριβισεις με διαδικασιες που μπορει να παρουν μηνες......απλα μπουνιες και κλωτσιες σε καθε αλητοβλαχο......

Φίλε poseidona, διαφωνώ!!!

Το να αντιδράσεις με κλωτσο-μπουνίδι, στον κάθε αληταρά (ανεξάρτητα αν είναι "βλάχος" ή όχι... emsly ),

είναι ό,τι χειρότερο...!

Απ'όλες τις απόψεις, τόσο ηθικές και αισθητικής συμπεριφοράς, όσο και δεοντολογικές...!!

Υπάρχουν Νόμοι, και αυτό ΔΕΝ το "λέω για να το πώ" (...)

Τις περισσότερες φορές, που όχι σε στυλ "γυφτο-απειλών", αλλά, Επίσημης Αναφοράς, τους επικαλείται κανείς,

πραγματικά, βρίσκει το δίκιο του...!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και η αυτοαμυνα νομιμη (και ηθικη...) ειναι.

εχω το δικαιωμα να υπερασπιζομαι την σωματικη μου ακεραιοτητα με καθε μεσο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καταρχάς κορίτσι μου -συγνώμη για το θάρρος (...)

Εννοείται,

"ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΛΟΓΙΑ", ούτε η παραμικρή δικαιολογία, που σήκωσε χέρι και σε χτύπησε.........

Το να μη βρείς υποστήριξη, από τους ενδεχόμενους παρευρισκομένους, δυστυχώς, συμβαίνει σε μια Κοινωνία "κλίκας"......

Το θέμα είναι, οτι, και η όποια Έκθεση του Ιατροδικαστή : "...μώλωπες, εκχυμώσεις..." -ρε 'σύ, συμπάθαμε, αλλά μου φαίνεται αδιανόητο, να έμειναν σημάδια......

Παρόλα αυτά, ΔΕΝ αποτελεί αποδεικτικό στοιχείο του εν λόγω συμβάντος...

Επιπλέον,

αν κατάλαβα καλά, βιαζόσουνα για να μην αργήσεις στην Εφημερία σου στο Κ.Υ.,

οπότε, αμφιβάλλω αν πήγες άμεσα στον Ιατροδικαστή...?

Προσωπικά, ΔΕΝ θα έκανα Εφημερία, εκείνη τη μέρα...

Εξάλλου, πολύ λογικά και ανθρώπινα, το δικαιούμουν, λόγω της ψυχολογικής ταραχής που υπέστην...

Θα σήκωνα το μπουρδελο-Κ.Υ. στο πόδι......

Θα απαιτούσα ΑΜΕΣΑ να πάρει θέση ο Δ/ντής του Κέντρου Υγείας...

Σαν Προϊστάμενός σου, διοικητικός και επιστημονικός, υποτίθεται (...),

έχει απόλυτη Ευθύνη για οτιδήποτε συμβαίνει,

και εμποδίζει την ομαλή Λειτουργία των Μονάδων Υγείας (Π.Ι.), οι οποίες υπάγονται στην Αρμοδιότητά του......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσοι έχουμε κάνει γραπτές αναφορές ξέρουμε και τι αποτελέσματα είχαν. Προσωπικά, όταν έκανα γραπτή αναφορά στο ρεμάλι - Διευθυντή του ΚΥ που έπρεπε να μάθει ότι υπήρχε σοβαρό πρόβλημα γιατί το ΠΙ είχε πλημμυρίσει από διάφορα μολυσμένα από αποχετεύσεις που περνούσαν από πάνω του και έγραψα πως ήταν επικίνδυνη η πραγματοποίηση εφημερίας σε εκείνες τις συνθήκες, έλαβα ένα τηλεφώνημα από το ΚΥ κάτι μήνες μετά. Ήθελαν να με ενημερώσουν ότι αφού έκρινα επικίνδυνη την εφημερία, άρα δεν την έκανα, και άρα δεν θα με πλήρωναν.

Αυτά και καλή τύχη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ,ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΟΥΤΕ Η ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΗ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ,ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΔΗΠΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΤΙΣΤΩ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΓΤ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ......Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΑΠΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Η ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ..PLUS ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘ ΤΟΥ ΓΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΠΟΥ Κ ΥΠΑΓΟΜΑΙ ΑΝΑΘΕΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΕΚΛΕΓΑ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΑΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ Κ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΓΡΑΠΤΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΥΡΝΑΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ..ΕΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΚΛΑΙΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ,ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ΄΄ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ.ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΠΥΡΔΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΚΟΥΣΤΕ Κ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ......ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΥΛΟ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ,Κ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΛΑΤΑΝΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΥ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΕΠΕΣΕ ΤΗΛ ΑΠΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΚΟΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ,Κ ΔΙΑΤΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΝΑΖΙΑ,Κ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΛΑΤΑΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ,,ΓΤ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΒΕΒΑΙΑ,ΜΙΑΣ Κ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΗΝ ΗΛΙΘΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΑΡΕΣ,ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ Κ ΝΑ ΤΕΚΕΙΩΝΩ ΣΤΙΣ 4 Κ ΣΤΙΣ 7 ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ,Κ ΝΑ ΕΧΩ ΣΩΣΕΙ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΕΜΦΡΑΓΜΑΤΑ,ΑΛΛΕΡΓΙΚΑ ΣΟΚ Κ ΤΡΟΧΑΙΑ....ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥΚΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΛΑΤΑΝΟ,ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ Κ ΓΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ.ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ...ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ Κ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΛΙΚΑ.....ΧΤΥΠΑΕΙ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΤΟ ΚΙΝ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΙΠΑΘΕΣΤΑΤΗ Κ ΑΓΕΝΗΣ ΦΩΝΗ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ..ΑΚΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ INFLUVAC ΑΛΛΑ VAXIGRIP .ΕΧΩ 200 ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ΄΄ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΠΑΙΔΙΑ Η ΦΑΡΜΑΚΟΤΡΙΦΤΡΑΑΑΑΑ ΗΤΑΝΕ,ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΖΩΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΩ ΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ Κ ΟΧΙ ΕΚΕΙΝΗ,Κ ΜΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΠΕΙΛΕΣ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ,ΘΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ ΜΟΥ Κ.Ο.Κ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΣ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ...ΑΛΛΑΑΑΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ..Κ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΠΟΛΕΜΟ ΣΥΝΤΑΓΩΝ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΦΑΝ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΚΑΤΑ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΠΩΣ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ...ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΟΡΤΩΝΩ ΑΣΧΗΜΑ...ΓΥΡΝΑΩ Κ ΛΕΩ...ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΙΣ ΕΚΤΕΛΕΙ Η ΚΥΡΙΑ ΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ...ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΕΚΤ,ΓΑΜΩ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΣΑΣ ΜΕΣΑ..ΑΥΤΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΘΕΣΑ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΩΣΤΕ ΤΩΡΑ....ΣΕ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΡΑΣΗ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΛ ΑΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ...Κ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝΕ΄΄Ο ΔΗΜΑΡΧΟΥΚΟΣ ΝΑΙ ΝΑΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΥΚΟΣ ΠΑΙΔΙΑ..Κ ΜΕ ΑΡΧΙΖΕΙ..ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΤΙΣ ΥΝΤΑΓΕΣ,ΓΙΑΤΡΟ ΘΕΛΑΜΕ ΕΔΩ ΟΧΙ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΑΛΙΟΠΡΑΜΑ.......ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΝΑΦΟΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.Κ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟ ΤΗΛ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΕΣΤΙ ΠΙ ΝΙΘΑΥΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ,Κ ΤΙ ΕΣΤΙ ΔΗΜΑΡΧΟΥΚΟΣ.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙ ΕΜΕΙΝΑΝ ΣΗΜΑΔΙΑ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΜΠΛΕ,ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΠΗΓΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΗ,ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΔΙΚΟΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΤΟ....ΚΑΛΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΔΙΑΒΑΣΕ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΝΟΗΜΑ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχοντας θητεύσει στο ΓΝ Ρεθύμνου, χωρίς να ξερω την υπόθεση, ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ μάτια επιβεβαιώνω ότι όλα αυτά είναι αλήθεια.

Στη θέση σου θα έβαζα τον πατέρα μου να παει να ζητησει τα ρεστα απο το μαγκα που σε έδειρε.

Οι υπόλοιποι τι να σου πω. Ρεθυμνιώτες. Μακάρι να βαζανε φωτιά να τους καίγανε ζωντανούς ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΜΑΡΙΩΤΕΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

o ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 70 ΧΡΟΝΩΝ,Κ Ο ΜΑΓΚΑΣ 40 ΕΤΩΝ,ΥΨΟΣ 1,80 Κ 100 ΚΙΛΑ......Κ ΕΓΩ 46 ΚΙΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΜΠΑΤΣΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ...ΤΡΩΝΕ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΡΝΙΑ ΕΔΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΜΠΑΝΑ...ΕΙΠΕΣ ΚΑΤΙ??????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει, το είδος αυτό (του τζάμπα μάγκα) ευδοκιμεί εκεί κάτω, αλλά ποτέ μου δεν κατάλαβα πως δηλώνετε αγροτικά σε μέρη για τα οποία δεν έχετε ουδεμμία πληροφόρηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άμυ μία ερώτηση αλλά να απαντήσεις ειλικρινά για να δω πόσο ζώα μπορεί να είναι κάποιοι στην επαρχία ή πόσο λάθος είναι η δική μας συμπεριφορά καμιά φορά.

Έδωσες εσύ κάποιο δικαίωμα?Γιατί αντίδραση χωρίς δράση δεν υπάρχει,νόμος της φυσικής.

Να δώσω ένα παράδειγμα από δική μου εμπειρία στην επαρχία.Κανα δυο φορές που ήμουν λίγο παραπάνω τυπικός στη συνταγογράφηση,που μπορούσα μετά από δεύτερες σκέψεις και να μην είμαι,θα μπορούσα να είμαι ελαστικότερος,δεν πήρα καλή αντίδραση από ασθενείς.

Και λέω εγώ τώρα..μήπως μπήκες στο τρυπάκι του φαύλου κύκλου τεντώματος του σκοινιού σε μια ήδη τεταμένη κατάσταση που σε οδήγησε στη γενικότερη σχέση σου με τη τοπική κοινωνία?Θέλει πολλή διπλωματία η επαρχία.Σε καμία βέβαια περίπτωση αυτό δε δικαιολογεί τον οποιοδήποτε τοπικό μάγκα να χειροδικήσει κατά μιας κοπελίτσας των σωματικών σου διαστάσεων ο οποίος όμως δε μου φαίνεται να ξέσπασε ξαφνικά και αναίτια αλλά ήρθε προκατειλλημένος και έτοιμος για τη πράξη του.

Και επειδή ξέρω ότι ακόμα και μικροκαμωμένες να είναι οι γυναίκες καμιά φορά η ''γλώσσα'' τους ξεπερνά το μπόι τους σε ξαναρωτώ..ΣΙΓΟΥΡΑ δεν έδωσες εσύ κάποιο δικαίωμα?Γιατί η αλήθεια είναι πάντα στη μέση..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανα δυο φορές που ήμουν λίγο παραπάνω τυπικός στη συνταγογράφηση,που μπορούσα μετά από δεύτερες σκέψεις και να μην είμαι,θα μπορούσα να είμαι ελαστικότερος,δεν πήρα καλή αντίδραση από ασθενείς.

Ερώτησις: πότε έκανες εσύ αγροτικό και μπορούσες να ήσουν ελαστικότερος ;

Πλέον με την ηλεκτρονική συνταγογράφηση, δεν υπάρχει καθόλου χώρος για ελαστικότητες, γράφεις θεραπεία μηνός και τέρμα, Big Brother is watching us...

Αρκετοί στην επαρχία έχουν μείνει σε εκείνες τις εποχές, μπαίνουν μέσα και προστάζουν "γράψε μου", αλλά παίρνουν το μήνυμα (τουλάχιστον εδώ που είμαι εγώ) ότι αυτές οι πρακτικές πλέον δεν περνάνε.

Φυσικά, δεν ξέρω τι ισχύει στην Κρήτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε σαμερτζον τι ειναι αυτα που λες στη συναδελφο????????????????????? αμφισβητεις την αληθεια της ???? αμφισβητεις αν ηταν σωστη η σταση της ???? τι δραση αντιδραση και παραμυθια????? την εδειραν τη κοπελα...!!! φυλακη να πανε και να καουν στη κολαση οι θεομπαιχτες!!!!! ημαρτον την αυτονοητη συναδελφικοτητα σε τετοια θεματα και οχι αμφισβητησεις .....!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποσειδώνα σταμάτα γιατί θα πάρω τηλ τον καπετάνιο σου να σε δείρει και σένα! empolice Χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΜΑ Κ Η ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ,ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΑΝ ΗΤΑΝ Η ΜΑΝΑ ΣΑΣ Η Η ΑΔΕΡΦΗ ΣΑΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΝΑΤΕ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λορενς αν ξαναπεταχτείς σα π....α σε έχω δώσει στο τέλος του διαδρόμου για ''βυθοσκόπηση''!!!!Σταμάτα να γαμάς το θέμα!Κάτσε να έρθω τη δευτέρα και θα σε στρώσω!

Άμυ επειδή ο πραγματικός εχθρός είναι ο κακός μας εαυτός δε θα σταθώ σε αστάθμητους παράγοντες όπως ο κάθε μαλάκας που μπορεί να μας χτυπήσει,να μας εγκαλέσει ή και μηνύσει ακόμα αλλά στο τί κάναμε λάθος εμείς να μην το ξανακάνουμε και να γίνουμε ακόμα καλύτεροι.Η μαγκιά είναι να μαθαίνουμε από τα λάθη μας και όχι να κατηγορούμε άλλους και να τη βγάζουμε εμείς λάδι.Ανέλαβε το μερίδιο ευθύνης που σου αναλογεί,επεξεργάσου το,αφομοίωσέ το και επένδυσε σε μια μελλοντική αντίδραση που δε θα περίμενες από τον εαυτό σου!Πραγματικά θα εκπλαγείς!

Αν κάποιος έδερνε τη μάνα μου και την αδερφή μου που δεν δίνουν δικαιώματα ξέρω εγώ τί θα έκανα..Κάποιες γυναίκες όμως που νομίζουν πως έχουν πιάσει τον Πάπα από ταRX: και το φύλο τους αποτελεί άσυλο είναι άξιες της μοίρας τους..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν αυτός είναι ένα από τα ζώα που μπορεί να βρούμε μπροστά μας στη διάρκεια της ζωής μας.Μας βρίζει χωρίς λόγο και επιχειρήματα.

Για τέτοιους τύπους Άμυ αδιαφορείς,πας παρακάτω,δεν έχουν τίποτα να σου προσφέρουν και δεν σπαταλάς φαιά ουσία γιατί έχεις σημαντικότερα πράγματα να ασχοληθείς.Το πιο πιθανό είναι να συνεχίσει να βρίζει χωρίς λόγο και μπαίνεις στο φαύλο τρυπάκι που λέγαμε.

Καλό βράδυ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παραιτεισαι ΤΩΡΑ, κανεις μηνυση στον φλουφλη που σε χτυπησε (οτι και να γινει, θα φαει γερό αγχος με τη διαδικασια και μόνο), και κανείς μας δεν ξαναδηλωνει αυτο το ιατρειο. Αυτη ειναι η λυση για τα ιατρεια που ειναι ζόρικα και βασανιζουν τους γιατρους.

Τωρα, αν εδωσες δικαιωμα ή όχι δε με νοιαζει, 'αλλο το ενα αλλο το αλλο. Αυτό ελειπε, καθε φορα που θα μας δερνουν θρασυδειλα π@υστρακια να καθομαστε και να αναρωτιόμαστε που καναμε εμεις λαθος!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

amy, υπηρετω και εγω σε πι,αγονο καπου στο αιγαιο.το μονο που εχω να πω για ολα αυτα ειναι ντροπη σε ολους τους αγροτικους ιατρους του νομου που υπηρετεις και ντροπη σε οσους σου καταλογιζουν ελλειψη διπλωματιας και τα λοιπα..κανε απλα υπομονη.το μονο που δεν μπορουν να κανουν ειναι να γυρισουν το χρονο πισω.οι ημερες αλλες πιο γρηγορα αλλες πιο αργα θα περασουν.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.