Jump to content

ΑΤΥΠΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ


dr.gemkil

Recommended Posts

Απ' ότι άκουσα τους είπε ο Τσιάνος να πάνε την Πέμπτη πάλι να συζητήσουν. Αλλά ας το πει σίγουρα κάποιο παιδί που ήταν εκεί, μην πάρω κανέναν στο λαιμό μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αύριο που δίνεται η παθολογία για την ομάδα του τριμήνου μας είχε πει ο κ. Τσιάνος να τον συναντήσουμε για να δούμε τι θα γίνει με την άτυπη. Όποιος μπορεί ας είναι στο κυλικείο της σχολής στις 12 να πάμε να τον βρούμε να κανονίσουμε αν είναι για 12 Δεκέμβρη.

Δυστυχώς λείπω από τα Γιάννενα και δεν μπόρεσα να έρθω.

Τι έγινε τελικά στην συνάντηση? Δέχτηκε ο κ. Τσιάνος?

Λοιπον, μετά από κάποιες περιπέτειες σήμερα παίρνουμε κατά πάσα πιθανότητα ημερομηνία εξέτασης!Την Πεμπτη πάμε να βρούμε στις 11 τον Τσιάνο και να ζητήσουμε εξέταση στις 14 Δεκέμβρη. Τότε μας είπε να πάμε για να κανοννιστεί η ημερομηνία.αυτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ και που πήρατε την πρωτοβουλία και που μας ενημερώνετε.

Ειδικά όσοι δεν είμαστε στα Γιαννενα σας χρωστάμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος θέλει και μπορεί αύριο στις 11 στο μεταβατικό για να βρούμε τον κ. Τσιάνο στο γραφείο του να πάρουμε ημερομηνία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιλήσαμε με Τσιάνο σήμερα! Μας είπε οκ για 14 Δεκέμβρη αλλά..... Όποιος δώσει Δεκέμβρη δεν θα μπορεί να δώσει πάλι τον Γενάρη στην κανονική εξεταστική γιατί λέει μια φορά παραδίδεει βαθμούς! Κάπως πρεπει να το αλλάξουμε αυτό τώρα και θα δούμε μήπως μπορέσουμε να συγκαλέσουμε γενική συνέλευση και να περαστεί ως ψήφισμα. Μέχρι τότε αυτό που έγραψα πριν θα ισχύει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μας υποχρέωσε...

Όχι το καλύτερο αποτέλεσμα αλλά θα βρούμε τρόπο να το παλέψουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ληγμένα παίρνει; Του είπε κανείς ότι απλά βιαζόμαστε να δώσουμε; Με λίγα λόγια ούτε νωρίτερα θα ορκιστούμε (αφού μια φορά θα στείλει βαθμούς), ούτε μια ευκαιρία παραπάνω μας έδωσε...

Διαγωνισμό για το μεγαλύτερο στραβόξυλο κάνουν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν αύριο όποιος μπορεί ας περάσει στις 12 απο το κυλικείο της σχολής να δούμε πως μπορούμε να πιέσουμε για την άτυπη ωστε να έχουμε δικαίωμα κ για Γενάρη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν αύριο όποιος μπορεί ας περάσει στις 12 απο το κυλικείο της σχολής να δούμε πως μπορούμε να πιέσουμε για την άτυπη ωστε να έχουμε δικαίωμα κ για Γενάρη.

Τι έγινε, ωρέ παλικάρια; Καταφέρατε να...πιέσετε τον αξιότιμο κύριο Τσιάνο "για την άτυπη ώστε να έχουμε δικαίωμα κ για Γενάρη"; Γιατί εάν επείσθη, εγώ θα βγω στη Νομαρχία και θα κάνω τούμπες! emheheembounce8emjump

(Ελπίζω, μόνο, να μην νευρίασε περισσότερο...γιατί τότε: ζήτω που καήκαμε! :anavwfwties: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...υπάρχει περίπτωση να μας πει κάποιος/κάποια τι έγινε χθες ή τσάμπα ξεροσταλιάζουμε μες στο forum; Πρέπει να παρακαλέσουμε, δηλαδή, για να μάθουμε; Εντάξει, λοιπόν, πέφτω στα γόνατα και παρακαλώ να ευαρεστηθεί κάποιο καλό παιδί να μας ενημερώσει!!! emypoklinomaiemplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μόνο που κατάφερα να μάθω (από τηλέφωνο γιατί ούτε εγώ είμαι πάνω) είναι ότι συνέλευση δεν έγινε (δεν υπήρχε κόσμος) και ότι κάποιοι συμφοιτητές μας που πήγαν πάλι να το βρουν, τους έκλεισε την πόρτα στη μούρη γιατί είχε δουλειά... (Δηλαδή το να ασχολείται με τους φοιτητές δεν είναι η δουλειά του;; :withstupid: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μόνο που κατάφερα να μάθω (από τηλέφωνο γιατί ούτε εγώ είμαι πάνω) είναι ότι συνέλευση δεν έγινε (δεν υπήρχε κόσμος) και ότι κάποιοι συμφοιτητές μας που πήγαν πάλι να το βρουν, τους έκλεισε την πόρτα στη μούρη γιατί είχε δουλειά... (Δηλαδή το να ασχολείται με τους φοιτητές δεν είναι η δουλειά του;; :withstupid: )

Χαχαχα! Ε, καααλά τώρα! Ο κλασικός Τσιάνος: έτσι κάνει σε όλους! Θα μου έκανε εντύπωση αν τους δεχόταν...!!! :D:D:D

Για να μην αναφέρω τις υπερμέγιστες γραμματείς του, που το παίζουν και "παράγοντες"! Που περιμένουν σαν υποτακτικά κοράκια έξω από την πόρτα του κυρίου Καθηγητού, μη σκάσει μύτη κάνας φοιτητής και ΤΟΛΜΗΣΕΙ να τον ενοχλήσει. Πετάγονται απ' το γραφείο τους και σε ρωτάνε κιόλας "Τι είστε εσείς;" κι αν κάνεις το λάθος και πεις "Φοιτητής/Φοιτήτρια", σου πετάνε την κλασική μαγνητοφωνημένη ατάκα "Έχει δουλειά/Είναι άρρωστος, δεν μπορεί να σας δεχτεί". Ό,τι να 'ναι! :antegeia:

Πες τουλάχιστον να δώσει την άτυπη - από το τίποτα, κάτι είναι κι αυτό! emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μόνο που κατάφερα να μάθω (από τηλέφωνο γιατί ούτε εγώ είμαι πάνω) είναι ότι συνέλευση δεν έγινε (δεν υπήρχε κόσμος) και ότι κάποιοι συμφοιτητές μας που πήγαν πάλι να το βρουν, τους έκλεισε την πόρτα στη μούρη γιατί είχε δουλειά... (Δηλαδή το να ασχολείται με τους φοιτητές δεν είναι η δουλειά του;; :withstupid: )

Αυτό έγινε.....Τίποτα νεότερο λοιπόν.

@ Δρ. Θάνατος

Μην σκίσεις κανένα καλτσόν να ξεροσταλιάζεις στο forum. Είναι ωραία νομίζεις να ξεροσταλιάζεις στην πόρτα του Τσιάνου για να κάνεις 3 post σχόλια εσύ μετα....;Υπομονή και να απευθύνεσαι σε παρακαλώ πιο ευγενικά και χωρις ειρωνείες σε όποιον σε ενημερώνει.Εμένα δεν με πειράζει αλλά να προσέχουμε κ λίγο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό έγινε.....Τίποτα νεότερο λοιπόν.

@ Δρ. Θάνατος

Μην σκίσεις κανένα καλτσόν να ξεροσταλιάζεις στο forum. Είναι ωραία νομίζεις να ξεροσταλιάζεις στην πόρτα του Τσιάνου για να κάνεις 3 post σχόλια εσύ μετα....;Υπομονή και να απευθύνεσαι σε παρακαλώ πιο ευγενικά και χωρις ειρωνείες σε όποιον σε ενημερώνει.Εμένα δεν με πειράζει αλλά να προσέχουμε κ λίγο...

Μη φοβάσαι, φίλε μου...δεν φοράω για να το σκίσω! Κι επειδή σίγουρα πειράχτηκες από τους κακούς μου τρόπους(ειδάλλως, δε θα σχολίαζες), ζητώ συγγνώμη. Αλλά συμβουλάτορα για το αν θα προσέχω και το πώς θα μιλήσω, δε θέλω! Αν ήμουν Γιάννενα, θα έτρεχα κι εγώ μαζί σας, όπως ξεροστάλιαζα κι εγώ στο παρελθόν με άλλους έξω από την πόρτα του Τσιάνου ώρες ατέλειωτες - σειρά σας τώρα! Κι εμείς ακριβώς τα ίδια πράτταμε για τους μεγαλύτερούς μας και μπαίναμε να ενημερώσουμε αμέσως! Η μόνη πηγή πληροφοριών που έχω πλέον από την κωλοσχολή μας είναι το greekmeds - σκέψου το, προτού ασχοληθείς με καλσόν!!!

Επίσης, εσύ συγκεκριμένα δεν είχες κανέναν λόγο να θιχτείς. Εγώ παρακάλεσα απλώς, με τον "ειρωνικό" μου τρόπο, να αναλαμβάνει κάποιος να ενημερώνει το forum μετά τις συναντήσεις, ακόμη και για τις αρνητικές εξελίξεις. Αν μη τι άλλο, λοιπόν, δεν χρειαζόταν να με προσβάλλεις επί προσωπικού, από τη στιγμή που εγώ δεν προσέβαλα κάποιον από εσάς που ενημερώνετε. Την υπομονή μου τη χάνω με άτομα που ξέρω ότι ενημερώθηκαν και απλά βαριούνται να γράψουν! Από 'κει και πέρα, έτσι μιλάω και σε όποιον αρέσει! Κι επειδή ξέρω ποιος είσαι και ότι πάντα έτσι άκυρα πετάγεσαι (το έχεις σύστημα, όλη η Ιατρική Ιωαννίνων το λέει!), μάθε να μη μυγιάζεσαι τόσο εύκολα, να σέβεσαι τον εκνευρισμό των άλλων και να μη ρίχνεις λάδι στη φωτιά χωρίς λόγο. :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δρ Θάνατε χαλάρωσε λίγο, δεν είδα κάποια προσβολή προς το πρόσωπό σου. Και ο συνάδελφος δεν πετάχτηκε άκυρα καθώς,όπως έγραψε, περίμενε 3 ώρες τον Τσιάνο αυτοπροσώπως και όχι μέσω internet. Σεβασμός λίγο σε αυτούς που τρέχουν για υποθέσεις μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλά συμβουλάτορα για το αν θα προσέχω και το πώς θα μιλήσω, δε θέλω!

Δεν με πληρώνεις για να σε συμβουλεύω. Μπορεί να κανονιστεί αν θες όμως...

σειρά σας τώρα!

Δλδ αν δεν είχε κάποιος σειρά δεν θα έδινες το μάθημα ποτέ;

Την υπομονή μου τη χάνω με άτομα που ξέρω ότι ενημερώθηκαν και απλά βαριούνται να γράψουν!

Δεν βαριέμαι αλλά έχω κ κάποια άλλα πράγματα να κάνω που με κρατάνε λίγο μακριά από τον υπολογιστή...Αμέσωσ μόλις μπω internet γράφω ότι ξέρω στο forum.

Κι επειδή ξέρω ποιος είσαι και ότι πάντα έτσι άκυρα πετάγεσαι (το έχεις σύστημα, όλη η Ιατρική Ιωαννίνων το λέει!)

Δεν μου το έχει πει κανένας κατάμουτρα (θέλω κ επιχειρήματα....)οπότε κ συνεχίζω με τον ίδιο ρυθμό. Παίζει να μιλάω κ σωστά όταν πετάγομαι και να σας αρέσει όμως....

Από 'κει και πέρα, έτσι μιλάω και σε όποιον αρέσει!

κατάλαβες ότι δεν μου αρέσει προφανώς....Δεν σου ζητάω να αλλάξεις τρόπου πάντως....δικαίωμα σου....αλλά δεν γίνεται να μην τα ακούς που κ που.....

να σέβεσαι τον εκνευρισμό των άλλων και να μη ρίχνεις λάδι στη φωτιά χωρίς λόγο

Ο εκνευρισμός δεν κάνει καλό.Κ αυτός ήταν ο σκοπός που σου απευθύνθηκα έτσι....λίγο άγαρμπα με το καλτσον το παραδέχομαι....Όχι εκνευρισμούς λοιπόν με κάποιους που μόνο καλό για μας κ το μάθημά μας θέλουν.

Για το emoticon δεν θα μιλήσω....είναι καλό...

Πιστεύω ότι μπορούμε να το λήξουμε εδώ αν θες γιατί δεν ενδιαφέρει κανέναν η κοντρα μας. Sorry για την ανστάτωση παίδες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δρ Θάνατε , καλό θα ήταν να γράφεις πιο ευγενικά στο forum , γιατί δεν χρωστάει κανείς να διαβάζει τα ειρωνικά σου σχόλια . Επιπλέον , το εν λόγω topic αφορά αποκλειστικά το θέμα της Άτυπης Εξέτασης Παθολογίας , δεν είναι κυτίο παραπόνων . Καλό θα ήταν να κρατούσαμε όλοι μία αξιοπρεπή στάση και να μη δημοσιεύαμε τέτοιου είδους σχόλια,όσο δύκολο και αν είναι αυτό για σένα ,όπως η ίδια ισχυρίζεσαι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, σε φασιστικό φόρουμ έπεσα και υφίσταμαι λογοκρισία; Κι αν εγώ ήμουν είρων, τα δικά σας ευγενέστατα σχόλια που έκαναν την τρίχα τριχιά, τι είναι;

Πείτε κι άλλα, πάντως, συνεχίστε, ξεκατινιαστείτε κι άλλο! Σας απήλαυσα ως εδώ!

(Ε ρε κάτι φυτο-ιτές Ιατρικής...lol!

Τέλος: Κωλοφωτιά, starscream και Τ131-23, θα σας στείλω pm να συνεχίσουμε εκεί το ξεκατίνιασμα! ;)

Α! Και ευχαριστώ τον Τ131-23 που με έκανε θηλυκό, χωρίς να με ξέρει! (ό,τι να 'ναι σ'αυτόν τον κόσμο... :withstupid: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Τι έγινε σήμερα; Όποιος πηγε να δώσει ας μας μεταφέρει λίγο το κλίμα....εγω κώλωσα...το παράτησα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηγαμε 13 ατομα εξετασαν χριστου κ λυμπεροπουλος ο τσιανος ηταν αρρωστος ειπαν.Δεν μας ειπαν ποιοι περνανε κ ποιοι κοβονται γιατι λενε πρεπει να ενημερωθει πρωτα ο καθηγητης.Θα μαθουμε αποτελεσματα την πεμπτη.

Οι ερωτησεις του χριστου ηταν συντομης απαντησεις κ κυριως απο καρδια οπως τι φυσημα ακους σε στενωση αορτικης βαλβ.κ διαφορα αλλα φυσηματα πως ξεχωριζεις παρεση προσωπικου κεντρικου η περιφ τυπου.τι ειναι το σημειο homans...ο λυμπε επιανε ολοκληρα θεματα οπως ενδοκαρδιτιδα υπερταση λεισμανιαση κωμα...αυτα απο την ομαδα μου.

Μακαρι να βγω ψευτης φιλε μου αλλα κατι μου βρωμαει με αυτη την ατυπη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πηγαμε 13 ατομα εξετασαν χριστου κ λυμπεροπουλος ο τσιανος ηταν αρρωστος ειπαν.Δεν μας ειπαν ποιοι περνανε κ ποιοι κοβονται γιατι λενε πρεπει να ενημερωθει πρωτα ο καθηγητης.Θα μαθουμε αποτελεσματα την πεμπτη

Ναι για να έχει χρόνο να τα μαγειρέψει λίγο.

Καλά αποτελέσματα παιδιά! Μακάρι να ξεμπερδέψετε όσο το δυνατόν περισσότεροι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.