Jump to content

Προκηρυξη φεβρουαριου 2012


lister blister

Recommended Posts

Δεν εχω διαβασει καπου,κατι τετοιο.Κανε σε παρακαλω την ιδια ερωτηση και σε αλλα αγροτοpost μπας και απαντησει καποιος φρεσκοδιορισμενος..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω που ημουν μετη προηγουμενη προκυρηξη εκανα ενα μηνα. αλλα ακουσα οτι αλλαξε.

κι εγώ άκουσα ότι οι αγροτικοί λαμβάνουν 3000 ευρώ αλλά δε το έγραψα γιατί δεν υπάρχει πουθενά εγγράφως. emeleos

Διάβασε την τελευταία κανονιστική, τον τελευταίο νόμο, την τελευταία προκήρυξη και δε μένεις στα "ακούσματα".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μεχρι τις 20 Απριλίου θα σταλούν οι διορισμοί της 15 Φεβρουαρίου;Τόσο σύντομα;Ξέρει κανείς συνήθως πόσο καιρο κάνει να έρθει ο διορισμός κ πόσο καιρο έχεις για να παρουσιαστεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν κάνατε τον κόπο να διαβάσετε μία απόφαση από το ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΥΓΕΙΑ που αφορά την πρόσληψη ιατρών σε Π.Ι. και Κ.Υ. θα ξέρατε την απάντηση.

Οι ανωτέρω ιατροί έχουν προθεσμία δ έκα (10) η μερολογιακών η μερών , από την ημερομηνία παραλαβής της παρούσας, να παρουσιασθούν στο Νοσοκομείο που εποπτεύει το Κ. Υ. ή το Π. Ι. που τοποθετούνται. Για την ανάληψη υπηρεσίας τους, απαραίτητο είναι να προσκομίσουν στο νοσοκομείο, όλα τα απαραίτητα δικαιολογητκά που προβλέπονται.

Προϋπόθεση για να αναλάβουν υπηρεσία είναι η κένωση της θέσης που τοποθετήθηκαν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Όσον αφορά τα αποτελέσματα γι' αυτά που έμειναν κενά (άγονα κτλ.) απ' τις 15/2, ισχύουν τα ίδια που ισχύουν και για τους ειδικεύομενους.

Περιμένουν την απόφαση του ΣτΕ (καθώς τυπικά υπάρχει απαγόρευση προσλήψεων), και μόλις την λάβουν, θα δημοσιοποιήσουν τα αποτελέσματα άμεσα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Ανακοίνωση πίνακα αποτελεσμάτων που προέκυψε από την πρόσκληση ενδιαφέροντος της 30-3-2012

Το αν θα υπάρξουν διορισμοί σ' αυτό το περιβάλλον (υπηρεσιακή κυβέρνηση) είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.