Jump to content

Πάρτε την άδεια του 2010 τώρα ή κερδίστε 2000€ !!!


Nomad

Recommended Posts

Ναι, μπορείς να το αρνηθείς. Κάνε όμως σήμερα την αίτηση για να πάρεις τα διπλά.

Εννοεις να κανει τωρα αιτηση για να παρει την αδεια που του εχει μεινει απο το 2010 ,το 2011; Τον Ιανουαριο για παραδειγμα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι καλό μου! Να κάνει την αίτηση για την άδεια του 2010 τώρα, όπου δεν μπορούν να του τη δώσουν και γιαυτό εκτός από την αποζημίωση της αδείας, να πάρει άλλα τόσα, ως πέναλτι του εργοδότη, λόγω υπαιτιότητας αυτού.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Τελικά κατάφερε να πάρεις χρήματα από αυτήν την ιστορία; Ρωτάω γιατί έχω όλη την άδεια του '12 απείραχτη + 5 μέρες από το '11 (ας είναι καλά τα ρεπό και οι αιμοδοτικές!). Ούτε σκοπεύω να τη χρησιμοποιήσω στους επόμενους 3 μήνες. Αξίζει να κινήσω τη διαδικασία;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να τη ζητήσεις και να σου την αρνηθούν(εγγράφως).Ναι,υπάρχει ειδικευόμενος που δικαιώθηκε (έχω δει τη γνωμοδότηση από το ελεγκτικό συμβούλιο,γιατί σε εκείνο το νοσοκομείο το τραβήξανε πολύ).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχω όλη την άδεια του '12 απείραχτη + 5 μέρες από το '11 (ας είναι καλά τα ρεπό και οι αιμοδοτικές!). Ούτε σκοπεύω να τη χρησιμοποιήσω στους επόμενους 3 μήνες. Αξίζει να κινήσω τη διαδικασία;

δηλαδη επειδη δεν σκοπευεις να ζητησεις την αδεια σου θα αξιωσεις απο το δημοσιο (τους φορολουμενους δηλαδη) επιπλεον χρηματα????

και μας το αναφερεις κιολας?????

αντε γεια φιλε! αντε γεια!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδη επειδη δεν σκοπευεις να ζητησεις την αδεια σου θα αξιωσεις απο το δημοσιο (τους φορολουμενους δηλαδη) επιπλεον χρηματα????

και μας το αναφερεις κιολας?????

αντε γεια φιλε! αντε γεια!!!!

Φαντάζομαι κάνεις πλάκα,ε; Αυτή τη στιγμή το Δημόσιο (και όχι ο φορολογούμενος) απολαμβάνει το (παρανόμως κλεμένο) χρονοεπίδομά μου και τις δεδουλευμένες εφημερίες μου (φαντάζομαι και άλλων).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά κατάφερε να πάρεις χρήματα από αυτήν την ιστορία; Ρωτάω γιατί έχω όλη την άδεια του '12 απείραχτη + 5 μέρες από το '11 (ας είναι καλά τα ρεπό και οι αιμοδοτικές!). Ούτε σκοπεύω να τη χρησιμοποιήσω στους επόμενους 3 μήνες. Αξίζει να κινήσω τη διαδικασία;

Δεν είναι καμιά διαδικασία....Πας στο γραφείο προσωπικού και κάνεις μια απλή αίτηση: παρακαλώ να μου αποζημιώσετε τις ημέρες άδειας μου σύμφωνα με τον νόμο (δεν τον ξέρω ακριβώς και δεν είμαι και καλός σ' αυτά να σε κατατοπίσω)...

Προυπόθεση να σου την έχουν αρνηθεί έτσι?

Το έκανε η κοπέλα μου κατόπιν δικής μου- greekmeds παρέμβασης και την κοιτούσαν με το στόμα ανοικτό σαν ροφοί του Μαΐου Και φυσικά και αποζημιώθηκε και μετά τρέχαν όλοι να δώσουν τα υπόλοιπα αδείας στους ειδικευόμενους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.