Jump to content

ΑΤΥΠΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑΣ


dr.gemkil

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος αν έχει γίνει τίποτα σχετικά με την άτυπη εξέταση της Παθολογίας για τον Νοέμβρη?

Θα δοθεί άτυπη εξέταση για κάποιο άλλο πτυχιακό μάθημα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον, να κανονίσουμε μια συνάντηση όσοι χρωστάμε και ενδιαφερόμαστε να δώσουμε σε άτυπη εξεταστική για να κανονίσουμε μια ημερομηνία και να πάμε να την ζητήσουμε.Ακούω πότε θέλετε να μαζευτούμε στην σχολή.Εγώ προτείνω την Δευτέρα το πρωί κάποια ώρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαστε και εκτός Ιωαννίνων μερικοί. Αν γίνεται να στείλουμε σε κάποιον PM τα ονόματα, Α.Μ. και τηλέφωνα για να μας συμπεριλάβετε στη λίστα. Αν βολεύει η ημερομηνία βέβαια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας συζητήσουμε πρώτα πότε να βρεθούμε.Έπειτα όποιοι δεν είναι στα Ιωάννινα μπορούν να μου στείλουν PM με ονομα,ΑΜ και επιθυμητή ημερομηνία διεξαγωγής της εξέτασης και να τα μεταφέρω στην συνάντηση υπεύθυνα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς αρχές ή μέσα Δεκέμβρη κλίνουν οι περισσότεροι πάντως που έχω μιλήσει χωρίς να θέλω να προλάβω απόψεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρχές Δεκέμβρη ή τέλη Νοέμβρη ( μετά τις 25 εννοώ ) νομίζω είναι καλά.

Πάντως πρέπει να συναντηθούμε άμεσα όσοι ενδιαφερόμαστε..

Κάτι άκουσα σήμερα ότι μερικοί κανονίζουν τηλεφωνικά και κλείνουν προς 15 Νοέμβρη...Ποιοί είναι και γιατί δεν λένε κάτι και εδώ πέρα δεν ξέρω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη είναι ΟΚ. Ελπίζω να μην έχει κλείσει ημερομηνία από τα τηλέφωνα που αναφέρονται πιο πάνω και να κανονίσουμε κάτι ομαδικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρχές Δεκέμβρη ή τέλη Νοέμβρη ( μετά τις 25 εννοώ ) νομίζω είναι καλά.

Πάντως πρέπει να συναντηθούμε άμεσα όσοι ενδιαφερόμαστε..

Κάτι άκουσα σήμερα ότι μερικοί κανονίζουν τηλεφωνικά και κλείνουν προς 15 Νοέμβρη...Ποιοί είναι και γιατί δεν λένε κάτι και εδώ πέρα δεν ξέρω...

Λοιπόν συναντιόμαστε Δευτέρα πρωί στις 12 στο κυλικείο αν είναι και η δική μας απόφαση θα έχει περισσότερη ισχύ φαντάζομαι ως πιο συλλογική και κυρίως φανερή.ενημερώστε όποιον μπορείτε να είμαστε οσο το δυνατόν περισσότεροι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

E ναι ρε παιδιά καλύτερα αρχές Δεκέμβρη!22 είναι και η πρόοδος της Βιοχημείας,ας υπάρχει ενα 10ήμερο!6 Δεκέμβρη πχ σας χάλασε?Και αυτά περί τηλεφωνημάτων είναι μ....κίες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

E ναι ρε παιδιά καλύτερα αρχές Δεκέμβρη!22 είναι και η πρόοδος της Βιοχημείας,ας υπάρχει ενα 10ήμερο!6 Δεκέμβρη πχ σας χάλασε?Και αυτά περί τηλεφωνημάτων είναι μ....κίες!

Σωστό, είναι και η πρόοδος Βιοχημείας. Οπότε γι' αυτό πρέπει να είμαστε πολλοί για να αποφασίσουμε συλλογικα και οχι να αφήσουμε 2-3 να κανονίσουν όπως τους βολεύει αυτούς και δια τηλεφώνου-μυστικά...

Για τα τηλέφωνα είναι σίγουρο ότι γίνονται και θέλουν στις 15 Νοέμβρη λες και πρόκειται να ορκιστούν τώρα.Τι να πω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σωστό, είναι και η πρόοδος Βιοχημείας. Οπότε γι' αυτό πρέπει να είμαστε πολλοί για να αποφασίσουμε συλλογικα και οχι να αφήσουμε 2-3 να κανονίσουν όπως τους βολεύει αυτούς και δια τηλεφώνου-μυστικά...

Για τα τηλέφωνα είναι σίγουρο ότι γίνονται και θέλουν στις 15 Νοέμβρη λες και πρόκειται να ορκιστούν τώρα.Τι να πω...

Λοιπον για την πρόοδο της Βιοχημείας ισχύει και ενδιαφέρει πολλούς συμπεριλαμβανομένου κ εμένα!Τώρα αυτά που άκουσα ότι κάποιοι θέλουν να δώσουν νωρίς γιατί δεν μπορούν να διαβάσουν 15 μέρες έξτρα δεν τα καταλαβαίνω....ας κάνουν ένα break μια βδομάδα και τουλάχιστον να έρθουν στην συνάντηση να μας πουν την άποψή τους και όχι να την κρατάνε για τον εαυτό τους και να κανονίζουν μάθημα 3-4 άτομα για άλλους 30.

Μαζευόμαστε Δευτέρα πρωί και πάμε όλοι μαζί με μια απόφαση να την κοινοποιήσουμε στους καθηγητές κατευθείαν την ίδια μέρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε χθες στις 12. Αποφασίστηκε να προταθεί στους καθηγητές η ημερομηνία της 14ης Δεκεμβρίου αρχικά για την άτυπη εξέταση (με εναλλακτική στις 9 Δεκέμβρη). Πρώτα όμως θα πρέπει να αποφασιστεί ότι θα δωθεί η άτυπη από το τμήμα της σχολής.θα είμαστε παρόντες αντιπρόσωποι για να θέσουμε το θέμα. Έπειτα και αφού αποφασιστεί στο τμήμα (πράγμα το οποίο είναι πολύ πιθανό απ'οτι καταλαβαίνω), θα οριστικοποιηθεί η ημερομηνία με τον κ. Τσιάνο που θα τον συναντήσουμε ξανά στις 9 Νοέμβρη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια ευχαριστουμε,καποιοι δε μενουμε εδώ,γιαυτό δεν ήρθαμε!Για οτι νεότερο please ενημερώστε για να ξέρουμε κάποιες μέρες πριν,να μην μείνει κρυφό......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως χρειαστεί να στείλουμε τα στοιχεία μας σε περίπτωση που τα ζητήσει ο καθηγητής;

Αν χρειαστεί θα ενημερώσω και θα αναλάβω να τα πάω εγώ.

παιδια ευχαριστουμε,καποιοι δε μενουμε εδώ,γιαυτό δεν ήρθαμε!Για οτι νεότερο please ενημερώστε για να ξέρουμε κάποιες μέρες πριν,να μην μείνει κρυφό......

Παρακαλούμε!Θα ενημερωθεί αμέσως το thread.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν το τμήμα δεν πήρε απόφαση και ούτε μπορούμε να ελπίζουμε απ'ότι μαθαίνω σε αυτό! Επόμενο βήμα στις 9 του μηνός να βρούμε τον κ Τσιάνο να κανονίσουμε μαζί του μια εμβόλιμη εξεταστική. Μόνο αυτό μας έμεινε προς το παρόν και θα συζητήσουμε όσο μπορουμε με τον κ Τσιάνο για μια εξέταση στις 14 Δεκέμβρη όπως έχουμε πει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν το τμήμα δεν πήρε απόφαση και ούτε μπορούμε να ελπίζουμε απ'ότι μαθαίνω σε αυτό! Επόμενο βήμα στις 9 του μηνός να βρούμε τον κ Τσιάνο να κανονίσουμε μαζί του μια εμβόλιμη εξεταστική. Μόνο αυτό μας έμεινε προς το παρόν και θα συζητήσουμε όσο μπορουμε με τον κ Τσιάνο για μια εξέταση στις 14 Δεκέμβρη όπως έχουμε πει.

Ευχαριστώ! Ας ελπίσουμε να δώσει... Μόνο η σχολή μας είναι τόσο περίεργη-''δύσκολη'' με τις άτυπες... Προφανώς καλύτερος καθηγητής είσαι όταν ΔΕΝ βοηθάς-δίνεις ευκαιρίες τους φοιτητές σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αύριο που δίνεται η παθολογία για την ομάδα του τριμήνου μας είχε πει ο κ. Τσιάνος να τον συναντήσουμε για να δούμε τι θα γίνει με την άτυπη. Όποιος μπορεί ας είναι στο κυλικείο της σχολής στις 12 να πάμε να τον βρούμε να κανονίσουμε αν είναι για 12 Δεκέμβρη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αύριο που δίνεται η παθολογία για την ομάδα του τριμήνου μας είχε πει ο κ. Τσιάνος να τον συναντήσουμε για να δούμε τι θα γίνει με την άτυπη. Όποιος μπορεί ας είναι στο κυλικείο της σχολής στις 12 να πάμε να τον βρούμε να κανονίσουμε αν είναι για 12 Δεκέμβρη.

Δυστυχώς λείπω από τα Γιάννενα και δεν μπόρεσα να έρθω.

Τι έγινε τελικά στην συνάντηση? Δέχτηκε ο κ. Τσιάνος?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, τι στην ευχή έγινε σήμερα;;; Ας φιλοτιμηθεί κάποιος να μπει εδώ μέσα να μας πει, τέλος πάντων! Κάποιοι από εμάς δεν είμαστε Γιάννενα - πώς θα μάθουμε τι αποφασίστηκε τελικά; Στ' αστέρια θα το ρίξουμε;;; <_<:angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.