Jump to content

Προκηρυξη φεβρουαριου 2012


lister blister

Recommended Posts

Παιδια καμια πληροφορια για το ποτε θα βγει ??

Απο γραφειο προσωπικου στην επαρχια οταν ρωτησα μου ειπαν πως ίσως και Δευτερα 13/2 να βγει η προκυρηξη. Με καθε επιφυλαξη μεταφερω αυτη τη μη επιβεβαιωμενη πληροφορια για όσους χρειάζονται δικαιολογητικα και όπως εγω μόλις απολυθηκαν και περίμεναν πιο αργα την προκύρηξη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τί εννοεί όταν λέει

Η ΤΕΤΡΑΜΗΝΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΑΣΚΗΣΗΣ, ΠΡΟΥΠΟΘΕΤΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ – Κ.Υ. ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΕΙΔΙΚΕΥΣΗΣ.

Ποιά 4μηνη;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τί εννοεί όταν λέει

Η ΤΕΤΡΑΜΗΝΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΑΣΚΗΣΗΣ, ΠΡΟΥΠΟΘΕΤΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ – Κ.Υ. ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΕΙΔΙΚΕΥΣΗΣ.

Ποιά 4μηνη;

Μαλλον αλλαξε το καθεστως αναγνωρισης του αγροτικου που αφορα την ειδικοτητα, αλλα δε το γνωριζω σιγουρα.

Αυτο που γνωριζω σιγουρα παντως ειναι πως ΚΑΠΟΙΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΝΑ ΜΗ ΠΡΟΚΗΡΥΣΟΝΤΑΙ ΕΓΚΑΙΡΩΣ

(ΠΡΟΣΟΧΗ: ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΠΟΘΕΣΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΑ)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαρχει καποιος που να εκανε αιτηση για αδεια ασκησης μετα την 1-1-2012?οπως γνωριζετε απλα οι νομαρχιεσ θα πρωτοκολλουσαν τα χαρτια και δεν θα καναν καποια αλλη ενεργεια μεχρι νεοτερη αποφαση-ανακοινωση λοβερδου.εντουτοισ,κ ενω τα κατεθεσα τα χαρτια μου γεναρη του 12 με πηραν απο την νομαρχια να παω να παρω μια βεβαιωση η οποια δεν ειναι αδεια ασκησης επαγγελματος,και μου ειπαν να απευθυνθω στον ιατρικο συλλογο.γνωριζει καποιος σε παρομοια θεση για περαιτερω ενεργειες?κ αν καθυστερησουν κ δε μου δωσουν εγκαιρως την αδεια ασκησης απτον συλλογο αν μπορω να συμμετεχω στην προκηρυξη με καποιον αριθμο πρωτοκολλου?γιατι τα χρονικα περιθωρια σα να στενευουν!ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εφοσον λενε οτι στο ΥΥΚΑ υπαρχει καταληψη,μπορουμε να δηλωσουμε για την προκηρυξη? Πηγε κανεις αυτες τις μερες? Παντως μεσημερακι Παρασκευης που επαιρνα τηλ και το γραφειο ειδικοτητων και των αγροτικων δε σταθηκα τυχερος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηγα εγω παρασκευη στο υπουργειο απο κοντα αλλα οντως ειχαν καταληψη,εγω πηγα βεβαια για να ρωτησω διευκρυνιση για την ¨αδεια ασκησης¨ που μου εχουν δωσει λογω μεταβατικου σταδιου.λογικα μπορουμε γιατι να μην μπορουμε?εξαλλου με ταχυδρομειο τα υποβαλλουμε τα χαρτια!αλλα η αληθεια ειναι οτι για περαιτερω ερωτησεις τα τηλεφωνα γιοκ!!!μηπως ξερεις σ αυτο που λεει στην αιτηση οτι ο γιατρος ¨μπορει¨ να προσκομισει πιστοποιητικο απο την γραμματεια που να αποδεικνυει τα μορια του τι εννοει?????δεν αρκει το αντιγραφο του πτυχιου με την αριθμητικη βαθμολογια????γιατι μου φαινεται λιγο ασαφες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για αλλη μια φορα η κατασταση τραγικη..κανεις δε σηκωνει τα τηλ στο υπουργειο.Γνωριζει κανεις αν η καταληψη συνεχιζεται;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πηγα σημερα να καταθεσω..συνεχιζεται η καταληψη και δεν υπαρχει κανενα γραφειο ανοιχτο.Αναρωτιεμαι,αν τα στειλω με ταχυδρομειο-courier θα τα παραλαβει καποιος;Η καταληψη συνεχιζεται κανονικα μεχρι την Παρασκευη που κανουν συνελευση και θα αποφασισουν για Δευτερα.πιο αναλυτικα εδω:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σ'ευχαριστουμε για τις πολυ χρησιμες πληροφοριες σου.Τι να πω..μαλλον το κουριερ ειναι μονοδρομος..κ ας ελπισουμε οτι καποιος θα τα παραλαβει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαρχει κανεις που αντι για αδεια ασκησης επαγγελματος του δωσαν απο την νομαρχια μια βεβαιωση οτι πληροι τους ορους γιατι αριστοτελους με αλεξανδρας ειναι σαν να λεμε γη και αρης!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαρχει κανεις που αντι για αδεια ασκησης επαγγελματος του δωσαν απο την νομαρχια μια βεβαιωση οτι πληροι τους ορους γιατι αριστοτελους με αλεξανδρας ειναι σαν να λεμε γη και αρης!!!!

Μα γιατί ρε παιδιά δεν σας δίνουν τη άδεια άσκησης επαγγέλματος? Αφού εδώ λέει ότι έχει πάρει παράταση μέχρι τον Απρίλιο η εφαρμογή του νόμου (ποστ #11):

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=33646

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι στην νομαρχια αθηνων οπως και στην νομαρχια ροδοπης εχουν εντολη απτο υπουργειο να βγαζουν αυτες τις βεβαιωσεις.παραταση ττης εφαρμογης ερμηνευουν οτι μεχρι 1 απριλιου θα δεχονται παλι οι νομαρχιες τα χαρτια ,θα βγαζουν αυτες τισ βεβαιωσεις,και απο 1 απριλιου αρμοδιος θα ειναι ο πανελληνιος ιατρικος συλλογος για εκδοση αδειας.βεβαια στη νομαρτχια ροδοπης μου παν οτι παρατυπα βγαζουν ακομα αδεια ασκησης και δεν ξερουν αν θα εχουν κυρωσεις για αυτο.στην θεσσαλονικη παλι βγαζουν κανονικα αδειες!ακρη δεν εβγαλα!!!το υπουργειο τελει υπο καταληψη για να ρωτησω αυτην την κυρια δανιηλιδου που λεει!απτην νομαρχια παντως ακρη δεν εβγαλα!!!!!!!στον ιατρικο συλλογο βεβαια εκανα εγγραφη με αυτη τη βεβαιωση και τη δεχτηκαν χωρισ καν να μου πουν τιποτα!!!αν ειναι κανενας συναδελφος σε παρομοια θεση .....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν θέλεις, μετέφερε το ποστ σου στο συγκεκριμένο topic (αυτό του πιο πάνω link) για να το δουν περισσότεροι ενδιαφερόμενοι και να πάρεις πιο σύντομα απάντηση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Η επαναπροκήρυξη των κενών θέσεων που έμειναν από την τελευταία προκήρυξη κενών θέσεων σε Π.Ι. και Κ.Υ. θα δημοσιευτεί πριν το Πάσχα.

Προτεραιότητα σε αυτή την προκήρυξη έχουν οι "επί θητεία".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρόσκληση Ενδιαφέροντος για τις Κενές και Κενούμενες Θέσεις Κέντρων Υγείας - Περιφερειακών Ιατρείων Άγονων & Νησιωτικών Περιοχών που προέκυψαν μετά την έκδοση των αποτελεσμάτων της Προκήρυξης της 15-2-2012

http://www.yyka.gov.gr/articles/newspaper/proslhpseis-diorismoi/c118-agrotikoi-iatroi/1122-prosklhsh-endiaferontos- ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika --tis-kenes- ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika --kenoymenestheseis-kentrwn-ygeias-perifereiakwn-iatreiwn-agonwn-amp-nhsiwtikwn-perioxwn-poy-proekypsan-meta- ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika --ekdosh-twn-apotelesmatwn-ths-prokhrykshs-ths-15-2-2012?fdl=3762

Ανακοίνωση πίνακα οριστικών αποτελεσμάτων που προέκυψαν από την προκήρυξη της 15-02-2012. http://www.yyka.gov.gr/articles/newspaper/proslhpseis-diorismoi/c118-agrotikoi-iatroi/1121-anakoinwsh-pinaka-oristikwn-apotelesmatwn-poy-proekypsan-apo- ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika --prokhryksh-ths-15-02-2012

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μολις μιλησα με υπουργειο (210-5232952) μη με ρωτησετε πως επιασα γραμμη..και εγω προβληματιστηκα!!διορισμοι για τους υποχρεους θα αποσταλουν στις 20-04!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.