Jump to content

ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ forum ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟΥ - ΚΑΠΟΥ?


fight

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Last Reply

Μήπως να κόβαμε εισιτήρια...

Το greekmeds είναι υπότροπο σε τέτοια θέματα και ο αγώνας διεξάγεται χωρίς φιλάθλους :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και δυστυχώς, όπως έμαθα στο φόρουμ σάς, Μονό 2/5 είστε με κατάλληλες σπουδές και μπορειτε να λέγεστε ιατροί.

Καλά, λέγεμε και σουβλατζή, δεν έχω πρόβλημα.

Και όπως σου είπα και πριν. Οι ΚΑΛΟΊ ιατροί θα επιβεβαιώσουν( θα ρίξουν και αυτοί τις τιμές τους βέβαια). Οι υπόλοιποι θα ψάχνετε ταμεία για να σωθείτε, για 10 ευρώ ανά επίσκεψή.

Ώπα! Τόσα πολλά θα δίνει ο ΕΕΟΠΠΥΥ (πώς διάολο λεγεται!);! Γουστάρωωω!

Δεν το πιστεύεις; Κάτσε να δεις σε λίγο Κάιρο τι έχει να γίνει, και δεν θα το πιστεύεις.

Όπως είπα, με τις οικονομικές δυσκολίες που έρχονται, το 40, 50, 60 ευρώ που θα δίνουν σε επισκέψεις οι Έλληνες σε ιδιώτες ιατρούς, θα δίνονται ΜΟΝΌ στους creme de la creme ιατρούς. Οι υπόλοιποι, στα ταμεία για τα 10 ευρώ.

Έτσι θα είναι.

Να και το γαλλικό! Η κρέμα της κρέμας! Οι κρεμώδεις γιατροί θα παίρνουν 150 ευρώπουλα επίσκεψη και σε όποιον αρέσει. Εδώ υδραυλικό καλείς και σου παίρνει 70 ευρώ για να σφίξει μια βίδα.

Βλέπω και αυτό το topic να πάει γι'απενεργοποίηση. Κρίμα και έχει πλάκα :)

Όταν λέω ήρεμε δε la ήρεμε αποφοίτους Ελληνικών Πανεπιστήμιων και πανεπιστήμιά εξωτερικού τις Προκόπης. Οι καλοί από αυτούς θα φανούν, και θα μαθαίνονται. Οι Ίταλο- Βούλγαροι, 10 ευρώ, και εάν τα πάρετε αυτά. Το τσάμια τέλειωσε κύριοί. Θα πληρώνεστε για τα προσόντα σάς, όχι για τα" προσόντα" σάς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν λέω ήρεμε δε la ήρεμε αποφοίτους Ελληνικών Πανεπιστήμιων και πανεπιστήμιά εξωτερικού τις Προκόπης. Οι καλοί από αυτούς θα φανούν, και θα μαθαίνονται. Οι Ίταλο- Βούλγαροι, 10 ευρώ, και εάν τα πάρετε αυτά. Το τσάμια τέλειωσε κύριοί. Θα πληρώνεστε για τα προσόντα σάς, όχι για τα" προσόντα" σάς.

Δεν υπάρχεις λέμε!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν λέω ήρεμε δε la ήρεμε αποφοίτους Ελληνικών Πανεπιστήμιων και πανεπιστήμιά εξωτερικού τις Προκόπης. Οι καλοί από αυτούς θα φανούν, και θα μαθαίνονται. Οι Ίταλο- Βούλγαροι, 10 ευρώ, και εάν τα πάρετε αυτά. Το τσάμια τέλειωσε κύριοί. Θα πληρώνεστε για τα προσόντα σάς, όχι για τα" προσόντα" σάς.

Δεν υπάρχεις λέμε!!!!!!!!!!!!!!!

Α ρε άτιμε Θεοδωρίδη! Εσύ θα μας θάψεις όλους (αφού μας κάνεις πρώτα τη νεκροψία)! Γι'αυτό γελάς κάτω από τα μουστάκια σου! :)

Προς τους admin. Γιατί δεν μεταφέρετε αυτό το topic στην ενότητα "Περί ανέμων και υδάτων" να έχουμε κάπου να ξεδίνουμε; Χώρια που έχει μεγάλη επιτυχια, απαντάς στην πρώτη σελίδα και η απάντησή σου μετα απο 2 sec βρίσκεται στην 18η!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυρίες και Κύριοι Συνάδελφοι!

Για άλλη μια φορά αρχίζω ΚΑΙ ΠΑΛΙ να το καταδιασκεδάζω!

ΕΥΓΕ!!

Ας το ρίξουμε στην πλάκα να περάσουμε ωραία τη βραδιά μας!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ, κι εγώ πίστεψα για μία και μοναδική στιγμή ότι ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ με την σωστή ορθογραφία!

ΟΝΕΙΡΟ ΑΠΑΤΗΛΟ!

Και επαναλαμβάνω ... γιατί με το προηγούμενο κόψιμο δεν πήρα απάντηση:

Αν ο υδραυλικός έρθει να σου φτιάξει το πλυντήριο τη Δευτέρα και ξανάρθει την Τετάρτη, θα τον πληρώσεις μόνο τη Δευτέρα????

Αναρωτιέμαι: ΓΙΑΤΙ στον γιατρό σου να πληρώσεις ΜΟΝΟ τη Δευτέρα? emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα η αναλογία εγχώριων αποφοίτων κ εξωτερικού είναι 1 προς 15.Αναφέρομαι στους ειδικευόμενους...

Τεσπα.

anastasiostheodoridis---->θα σε ξεζουμίσει η σταυρομαρια emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

anastasiostheodoridis---->θα σε ξεζουμίσει η σταυρομαρια emoops

Εξαιτίας του civilservant γνώρισα κάποια στο forum....με ξεζούμισε......και ο Σήφης με μήνυσε που τον έβρισα.

Εύχομαι κάτι τέτοιο να συμβεί ξανά, η Καραντή Μαρία να με ξεζουμίσει.....και ο Κάποιος-Κάπου-Κάποτε να με μηνύσει που τον έβρισα. Μην μας βγει όμως Σταύρος η Καραντή Μαρία και μείνουμε με το πουλί στο χέρι. :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν λέω ήρεμε δε la ήρεμε αποφοίτους Ελληνικών Πανεπιστήμιων και πανεπιστήμιά εξωτερικού τις Προκόπης. Οι καλοί από αυτούς θα φανούν, και θα μαθαίνονται. Οι Ίταλο- Βούλγαροι, 10 ευρώ, και εάν τα πάρετε αυτά. Το τσάμια τέλειωσε κύριοί. Θα πληρώνεστε για τα προσόντα σάς, όχι για τα" προσόντα" σάς.

Δεν υπάρχεις λέμε!!!!!!!!!!!!!!!

Α ρε άτιμε Θεοδωρίδη! Εσύ θα μας θάψεις όλους (αφού μας κάνεις πρώτα τη νεκροψία)! Γι'αυτό γελάς κάτω από τα μουστάκια σου! :)

Προς τους admin. Γιατί δεν μεταφέρετε αυτό το topic στην ενότητα "Περί ανέμων και υδάτων" να έχουμε κάπου να ξεδίνουμε; Χώρια που έχει μεγάλη επιτυχια, απαντάς στην πρώτη σελίδα και η απάντησή σου μετα απο 2 sec βρίσκεται στην 18η!

Kαι ΝΑΙ! ΕΙΜΑΣΤΕ στην ενότητα ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Επειδή προσωπικά ήμουν πάντα κατά του σβησίματος, καθώς όλοι κρίνονται τελικά απ' αυτά που γράφουν, το τόπικ μπορεί να επανέλθει, αν ηρεμήσουν τα πνεύματα, χωρίς βέβαια δυνατότητα απάντησης.

Εγώ πάντως όταν βλέπω τέτοια τόπικ θυμάμαι αυτό το ανέκδοτο...

" Ήταν δύο πόντιοι και πήγανε για κυνήγι αρκούδας, λέει ο Γιωρήκας, Κωστήκα θα χωριστούμε κι αν βρεις καμιά σπηλιά θα πας στο άνοιγμα και θα φωνάξεις ουυυυυυυυυυυυυ, θα ακούσεις την αρκούδα από μέσα να σου κάνει και αυτή ουυυυυυυυυυ, εεεεεεεε θα μπεις μέσα και θα την σκοτώσεις !

Έτσι και έγινε, φεύγουν και εκεί που περπάταγε ο Κωστήκας βλέπει μια σπηλιά, την πλησιάζει με προσοχή και αρχίζει να φωνάζει ουυυυυυυυυυ, ακούει μέσα από την σπηλιά ουυυυυυυυυυυυυ ουυυυυυυυυυυυυυ, μπαίνει μέσα και ξαφνικά βγαίνει κομμάτια επάνω στην μούρη ενός τρένου !

Τι έπαθες του λέει ο Γιωρήκας, τι να πάθω, αυτό και αυτό έπαθα ! Τέλος πάντων πάμε στο σπίτι να πιούμε τσάι. Πάνε στο σπίτι, βάζει το τσαγερό στο μάτι ο Γιωρήκας και μόλις άρχισε να σφυρίζει το τσαγερό σηκώνεται επάνω ο Κωστήκας, αρπάζει ένα ξύλο και αρχίζει να το κοπανάει.

Μα τι κάνεις εκεί του λέει ο Γιωρήκας κι ο Κωστήκας του απαντάει, αυτά πρέπει να τα σκοτώνουμε όσο είναι μικρά γιατί αν μεγαλώσουν τη γ@μησες ! "

tongue.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφελής ερώτηση: Τι θα μπορούσε να θεωρηθεί off-topic σε αυτό το topic; :cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιοδήποτε post από το topic αυτό :rolleyes:

Κρίμα που έσβησαν τις ΣΚΕΨΕΙΣ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟΥ ΠΟΛΙΤΗ!

Θα έβρισκα ΠΟΛΛΕΣ αναλογίες τελικά με το που topic που υπέδειξες!

Λείπει όμως μια λεπτομέρεια: το εσΥ δεν το γράφει με ΕΙ ο dikaios!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αναστάσιε,

Χρησιμοποιώ αυτό το Greeklish translation tool...

http://www.translatum.gr/converter/greeklish-converter.htm.

Αυτό έχει κάποιες επιπτώσεις στην "ορθρογραφεια". Για να σου φύγει η απορία.

Δεύτερον. Το USMLE το έμαθα από το post που σβήστηκε, και μετά από το wikipedia. Ομόλογο ότι δεν ήξερα τι ήτανε πριν, αλλα κατάλαβα από την σιωπή σας όταν το ανέφερε η notbad, ότι πρέπει να είσαι Ιατρός και όχι "ιατρός" να τις περάσεις.

Σου ξανά λέω ρε αδερφέ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΙΑΤΡΟΣ !. Πίστευε εσέι ότι θέλεις γιατί σε συμφέρει να το πιστεύεις (για να μην έχεις αμφιβολία ότι συζητάν πίσω από την πλάτη σας ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - απλοί πολίτες). Να ξέρεις ότι συζητάνε και πολύ μάλιστα. Σας "κοιροδεβουνε", πάρε το πρέφα "επιτελος".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ: Επειδή προσωπικά ήμουν πάντα κατά του σβησίματος, καθώς όλοι κρίνονται τελικά απ' αυτά που γράφουν, το τόπικ μπορεί να επανέλθει, αν ηρεμήσουν τα πνεύματα, χωρίς βέβαια δυνατότητα απάντησης.

Εγώ πάντως όταν βλέπω τέτοια τόπικ θυμάμαι αυτό το ανέκδοτο...

" Ήταν δύο πόντιοι και πήγανε για κυνήγι αρκούδας, λέει ο Γιωρήκας, Κωστήκα θα χωριστούμε κι αν βρεις καμιά σπηλιά θα πας στο άνοιγμα και θα φωνάξεις ουυυυυυυυυυυυυ, θα ακούσεις την αρκούδα από μέσα να σου κάνει και αυτή ουυυυυυυυυυ, εεεεεεεε θα μπεις μέσα και θα την σκοτώσεις !

Έτσι και έγινε, φεύγουν και εκεί που περπάταγε ο Κωστήκας βλέπει μια σπηλιά, την πλησιάζει με προσοχή και αρχίζει να φωνάζει ουυυυυυυυυυ, ακούει μέσα από την σπηλιά ουυυυυυυυυυυυυ ουυυυυυυυυυυυυυ, μπαίνει μέσα και ξαφνικά βγαίνει κομμάτια επάνω στην μούρη ενός τρένου !

Τι έπαθες του λέει ο Γιωρήκας, τι να πάθω, αυτό και αυτό έπαθα ! Τέλος πάντων πάμε στο σπίτι να πιούμε τσάι. Πάνε στο σπίτι, βάζει το τσαγερό στο μάτι ο Γιωρήκας και μόλις άρχισε να σφυρίζει το τσαγερό σηκώνεται επάνω ο Κωστήκας, αρπάζει ένα ξύλο και αρχίζει να το κοπανάει.

Μα τι κάνεις εκεί του λέει ο Γιωρήκας κι ο Κωστήκας του απαντάει, αυτά πρέπει να τα σκοτώνουμε όσο είναι μικρά γιατί αν μεγαλώσουν τη γ@μησες ! "

tongue.gif

Μεγάλωσαν όμως, αλλα απλά ακόμα κοιμούνται λιγάκι.

Και δεν σκοτώνονται τόσο εύκολα Η ΑΛΗΘΕΙΑ.

Lincoln: "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αναστάσιε,

Χρησιμοποιώ αυτό το Greeklish translation tool...

http://www.translatum.gr/converter/greeklish-converter.htm.

Αυτό έχει κάποιες επιπτώσεις στην "ορθρογραφεια". Για να σου φύγει η απορία.

Γιατί ρε βλάκα, στο σχολείο greeklish σου μάθανε;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αναστάσιε,

Χρησιμοποιώ αυτό το Greeklish translation tool...

http://www.translatum.gr/converter/greeklish-converter.htm.

Αυτό έχει κάποιες επιπτώσεις στην "ορθρογραφεια". Για να σου φύγει η απορία.

Γιατί ρε βλάκα, στο σχολείο greeklish σου μάθανε;

Η διαφορα μας Αναστάσιε ξέρεις ποια είναι ?

Εγώ ξέρω τις δυνατότητες μου.

Εσέι, και οι υπλόλοιποι του Eastern Bloc, δεν τις ξέρατε δυστυχώς. Olla για να λέει η μαμά στο κομμωτήριο "Ο γιος μου ο ιατρός...". Που λέει p λόγος "ιατρός".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε ζώον δεν έχεις καταλάβει πως τόσα μέλη εδώ μέσα σε δουλεύουν και δεν τους ενδιαφέρει η άποψή σου που ούτε αυτή δε μπορείς να διατυπώσεις;

Εφόσον έχεις πρόβλημα με τους ιατρούς που σπούδασαν Ρουμανία, Βουλγαρία και Ιταλία γιατί δεν έχεις τα αρχίδια να γράψεις επώνυμα; Αλήθειες θα πεις.....οπότε γράψε επώνυμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

tongue.gif

Αφελής ερώτηση: Τι θα μπορούσε να θεωρηθεί off-topic σε αυτό το topic; :cool11:

Βρέθηκε ο «Leviathan» emofftopic
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...γράψε επώνυμα.

Χαζός είναι; Θα στοχοποιηθεί από όλους τους Ιατρούς, όλων των Νοσοκομείων, κι αν αρρωστήσει την έβαψε!

Άσε που θα χρησιμοποιήσω όλες τις γνωριμίες και τις άκρες που έχω, για να τον αναλάβω προσωπικά εγώ η ίδια!

Για να νιώσει τη θα πει ανταποδοτική εργασία με σωστή πληρωμή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...γράψε επώνυμα.

Χαζός είναι; Θα στοχοποιηθεί από όλους τους Ιατρούς, όλων των Νοσοκομείων, κι αν αρρωστήσει την έβαψε!

Άσε που θα χρησιμοποιήσω όλες τις γνωριμίες και τις άκρες που έχω, για να τον αναλάβω προσωπικά εγώ η ίδια!

Για να νιώσει τη θα πει ανταποδοτική εργασία με σωστή πληρωμή.

Το έχεις καταλάβει ότι δεν πας καλά κορίτσι μου ? Πρέπει επείγοντος να δεις ψυχίατρο.

Στην ουσία απειλείς με δολοφονία.

Εάν είχα την δυνατότητα (οικονομική, πολιτική), πραγματικά θα έβαζα κάποιον να ελέξει ότι χειρουργείο έχεις κάνει.

Στην ουσία αυτό που κανεις, είναι ομολογείς ότι παίρνεις φακελάκια.

Τέλος πάντων. Ο χρόνος τα πάντα θεραπεύει, και θα ξεβρομίσει το κλάδο σας στο άμεσο μέλλων.

Εύχομαι να ξέρεις άλλη τέχνη πάντως.

Πραγματικά, από θυμο, αρχίζω και αισθάνομαι λύπηση προς τα εσάς. Γιατί σας πουλήσανε ένα όνειρο (κοινωνία, γονείς, ΜΜΕ) το να γίνετε ιατροί, αλλα όπως ΤΑ ΠΑΝΤΑ έρχονται στα ίσια τους κάποια στιγμή.

Εγώ ξέρω να προστατευθώ από εσάς. Δυστυχώς δεν έχουν όλοι την ίδια δυνατότητα όμως. Μέχρι που ξυπνήσει ολοκληρωτικά ο λαός, και σας στείλει πίσω από εκεί που ήρθετε, έχετε λίγο μέλλον ακόμα. Εύχομαι να μην πάρεις κίαλλα θύματα μαζί σου μέχρι τότε.

Έλληνες ιατροί, που είστε ? Πως μπορείτε να κάθεστε και να την φωνάζετε "συνάδελφο".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην ουσία απειλείς με δολοφονία.

Όχι. Απειλώ με σωστή, Ευρωπαϊκή πληρωμή, ορθών Ιατρικών πράξεων.

...θα έβαζα κάποιον να ελέξει ότι χειρουργείο έχεις κάνει.

Βάλε! Θα μου κάνεις δωρεάν διαφήμιση.

...ομολογείς ότι παίρνεις φακελάκια.

Πληρώνομαι. Έχω το δικαίωμα. Ιδιώτης Ιατρός είμαι.

Εύχομαι να ξέρεις άλλη τέχνη πάντως.

Ξέρω. Αλλά από αυτήν βγάζω περισσότερα χρήματα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρω. Αλλά από αυτήν βγάζω περισσότερα χρήματα!

πρέπει να διδάσκεις στα πανεπιστήμια, στους πρωτοετής φοιτητές!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.